Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

01 Dec 2013, 14:45

KLAVINS rakstīja:
Karrlo rakstīja:Vo shitas gan liekas smiekliigi ,visi meegjina iepist max kapeiku uz autinju ,kad es tirgoju sudraboto angli 2.8 nesen ,visiem bija pa daargu un piedavaja savas kapeikpiseeju smirdigas cenas ,labak tad tiesham ,kaa sheit ,nopeerk pa pusotru paku sapuvushu musoru kura metinaata kolhozaa un tad te striidas pa vairakaam lapaam ,nekaa panjem labu auto ,kuram pat metinanais tuvu nav stavejis :hahaha: :hahaha:
vai otra galejiba ka pa kapeikam grib max sterilu auto :D pedeja laika ar tadiem saskaros biezi, pa 700ls perfektu/sterilu auto grib bez buktitem,bez ruusaam :gigigi:
piekrītu!
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

01 Dec 2013, 17:57

bļac paši jūs esat kapeikpisēji! nevis lohi grib sterilu žurku pa pusotru paku, bet lohi grib vairāk par pusotru paku par sterilu žurku, tas ir tā pat kā lohi pārdod ziemenes r15 ar 4.5mm pa 60 ls (2gb) :idiots: :doh:
žurka bļin nav nekāds limuzīns vai ļoti rets auto, pilns tirgus ar šitām miskastēm, tikai cenas želejnieku dēļ kosmosā, nez kāpēc e34 tik dārgi nemaksā? Tas pats ir vagīnu grupas tirgus pusē tikai ar 1.9tdi, ja tai puspuvušajai miskastei pagadījies tas motors iekšā, tad cena x2 un TAGĪL :rullz:
tad nu beidzot izlamājos par lv lietoto auto, tfu miskastu, tirgu :lol:
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

01 Dec 2013, 18:05

seeingman, ko tu mēģini pateikt?
Gribi teikt, ka, piemēram, vācijā e36 ir lētaki kā pie mums?
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

01 Dec 2013, 18:05

es isti nesapratu visu temu :hahaha:

1.calis nopirka e36 /isti nepaskatoties kas apaksa / un pec 2 gadu jašanas saka ka ir sapuvusi ? :emo: :D un izvirza pardevejam pretenziju ? :rolleyes:

bac kur pasaule iet :lol:
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

01 Dec 2013, 18:07

Nedaudz kļūdījies, iemainīja savu sapuvušo sedanu, kurš nu jau ir Liepājas galā gaida savu kārtu uz naglām. Un pārējo pateici 100% pareizi ! :hahaha: Tā ir ka tur zem ābeles izjauktu, rezultāts --> RŪSA :D
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

01 Dec 2013, 18:18

ch. rakstīja:seeingman, ko tu mēģini pateikt?
Gribi teikt, ka, piemēram, vācijā e36 ir lētaki kā pie mums?
tādā stāvoklī kā pie mums vidējais e36 - JĀ
pie mums katrs lohs par savu puspuvušo e36 ar nemotoru grib pāri 1kls.
rekur saab 900 paskaties cenas, mašīna tiešām nav slikta, pāris rez daļas gan maksā vairāk nekā žurkai, bet ir biški mazāk kam plīst kā žurkai. Ar to miskasti želejnieki nav iecienījuši braukāties, tāpec viņa pat labā stāvoklī UN KOMPLEKTĀCIJĀ ir lēta.
es pat īsti nezinu, kas ir sapisis lv auto tirgu, laikam perekupi :rolleyes:
jo rumbulā vispār sviests notiek, tur par galīgam sapuvušām miskastēm prasa pilnīgi sviestainu ciparu.
atceros, kad es vēl vispār no auto neko nerubīju, pirku savā mūžā otro auto, gribējās e36 - izdomāju pastaigāt pa rumbulas plačiem, jo ss sludinājumi aci nepriecēja, es tur ieraudzīju tikai 320i ar izpuvušām arkām un sliekšņiem sliktā komplektācijā, auduma salonu pa 1500ls :doh:
beigās nopirku 323i no ss.lv pa 850ls tad kad pirku nopuvis nebija, VĒL (nopūdēju es :lol: ) ar diezgan labu komplektāciju, JO īpašnieks lohs domāja, ka man iesmērē, laikam bija pārkarsējis un nopūsts patrubaks, spriedu pēc tā, ka auto pēc nopirkšanas nobraucot 5km pārkarsa - sistēmā bija svaigs antifrīzs un uzkarsa dēļ tā, ka nebija atgaisots :hahaha: par uzmetiena domu īpašnieka galva secinājums rodas, jo viņš man necēla vairs, kaut vai bija teicis - ja kādas problēmas, kaut ko nezini tad zvani :lol:
nu manā izpratnē par doto mašīnu tā bija normāla cena, protams, ja īpašnieks būtu zinājis, ka defekta nav, tad cena būtu ~ 1300 - 1500 :doh:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

01 Dec 2013, 18:19

un hiperaktīvais paskatoties tava auto topiku 1100ls par to tavu nemotora miskasti ir kosmoss, piedod, bet tā ir
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

01 Dec 2013, 18:23

Šis ir kārtējais pierādījums tam, ka auto maiņu var definēt kā procesu kurā divi cilvēki, kas sapratuši, ka neizdosies savas miskastes pārdot, mēģina viens otram tās iesmērēt pretī cerot saņemt kko labāku, lai varētu to ar varku notirgot un vietā nopirkt kādu citu lūzni un sākt visu no gala. :lol:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

01 Dec 2013, 18:26

+328 :D :D :D labi teikts :super:
Profila bilde
green garage
Ziņojumi: 793
Pievienojies: 12 Apr 2013, 20:44
Braucu ar: Diesel
Atrašanās vieta: Jēkabpils

01 Dec 2013, 18:42

seeingman rakstīja:
ch. rakstīja:seeingman, ko tu mēģini pateikt?
Gribi teikt, ka, piemēram, vācijā e36 ir lētaki kā pie mums?
tādā stāvoklī kā pie mums vidējais e36 - JĀ
pie mums katrs lohs par savu puspuvušo e36 ar nemotoru grib pāri 1kls.
rekur saab 900 paskaties cenas, mašīna tiešām nav slikta, pāris rez daļas gan maksā vairāk nekā žurkai, bet ir biški mazāk kam plīst kā žurkai. Ar to miskasti želejnieki nav iecienījuši braukāties, tāpec viņa pat labā stāvoklī UN KOMPLEKTĀCIJĀ ir lēta.
es pat īsti nezinu, kas ir sapisis lv auto tirgu, laikam perekupi :rolleyes:
jo rumbulā vispār sviests notiek, tur par galīgam sapuvušām miskastēm prasa pilnīgi sviestainu ciparu.
atceros, kad es vēl vispār no auto neko nerubīju, pirku savā mūžā otro auto, gribējās e36 - izdomāju pastaigāt pa rumbulas plačiem, jo ss sludinājumi aci nepriecēja, es tur ieraudzīju tikai 320i ar izpuvušām arkām un sliekšņiem sliktā komplektācijā, auduma salonu pa 1500ls :doh:
beigās nopirku 323i no ss.lv pa 850ls tad kad pirku nopuvis nebija, VĒL (nopūdēju es :lol: ) ar diezgan labu komplektāciju, JO īpašnieks lohs domāja, ka man iesmērē, laikam bija pārkarsējis un nopūsts patrubaks, spriedu pēc tā, ka auto pēc nopirkšanas nobraucot 5km pārkarsa - sistēmā bija svaigs antifrīzs un uzkarsa dēļ tā, ka nebija atgaisots :hahaha: par uzmetiena domu īpašnieka galva secinājums rodas, jo viņš man necēla vairs, kaut vai bija teicis - ja kādas problēmas, kaut ko nezini tad zvani :lol:
nu manā izpratnē par doto mašīnu tā bija normāla cena, protams, ja īpašnieks būtu zinājis, ka defekta nav, tad cena būtu ~ 1300 - 1500 :doh:
Atļaušos citēt tevi no patēriņa topika. :hahaha:

:gigigi: man saab 900 2.0 atmosfēriskais 16v
vidējais patēriņš 22 litri gāzes, uz benzīna nebraucu vispār (1. paaudze) bet uz benzīna kaut kur ap 19l.
visa vaina ir tajā, ka tā miskaste nihuja neiet un pedālis konstanti ir grīdā, tas pats arī ir ar tiem jūsu 1.8 patēriņiem, jo braukt jau gribās kā ar 2.5.



Tā i nesapratu- patīk tev tā mašīna vai nē. :hahaha:
Profila bilde
Beerzins
Ziņojumi: 740
Pievienojies: 05 Aug 2013, 17:00
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga - Jēkabpils

01 Dec 2013, 18:57

Nu nezinu gan vai ir tā kā raksti,draugam ir tāds saabs,patēriņš noteikti nav ne tuvu tik liels un iet arī normāli. varbūt tam saabam par ko tu domā kkas nebija kārtībā?? :giggle:
Profila bilde
green garage
Ziņojumi: 793
Pievienojies: 12 Apr 2013, 20:44
Braucu ar: Diesel
Atrašanās vieta: Jēkabpils

01 Dec 2013, 19:21

nu man jau arī liekas ka nebūtu tā jābūt, bet cilvēks tomēr par savu auto to teica. :hahaha:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

01 Dec 2013, 20:03

es to auto vienkārši nelaboju - slinkums, varbūt nākošgad, kad skate beigsies kaut ko izdarīšu :lol:
īstenībā laba sajūta, kad tu vari braukt un nepist prātu īpaši par to, ka kāds pie veikala bukti iesitis vai ko :super:
bet kā jau teicu auto pats par sevi tiešām nav slikts
Profila bilde
Doc Holliday
Ziņojumi: 60
Pievienojies: 19 Aug 2013, 19:00
Braucu ar: degunu pa ietvi

01 Dec 2013, 20:09

zini cik laba sajūta braucot ar 240. voļvu, zinot ka stabs nav problēma, var pastumt? :D
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

01 Dec 2013, 20:25

man jau arī stabs nav problēma :gigigi:
Profila bilde
Doc Holliday
Ziņojumi: 60
Pievienojies: 19 Aug 2013, 19:00
Braucu ar: degunu pa ietvi

01 Dec 2013, 20:58

vai tad sābiem patīk stabi? :lol:
Profila bilde
green garage
Ziņojumi: 793
Pievienojies: 12 Apr 2013, 20:44
Braucu ar: Diesel
Atrašanās vieta: Jēkabpils

01 Dec 2013, 21:42

Doc Holliday rakstīja:vai tad sābiem patīk stabi? :lol:

A kam tad šī lietiņa domāta? :hahaha: Lai stabu aizšautu tālumā. :hahaha:
Un vsp, beidzam piedirst neatbilstošu topiku. :nenene:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

02 Dec 2013, 04:25

seeingman rakstīja:un hiperaktīvais paskatoties tava auto topiku 1100ls par to tavu nemotora miskasti ir kosmoss, piedod, bet tā ir

miskaste varbūt ir tev ! Cena attiecīga auto stāvoklim ! Gribi ej pērc pa 400-800 Ls par nopuvušu un nedzīvu. Manējais nav izrūsējis un dzinējs pārlasīts. Domā ko gribi. Īsti nerausta šito neta barigu domas...
nespried par auto pirms nēesi dzīvē redzējis !
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.
Kukijs rakstīja:
Hiperaktīvais rakstīja:Rekur arī bilde no apakšas kupejai ja nu tam īpatnim ''cepumam'' kurš pat nemāk pareizi savu niku uzrakstīt :doh:
Grīda nav metināta vispārībā!!! Par savu veco kupeju ko viņam pret sedanu iemainīju, viss bija sataisīts uz csdd perfekti un nebija lietas pie kā piesieties ! soo lai viņš iebāž savu viedokli kkur citur, vnk es viņam kā cilvēks nepatīku! Un ja interesē tava vecā ''krutā'' sedana viedoklis varu 2 cilvēkiem pateikt lai te izsakās par viņu ! Neiesāc bazaru ja pats nēesi bijis labāks iesmērētājs !!! :nenene: :idiots:

Tu īpatni, Ceiziņ, sāksim ar to bilde nav īsta karteris nebija metināts. Grīda nav metināta vispārībā????
Attēls076.jpg
Nu protams CSDD perfekti novērtēja to auto 20.52 vakarā kad tika izieta TA ar money funny palīdzību :gigigi:

Te vēl pāris ideālā stāvokļa bmw bildes.
Attēls073.jpg
Attēls074.jpg
Un tavai zināšanai es par to auto rūpējos ne jau kā tu. Visu viņam maksimāli sataisīju, t.sk tavu jaunuzstādīto sajūgu, kurš bija nodedzis līdz pilnībai arī nomainīju tāpāt arī bukses šarnīrus kas ķilējās un visu citu.

Un visu vasaru mierīgi braucu, un ziemā autiņš bija garāžā, visas vasaras laikā vienu saulīti lietus laikā uzgriezu!!!
Jo visu laiku bija klaboņa no pakaļējā tilta, vnk nebija laiks pienācīgi auto apskatīt bet kad notika tas kas notika tad rezultāts ir lūk kāds
20131027_132528.jpg
20131027_132515.jpg
Tā lūk redz kur ir tavs ideāli taisītais bmw!!!

Tirgo tik laimīgs savu tgd mēslu pa kosmosu, gagarina mazdēls!!!

Atvainojos kad taisu šādu offtopiku šeit!!!
Un jā uzminēji kāpēc man naids pret tevi, neesmu tu kas uztaisa meitenei bērnu un pēc tam pamet viņu un aiziet pie citas!!!



Sorry par offtopiku.
:rolleyes:

Taisīšu kārtīgu OFF-TOPIC!!! Jeb aizstāvēšu savu godu!

Jau iepriekš atvainojos ja pasprūk kāds asāks vārds.
Sorry adminiem vai cilvēkiem kuriem tas īsti neinteresē, vai arī tieši otrādi ir palasījušies info ka mēs ar šo ĪPATNI no laukiem visu laiku diršam viens otram virsū. Tas ka tu uzdrošinies Man pūderēt prātu ka esmu tev iesmērējis kaut ko vai speciāli pierunājis paņemt savu veco superizrūsējušo dampi, iegaumē vienu lietu. Atceries ko esi iepriekš publicējis, rakstījis vai tāpat ķip priekš sevis īpatni saglabājis. Es te nedaudz parokos pa forumu un nu jau sāku atrast arī kko interesantu, domāju forumniekiem liksies interesanti palasīties ko tu saki, un kāda ir taisnība ! Tātad šovakar 04:40 uzgāju info, sadaļā kā es esot uzzinājis par e36. Tātad studijā ''kukija'' versija --->
Re: Tā es uzzināju par e36.lv!
Atbildēt Kukijs » 02 Jūn 2013, 22:26
Es par forumu uzzināju man šķiet no e30.lv tur kkas kkur bija rakstījis, kad ir arī e36.lv
Kad tika nolocīts e30, nozvērējos savu dzīvi nevienu BMW nepirkt, tikai kkādu dīzeli pasātu vai audi. Tas viss bija līdz 2012 gada pirmajam sniegam, kad sapratu es gribu atkal BMW :bmw:
No sākuma gribēju atkal e30, ilgi meklēju neko sakarīgu nevarēju atrast, tad nu iegādājos no sākuma e36 318 (m50b25) tā teikt Kuldīgas šrotu, un pilnīgo huijņu iegrābos konkrēti :gigigi: :gigigi: :sad:
Bet tad veiksmīgi samainīju pret tgd esošo e36 318is kupeju. Un tad nu ta teikt esmu šeit pie savējiem :hahaha: :sarunats:
Dzīvē reāli esmu saticis Dogma un Agris, sen sen Ādažos :sarunats: normāli čaļi :)
Tā teikt kas var būt labāks par mājām :clap: :clap: :hahaha:


Šausmīgi atvainojos ka piedir*u veselu lapu forumā ar off`u bet nu admini, palasieties, vai tad kko meloju, stāstu nepatiesību vai nomelnoju mūsu pašu ''kolēģi''??? :idiots: :idiots: :idiots: Reāli esmu dusmīgs! :nenene:

Tiešām ''kukij'' tu draudzējies ar galvu vai vnk gribējās vot kādam uzdirst ne pa tēmu virsū ???? Drīzuma uz to galu man jādodas pieskriešu! Lūdzu tauta, apēdiet dzīvu šo liekuli ! Īsumā par manu veco slikto kupeju ko viņam iesmērēju no viņa paša topika ''Jankas Is Kupeja ;)
Atbildēt Kukijs » 19 Nov 2012, 20:12''
Tātad sveiciens tautiešiem, beidzot jāatrāda savu mazo bitīti is kupeju :bmw: :hahaha:
Par auto 93 gada vasaras mēnešu izlaidums, virsbūves tips-kupeja, krāsa melna diamondswarcz mettalic. Protams vizuāli ir ļoti daudz ievērojamu sīkumu, un defektu, bet tas viss ir labojams un ceļams. Ir rūsa, bet vismaz nav apakša izpuvusi līdz pēdējai stadijai, un tilts nav metināts :lol: :lol: :lol: kā tas bija ex Kuldīgas kaplim :lol: :lol:


JEB SĪKĀKAM INFO --> viewtopic.php?f=18&t=1525&p=110207#p1353345139

Gribiet tauta ticiet viņam, ticiet visiem pārējiem ka es cenšos kko iesmērēt kādam vai tml., mani kkā īsti tas nerausta ka kāds kko gudri dirš caur i-netu. Uzskatiet mani par ko vien gribiet, bet taisnību panākt tiešām māku. Nomelnot kādu, iesmērēt kādam kko, nu gluži nav māksla, kā kkur tepat forumā lasiju ''Latvija nav nemaz tik liela'', tad kāpēc smērēt lūžņus kādam ? atdod liepājā uz dakšiņām :idiots:

ĻOTI ĻOTI ATVAINOJOS PAR OFF TOPIC, BET CERU KA SABIEDRĪBA SAPRATĪS KO GRIBĒJU AR VISU ŠO PATEIKT UN PANĀKT.


Paldies par uzmanību :bye: , jauku dienu.
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

02 Dec 2013, 07:01

:hahaha: domā kādu baigi rausta tavas un cepuma problēmas? vari beigt attaisnoties hvz kā priekšā :gigigi:
un jā miskaste ir man un tā miskaste maksā 200ls.
un tavs šrots vairāk par 800-900 tiešām lol nau vērc :D