Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

13 Sep 2017, 11:32

skaidra_nauda rakstīja: 13 Sep 2017, 00:34 Da nu nah par 60eur... :hahaha: :doh:
Visi lūdzu ieskaitat man pa 60eur. Un tad aizmirstam. Dēļ 60eur jau neies čakarēties.

Tā lai līdz vakaram būtu kontā. Cik te lietotāju forumā? Nebūšana online nav attaisnojums!
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
skaidra_nauda
Ziņojumi: 325
Pievienojies: 28 Jan 2017, 01:31

13 Sep 2017, 11:55

Manu tekstu parprati... 60 eur dēļ tagad chala vàrdu sraipa pa pasauli... butu jau sen nopiķejis... bet no otras puses kuru tur viņa pāķos uztrauc ka rigas švītam 60 eiri paradaaa... dzive turpinās....
Profila bilde
Darks
Ziņojumi: 842
Pievienojies: 12 Sep 2015, 12:21
Braucu ar: Traktoru
Atrašanās vieta: Rīgā
Reputācija: 3
 

13 Sep 2017, 12:03

Kāpēc te daļa dod detaļas uz parādu ? :rolleyes:
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

20 Sep 2017, 22:26

Sanāca nedaudz Hāotiski, bet Iepazīstaties UZMETĒJS - REINIS ALPS

Attēls

TELEFONS: 29366045
ADRESE: Ganibu Dambis 20

ALPS ir izcils topošais politiķis, visas labākas īpašības viņam piemīt:
- Māk daiļrunīgi aizrunāt un aptumšot prātu, stāsta par saviem lielajiem plāniem
- Bezgalīgi sola/apsola un neko no saviem solījumiem netur.
- Nekādu atbildību par saviem sadarītajiem sūdiem neuzņemās
- Sirdsapziņas un goda trūkums
- Spējas sačakarēt visu kam ķerās klāt un padarīt sliktāku.

Tātad stāsts par alpa nokļūšanu veiksmes zālē. Lai nolādēta tā diena kad satiku Uzmetēju/solitaju!

Jau paša iesākumā, man tika stāstīts par Royall lielajiem plāniem, ka tas buss serviss kur neuzmet cilvekus, viss notiek laikā un citus melus.

Sakumā kaut kādi darbi tika darīti, protams ar kavēšano, bet bija ciešami. Līdz es izdomāju ka nepieciešams mainīt kuzavu.
Sākās vecā auto izjaukšana un paralēli jauna kuzava meklēšana. Viss notika lēnām, pa vidu REINIS stāsta Mega lielos plānus, Royall komanda, sponsori, drifts un citas izdomātas muļķības.

Vienu dienu zvana ALPS un brīdina ka zvanīs Edgars un stāstīs visādas muļķības par viņu, lai visam tam es neticot, jo gribot nomelnot un apmelot alpu - tikai vēlāk es sapratīšu kāds frukts istenība ir REINIS ALPS.
Oskars no Royall un pazvanīja pastāstīja, par Alpa izdarībām un hujņam. To ka darbi netiek laikus izdarīti vai vispār netiek darīti, nauda no klientiem paņemta, par ko Oskars nezin. Nu standarta metēja izdarības. Un tā Royall izjuka. Žel, ka nesapratu ka laiks savākt izjaukto auto un doties citur likt kopa.

Pārvākšanās uz jaunām telpām aizņēma diezgan daudz laika 2 nedēļas ja nemaldos. Tur protams nebija pacēlāja/instrumentu un darbs ap auto gāja lēnām.

Pierunāja mani izgriezt laukā bagāžnieka grīdu, teica būs man pa lēto! Aha protams, atri un pa lēto! Izgrieza bagāžnieku laukā un tad nenormāli ilgā metināmās plāksnes gaidīšana, tad atrunājas ka džekam neesot laika, ka viņš vainīgs to ka nav. Bet man jau liekas, ka viss otrādāk, alps, 100 punkti nebija vēl par iepriekšējiem (Biju iedevis nokopēt e36 pastiprinošās plāksnes) pakalpojumiem no rēķinājies. Nu tā arī auto iebremzējas. Ka tik nebija kaut kur uz 2 nedēļām.

Priekša metinot glāzēm pastiprinošanas plāksnes sapists tika priekšējais stikls, netika apklāts. Paldies, bļe!

Biju iebraucis Uzmetēja garāža, skatities kā notiek darbi, kārtējo reizi viss lēni notika. Iepresēja nepareizi priekša kreiso plaukta buksi, pamanīja garāžā, manā acu priekša un neaizgāja pārtaisīt uzreiz. Vēlāk atklājas, ka tādu arī uzlika virsu. Protams arī jaunos šarnīrus iepresēja nepareizi, ja jautāsi kā var nepareizi iepresēt nepareizi - alps arī domāja ka nevar nepareizi - atbilde - var!

Kā notiek jumta slīpēšana, neapsedzot auto, lai visi putekļi visas spraugas un malas tiek auto iekša. Solija ka satīrīs, protams te būšu es vainīgs, jo savācu auto no tās nolādētas vietas un viņam nebus iespējams izdarīt solīto. Protams jumts netika pabeigts, teica lai vedu auto (biju jau tad savacis auto) sataisīs, bļe, kā tad, vel vilks hvz cik ilgi?!

Aizrakstu ka braukšu apskatīties kā darbi notiek, šis atraksta ka stutē motoru iekša, lai braucot nākamaja diena, aizbraucu nākamajā diena un varat minēt - jā nebija motors nemaz kustināts. Tātad motoru iecēla tikai vakarā un tā vinš stāvēja neiedarbināts MĒNESI BĻ*DS! KARLL MĒNESI!!!

Lai auto skruvēšana virzītos uz priekšu nācās bieži braukt ciemos, zvanīt un prasīt rezultātu, bet visam tam manuprāt vaina bija tāda, ka REINIS ALPS nemaksāja normāli saviem darbiniekiem, protams, kuram tad ir vēlme/motivācija strādāt par velti. Jo pats Alps strādāt negrib, tikai visus appist un iekasēt naudu.

Protams kādu kasjaku/neizdarīto var norakstīt uz darbiniekiem un viņus vainot, bet viņiem taču domāto samaksu par darbu sev pievāca. Un ja tu algo darbiniekus vai atrodi brīvprātigos kā Reiņa gadījumā, tad jāspēj uzņemties atbildība par darba kvalitāti.

Vēl ir tāds frukts Artūrs Ozoliņs, it kā normāls dzeks, bet ja apsoli ka auto bus gatavs un visu izdarīsi lai Alps skruvētu, tad turi solijumus. Un izskatās arī Artūru reinis ir apvārdojis un Arturs neredz kādā sūdu kaudzē brien iekša, cerams ka laicīgi sajutis ka sūdi gāžas iekša mutē un sāks karpities no tā visa laukā.

Tātad, par naudām, leti nebija tas viss nebija, detaļās uzmetis procentu sev peļņai. Maksāts laicīgi. Pat avansāā.
Tā nekaunība uzrakstīt, nu lai darbiņi ap auto notiktu, vajag ieskaitīt naudīņu uz priekšu, lai var samaksāt. BļA!

http://www.pancars.lv/lv/home/ bija jaunais klients, svarīgāks kā mans auto un tā pabeigšana, jo nu jāsteidzās iegūt to uzticība. Protams pabrīdināju viņus, bet atkal laikam nostrādāts triks ar atro zvanu un brīdināšanu par to ka es stāstīšu muļķības, tā pat kā gadījumā ar Edgaru un Royall.

- Bija pazudis gaisa masas mērītājs, jeb pieaugušas kājas.
- Pazuda GoPRO stiprinājumi.
- bagažnieka gumija
- Pazuda vakumņiks, teica ka izmeta metālos, nebūsim vairs naivi, džeks izskatās kādam būs notirgojis, jo vel lielākus sūdus viņs uzglabā kā atmiņas par uzmetēja gājieniem. Nu tā kā serijveida slepkavas, glabā atmiņas no saviem upuriem. Joprojām tur vecā bmw zaļo haubi. Nopietni?

Zināja ka nepieciešams vārstu vāks (motors tika sen nogādāts), atlika līdz pēdējam (2-3 mēneši) un tad kad jau ļoti savajadzēja, meklēja. Protams nopirka par kosmosu, kaut gan man liekas ka tik dārgi nemaksāja. Nebrīnītos ja to vāku ALPS pats būtu salauzis un neatzinis. Līdzīgs stāsts protams varētu būt ar stūres reiku, ko sagādāju ar starpniekiem, tai vissdrīzāk tika sapista vītne, kur skruvējās šlaukas, jo viņa bija uzlikta uz auto un vēlāk tika ņemta nost. Nu kārtīgs meistars pirms skrūvēt detaļu klat apskatīsies.

Atmazkas:

- Ir pie zoburāsta (mēdza tur stundām ilgi)
- citas darīšanas (gan jau tiek meklēti citi ko uzmest)
- ignore
- utt

Uz jautājumu kas notiek ar auto, kāds rezultāts:
- viss notiek
- izskatās pozitīvi
- ignore
- utt


- tilts aizmugurējais nebija pieskrūvets kārtīgi
- priekša plaukts nebija pieskruvēts kārtīgi
- Reduktora pusasis nebija pieskrūvētas kārtīgi, metāla menestiņi nebija ielikti
- haubei fiksācijas mehānisms nebija pieskrūvets
- Aizmugure stabilizatoram atsaites nepareizi uzliktas
- Kartera blive jau sulo, kaut gan tika uzlikta jauna, karterim eļļas skruve tek
- Gāzes trose, uzmetējs teica ka jāmaina, bet rezultātā gāzes trose ir līdz priekšējiem lukturiem, bļ**s es varu droseli lampā ielikt!
- Drošības siksna vadītājam nebija pieskrūvēta, tik tā pieķerta, labi ka izbraucot gonkas nekas nenotika.
- Coili bija dažada garuma saregulēti aizmugurē
- ieplūdes kolektoram gandriz var teikt nebija uzliktas vakuma šļaukas, viena veca un tā pati sadrupusi.
- degvielas sprauslām neviena sprostgredzena nebija
- iepludes gofrai skoča tunnings
- stures reikai šļaukas nepareizās pieslēgtas, pēc pirmās reizes kad viss škidrums iztecēja, palūdzu lai sataisa, tak pielaboja lai iztur 5 minutes.

REALI apnika rakstit visu šo sudaino pieredzi, bet macība gūta, auto glābjams un tiek glābts. Kā saka KARMA atmaksās.

p.s. man ir interesanta ideja, padarīt darboņa dzīvi nedaudz interesantak, ideja jāiznēsa tā sakot un jaļau iet tai dzīve.
Pēdējais labojis riebeklis - 21 Sep 2017, 07:53, kopā labots 3 reizes.
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

20 Sep 2017, 22:53

Ji****ls :doh: kā tādiem cilvēkiem nav baile iziet no mājas? Kur viņi dabù klientus? Pirms uzmet, viņi izvērtē sekas? Kkāds murgs.
lolikee
Ziņojumi: 71
Pievienojies: 25 Aug 2016, 12:42
Braucu ar: 325 Touring

20 Sep 2017, 23:31

riebeklis rakstīja: 20 Sep 2017, 22:26 Sanāca nedaudz Hāotiski, bet Iepazīstaties UZMETĒJS - REINIS ALPS

ALPS ir izcils topošais politiķis, visas labākas īpašības viņam piemīt:
- Māk daiļrunīgi aizrunāt un aptumšot prātu, stāsta par saviem lielajiem plāniem
- Bezgalīgi sola/apsola un neko no saviem solījumiem netur.
- Nekādu atbildību par saviem sadarītajiem sūdiem neuzņemās
- Sirdsapziņas un goda trūkums
- Spējas sačakarēt visu kam ķerās klāt un padarīt sliktāku.

Tātad stāsts par alpa nokļūšanu veiksmes zālē. Lai nolādēta tā diena kad satiku Uzmetēju/solitaju!

Jau paša iesākumā, man tika stāstīts par Royall lielajiem plāniem, ka tas buss serviss kur neuzmet cilvekus, viss notiek laikā un citus melus.

Sakumā kaut kādi darbi tika darīti, protams ar kavēšano, bet bija ciešami. Līdz es izdomāju ka nepieciešams mainīt kuzavu.
Sākās vecā auto izjaukšana un paralēli jauna kuzava meklēšana. Viss notika lēnām, pa vidu REINIS stāsta Mega lielos plānus, Royall komanda, sponsori, drifts un citas izdomātas muļķības.

Vienu dienu zvana ALPS un brīdina ka zvanīs Oskars un stāstīs visādas muļķības par viņu, lai visam tam es neticot, jo gribot nomelnot un apmelot alpu - tikai vēlāk es sapratīšu kāds frukts istenība ir REINIS ALPS.
Oskars no Royall un pazvanīja pastāstīja, par Alpa izdarībām un hujņam. To ka darbi netiek laikus izdarīti vai vispār netiek darīti, nauda no klientiem paņemta, par ko Oskars nezin. Nu standarta metēja izdarības. Un tā Royall izjuka. Žel, ka nesapratu ka laiks savākt izjaukto auto un doties citur likt kopa.

Pārvākšanās uz jaunām telpām aizņēma diezgan daudz laika 2 nedēļas ja nemaldos. Tur protams nebija pacēlāja/instrumentu un darbs ap auto gāja lēnām.

Pierunāja mani izgriezt laukā bagāžnieka grīdu, teica būs man pa lēto! Aha protams, atri un pa lēto! Izgrieza bagāžnieku laukā un tad nenormāli ilgā metināmās plāksnes gaidīšana, tad atrunājas ka džekam neesot laika, ka viņš vainīgs to ka nav. Bet man jau liekas, ka viss otrādāk, alps, 100 punkti nebija vēl par iepriekšējiem (Biju iedevis nokopēt e36 pastiprinošās plāksnes) pakalpojumiem no rēķinājies. Nu tā arī auto iebremzējas. Ka tik nebija kaut kur uz 2 nedēļām.

Priekša metinot glāzēm pastiprinošanas plāksnes sapists tika priekšējais stikls, netika apklāts. Paldies, bļe!

Biju iebraucis Uzmetēja garāža, skatities kā notiek darbi, kārtējo reizi viss lēni notika. Iepresēja nepareizi priekša kreiso plaukta buksi, pamanīja garāžā, manā acu priekša un neaizgāja pārtaisīt uzreiz. Vēlāk atklājas, ka tādu arī uzlika virsu. Protams arī jaunos šarnīrus iepresēja nepareizi, ja jautāsi kā var nepareizi iepresēt nepareizi - alps arī domāja ka nevar nepareizi - atbilde - var!

Kā notiek jumta slīpēšana, neapsedzot auto, lai visi putekļi visas spraugas un malas tiek auto iekša. Solija ka satīrīs, protams te būšu es vainīgs, jo savācu auto no tās nolādētas vietas un viņam nebus iespējams izdarīt solīto. Protams jumts netika pabeigts, teica lai vedu auto (biju jau tad savacis auto) sataisīs, bļe, kā tad, vel vilks hvz cik ilgi?!

Aizrakstu ka braukšu apskatīties kā darbi notiek, šis atraksta ka stutē motoru iekša, lai braucot nākamaja diena, aizbraucu nākamajā diena un varat minēt - jā nebija motors nemaz kustināts. Tātad motoru iecēla tikai vakarā un tā vinš stāvēja neiedarbināts MĒNESI BĻ*DS! KARLL MĒNESI!!!

Lai auto skruvēšana virzītos uz priekšu nācās bieži braukt ciemos, zvanīt un prasīt rezultātu, bet visam tam manuprāt vaina bija tāda, ka REINIS ALPS nemaksāja normāli saviem darbiniekiem, protams, kuram tad ir vēlme/motivācija strādāt par velti. Jo pats Alps strādāt negrib, tikai visus appist un iekasēt naudu.

Protams kādu kasjaku/neizdarīto var norakstīt uz darbiniekiem un viņus vainot, bet viņiem taču domāto samaksu par darbu sev pievāca. Un ja tu algo darbiniekus vai atrodi brīvprātigos kā Reiņa gadījumā, tad jāspēj uzņemties atbildība par darba kvalitāti.

Vēl ir tāds frukts Artūrs Ozoliņs, it kā normāls dzeks, bet ja apsoli ka auto bus gatavs un visu izdarīsi lai Alps skruvētu, tad turi solijumus. Un izskatās arī Artūru reinis ir apvārdojis un Arturs neredz kādā sūdu kaudzē brien iekša, cerams ka laicīgi sajutis ka sūdi gāžas iekša mutē un sāks karpities no tā visa laukā.

Tātad, par naudām, leti nebija tas viss nebija, detaļās uzmetis procentu sev peļņai. Maksāts laicīgi. Pat avansāā.
Tā nekaunība uzrakstīt, nu lai darbiņi ap auto notiktu, vajag ieskaitīt naudīņu uz priekšu, lai var samaksāt. BļA!

http://www.pancars.lv/lv/home/ bija jaunais klients, svarīgāks kā mans auto un tā pabeigšana, jo nu jāsteidzās iegūt to uzticība. Protams pabrīdināju viņus, bet atkal laikam nostrādāts triks ar atro zvanu un brīdināšanu par to ka es stāstīšu muļķības, tā pat kā gadījumā ar Oskaru un Royall.

- Bija pazudis gaisa masas mērītājs, jeb pieaugušas kājas.
- Pazuda GoPRO stiprinājumi.
- bagažnieka gumija
- Pazuda vakumņiks, teica ka izmeta metālos, nebūsim vairs naivi, džeks izskatās kādam būs notirgojis, jo vel lielākus sūdus viņs uzglabā kā atmiņas par uzmetēja gājieniem. Nu tā kā serijveida slepkavas, glabā atmiņas no saviem upuriem. Joprojām tur vecā bmw zaļo haubi. Nopietni?

Zināja ka nepieciešams vārstu vāks (motors tika sen nogādāts), atlika līdz pēdējam (2-3 mēneši) un tad kad jau ļoti savajadzēja, meklēja. Protams nopirka par kosmosu, kaut gan man liekas ka tik dārgi nemaksāja. Nebrīnītos ja to vāku ALPS pats būtu salauzis un neatzinis. Līdzīgs stāsts protams varētu būt ar stūres reiku, ko sagādāju ar starpniekiem, tai vissdrīzāk tika sapista vītne, kur skruvējās šlaukas, jo viņa bija uzlikta uz auto un vēlāk tika ņemta nost. Nu kārtīgs meistars pirms skrūvēt detaļu klat apskatīsies.

Atmazkas:

- Ir pie zoburāsta (mēdza tur stundām ilgi)
- citas darīšanas (gan jau tiek meklēti citi ko uzmest)
- ignore
- utt

Uz jautājumu kas notiek ar auto, kāds rezultāts:
- viss notiek
- izskatās pozitīvi
- ignore
- utt


- tilts aizmugurējais nebija pieskrūvets kārtīgi
- priekša plaukts nebija pieskruvēts kārtīgi
- Reduktora pusasis nebija pieskrūvētas kārtīgi, metāla menestiņi nebija ielikti
- haubei fiksācijas mehānisms nebija pieskrūvets
- Aizmugure stabilizatoram atsaites nepareizi uzliktas
- Kartera blive jau sulo, kaut gan tika uzlikta jauna, karterim eļļas skruve tek
- Gāzes trose, uzmetējs teica ka jāmaina, bet rezultātā gāzes trose ir līdz priekšējiem lukturiem, bļ**s es varu droseli lampā ielikt!
- Drošības siksna vadītājam nebija pieskrūvēta, tik tā pieķerta, labi ka izbraucot gonkas nekas nenotika.
- Coili bija dažada garuma saregulēti aizmugurē
- ieplūdes kolektoram gandriz var teikt nebija uzliktas vakuma šļaukas, viena veca un tā pati sadrupusi.
- degvielas sprauslām neviena sprostgredzena nebija
- iepludes gofrai skoča tunnings
- stures reikai šļaukas nepareizās pieslēgtas, pēc pirmās reizes kad viss škidrums iztecēja, palūdzu lai sataisa, tak pielaboja lai iztur 5 minutes.

REALI apnika rakstit visu šo sudaino pieredzi, bet macība gūta, auto glābjams un tiek glābts. Kā saka KARMA atmaksās.

p.s. man ir interesanta ideja, padarīt darboņa dzīvi nedaudz interesantak, ideja jāiznēsa tā sakot un jaļau iet tai dzīve.

Piebiedrojos lietotajam riebeklis, jo arī es biju cietējs no REIŅA ALPA un ieberzienu saņemu pirmais!
respektīvi, riebeklis jau ir pastastijis Alpa izgājienus, arī man daudz kas palika sajāts, nesaskruvēts utt, ir arī perfekti aprakstijis alpa darbus un izgājienus!

šeit arī ir mans stāsts, mazs copy-paste no mans e36 sadaļas (e36 lolikee)

Mazliet biju noklusis ar savu auto un visparējo situaciju.
Šobrīd auto ir pavisam citadāks, daudz interesantu lietiņu un viss pārējais, bet šeit arī mazliet gribētu padalities ar info par to kā tad galu galā viss sanāca ar manu auto, motora maiņu un visu parējo!
Sākšu jau laikam ar to negatīvo! šis viss auto parbuves process smagi ieeilga, tas prasija daudz laika, enerģijas un protams ģeņušku, bet ne par to ir stāsts! Tatad, m52tub28 pirmo elpu sita 31/03/2017 5 no rīta, jo šis bija ļoti sarežgits process sākot ar to, ka ALPS vispar ir cilvēks, kurš pats neko negrib darīt + viņa darbu attiecibā pret cilvēkiem, kuriem ir maza pieredze auto parbuves ziņa var novertēt par pilnīgu sūdu! Motora iecelšanas tehnika vienkarši drausmīga, viss saskruvēts ķep ļep, katru reizi, kad zvanu un jautāju, nu cik tālu esam? vienmer saņēmu kaut kādus tizlus attaisnojumus, visu laiku vizinās riņkī un liek saviem čomiņiem strādāt, kuri tapat neko īsti nedara! Tobrīd viss šis noritēja zem ROYAL MOTORSPORTS vārda, tobrīd jau viņiem bijušas savstarpējas nesaskaņas ar īres naudām utt! Sākām ar auto un kā gan savadāk, ja cilvēks ari sāk šeirot savu dzīvi (alps), nu jā, man tur tas, man tur šitas! Respektīvi ir tā, ka viss tika vilkts garumā nenormāli un beigās atri ķep-ļep samests kopā! Par piemēru, pieskruvējis kolektoru (zirnekli) ar 6 skrūvēm, bet tas jau nav viss! Man bija jastav alpam klāt, lai es vispar varetu aizbraukt no tās debilas garažas, tāpēc pedejā dienā 31. martā, es pavadiju 12 stundas garažā, stavot blakam, lai redzētu, ka šis cilveks kaut ko var arī darīt un tad jau seko rezultāts!
Tatad - Darba kvalitāte ir drausmīga, nerunajot par darba apstakļiem, pats alps arī tizlojas visu laiku riņķi un telo baigo džeku, kam esot baigais piķis. Pirms darbu uzsakšanas vispar neteica, cik izmaksās, ko vajag utt, aizbildinajas ar to, ka esot jau to darijis, kad braucis driftā, esot bijis tāds pats motors, tāpēc easy plug n play, bet beigās vajadzēja paiet mēnešiem, lai vispar kaut kas tiktu sākts, jo sakumā auto vienkarši tupa stāvēja, motors tupa karajas uz stenda un nekam netika pielikts pirksts! Kad motors jau bija iekšā, joprojam bija sarežgijumi ar auto pielaišanu un visu pārējo, cepuri nost autoelektriķim, kurš atbrauca izručit tobrid un palidzeja darbos!
Es, protams, biju priecīgs par to, ka motors ir iekšā, rūc un viss pārējais un man jau arī aptumšojas bilde tobrīd, jo nevarēju vairs sagaidīt, pacietības mērs bija pilns. Principā visas detaļas, kuras alps man sagadaja bija caur viņa drauģeļiem, kas nozimē to, ja nevari nopirkt no mums, meklē citur, protams, ka man arī nav laika skraidit pa pasauli un lasīt visu kopā, tāpēc sākam stumdīt kosmosu, principā alps izpalidz savam čomam iztirgot detaļas + uztaisit varku uz mani.. Es pie sevis padomāju, ok varu samierināties ar to, ka nevaru atrast pats šobrid visu, jo laika nav un itkā esmu gatavs samaksāt par to, lai atrisinatu situaciju atrāk, bet kad saņemu ziņas.. "meklē vēl naudu, japerk tas un šitas", man atkal bija tāds, bet tu man vispar neko neteici pirmstam, tu atkal izdomā, ka kaut kas ir jamaina! Beigās es saņemu tāmi, par to, kas izdarīts (pielikumā būs) un man mati bija stāvus no tā, kādu summu man vēl ir jasamaksā pa virsu, lai es vispar savu auto varētu saņemt, uzsakam strīdu, cilvēks samisējies un reali grib mani appist, mašinu nedod...
Protams, ka es beigas ari visu šo summu samaksaju, lai es tiktu pie sava auto un šis kretīnelis varētu aizvērt savu mutīti un beigt blatot kā baigais pacans. šis stāsts ir ļoti garš, sarežģīts. Es joprojam neesmu beidzis savu streiku pret šo cilvēku un es viņam likšu samaksāt par to, ko viņš ir izdarijis.

Pirms motors tika iecelts, tika samainītas vārstu blīve, kartera blīve nezināmu iemeslu dēl, jo tur viss bija kartibā, bet šis izdomāja uz savu galvu, eļļas filtra korpusa blīves maiņa, bet visu es to neredzēju, tas ir tikai tas, ko viņš man bija sarakstijis, bet kas to lai zin, ko viņš vispar no tā visa samainija, jo kad skatijos, kā maina varstu blīvi, aizbraucu prom, saņemu ziņu whatsapp "Nebrauc uz garažu, man ir gruti stradat, ja tu skaties uz manam rokām", tāpēc tur arī viss nav īsti skaidrs.
Katru izdarīto lietu aprēķināja atsevišķi, itkā es brauktu pie viņa katru nedeļu kaut ko taisīt, neko kopā nesumēja utt!

Par bākas maiņu vispar diskutet var kosmonauti, paprasija 70 euro par to, ko pats nemaz nedarija. Visu sapisa vēl vairāk, beigas man pašam nācās braukt, mainīt visu, jo nebija savienots nekas pareizi, pieskruvets nekas nebija, sūknis no kaut kadas dirsas bija izvilkts, nezinu, bet visu to nācās atkal taisīt. kā arī daudz citas lietas, kuras man jau ir nācies samainīt pēc visa šī procesa.

šo visu garo penteri rakstu, lai citiem nebutu jaiesaistās ar šo kretīnu, lai citi neiebrauc auzās kā man to nācās darīt! Gribu, lai viss ir godīgi, nevis vieni appisieni...

šobrīd auto dzīvo, viss +/- bumbās, vajag pielikt pirkstu vizualajam, bet daudz jau tapat ir samainīts, spārni, haube, sliekšņi salaboti, m bampers uzlikts. Ritošā arī savesta kartibā!Reduktors no 2.36 uz 3.45 Autiņu sedinajis neesmu un nesedināšu, jo man tas nav vajadzīgs. Salons arī nomainīts, stūre rrs, zirneklis likvidēts, šobrīd m52 kolektori. Tehnisko arī esmu izgājis, tāpēc viss daudz maz ir ok.

Tāpēc, lūdzu, kluba biedri! Esiet uzmanīgi, neiesaistities jebkāda veida aktivitātēs ar šo personu, šis ir tīrākais krāpnieks, apmelnotājs un cilvēks, kurš runā tīri caureju un rokas aug no dirsas!
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

20 Sep 2017, 23:37

Izklausās pēc deivida :hahaha:
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

20 Sep 2017, 23:39

:o
Profila bilde
DSSD
Ziņojumi: 257
Pievienojies: 05 Mai 2011, 23:57
Braucu ar: 3.0 kupeju

20 Sep 2017, 23:42

Zel, ka dzeki izbaudijat so meteju uz savas muguras, bet labi tas, ka vismaz padalijaties ar pieredzi un forums zinas kads vins kretins patiesiba ir. kuli nost, lai nevairojas
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

20 Sep 2017, 23:44

Kur minētais serviss ( tā var teikt? ) atrodas?
Es labprāt aizbrauktu savu auto saremontēt, paskatīsimies kā mani mēģinās apjāt :gigigi:
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

20 Sep 2017, 23:47

Adrese Ganibu Dambis 20
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
lolikee
Ziņojumi: 71
Pievienojies: 25 Aug 2016, 12:42
Braucu ar: 325 Touring

21 Sep 2017, 00:25

domāju, ka kādu dienu iebraukšu pie šī kretīna. Kaut ko jādara lietas labā.
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

21 Sep 2017, 08:00

lolikee rakstīja: 21 Sep 2017, 00:25 domāju, ka kādu dienu iebraukšu pie šī kretīna. Kaut ko jādara lietas labā.
Ir jāzvana, jāraksta, jābrauc ciemos un viņam dzīve jāpadara daudz jautrāka.
Profila bilde
gosha23
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 24 Sep 2015, 13:38
Braucu ar: E46 3.0D
Atrašanās vieta: Rīgas

21 Sep 2017, 08:51

Pēc idejas to visu var sarakstīt sūdzības.lv un par pašu cilvēku un par servisu. Pāris negatīvu atsauksmju un bide ciet. Jo tagad daudzi cilvēki pirms kaut kur ved auto taisīt ielien neta un palasa. +un - . Bet visuma ir žēl ka tā cilvēki dara.
Profila bilde
Mar4ello
Ziņojumi: 318
Pievienojies: 21 Jūn 2011, 12:22
Braucu ar: DDM

21 Sep 2017, 12:11

riebeklis rakstīja: 20 Sep 2017, 23:47 Adrese Ganibu Dambis 20
Cik zināms Alps tur vairs nav
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

21 Sep 2017, 12:54

Mar4ello rakstīja: 21 Sep 2017, 12:11
riebeklis rakstīja: 20 Sep 2017, 23:47 Adrese Ganibu Dambis 20
Cik zināms Alps tur vairs nav
IR, šomēnes braucu bija.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Mar4ello
Ziņojumi: 318
Pievienojies: 21 Jūn 2011, 12:22
Braucu ar: DDM

21 Sep 2017, 13:05

riebeklis rakstīja: 21 Sep 2017, 12:54
Mar4ello rakstīja: 21 Sep 2017, 12:11
riebeklis rakstīja: 20 Sep 2017, 23:47 Adrese Ganibu Dambis 20
Cik zināms Alps tur vairs nav
IR, šomēnes braucu bija.
Sorry nezināju jo biju domājis ka vēļ joprojām domā bijušo Royal boksu tas ka viņš tur blakus kaut ku ir to gan nezināju
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

25 Sep 2017, 14:16

Bailes domāt cik reizes šitas jau ir uzmests.😂
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Attēls
Profila bilde
Edža
Ziņojumi: 342
Pievienojies: 14 Mar 2014, 17:05
Braucu ar: Silber 98'
Reputācija: 2
 

25 Sep 2017, 14:18

Gan jau tikai vietējos un savējos met.
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

25 Sep 2017, 14:31

Tak pacietību, uzmetīs arī to džeku. Apetīte aug ēdot.

Viss kas stāstā par viņu(Reini) viņam nepatika, pieņēmums ka notirgoja vakumņiku :gigigi:

Bet jā, isti negrib nevienu kasjaku/rukazjopstva atzīt, kur nu vēl naudu atdot.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.