Sludinājumi SS, Mobile.de u.c.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
cipruss18 rakstīja:Un Tu reali njemtu?
:D uzrakstīju prikola pēc.

Pa 1k biju gatavs ņemt kad vēl KA - 91 tirgoja, bet ne uz sitiena...un vairāk kā 1k nekad nemaksātu.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Ta mashina ir bez rusas,parkrasota(civili parkrasota) utt,kapec,lai vinjam maksatu tikai 1k?

Tu ari man par audi detaljam jautaji tik jautashanas pec :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
cipruss18 rakstīja:Ta mashina ir bez rusas,parkrasota(civili parkrasota) utt,kapec,lai vinjam maksatu tikai 1k?

Tu ari man par audi detaljam jautaji tik jautashanas pec :hahaha:
Tāpēc, ka uzskatu ka tāda ir tā auto vērtība!

Nē, jautāju par daļām kuras mani interesē, lai noskaidrotu detaļu cenu un stāvokli. Un lai attiecīgi no šiem abiem faktoriem izlemtu vai ņemt detaļu no tevis vai meklēt kko man izdevīgāku. Rezultātā, kā jau tev teicu, pelēcīgs salons man īsti neder, vismaz par tādu cenu par kuru es varu dabūt sev vēlamā tonī salonu.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Nu viss ok,es tik pieduros.bet tadu recaro rs salonu lv ir ljoti maz un melnu nesmu redzejis
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
cipruss18 rakstīja:Nu viss ok,es tik pieduros.bet tadu recaro rs salonu lv ir ljoti maz un melnu nesmu redzejis
Salīdzinoši reti ir jā, bet nav tā ka nevar dabūt. Man gan tieši liekas, ka pārsvarā ir melni, vasarā vienu ideālu melnu varēju dabūt par 450 eiro bet nebija brīva nauda uz to brīdi. Un kādu mēnesi atpakaļ diemžēl palaidu garām krēmkrāsas ar nelieliem defektiem par 300. Vot krēmkrāsas gan laikam ir ļoti reti.
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
ZzevsS rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Un Tu reali njemtu?
:D uzrakstīju prikola pēc.

Pa 1k biju gatavs ņemt kad vēl KA - 91 tirgoja, bet ne uz sitiena...un vairāk kā 1k nekad nemaksātu.
Liekas ka pat par super mint e36 Tu nedodu vairāk kā 1k.
Visu laiku kkāds negatīvisms un depresīvi teksti saistībā ar e36 vērtību
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Riks* rakstīja:
ZzevsS rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Un Tu reali njemtu?
:D uzrakstīju prikola pēc.

Pa 1k biju gatavs ņemt kad vēl KA - 91 tirgoja, bet ne uz sitiena...un vairāk kā 1k nekad nemaksātu.
Liekas ka pat par super mint e36 Tu nedodu vairāk kā 1k.
Visu laiku kkāds negatīvisms un depresīvi teksti saistībā ar e36 vērtību
Nē, par mint oem 2.5 vai 2.8 kupeju es dotu max 3k..., par kabri 4k...par sedanu 2.5k...

Nav nekādu depresīvu tekstu, katrs var pirkt un pārdot par cik grib, vienkārši izsaku savu viedokli.

A super mintam ir jābūt kā eksponātam, man tāds nav vajadzīgs, tāpēc attiecīgi tāpat nemaksātu par tādu diži vairāk kā augstāk uzrakstīju...
Profila bilde
Ruudolfs
Ziņojumi: 536
Pievienojies: 15 Jūn 2015, 10:46
Braucu ar: 320Ci
Reputācija: 1
 
Riks* rakstīja:
ZzevsS rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Un Tu reali njemtu?
:D uzrakstīju prikola pēc.

Pa 1k biju gatavs ņemt kad vēl KA - 91 tirgoja, bet ne uz sitiena...un vairāk kā 1k nekad nemaksātu.
Liekas ka pat par super mint e36 Tu nedodu vairāk kā 1k.
Visu laiku kkāds negatīvisms un depresīvi teksti saistībā ar e36 vērtību
ne tikai par e36 bet BMW kā tādu. Šitais nav labi, tas nav labi, e39 sūds, e36 paredzēts nojāšanai, A6 C5 zaibis u.tml teksti katrā topikā gandrīz :rolleyes:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Ruudolfs rakstīja: ne tikai par e36 bet BMW kā tādu. Šitais nav labi, tas nav labi, e39 sūds, e36 paredzēts nojāšanai, A6 C5 zaibis u.tml teksti katrā topikā gandrīz :rolleyes:
Kāds vispār sakars a6c5? :D

Nekad neesmu teicis, ka e39 sūds, tik to ka pretīgi izskatās. Tīri mans viedoklis par auto vizuālo izskatu, nekas cits.
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
c5 arī ir tālu no skaistākā auto titula. ;)
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Lawwr rakstīja:c5 arī ir tālu no skaistākā auto titula. ;)
Gaumes jautājums...nedz noliedzu nedz piekrītu. Man vizuāli patīk labāk par e39 un e38. Ērtības ziņā manuprāt tikpat ērts kā e39.
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
nuu gan, e38 nejauc tajā visā, pēc manām domām, gan jau ka daudzi piekritīs, e38 ir viens no glītākajiem bmw ever made ;)
Profila bilde
Tautudels
Ziņojumi: 1086
Pievienojies: 05 Jan 2012, 21:50
Atrašanās vieta: Ikšķile
KA-91 rakstīja:
TFP rakstīja:https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... cooik.html

Šis gadījumā nav tas, kurš tika atdots perekupam? :lol:
Ir ir mans iepriekšējais auto. Visa info topikā redzama. Ja tiešām kādam interesē pa 1,6k tad ziniek, ka pārdevu par 1k un biju apmierināts ar dīlu :hahaha:

Lakik, ko labu stāstīja? :lol:
TEicu , ka ir sists utt , vins to kjip zina visu. Prasiju kape tads cipars liels , vins saka , ka nau liels atbilsostos tirgum utt , daudz ielikts ieksa. Es prasiju kas konkreti ielikt isti nemaceja teikts , tik cik tu laikam biji teicis ;D. Gruti saprast bija , vins krievs un lv galigi neprata runat isti. Pateicu , ka bileti uz krieviju nopirkt varu sim. sis apskaitas un saruna beidzas ;D
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga
C5 ir reti pretīga aizmugure, arī tikai mans viedoklis, bet nu tur smagi ar tāmlampām :lol:
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga
Haha :lol: jā, krievs bij. Runājām Rīgas valodā - 50/50 :lol:
LAKIKS rakstīja:
KA-91 rakstīja:
TFP rakstīja:https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... cooik.html

Šis gadījumā nav tas, kurš tika atdots perekupam? :lol:
Ir ir mans iepriekšējais auto. Visa info topikā redzama. Ja tiešām kādam interesē pa 1,6k tad ziniek, ka pārdevu par 1k un biju apmierināts ar dīlu :hahaha:

Lakik, ko labu stāstīja? :lol:
TEicu , ka ir sists utt , vins to kjip zina visu. Prasiju kape tads cipars liels , vins saka , ka nau liels atbilsostos tirgum utt , daudz ielikts ieksa. Es prasiju kas konkreti ielikt isti nemaceja teikts , tik cik tu laikam biji teicis ;D. Gruti saprast bija , vins krievs un lv galigi neprata runat isti. Pateicu , ka bileti uz krieviju nopirkt varu sim. sis apskaitas un saruna beidzas ;D
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
KA-91 rakstīja:C5 ir reti pretīga aizmugure, arī tikai mans viedoklis, bet nu tur smagi ar tāmlampām :lol:
Man tieši patīk, gan aizmugure gan priekša. Kā jau iepriekš rakstīju, gaume uz auto vizuālo izskatu katram sava.

E38 neizskatās slikti, bet kkas līdz galam mani tajā auto nepiesaista. Gan jau vnk nav sanācis redzēt smuki pakotu, nosēdinātu un ar skaistiem diskiem.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
KA-91 rakstīja:C5 ir reti pretīga aizmugure, arī tikai mans viedoklis, bet nu tur smagi ar tāmlampām :lol:

Nu nu veciit.es teiktu ka avantam tur viss labi

Starpcitu,kas shi par kraasu.man ir atkal jauna ideja

Zevs
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
cipruss18 rakstīja:
KA-91 rakstīja:C5 ir reti pretīga aizmugure, arī tikai mans viedoklis, bet nu tur smagi ar tāmlampām :lol:

Nu nu veciit.es teiktu ka avantam tur viss labi

Starpcitu,kas shi par kraasu.man ir atkal jauna ideja
Cipruss, nezini gadījumā kur sedanam lai bagāžnieka lūpu dabū?

Dzīvē tavu e38 neesmu redzējis, bet bildēs patīk kā izskatās. Vienīgi man prasītos citus diskus, kko ar platu plauktu vai tml.
Pēdējais labojis ZzevsS - 29 Jan 2017, 16:27, kopā labots 1 reizi.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Hvz
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga
Avants ok vēl, sedans man ļoti nepatīk. Tā bagāžnieka lūpa nedaudz labo izskatu ;)