Tā es uzzināju par 3er.lv!

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Vienmēr prieks izpalīdzēt atrast savu dzīves saucienu. :hahaha:
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Es "lauku avīzē" uzdūros uz slidinājuma "pārdodu mēslu ārdītāju, vai mainu pret e36"
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 
biju sausmigs Audi fans, un jau no 15 gadu vecuma tusejos audi foruma, tad palika 18 gadi,tiesibas utt, skola visi sapirka bmw , visi baigi spolejas un nesajas , a man bija audi coupe quattro , kas uz sausa neko nevareja izdarit, baigi gruzijos, ka visi kursabierdri zimejas un ta , ta nu audi plisa un plisa, paterins bija 25l/100km , ta nu nacas pardod , un nopirku e36 , un tad , ta vnk sezot neta, neko nedomajot, ierakstiju www.e36.lv un pataisno pieregistrejos un saku seit tuset, un ja nenozeloju , garlaicigi nav :drink:
pietam pirms gadiem diviem, nebiju domajis ka kadreiz brauksu ar e36 ,un pametisu audi . :hahaha:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
BMW ir vienīgā atļautā narkotika ,pret kuru likums ir bezspēcīgs ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
tatad 2011 gada rudeni savai otrai mashinai, kas protams bija e36(ari pirma bija e36) bija vajadziba mainit radiatoru, pec tam meklejot interneta(google) ka pareizi vinhu atgaisot uzduros loti izsmelosham aprakstam, kursh bija sheit viena topica, tad ari pie reizes izoshnaju kas shi par lapu ir un sapratu ka te ir tadi pashi e36 miljotaji ka es un tapec ari pieregistrejos :hahaha:
Attēls
Profila bilde
RVS
Ziņojumi: 448
Pievienojies: 08 Feb 2013, 19:53
Braucu ar: 328i M52TUB28 coupe
Atrašanās vieta: Jelgavas nov. Kalnciems
Iepriekš bieži sedēju bavariancar.lv jo maniem senčiem bij un vel joprojām ir 7er e38 4.0d. tur arī manīju ka ir plaš klāsts ar e36 īpašniekiem un ka ir pašiem savs e36.lv forums.
Tajā laikā man bija vel baltās tiesības, protams, ka braukājot ar 7er jau biju izlēmis, ka mans auto arī būs BMW tik vel nebiju izlēmis kāds tieši. :idiots: :D Pēc tiesību nolikšanas muterīte man atdeva savu 626 GE mazdu, ar kuru es kādu brīdi pabraukāju, bet sapratu, ka bezpiedziņas auto nav manā gaumē :giggle: tad es viņu ieliku tirgošanā.
Tad pēc kāda brīža mans labākais draugs (aigarzzz) iegādājās sev e36, un šeit reģistrējās. Protams, ka tiku izbraukt ar viņa žurku un uzreiz sapratu, ka man arī vajad e36 :lol:
Pēc pāris nedēļām nopira manu mazdu un es ilgi nedomājot sāku meklēt sev e36, kuru pēc pāris dienām arī iegādājos.
Tad arī uzreiz piereģistrējos šajā e36 pasaulē :clap:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
Orkaans rakstīja:BMW ir vienīgā atļautā narkotika ,pret kuru likums ir bezspēcīgs ;)
:D :D :super:
...
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 
Orkaans rakstīja:BMW ir vienīgā atļautā narkotika ,pret kuru likums ir bezspēcīgs ;)
:super: :super: :super:
:bmw:
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 
Es par šo forumu uzzināju no siikaa un Podziņas, lai gan tanī laikā braukāju ar Hondiņu, vienmēr fanoju par E36, tad piereģistrējos, foruma 1 gada jubilejā pieteicos klubā un sapratu, ka ar steigu jāmaina Hondiņa (ar kuru arī ir labas atmiņas ;) ) pret E36... Tā nu sanāca, ka samainīju Hondiņu 1:1 pret Bembīti, kurš šobrīd aktīvi gatavojas savam pirmajam braucienam uz 2013. sezonas atklāšanu...
Vēl šajā forumā ļoti ļoti patīk tas, ka šeit visi ir draudzīgi un izpalīdzīgi, šis forums ir labākais un vienīgais, kurā esmu... Paldies jums!!! :bmw:
:bmw:
Profila bilde
kmartiiiini
Ziņojumi: 284
Pievienojies: 13 Dec 2012, 18:56
Braucu ar: v8 e38, e36
Atrašanās vieta: Riiga
iegadajos savu e36, taja pasha vakara, sezot majas ierakstiju google.lv e36. Protams pirmais ko atveera bija www.e36.lv
M.K.
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
Esmu arī šeit jau no pašiem pirmsākumiem un caur poweru uzzinaju :drink:
Profila bilde
korsa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1363
Pievienojies: 10 Jūn 2011, 20:59
Braucu ar: Pilnpiedziņu
Atrašanās vieta: Rīga;Koknese, Helsinki
Reputācija: 3
 
Biju nopircis e36 ikdienas braukšanai, kamēr e30'tie bija nolemti projektam, un tolaik paziņa teica, ka tiko esot uzcepts e36.lv. Tad arī kopš pirmās šī foruma dienas to lasiju, līdz vēlāk nolēmu arī pievienoties.
;)
Profila bilde
Aikidoka
Ziņojumi: 205
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 16:07
Braucu ar: 318i
Atrašanās vieta: Ogres
Mekleju google.lv kko saistitu ar elektroniku neaceros vairs prieksh sava e36 un biya gunnjkas komments ka tika pie auto mans e36 tipa un izlasot to uzspiedu uz lapas reģistrejos un :) :)
Attēls
Profila bilde
uareindanger
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 30 Jan 2013, 18:45
Braucu ar: 318is
Pirmo reiz pa e36.lv dzirdēju pa TV kādā raidijumā , kur bija labderības akcija dzievnieku patversmei. :sarunats:
Auto pārvadājumi pa Eiropas valtstīm pa patīkamām cenām. Sīkāka infromācija-PM vai 20010711
Profila bilde
takeshi
Ziņojumi: 633
Pievienojies: 25 Jūl 2011, 03:03
Braucu ar: sport vagonu!
Atrašanās vieta: rigas
zinaju ka eksisteee slinkums bija registreties! tad pec daziem menesiem to izdariju! :D
Profila bilde
EBagatskis
Ziņojumi: 290
Pievienojies: 17 Jūn 2012, 16:21
Braucu ar: E36 320i (pagaidaam)
Atrašanās vieta: Rīga
Poweru shkjirstot aizgaaja kkaads bazars par atsevishkju seeriju portaaliem un kkas piemineeja e36.lv... Man tad pat veel nebija e36, bet zinaaju ka buus un ka te regjistreeshos. :)
viewtopic.php?f=18&t=4173
-HAPO-
Ziņojumi: 1292
Pievienojies: 21 Jan 2012, 22:29
Braucu ar: -KORCH-
Atrašanās vieta: Rīga
mileniuma del esmu te :pupi:
Profila bilde
daemon
Ziņojumi: 283
Pievienojies: 17 Dec 2011, 15:30
Mans šeit nonāca nejauši. Sen atpakaļ biju ielicis savu auto uz maiņu. Piedāvāja visādus braucamos, bet kaut kā visu laiku tomēr metu acis uz BMW. Tad nu man piedāvāja uz maiņu e36. Tā kā daudz neko nezināju par šo modele tad bija interese pačekot pa netu kas un kā. Pa googles tanti rokoties uzdūros vienai tēmai no šīs lapas. Tā nu izdomāju pieregoties lai var vairāk pačekot kas šeit notiek. Jāpiebilst, ka toreiz es tomēr neiemainīju savu braucamo pret e36... bet laiku vēlāk tomār viņu ieķēru. :D
BMW
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
Orkaans rakstīja:BMW ir vienīgā atļautā narkotika ,pret kuru likums ir bezspēcīgs ;)
Spēcīgākā atļautā narkotika ir pods uz kuras visi seež :hahaha:

Pa teemai - rakajoties pa e30.lv vienaa vakaraa ierakstiju e36.lv, bet tad veel labu laiku nereģistreejos !
Profila bilde
mileniums
Ziņojumi: 1139
Pievienojies: 14 Nov 2011, 08:52
Braucu ar: to kurš mani ved!
-HAPO- rakstīja:mileniuma del esmu te :pupi:

:drink:
DONT DRINK AND DRIVE JUST SMOKE AND FLY