Sludinājumi SS, Mobile.de u.c.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
dzuris
Ziņojumi: 136
Pievienojies: 05 Okt 2015, 19:30
Krabiz rakstīja:Par to 400eur kompaktu no pirkt/pārdot sadaļas:

Moderi varbūt varētu pakontrolēt, ko tur liek, jo tāda veida sludinājumi, manuprāt, foruma līmeni velk uz leju.
Protams, ar E36 brauc dažādi cilvēki, bet foruma vadībai būtu jāuztur te kārtība, lai nav tādu postu, gan tajā, gan citās sadaļās.
Kadu limeni? Ko tu pipe? Kip royal e36 club te? Tak puse no sejienes aitosiem tadi ari daba ir del likam rokam(lasit prasmi braukt) un kapeikas drasanu no abam pusem plus vel apgriez uz otru pusi. Cik procenti var atlauties ielet tadu suslu motora ka vajag? Lielakoties divas plastmasas kanninas un kautrigi pardevejam prasa man izlejamo ellu ludzu vienai miskastei. Izejot no veikala han dure sasnaudzas ap metamo un sak pulet. Aaaa mans e36 mint condishen bla bla bla... :supeer:

Eu bet tas omegas ari ir elitaras ka var tirgot? Jampampins sranais :gigigi:


P.s
JEBKURS FORUMS IR DOMATS LAI IZTEIKTU SAVU VIEDOKLI UN DALITOS AR PADOMIEM, JA KADU AIZSKARU, TAD TAS IR JUSU PROBZAS :super:
Attēls
Krabiz
Ziņojumi: 185
Pievienojies: 02 Jan 2016, 11:10
Braucu ar: Dēli un BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Kādas omegas? Kko jauc "jampampiņ".
Nepārrakstāms lūznis par 400eur nevienam šrotistam nav vajadzīgs un laukos pat grūti atrast kādu, kas ņemtu tādu aparātu.
Visiem nav naudas un iespēju, lai 1 un 2 no plika 318i uzceltu auto, kuru novērtēs citi entuziasti un to es nemaz neprasu, laikam tika pārprasts. Ja E36 cilvēkam saistās tikai ar vecu kasti, ko var kaut līdz galam un atstāt kādā grāvī vai aplasīt un pārdot kādam pamuļķim pa tik cik paņēma, tad sorry, te tādus uzskatus nav jāpopularizē. Tie kas ir iedziļinājušies E36.lv foruma pamatos un ar to saistītā kluba mērķos, sapratīs par ko ir runa. Viss, basta.
neliec enģeļus
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Krabiz rakstīja:Kādas omegas? Kko jauc "jampampiņ".
Nepārrakstāms lūznis par 400eur nevienam šrotistam nav vajadzīgs un laukos pat grūti atrast kādu, kas ņemtu tādu aparātu.
Visiem nav naudas un iespēju, lai 1 un 2 no plika 318i uzceltu auto, kuru novērtēs citi entuziasti un to es nemaz neprasu, laikam tika pārprasts. Ja E36 cilvēkam saistās tikai ar vecu kasti, ko var kaut līdz galam un atstāt kādā grāvī vai aplasīt un pārdot kādam pamuļķim pa tik cik paņēma, tad sorry, te tādus uzskatus nav jāpopularizē. Tie kas ir iedziļinājušies E36.lv foruma pamatos un ar to saistītā kluba mērķos, sapratīs par ko ir runa. Viss, basta.

:D :D :D
Profila bilde
Edža
Ziņojumi: 342
Pievienojies: 14 Mar 2014, 17:05
Braucu ar: Silber 98'
Reputācija: 2
 
Krabiz rakstīja:Kādas omegas? Kko jauc "jampampiņ".
Nepārrakstāms lūznis par 400eur nevienam šrotistam nav vajadzīgs un laukos pat grūti atrast kādu, kas ņemtu tādu aparātu.
Visiem nav naudas un iespēju, lai 1 un 2 no plika 318i uzceltu auto, kuru novērtēs citi entuziasti un to es nemaz neprasu, laikam tika pārprasts. Ja E36 cilvēkam saistās tikai ar vecu kasti, ko var kaut līdz galam un atstāt kādā grāvī vai aplasīt un pārdot kādam pamuļķim pa tik cik paņēma, tad sorry, te tādus uzskatus nav jāpopularizē. Tie kas ir iedziļinājušies E36.lv foruma pamatos un ar to saistītā kluba mērķos, sapratīs par ko ir runa. Viss, basta.
āmen :lol: :lol:
Profila bilde
dzuris
Ziņojumi: 136
Pievienojies: 05 Okt 2015, 19:30
Acimredzot jus pat neatskirat forumu no kluba. :D Šahs un mats punķutapas, ar to ari jusu kompetence ir izsmelta :supeer: :supeer:
Attēls
Profila bilde
DSSD
Ziņojumi: 257
Pievienojies: 05 Mai 2011, 23:57
Braucu ar: 3.0 kupeju
-AF- rakstīja:Es ar esmu par, lai banotu tos, kuri forumā tirgo 2mm ziemenes, auto kuri TA izpelnītos 3 un tos kuri pērk visu par 5e un ar piegādi.

P.s e46.lv esmu tas pimpis admins kurš visejādi cenšas izdzēst stulbu jautājumu topicus un debīlus postus :lol: sučka esmu jess
Iesaku :super:
Tapec tas forums ari ir knapi dzivs :idiots:
elksnis
Ziņojumi: 1075
Pievienojies: 19 Mai 2013, 02:56
Braucu ar: e36/v70
Reputācija: 1
 
es teiktu pat miris - http://e46.lv/ :lol:
Profila bilde
Karrlo
Ziņojumi: 664
Pievienojies: 05 Nov 2011, 17:44
Braucu ar: V8
Reputācija: 2
 
Krabiz rakstīja:Kādas omegas? Kko jauc "jampampiņ".
Nepārrakstāms lūznis par 400eur nevienam šrotistam nav vajadzīgs un laukos pat grūti atrast kādu, kas ņemtu tādu aparātu.
Visiem nav naudas un iespēju, lai 1 un 2 no plika 318i uzceltu auto, kuru novērtēs citi entuziasti un to es nemaz neprasu, laikam tika pārprasts. Ja E36 cilvēkam saistās tikai ar vecu kasti, ko var kaut līdz galam un atstāt kādā grāvī vai aplasīt un pārdot kādam pamuļķim pa tik cik paņēma, tad sorry, te tādus uzskatus nav jāpopularizē. Tie kas ir iedziļinājušies E36.lv foruma pamatos un ar to saistītā kluba mērķos, sapratīs par ko ir runa. Viss, basta.
Pilnībā piekrītu ,smieklīgi ir tas ,ka par auto ,kuru lai pieņemtu uz realizāciju metāllūžņiem ,tolmetā taisa kopsapulci - prasa 400eur...nopietni ?? un vienmēr ir aizbildinājums no visiem ko esmu dzirdējis ,tipa ,`ja nepaņems ,izjaukšu daļās` ...kad izjauc daļās tad atbrauc ciemos otra galējība ,kuram spārnu vajag lētak kā Optima Linija aliņu maksimā un salona plastmasas ``tu tak pats metīsi ārā ,do` pa brīvu ,vai piemaksā vēl man lai savācu`` ...
KK TECHnics
-AutoServiss un Apkopes gan Sporta gan Ielas auto-Rezerves dalas ikdienai un Sportam-
Meldru iela 2,Riga
Tel.Nr - 202-66-66-5


www.karrlodrift.lv
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Prasīt jau var kaut miljonu bet vai kāds to doss. Tāpēc cilvēkam ir dota mutē un smadzenes lai runātu par cenu. Palubomu pa 200 € srazu adotu to lamatu. Pati virsbūve var kaut būt uz pusēm parluzusi galvenais jau Dzinējs un virsbūves daļas :) nu šajā sludinājumā tur no virsbūves un daļām vispār nekā nebija palicis pāri :hahaha:
Krabiz
Ziņojumi: 185
Pievienojies: 02 Jan 2016, 11:10
Braucu ar: Dēli un BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
dzuris rakstīja:Acimredzot jus pat neatskirat forumu no kluba. :D Šahs un mats punķutapas, ar to ari jusu kompetence ir izsmelta :supeer: :supeer:
:doh:

Iemācies lasīt un domāt vienlaikus.
neliec enģeļus
Profila bilde
turbomen
Ziņojumi: 200
Pievienojies: 01 Sep 2012, 21:01
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... alocj.html

Ar sito uzmanigi , nav tas auto tik labs ka sludinajuma apraksts , grida , slieksni, lanzeroni ir dirsaa :lol:
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
rūsas praktiski nemaz nav
pkts
Ziņojumi: 11
Pievienojies: 15 Sep 2016, 10:07
Braucu ar: pirkstu pa dirsu
Vai kādam ir zināms kaut kas sīkāk par šo auto?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... angfj.html
Kristaps85
Ziņojumi: 313
Pievienojies: 27 Feb 2016, 14:21
Kuzavs izskatās baudāms
Profila bilde
dvp
Ziņojumi: 203
Pievienojies: 23 Jan 2012, 17:52
Braucu ar: 328 Touring
pkts rakstīja:Vai kādam ir zināms kaut kas sīkāk par šo auto?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... angfj.html
Neceri uz jauna auto stāvokli , bet kuzavs izskatas dzīvs. 9. Gadi latvijā , 100k nogazti. TDS :D
bouncin' with 68' chevy
Profila bilde
KasparsG
Ziņojumi: 569
Pievienojies: 27 Jūn 2014, 23:39
Tīri labs dīls, arī ar to, ka anglis
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... gdhlk.html
bumer2
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 15 Jūn 2016, 12:06
Braucu ar: Žopeli omegu
Sveiki draugi! Tā kā patīk ņemties čakarēties un skrūvēties gar e36 un citiem bmw piedāvāju kam slinkums taisīt savu e36 e34 utt pie mums.
Metinam, skrūvējam, špaktelējam jeb taisam pretkoroziju bundžai, krāsot gan tā nepārāk bet ja kautkādus sīkumus spārnus utt tad var arī to izdarīt. Cenas zemas un pat runājamas ar mums var visu sarunāt. Atrodamies jaunmārupē sīkāk pm vai rakstat sms vai whatsapp 27736156
Sormis
Ziņojumi: 118
Pievienojies: 25 Aug 2015, 21:30
Braucu ar: Sedanu un kupeju
Atrašanās vieta: Alūksne - Galvaspilsēta
KasparsG rakstīja:Tīri labs dīls, arī ar to, ka anglis
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... gdhlk.html
Viss jau solīdi, tikai es labprat piepirktu klāt eiropas grīdas paklāju ne vis hardtopu
Ja kādam ir paklājs PM un es braucu pakaļ tam kabrim!
Profila bilde
Laurix
Ziņojumi: 840
Pievienojies: 08 Aug 2013, 16:25
Braucu ar: Kabri 330
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 5
 
98 gads un prefa panelis vai man tik gļuko?
Beautiful Mechanical Wonder
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Laurix rakstīja:98 gads un prefa panelis vai man tik gļuko?
Man šķiet ka nav tāds prefa vai neprefa panelis, atšķirās atkarībā no tā ir vai nav pašaziera airbag's
Vot bardačoki atšķīrās, konkrēti atvēršanas mehānisms :rolleyes:
Fl bez airbag
Attēls
PFl bez airbag
Attēls
Pēdējais labojis kars - 20 Dec 2016, 01:18, kopā labots 1 reizi.