Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Renarsbmw
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 16 Mar 2021, 20:22

16 Mar 2021, 20:28

-AF- rakstīja: 23 Feb 2020, 19:56 Edgars Burkovskis - uzmanaties, ir jau vienu cilvēku izmetis, varbūt vēl kādu, man paveicās neuzkerties. Piedāvāja pārdot 3.0 kloķeni, bet esot no Rēzeknes rajona, solījās ka neuzmetīs, lai tik uzskaitu naudu un šis man ar dpd izsūtīšot , pirmkārt kloķeni vajag akurāti transportēt nevis kā pagadās ,tātad tas variants atkrīt saknē, sarunaju čomu no Rēzeknes lai šis atbrauc , protams Edgars sāka slēgt atpakaļgaitu un tā arī noklusa, kā vēlāk izrādās šis ir vienu arī apčakarējis, bet tika noķerts, kā arī šī pabira dzīvo Rīgā, Pļavniekos :D nevis kaut kur nekurienē.
Ir kontakts kā varētu iziet uz viņu? Izskatās būšu "kakā" iekāpis.
Profila bilde
denn
Ziņojumi: 797
Pievienojies: 31 Jūl 2015, 20:32
Braucu ar: M52B32
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

16 Mar 2021, 23:12

Kloķeni ar omniva :lol: :hahaha:
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

17 Mar 2021, 16:36

Renarsbmw rakstīja: 16 Mar 2021, 20:28
-AF- rakstīja: 23 Feb 2020, 19:56 Edgars Burkovskis - uzmanaties, ir jau vienu cilvēku izmetis, varbūt vēl kādu, man paveicās neuzkerties. Piedāvāja pārdot 3.0 kloķeni, bet esot no Rēzeknes rajona, solījās ka neuzmetīs, lai tik uzskaitu naudu un šis man ar dpd izsūtīšot , pirmkārt kloķeni vajag akurāti transportēt nevis kā pagadās ,tātad tas variants atkrīt saknē, sarunaju čomu no Rēzeknes lai šis atbrauc , protams Edgars sāka slēgt atpakaļgaitu un tā arī noklusa, kā vēlāk izrādās šis ir vienu arī apčakarējis, bet tika noķerts, kā arī šī pabira dzīvo Rīgā, Pļavniekos :D nevis kaut kur nekurienē.
Ir kontakts kā varētu iziet uz viņu? Izskatās būšu "kakā" iekāpis.
Nav, tak raksti iesniegumu uzreiz. Policijā jau esot vesela mape, un pa druskai no viņa atvelk. Jā sakrās pietiekami daudz iesniegumu, tam noformēs būri uz kādu laiku.