Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 

23 Aug 2016, 20:38

Maa rakstīja:
vitjazz rakstīja:
Maa rakstīja:sūdzos par lietotāju - Subariks-
pārskaitiju piķi ,solīja ka izsūtīs detaļu , itkā teica ka izsūtija ,bet gaidu jau 2 nedēļas ,uz manu PM lai atsūta čeku neatbild!
ir pašlaik online un lieliski ignorē.

vecīt neesi pirmais kas mēģina app*st .
Vārds man tavs ir.
čau :grrr:
Cik šoreiz aizsūtīji?

20, pagājušreiz dabuju atpakaļ ,čalis samīzās ,krāpšana internetā .
ja summa ir virs 10 eur ,skaitās lielos apmēros . :hahaha:


Malacis. :D taj uztaisi zajavu mentene un bus ok
Profila bilde
edawards
Ziņojumi: 443
Pievienojies: 15 Dec 2013, 20:21
Braucu ar: BMW 328i,BMW 330d
Atrašanās vieta: Ropaži un rajons

31 Aug 2016, 15:15

Lietotajs Vitala. Rezerveju detalu uz ritdienu visu sarunajam bet tuksa runasana-tiek pardotq kadam citam.
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

31 Aug 2016, 15:17

edawards rakstīja:Lietotajs Vitala. Rezerveju detalu uz ritdienu visu sarunajam bet tuksa runasana-tiek pardotq kadam citam.
Roceni aizskaitīji? Ja nē, tad nav brīnums. Nekur nav zvanīts, ka Tu atbrauksi, un ja kāds atbrauc ar naudu rokās - sorry. Tāda dzīve, ņemot vērā, cik tie rezervētāji uzrodās, un cik no viņiem pēkšņi saslimst ome, vai nomirst kaķis.

It īpaši, redzot, cik labas cenas bija viņa piedāvātajām detaļām. Iespējams, kāds pat vairāk piesolīja ;)
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

31 Aug 2016, 15:18

Kikaps rakstīja:
edawards rakstīja:Lietotajs Vitala. Rezerveju detalu uz ritdienu visu sarunajam bet tuksa runasana-tiek pardotq kadam citam.
Roceni aizskaitīji? Ja nē, tad nav brīnums. Nekur nav zvanīts, ka Tu atbrauksi, un ja kāds atbrauc ar naudu rokās - sorry. Tāda dzīve, ņemot vērā, cik tie rezervētāji uzrodās, un cik no viņiem pēkšņi saslimst ome, vai nomirst kaķis.

It īpaši, redzot, cik labas cenas bija viņa piedāvātajām detaļām. Iespējams, kāds pat vairāk piesolīja ;)
+++ ir rocene ir rezervacija - nav rocene - nem tas kam ir nauda....
Profila bilde
edawards
Ziņojumi: 443
Pievienojies: 15 Dec 2013, 20:21
Braucu ar: BMW 328i,BMW 330d
Atrašanās vieta: Ropaži un rajons

31 Aug 2016, 15:21

Martinsoon rakstīja:
Kikaps rakstīja:
edawards rakstīja:Lietotajs Vitala. Rezerveju detalu uz ritdienu visu sarunajam bet tuksa runasana-tiek pardotq kadam citam.
Roceni aizskaitīji? Ja nē, tad nav brīnums. Nekur nav zvanīts, ka Tu atbrauksi, un ja kāds atbrauc ar naudu rokās - sorry. Tāda dzīve, ņemot vērā, cik tie rezervētāji uzrodās, un cik no viņiem pēkšņi saslimst ome, vai nomirst kaķis.

It īpaši, redzot, cik labas cenas bija viņa piedāvātajām detaļām. Iespējams, kāds pat vairāk piesolīja ;)
+++ ir rocene ir rezervacija - nav rocene - nem tas kam ir nauda....
Jā rocene nebija, domaju rit ņemu un braucu pakaļ un ja solija vairāk ka prasija. Laikam jau pats vainigs ,bēda ka netiku pie kārotās mantas. :D
Profila bilde
jevgeny
Ziņojumi: 95
Pievienojies: 15 Jūn 2016, 17:41
Braucu ar: E36 325i
Atrašanās vieta: Jelgava

31 Aug 2016, 17:27

Gribu pasudzeties uz lietotaju bestbmw... Teica ka vinjam ir M50B25TU pravodka viss chotka(30eur), sarunajam, atbraucu.. uz vietas redzeju ka nav fishkas uz elljas liimeni(apgriezta) un klat tikai 2 releji(cik redzeju daudziem b25 nak 3, un pat b20 ari 3 ir) uz ko vinjsh saka ka taa jabut.. nu ok, laika maz, liist lietus un vajag tos vadus steidzami. panjeemu, aizbraucu citu dienu uz servisu pie viena choma, shis saak skatities un saka, ka taa nemaz nav b25tu pravodka! nesader daudzi shtekeri utt.
saaku rakstit tam bestbmw, shis saka ka 100% b25tu vadi, ka nav zinams, kas man par dachikiem iekshaa. Es vinjam uzreiz par moneyback rakstiju, uz ko nekas nebija atbildets, tikai centas ieskaidrot, ka vadi ir iistie. Paskatoties kodu uz shtekera pie ECU google uzreiz met ara m50b20tu!
Kad saaku par to rakstit, vinjsh uzreiz saka ka devis man jau sava choma nr, pravodka ir vinja, naudu ari vinjam atdeva. Tas "choms" arii klusee, neko neatbild.
Karoche tur viss jasna.. vairs nav ko piebilst.
Profila bilde
pviljams
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 28 Mar 2014, 20:34
Braucu ar: 320i

31 Aug 2016, 17:45

Martinsoon rakstīja:
Kikaps rakstīja:
edawards rakstīja:Lietotajs Vitala. Rezerveju detalu uz ritdienu visu sarunajam bet tuksa runasana-tiek pardotq kadam citam.
Roceni aizskaitīji? Ja nē, tad nav brīnums. Nekur nav zvanīts, ka Tu atbrauksi, un ja kāds atbrauc ar naudu rokās - sorry. Tāda dzīve, ņemot vērā, cik tie rezervētāji uzrodās, un cik no viņiem pēkšņi saslimst ome, vai nomirst kaķis.

It īpaši, redzot, cik labas cenas bija viņa piedāvātajām detaļām. Iespējams, kāds pat vairāk piesolīja ;)
+++ ir rocene ir rezervacija - nav rocene - nem tas kam ir nauda....

Nu dalabi, man arī te viens tāds mērkaķis kkādas 2 nedēļas zvanījās, solījās ka diskus brauks skatīties, bet, kad pienāk īstā diena - katru reizi cita ķeza. Neko negribu teikt, bet nu nekad nevar solīt, ka pirkt gribētājs tiešām atbrauks, ja ir ņēmējs un rocene nav iedota - atdod tam, kas pirmais atbrauc :) Pašam arī kādreiz ir gadījies kā Tev un ļaunu prātu par to turēt nevajadzētu.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

31 Aug 2016, 18:08

jevgeny rakstīja:Gribu pasudzeties uz lietotaju bestbmw... Teica ka vinjam ir M50B25TU pravodka viss chotka(30eur), sarunajam, atbraucu.. uz vietas redzeju ka nav fishkas uz elljas liimeni(apgriezta) un klat tikai 2 releji(cik redzeju daudziem b25 nak 3, un pat b20 ari 3 ir) uz ko vinjsh saka ka taa jabut.. nu ok, laika maz, liist lietus un vajag tos vadus steidzami. panjeemu, aizbraucu citu dienu uz servisu pie viena choma, shis saak skatities un saka, ka taa nemaz nav b25tu pravodka! nesader daudzi shtekeri utt.
saaku rakstit tam bestbmw, shis saka ka 100% b25tu vadi, ka nav zinams, kas man par dachikiem iekshaa. Es vinjam uzreiz par moneyback rakstiju, uz ko nekas nebija atbildets, tikai centas ieskaidrot, ka vadi ir iistie. Paskatoties kodu uz shtekera pie ECU google uzreiz met ara m50b20tu!
Kad saaku par to rakstit, vinjsh uzreiz saka ka devis man jau sava choma nr, pravodka ir vinja, naudu ari vinjam atdeva. Tas "choms" arii klusee, neko neatbild.
Karoche tur viss jasna.. vairs nav ko piebilst.
3 releji nāk Bosch pravotkai, Siemens ir 2.
Attēls
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

31 Aug 2016, 18:39

jevgeny rakstīja:Gribu pasudzeties uz lietotaju bestbmw... Teica ka vinjam ir M50B25TU pravodka viss chotka(30eur), sarunajam, atbraucu.. uz vietas redzeju ka nav fishkas uz elljas liimeni(apgriezta) un klat tikai 2 releji(cik redzeju daudziem b25 nak 3, un pat b20 ari 3 ir) uz ko vinjsh saka ka taa jabut.. nu ok, laika maz, liist lietus un vajag tos vadus steidzami. panjeemu, aizbraucu citu dienu uz servisu pie viena choma, shis saak skatities un saka, ka taa nemaz nav b25tu pravodka! nesader daudzi shtekeri utt.
saaku rakstit tam bestbmw, shis saka ka 100% b25tu vadi, ka nav zinams, kas man par dachikiem iekshaa. Es vinjam uzreiz par moneyback rakstiju, uz ko nekas nebija atbildets, tikai centas ieskaidrot, ka vadi ir iistie. Paskatoties kodu uz shtekera pie ECU google uzreiz met ara m50b20tu!
Kad saaku par to rakstit, vinjsh uzreiz saka ka devis man jau sava choma nr, pravodka ir vinja, naudu ari vinjam atdeva. Tas "choms" arii klusee, neko neatbild.
Karoche tur viss jasna.. vairs nav ko piebilst.
Ja jau tu zini kur vińam stāv tas auto aizbrauc un samet pa seju ;)
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 

01 Sep 2016, 02:46

Drosi brauc un met man pa seju. Jebkurai automata pravotkai ir 3 releji cik izpetijam. Es gribedams tev izlidzet sarunaju pravotku, veel ka bernus savedu jus kopa ar pardeveju, speciali braucu lidz kaut bija citi darbi. Un sanaca ka sanaca. Pravotka tika nonjemta no 2.5 vanosa motora. Bloku varu nofoceet. Donorauto tika no kkada Baumana coma pirkts. Orginals 325 pilniba biju parliecinats ka ir ista pravotka. Kaa jau teicu sazvani cali ka numuru iedevu. Kamer man ir sezona mani neiespejami dabut roka. Ne pie manis ir tie tavi 30 eur ne man vinjus vajag diena pelnu 2 reiz vairak. aizmet hotj sms ka vajag naudu atpakal pa pravotku. Mes godigi chali nevienu uzmest nav musu intereses. ja gadijuma nesazvanisi bletj aizvedishu personigi uz jelgavu tev to naudu.
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

01 Sep 2016, 04:46

Kikaps rakstīja:
edawards rakstīja:Lietotajs Vitala. Rezerveju detalu uz ritdienu visu sarunajam bet tuksa runasana-tiek pardotq kadam citam.
Roceni aizskaitīji? Ja nē, tad nav brīnums. Nekur nav zvanīts, ka Tu atbrauksi, un ja kāds atbrauc ar naudu rokās - sorry. Tāda dzīve, ņemot vērā, cik tie rezervētāji uzrodās, un cik no viņiem pēkšņi saslimst ome, vai nomirst kaķis.

It īpaši, redzot, cik labas cenas bija viņa piedāvātajām detaļām. Iespējams, kāds pat vairāk piesolīja ;)
Loģiski,ka prece tiek atdota tam,kas pirmais savāc/maksā vairāk/uzreiz.Es arī tirgoju detaļas un nu sorry rezervēt kādam kaut ko liekas biš nu nenopietni.Protams , ja cilvēks jau brauc pakaļ ,tad loģiski ,ka citam nepārdosi.Vienreiz gan nolohojos un aizlaidu reduktoru prom, ko vietējais poweredbygirts gribēja citu dienu savākt,bet tāpēc ņehuj sms sūtīt jo man visu numuru nav :hahaha:
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

01 Sep 2016, 07:36

bestbmw rakstīja:Drosi brauc un met man pa seju. Jebkurai automata pravotkai ir 3 releji cik izpetijam. Es gribedams tev izlidzet sarunaju pravotku, veel ka bernus savedu jus kopa ar pardeveju, speciali braucu lidz kaut bija citi darbi. Un sanaca ka sanaca. Pravotka tika nonjemta no 2.5 vanosa motora. Bloku varu nofoceet. Donorauto tika no kkada Baumana coma pirkts. Orginals 325 pilniba biju parliecinats ka ir ista pravotka. Kaa jau teicu sazvani cali ka numuru iedevu. Kamer man ir sezona mani neiespejami dabut roka. Ne pie manis ir tie tavi 30 eur ne man vinjus vajag diena pelnu 2 reiz vairak. aizmet hotj sms ka vajag naudu atpakal pa pravotku. Mes godigi chali nevienu uzmest nav musu intereses. ja gadijuma nesazvanisi bletj aizvedishu personigi uz jelgavu tev to naudu.
Tak ja saņem 2x vairāk atdod čali naudu un tad prasi no čoma atpakaļ. Ja kas jevgeny dod ziņu :hahaha:
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950

01 Sep 2016, 08:37

Loģiski,ka prece tiek atdota tam,kas pirmais savāc/maksā vairāk/uzreiz.Es arī tirgoju detaļas un nu sorry rezervēt kādam kaut ko liekas biš nu nenopietni.Protams , ja cilvēks jau brauc pakaļ ,tad loģiski ,ka citam nepārdosi.Vienreiz gan nolohojos un aizlaidu reduktoru prom, ko vietējais poweredbygirts gribēja citu dienu savākt,bet tāpēc ņehuj sms sūtīt jo man visu numuru nav :hahaha:[/quote]

tā ir... nu tāpēc jau nav jamet tevi uzmetejos.. :D viss ok. tur vnk. parpratums sanaca.. :D pats ari reduktoru jau dabuju...taka visi tapat laimigi. :drink:
nmy
Ziņojumi: 57
Pievienojies: 01 Jūl 2015, 08:30

01 Sep 2016, 09:48

Jelgava lai vispār iet na*uj. Uzmetēju un dauņu pilsēta :bye:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

01 Sep 2016, 09:50

Man uz sīmensa ir 2 releji tikai.....
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Edža
Ziņojumi: 342
Pievienojies: 14 Mar 2014, 17:05
Braucu ar: Silber 98'
Reputācija: 2
 

01 Sep 2016, 12:10

nmy rakstīja:Jelgava lai vispār iet na*uj. Uzmetēju un dauņu pilsēta :bye:
Un tu vispār būtu kas, lai šādu diagnozi noteiktu. Nevērtē pilsētu pēc viena cilvēka.
Un dirs argumentēti, vai nepļūti, ja nevari par vārdiem atbildēt. :bye:
Profila bilde
strauss
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 11 Apr 2016, 11:53
Braucu ar: m50b25

02 Sep 2016, 15:53

Sūdzos par lietotāju boxxeris

Vakar nopirku DEPO lēcu lukturus par 40 eur, lab tas, ka vienam lukturim vāciņa nebija un frāze "kad būšu Rīgā atvedīšu, man tavs nr ir.." neiedvesmoja uz domām, ka viņu sagaidīšu, bet nu cena bija pieticīga, tapēc ļoti neuztraucos.

Būdams laimīgs LV pilsonis iemetu lukturus bagažniekā un devos pie friziera. Vakarā izdomāju uzlikt jaunos lukturus, izrādās abiem lukturiem pilnīgi nolauzti visi pagriezienu rādītāju stiprinājumi. Protams, ka daļēji pats vainīgs - neapskatījos, bet nu čalis sūtija bildes (nevienas ar sānu skatu) izkatījās ok, nebiju iedomājies, ka kāds var nosaukt lukturus bez stiprinājumiem par labiem.

Uzrakstīju watsapā, tipā šaize! Viņš atbildēja ar "ko darīs?", teicu, ka man tādi lukturi nav vajadzīgi, jautāju, kad būs Rīgā? Un ko jūs domājat, pazuda līdz ar galiem ... watsapa nobloķēja, telefonu neatbild, sms ignors... Galvenais, ka man čoms pat gatavs bija paņemt tos lukturus par 30e, viss ko vajadzēja darīt bija izrunāt un vienoties. Ja nu tomēr kauns paliek, iemet PM vai uzvani (nr zini) :bmw:

Links uz viņa "pārdodu" postu
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

02 Sep 2016, 16:12

Boxxeris baigi piepisa kad braucām skatīties vienu kupeju.
Profila bilde
denn
Ziņojumi: 797
Pievienojies: 31 Jūl 2015, 20:32
Braucu ar: M52B32
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

02 Sep 2016, 16:26

Gribas pasudzeties par M riepu savirzi.
Bija ta, ka atdevu auto uz savirzi, un kamēr savirzi taisa aizgaju uz blakusesošo K-Rautu.
Pēc 30 min uzzvanija, aizgaju savakt auto un devos prom. Viss itka ok.
Pec divam nedeļam vajadzeja atkal iet savirzi dēļ ratu maiņas, braucu turpat.
Bet šoreiz man saka, ka stures stieni vajagot mainit(kurš 100% nebija ok ari iepriekšejo reizi), turpat ari piedavaja to nomainit, ka ari aizmugure savirzes skruvi nevar izkustinat. T.i. sanak, ka iepriekšejo reizi, pirms divam nedeļam, tur nekas darīts netika un saregulēts tika tjap-ļap.
Klāt tam visam, kad viss tika izdarīts, t.s. nomainits stienis, mani vēl rupja veida dzina no boksā arā, itka esot sapisis viņem rindu. Ņemot vierā ka tas pats stienis maksaja 1.5x neka citur, tādu attieksmi negaidiju.
Ņemiet verā!
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

02 Sep 2016, 16:46

M rieps savirzi taiisiit nedrikst.pec vinju savirzes riepas ir metamas
ar kompatu pa brugji