Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

30 Nov 2013, 21:06

vaaks un viss sis vel turpinas, domaju ka aizmirsta tema jav :lol:
p.s es gan vel laikam naivi uzticos cilvekiem, jo nevienu no saviem e36 nesmu parbaudijis ne servisaa, ne kur citur pirms pirksanas, pat nesmu izbraucis, ticeju uz vaarda, un ko teica tas arii bija nebiju apcakarets , jo tomer ja cilveks doma ar galvu tad saprot, Latvija ir maza :yes:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 

30 Nov 2013, 21:10

zuze91 rakstīja:Nu jā tā jau ir.
Bet ja ņem no KLUBA VAI FORUMA kur ir fanāti tur vajadzētu būt labi bez slēptiem. Ne ? :rolleyes:
par to cik daudz te patiesībā ir tie fani vēl var padiskutēt :rolleyes: liela daļa te ir tapēc ka e36 ir lētākais daudzmaz sakarīgais rwd auto
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

30 Nov 2013, 21:13

loģiski, ja visiem forumistiem pēkšņi paceltu algu līdz Ls 3000 mēnesī, piemēram, tad pēc pāris nedēļām būtu forums - e90.lv :hahaha:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

30 Nov 2013, 21:17

KLAVINS rakstīja:vaaks un viss sis vel turpinas, domaju ka aizmirsta tema jav :lol:
p.s es gan vel laikam naivi uzticos cilvekiem, jo nevienu no saviem e36 nesmu parbaudijis ne servisaa, ne kur citur pirms pirksanas, pat nesmu izbraucis, ticeju uz vaarda, un ko teica tas arii bija nebiju apcakarets , jo tomer ja cilveks doma ar galvu tad saprot, Latvija ir maza :yes:
nu ja, bet ko Tu daudz vairs izdarīsi, ja auto pārrakstīts un pēkšņi dieva zīmes atklājas? pats vainīgs..... protams, var jau braukt ciemā pie vecā īpašnieka un maukt kaut nagus nost (beigās pats vēl sev ziepes sataisīsi), bet kas izdarīts, izdarīts :hahaha: Un kas braukā ar e36, tiem diez vai draugos ir Al Capone stila puikas :lol:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

30 Nov 2013, 21:29

hmm, domaju ka nau vajadzigas al capone stila puikas lai iedotu pa seju kadam kas tevi ir uzmetis ar nodomu.
pasi tak ari var to nokartot ;)
es citreiz lasu un brinos, taadi dirseji ik pa laikam te uzrodas, kur vinjiem drosme, ka kadu dienu nau zvans pie durvim, ar otro iesaistito pusi un visam tam izrietoshajam sekaam.
latvija ir maza, un kas zin kad var nakties satikt to kam dirs gudri virsuu, iesaku par to padomat, ja nu gadijumaa kadreiz var nakties atbildet par vadriem ;)
un vispar vaitad forumaa nau punkts ka nevar aizskart otru personu? citreiz tas taisnibas mekleshanas aiziet lidz otra nodirsanai :gigigi:
domaju ka kads no adminiem sito pavisam driz savedis kartibaa, un nepiemirsis par bridinajumu un banu esamibu :pupi:
...
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

30 Nov 2013, 21:37

protams, ka var..... šausmīgi gribējās no Nixona atpirkt tās lampas par kurām djjjys/evolution/bestbmw bija uzmetis viņu un vnk profilakses pēc aprunāties :giggle:
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

01 Dec 2013, 02:45

KLAVINS rakstīja:vaaks un viss sis vel turpinas, domaju ka aizmirsta tema jav :lol:
p.s es gan vel laikam naivi uzticos cilvekiem, jo nevienu no saviem e36 nesmu parbaudijis ne servisaa, ne kur citur pirms pirksanas, pat nesmu izbraucis, ticeju uz vaarda, un ko teica tas arii bija nebiju apcakarets , jo tomer ja cilveks doma ar galvu tad saprot, Latvija ir maza :yes:

+318 respect tev !!! Latvija ir maza, un tie kas mani mēnģina nomelnot ir :idiots:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju

01 Dec 2013, 10:50

Pats pircējs ir vainīgs. Nepārbaudīja auto servisā - viņa problēma! Pats iegrābos sapuvušā kupejā, jo nebij vēlmes dzīt uz servisu, un lai nu kā, īpašnieku NEVAINOJU. Nejau kāds ar varu lika tev viņu pirkt, tāpēc beidz raudāt, un samierinies ar ieberzienu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

01 Dec 2013, 11:00

hiperaktīvais, cik tev pašam ir gadu? 19? Teksti velk uz "mammu, tas puika man čupačupu noņēma" :gigigi: Samainījāt autiņus, pats nepārbaudīji, kas ir un kas nav - kod pirkstos vai ej slīcināties. :doh: Un vispār - gribējāt žurku par Ls400 vai 500 bez sapuvušas grīdas? :D
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

01 Dec 2013, 13:33

Smagi maldies uz to cik man gadu :nenene:
Mani jau nerausta ka iegrābos, sataisīju un braucu tālāk, tas te ''kukijs'' piš prātu :idiots:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju

01 Dec 2013, 13:38

Hiperaktīvais rakstīja:Smagi maldies uz to cik man gadu :nenene:
Mani jau nerausta ka iegrābos, sataisīju un braucu tālāk, tas te ''kukijs'' piš prātu :idiots:
Tas arī bija kukijam domāts.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

01 Dec 2013, 13:44

Attēls
Attēls
Profila bilde
unider
Ziņojumi: 543
Pievienojies: 16 Nov 2012, 15:32
Braucu ar: 330d
Atrašanās vieta: Deautschland, Freiburg

01 Dec 2013, 13:49

Hiperaktīvais rakstīja:Tas ka ''kukijs'' te mēnģina kko uzdirst man, īsti nerausta. Cik atceros viņu piedāvāju aizdzīt savu kupeju bijušo uz servisu lai uzceļ apskatās, pats teica ka nevajagot and shit like that. Tāpēc tagad kad jau pagājuši gandrīz 2. gadi kopš kupeja nav manā īpašumā sākt dirst man virsū par to ka esmu kko iesmērējis ir pēdējais bull shits !!! :idiots: Smadzeņu nav, iesmērēja pats savu sedanu ar V/N - ET-9662!!! Pa 2.gadiem autiņu nekopjot tāds arī paliek kā bildēs ko viņš pats arī ir salicis, to kupeju kas pie viņa taisiju ''ramus auto'' neteiksim ka slikts serviss, tāpēc arī nevajag man braukt augumā ka esmu kko iesmērējis, daudz dirsīsi toč ielikšu forumā ieskenētu bildi ar visu ko esmu viņam taisījis pirms apskates. Ja ir kāds interesents par manu tagadējo pelēko kupeju, droši, ņem cel uz jebkura stenda un skaties kas par vainām, neko neslēpu. Bet tas ka ''kukijs'' maigi sakot ir dalbajobs no laukiem tas ir fakts. :doh:

Sorry par off topic bet nedaudz kaitina cilvēki kas bāž savu degunu ne tur kur vajag, un ir izjājis pusi LV iedzīvotāju ! :nenene:
kāpēc ka dalbajobs, tā uzreiz no laukiem? nevajag jaukt p*zdu ar plaušām :nenene:
Cabooom
Profila bilde
Karrlo
Ziņojumi: 664
Pievienojies: 05 Nov 2011, 17:44
Braucu ar: V8
Reputācija: 2
 

01 Dec 2013, 13:55

Vo shitas gan liekas smiekliigi ,visi meegjina iepist max kapeiku uz autinju ,kad es tirgoju sudraboto angli 2.8 nesen ,visiem bija pa daargu un piedavaja savas kapeikpiseeju smirdigas cenas ,labak tad tiesham ,kaa sheit ,nopeerk pa pusotru paku sapuvushu musoru kura metinaata kolhozaa un tad te striidas pa vairakaam lapaam ,nekaa panjem labu auto ,kuram pat metinanais tuvu nav stavejis :hahaha: :hahaha:
KK TECHnics
-AutoServiss un Apkopes gan Sporta gan Ielas auto-Rezerves dalas ikdienai un Sportam-
Meldru iela 2,Riga
Tel.Nr - 202-66-66-5


www.karrlodrift.lv
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

01 Dec 2013, 13:55

unider rakstīja:
Hiperaktīvais rakstīja:Tas ka ''kukijs'' te mēnģina kko uzdirst man, īsti nerausta. Cik atceros viņu piedāvāju aizdzīt savu kupeju bijušo uz servisu lai uzceļ apskatās, pats teica ka nevajagot and shit like that. Tāpēc tagad kad jau pagājuši gandrīz 2. gadi kopš kupeja nav manā īpašumā sākt dirst man virsū par to ka esmu kko iesmērējis ir pēdējais bull shits !!! :idiots: Smadzeņu nav, iesmērēja pats savu sedanu ar V/N - ET-9662!!! Pa 2.gadiem autiņu nekopjot tāds arī paliek kā bildēs ko viņš pats arī ir salicis, to kupeju kas pie viņa taisiju ''ramus auto'' neteiksim ka slikts serviss, tāpēc arī nevajag man braukt augumā ka esmu kko iesmērējis, daudz dirsīsi toč ielikšu forumā ieskenētu bildi ar visu ko esmu viņam taisījis pirms apskates. Ja ir kāds interesents par manu tagadējo pelēko kupeju, droši, ņem cel uz jebkura stenda un skaties kas par vainām, neko neslēpu. Bet tas ka ''kukijs'' maigi sakot ir dalbajobs no laukiem tas ir fakts. :doh:

Sorry par off topic bet nedaudz kaitina cilvēki kas bāž savu degunu ne tur kur vajag, un ir izjājis pusi LV iedzīvotāju ! :nenene:
kāpēc ka dalbajobs, tā uzreiz no laukiem? nevajag jaukt p*zdu ar plaušām :nenene:



Vnk zinu ka tas frīks ir nau laukiem :hahaha: ... Netā daiļdirsējs, dzīvā hļupārs ... :idiots:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
unider
Ziņojumi: 543
Pievienojies: 16 Nov 2012, 15:32
Braucu ar: 330d
Atrašanās vieta: Deautschland, Freiburg

01 Dec 2013, 14:00

Nixon rakstīja:
Attēls
:D +318
Cabooom
matissc
Ziņojumi: 1167
Pievienojies: 30 Dec 2011, 19:44
Atrašanās vieta: Cēsis

01 Dec 2013, 14:01

+323
Profila bilde
unider
Ziņojumi: 543
Pievienojies: 16 Nov 2012, 15:32
Braucu ar: 330d
Atrašanās vieta: Deautschland, Freiburg

01 Dec 2013, 14:04

Hiperaktīvais rakstīja:
unider rakstīja:
Hiperaktīvais rakstīja:Tas ka ''kukijs'' te mēnģina kko uzdirst man, īsti nerausta. Cik atceros viņu piedāvāju aizdzīt savu kupeju bijušo uz servisu lai uzceļ apskatās, pats teica ka nevajagot and shit like that. Tāpēc tagad kad jau pagājuši gandrīz 2. gadi kopš kupeja nav manā īpašumā sākt dirst man virsū par to ka esmu kko iesmērējis ir pēdējais bull shits !!! :idiots: Smadzeņu nav, iesmērēja pats savu sedanu ar V/N - ET-9662!!! Pa 2.gadiem autiņu nekopjot tāds arī paliek kā bildēs ko viņš pats arī ir salicis, to kupeju kas pie viņa taisiju ''ramus auto'' neteiksim ka slikts serviss, tāpēc arī nevajag man braukt augumā ka esmu kko iesmērējis, daudz dirsīsi toč ielikšu forumā ieskenētu bildi ar visu ko esmu viņam taisījis pirms apskates. Ja ir kāds interesents par manu tagadējo pelēko kupeju, droši, ņem cel uz jebkura stenda un skaties kas par vainām, neko neslēpu. Bet tas ka ''kukijs'' maigi sakot ir dalbajobs no laukiem tas ir fakts. :doh:

Sorry par off topic bet nedaudz kaitina cilvēki kas bāž savu degunu ne tur kur vajag, un ir izjājis pusi LV iedzīvotāju ! :nenene:
kāpēc ka dalbajobs, tā uzreiz no laukiem? nevajag jaukt p*zdu ar plaušām :nenene:



Vnk zinu ka tas frīks ir nau laukiem :hahaha: ... Netā daiļdirsējs, dzīvā hļupārs ... :idiots:
bet tomēr izteicieniem jāseko līdz, aizkarot vinju tu vari aizskart arī citus :yes:
Cabooom
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

01 Dec 2013, 14:04

Karrlo rakstīja:Vo shitas gan liekas smiekliigi ,visi meegjina iepist max kapeiku uz autinju ,kad es tirgoju sudraboto angli 2.8 nesen ,visiem bija pa daargu un piedavaja savas kapeikpiseeju smirdigas cenas ,labak tad tiesham ,kaa sheit ,nopeerk pa pusotru paku sapuvushu musoru kura metinaata kolhozaa un tad te striidas pa vairakaam lapaam ,nekaa panjem labu auto ,kuram pat metinanais tuvu nav stavejis :hahaha: :hahaha:
vai otra galejiba ka pa kapeikam grib max sterilu auto :D pedeja laika ar tadiem saskaros biezi, pa 700ls perfektu/sterilu auto grib bez buktitem,bez ruusaam :gigigi:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Klavz
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 09 Jūl 2012, 16:47
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Limbaži
Reputācija: 1
 

01 Dec 2013, 14:44

Man šķiet, ja viņš būtu bijis pārbūvēts, tad arī būtu aizgājis :hahaha:
:lol: