Sludinājumi SS, Mobile.de u.c.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
rews
Ziņojumi: 1170
Pievienojies: 20 Nov 2011, 11:26
Braucu ar: Melnu cabrio
Atrašanās vieta: Riga
Reputācija: 1
 
ZzevsS rakstīja:
KA-91 rakstīja:Saimnieks papīros vēljoprojām esmu es :lol:
:o

Vēl aizvien? Nav bail ka jaunais īpašnieks sūdus sataisīs?
Man slikta pieredze pārdot auto kurš noņemts no uzskaites, bet beigās viss labi beidzās.
Attēls
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga
Nu dēļ jaunajiem noteikumiem kaut kas jādomā būs viņiem jauns, jo tagad noņemot no uzskaites pārdošanā Latvijā, ar auto drīkst pārvietoties tikai 5 dienas un pagarināt nav iespējams, iepriekšējā mēneša vietā :lol:
rews rakstīja:
ZzevsS rakstīja:
KA-91 rakstīja:Saimnieks papīros vēljoprojām esmu es :lol:
:o

Vēl aizvien? Nav bail ka jaunais īpašnieks sūdus sataisīs?
Man slikta pieredze pārdot auto kurš noņemts no uzskaites, bet beigās viss labi beidzās.

Auto šādi pārdodu kādu piekto reizi jau, vienmēr viss kārtībā ir bijis ;)
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
KA-91 rakstīja:Auto šādi pārdodu kādu piekto reizi jau, vienmēr viss kārtībā ir bijis ;)
Kolēģis pirms pāris nedēļām arī šādi pārdeva perakupam un vakar laikam pārrakstija tas fujaks kas paņēma. :super: kolēgis dodot to auto baigi paprasīja dokumentus, nofočeja un noskaidroja tur vēl kkāu info un baigi beigās piebilda, bet tikai tā lai man tevi nav jābrauc meklēt pēc tam :lol: :hahaha: no malas rēcīgi, bet reāli pareizi :sarunats:
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
Kāds zin sīkāk kā tur ar tiem jaunajiem noteikumiem ir ievešanai auto? Cik dzirdēju, nav vairs tie ~400eur par ievešanu, bet krietni lētāk.
Sanāk jau, ka cenām vajadzētu krist.
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
normāls čalis rakstīja:Kāds zin sīkāk kā tur ar tiem jaunajiem noteikumiem ir ievešanai auto? Cik dzirdēju, nav vairs tie ~400eur par ievešanu, bet krietni lētāk.
Sanāk jau, ka cenām vajadzētu krist.
tas pirmās reģistrācijas nodoklis ir atcelts. Visiem auto dabas nodoklis ir 55e un sanāk ka reģistrejot auto pasākums ap 100e pat ieskaitot tehaču. Bet tiem auto kam vecums 25 (laikam,neatceros) paliek tas pats, nu viņiem arī bija 100e visu laiku un tiem nemainīgs pasākums ;)
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
RPG rakstīja:
normāls čalis rakstīja:Kāds zin sīkāk kā tur ar tiem jaunajiem noteikumiem ir ievešanai auto? Cik dzirdēju, nav vairs tie ~400eur par ievešanu, bet krietni lētāk.
Sanāk jau, ka cenām vajadzētu krist.
tas pirmās reģistrācijas nodoklis ir atcelts. Visiem auto dabas nodoklis ir 55e un sanāk ka reģistrejot auto pasākums ap 100e pat ieskaitot tehaču. Bet tiem auto kam vecums 25 (laikam,neatceros) paliek tas pats, nu viņiem arī bija 100e visu laiku un tiem nemainīgs pasākums ;)
Galīgi neslikti, tad tik jābrauc pakaļ tačkai!
Domāju, ka tad gan cenām būtu jākļūst krietni zemākām ssā.
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
normāls čalis rakstīja:Galīgi neslikti, tad tik jābrauc pakaļ tačkai!
Domāju, ka tad gan cenām būtu jākļūst krietni zemākām ssā.
Tie kas atdzina mašīnas gada beigās un katu kad decembrī reģistreja tagad kož pirkstos un nevar pārdzivot :hahaha:

Tirgoņiem laikam tas ciparus nemaina. Viņi tagad arī "vecās'' reģistrācijas cenas iet ''peļņā'' gan jau. Stājās jau arī spēka, ka auto pārdevēji nedrīkst vairs pārdot nereģistrētas tačkas, ķip jābūt ar numuriem uzreiz.

Labāk tomēr aizbraukt tepat uz LT (Marijampole,Kauņa pārsvarā) un paņemt mašinu un ietaupīt kapeiku. nav jau tā, kā saka tur viss psc, viss slikti, pats biju vairākas reizes uz Lt pirkt tačku (gan kā pircejs gan kā līdzbraucējs), pēdējo pirkām vw passat b5 1.9tdi 03.gada ar ļoti pilnu komplektāciju (cik nu viņam viņa ir) pa 2k euro + pārdevējs safīrēja treili un aiveda līdz LT "csdd" un samaksāja par tranzītniekiem. Hz vai nobraukums bija attīts, bet katrā gadījumā kad ņēmām viņš Lt pat metru vēl nebija nobraukts, tikko piebrauca treilis, noskatījām un kad nodzina nost iztestējām un uzreiz ņēmām. Un sanāca tā ka nepatika un tika pārdots par 3.3e :emo:
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
un ņemot vērā, ka Lv tāpat visi perekupi ņem no leišiem, tad pakaļ aizbraukt pašam sanāk krietni izdevigāk :lol:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
ch. rakstīja:un ņemot vērā, ka Lv tāpat visi perekupi ņem no leišiem, tad pakaļ aizbraukt pašam sanāk krietni izdevigāk :lol:
Un ja LT neizņem tranzītniekus tad arī neuzrādās ka iepriekšējā valsts ir LT un tad var visiem stāstīt ka savā gaita no Ģermānijas :hahaha: tā kā tas ļoti daudziem rakstīts, neticu ka viņi braukti pa ceļu tik smuki šurp, gan jau kāds ir, bet nejau visi kam tas rakstīts. :giggle:
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
RPG rakstīja:
ch. rakstīja:un ņemot vērā, ka Lv tāpat visi perekupi ņem no leišiem, tad pakaļ aizbraukt pašam sanāk krietni izdevigāk :lol:
Un ja LT neizņem tranzītniekus tad arī neuzrādās ka iepriekšējā valsts ir LT un tad var visiem stāstīt ka savā gaita no Ģermānijas :hahaha: tā kā tas ļoti daudziem rakstīts, neticu ka viņi braukti pa ceļu tik smuki šurp, gan jau kāds ir, bet nejau visi kam tas rakstīts. :giggle:
Pietiek jau paskatīties perekupu sludinājumus - vienam un tam pašam tirgonim viena mašīna no Vācijas, viena no Beļģijas, divas no Itālijas, viena no vēl hz kurienes. Normāls loģistikas tīkls pa visu pasauli. :gigigi: Bieži vien pat vienā sludinājumā sākumā iepļuta ka no Beļģijas un pēctam tekstā, ka tikko no Vācijas. :D
+ vēl ņemot vērā to, ka tās miskastes LV tiek tirgotas lētāk kā vidēji tādi modeļi maksā vācijā, sanāk, ka perekupi kačā karmu un nodarbojas ar labdarību, atdzenot, piereģistrējot, "uztaisot apkopi" (aka samaina birkas motortelpā) utt.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
ch. rakstīja:Normāls loģistikas tīkls pa visu pasauli. :gigigi: Bieži vien pat vienā sludinājumā sākumā iepļuta ka no Beļģijas un pēctam tekstā, ka tikko no Vācijas.
Tajās reizēs kad biju LT laikam pat visas reizes redzēju piebrauca treilis ar LV numuriem sadzina pilnu un pēc tam dažus no tiem redzēju ssā ar šiem slavenajiem tekstiem par tikko atdzītajiem no kkurienes,apkoptajiem vāģiem :clap:

neteikšu kur LV tas bija, savādāk vēl tas perakups izlasīs,atradīs un nogriezīs mani,bet :hahaha: :supeer: :hahaha: .. autolaukumā skatījos vienu auto kopā ar pārdevēju un tad šim pienāca klāt "mehs" un jautāja: Nomazgāju eļļas filtru, cik km atpkaļ uzrakstīt eļļas maiņu!? :doh: :lol:
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
:lol: naiss
un galvenais visi arī pērk ar tekstiem "jāajaa zinu ka no plača, bet šis izskatās labs un diagnostikā kļūdu nav" :D
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
ch. rakstīja: "diagnostikā kļūdu nav" :D
Pērkot c6 pirms braukšanas kad zvanīju un pateicu, ka ņemšu kompi līdz un pieslēgšu, šis saka ka nav iebildumu. Aizrbaucu pielaida autiņu čalis saka lai slēdz klāt, pieslēdzu un nebija neviena kļūda, viss perfekti, es teicu, ka tagad izbraukšu kādu līkumu lai uzsilsts pie reizes patestēšu,nu ok, pēc tam saku ka slēgšu otrreiz klā, tad šis tur kko teica ka nav jēgas, jo jau redzeju ka kļūdas nav :doh: protams, ka viņas bija nodzēstas un pēc izbraukšanas bija tur kkas kas palīdzēja nosist cenu :supeer: bet lai gan kaulējoties šis teica, ka negrib laist lejā ciparu jo atbrauks kāds bez kompi un paņems :D
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
RPG rakstīja:
ch. rakstīja:un ņemot vērā, ka Lv tāpat visi perekupi ņem no leišiem, tad pakaļ aizbraukt pašam sanāk krietni izdevigāk :lol:
Un ja LT neizņem tranzītniekus tad arī neuzrādās ka iepriekšējā valsts ir LT un tad var visiem stāstīt ka savā gaita no Ģermānijas :hahaha: tā kā tas ļoti daudziem rakstīts, neticu ka viņi braukti pa ceļu tik smuki šurp, gan jau kāds ir, bet nejau visi kam tas rakstīts. :giggle:
Mans bijušais autiņš CSDD ieripoja ar LT tranzītniekiem. Pirmā reģistrācijas valsts - Nīderlande.
Attēls
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Atļaušos šeit atstāt to ar ko nodarbojos divas pēdējās nedēļas, jeb zti izsolēm, jo kad meklēju kaut kādu info internetā par auto pirkšanu tajās ar to ir visai skopi, tāpēc varbūt kādam noderēs.
Tātad "kāpēc es nevaru pabeigt savu e36, jeb zti izsoles" :lol:
Ir mums visiem vairāk vai mazāk zināmā http://www.lzti.lv lapa, kurā regulāri, gandrīz vai katru otru dienu tiek rīkotas kustamās izsoles, ar nek. īpašumu tur cits stāts. Šīs mantas tiek izsolītas pēc firmu bankrotiem, maksātnespējas procesiem, alimentu nemaksāšanas un visa pārējā, un to cena ir zem tirgus cenas. Atšķirībā no nek. īpašuma, kur izsoles notiek online režīmā, šīs izsoles notiek klātienē un līdz ar to ir potenciāls mazāks pircēju skaits. Starp visām kapitāldaļām un mēbelēm diezgan bieži ir mašīnas par sakarīgu cenu. Tātad, vienu vakaru šķirstot sludinājumu lapu atradu v40 volvo ar jaunu skati, šādām tādam ekstrām un sākumcena 100 eur. Lai piedalītos izsolē ir jāiemaksā 10% no novērtējuma, jeb šajā gadījumā 10 eur. Un tas arī viss. Nav jāreģistrējas nekādās lapās, vai vēl kaut kur, kā tas bija kaut kur citur minēts. Vienkārši 3 darba dienas (palielam obligāti, jo nauda var nepaspēt aiziet līdz vajadzīgajam kontam), aizkaiti 10% un gaidi izsoles dienu. Šos desmit procentus nenosolītājiem atskaita atpakaļ. Izsoles dienā jāierodas kādas 15 min. ātrāk, jo jāaizpilda šādi tādi papīri.
Konkrētā izsole notika Valmierā ceturtdienas vidū, tāpēc liku cerības, ka tautas nebūs daudz un savu mašīnu nopirkšu par max 300 eur. Nekā, ap noteiktu laiku ieradās ap 15 cilvēkiem, visdažādākie personāži sākot ar parastiem lēta auto meklētajiem kā es, 70% bija vīri ar pleca somiņām a.k.a perekupi un kas mani pārsteidza visvairāk - piecas minūtes pirms izsoles sākuma ieradās "bērnu bariņš", ar tekstu mēs noteikti uzvarēsim, un tā pisīs*m pēc tam, galvenais esot nosolīt līdz pustrijiem, jo uz stundām atpakaļ jāpaspēj :lol:
Izsoles sākumā šādas tādas formalitātes un katrs tiek pie numuriņa, kuru jāpacēļ ja vēlies solīt, ja neviens nesola vairāk, trīs reizes tiek jautāts un tad piesists ar āmuriņu, tālāk vairs neviens nesola. Nu līdzīgi kā tas redzēts pa tv ASV izsolēs, tikai daudz lēnāk un viss skaidri saprotams.
Beigu beigās līdz 350 eur par mašīnu sacentās perekupi ar skolniekiem, pēc tam kad cena uzkāpa līdz 400 eur, paliku es un vēl viens džeks. No sākuma ar galvu domājot, ar draugu vienojāmies, ka 400 eur ir griesti, bet aizejot azartā sanāca nosolīt līdz 500 eur, lai gan pēdējie soļi bija tīrs perekupa kretīnisms, jo viņš redzēja, ka neatmetīsos un mākslīgi cēla cenu, labi sūds, ar to :lol:
Tātad nosolītā summa mīnuss tie 10% procenti jāiemaksā tajā pašā kontā 1 dienas laikā. Pēc tam ar Tevi sazinās tiesu izpildītājs un sarunā Tev un pārādniekam izdevīgu laiku mantas nodošanai, tas ilgst dažas dienas.
Visu šo laiku jāņem vērā fakts, ka 90% auto atrodas pie īpašnieka, un Tu soli par auto kuru Tu neesi redzējis nekur vairāk kā bildēs un kopš fotogrāfēšanas laika var būt nolasīts viss pēc kārtas, viss sajāts (sākot ar smiltīm motorā utt.), kaut gan likumiski viņš to nevar darīt, bet pat tiesu izpildītāja braucot pēc ieteica man paņemt treili, ja nu kas . Tātad risks ir liels, tik pie nojāta nevienam nevajadzīga hlama, vai kārtīgi uzvārīties nopērkot labu auto. Konkrētais eksemplārs, bija ejošs viss bija labāk nekā varētu vēlēties, nu salons vienīgi netīrs, ar eļļainām rokām kāds braucis, un, protams, tukša bāka. Riepas, ok, motors klusi strādā, nezinu varbūt vēl kaut kas izlīdīs. Tiesu izpildītājs saraksta papīrus atdod Tev dokumentus un vienīti vari braukt uz csdd. Perekupu variantā būtu jau ss.lv par 1100 eur, bet šoreiz kādu laiku autiņš paliks mūsu īpašumā.
Šo visu romānu uzrakstīju vairāk priekš nezinātājiem, jo pašai gribējās kaut ko tādu izlasīt pirms solīšanas. Vai vēlreiz piedalītos tādā izsolē? Jā, noteikti, ja būs lieki līdzekļi :super:
interesentiem, šķiet, ka šobrīd notiek nedaudz apjāta e63 kabrioleta izsole ar sākumcenu 5000 eur, vēl var paspēt pieteikties, cik zinu ss.lv neviens tāds kabriolets pat nepārdodas, kur nu vēl par 5k + daži gadi neieta skate.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Emteks rakstīja:Mans bijušais autiņš CSDD ieripoja ar LT tranzītniekiem. Pirmā reģistrācijas valsts - Nīderlande.
Iepriekšējā rēģistrētā valsts. Nu kaut kā tur to varēja redzet, neesmu lietas kursā. Riģistrējot to pastēti uzrādijās, ka iepriekšējā valsts LT.
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Linda rakstīja:kas mani pārsteidza visvairāk - piecas minūtes pirms izsoles sākuma ieradās "bērnu bariņš", ar tekstu mēs noteikti uzvarēsim, un tā pisīs*m pēc tam, galvenais esot nosolīt līdz pustrijiem, jo uz stundām atpakaļ jāpaspēj :lol:
Tas par skolniekam labs :hahaha: :supeer:

Sveiciens ar volgo :clap:

Viens radinieks pirku tur opel vētru pirms laba laiciņa, bet auto atradāš konfiscēto auto laukumā. Un pēc nosolīšanas viņš gribēja braukt visu apskatīt un tad arī viņam pateica ka iespējams ar trali vajag braukt. Tad viņš tikai sāka aizdomāties vai vispār atslēgas ir un kas vispār tur ir. Bet viss bija. Tas tiesu izpildītajs sodu noņēma no auto un uzlika uz cilvēku un pārrakstīja. Nopērkot auto "cimdu" nodalījums bija pilns ar vēstulēm no dažādiem kreditoriem. Auto bija labu laiciņu pastāvejis, taču viss bija kā vajag un brauc pīpēdams vēl šodien.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Jap, 1998. gada novembris šiem pēc personas koda bija, atbrauca pieci solīja tik divi, sametuši pusdienu naudu kopā,pamanot to pašpārliecināto bariņu pat perekupi smējās. Nabaga bērnu tik nelaimīgi izskatījās, ka netika pie auto :hahaha:

Jā, redz, ja stāv laukumā, tad vēl nedaudz drošāk, mūsu īpašnieks līdz pat pēdējai dienai braukāja, pat zinot, ka viņam to auto atņems skati izgāja. Džeks tāds nu nedaudz dīvains, alimentu nemaksātājs, žēl, protams, ka tā, bet neko darīt. Aizejot vien pateica izpildītājam, ka tās būs viņas vaina, ja viņš paliks bez darba.
Tā ir laba sajūta, ka viss labi un vēl var braukt un braukt :hahaha:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
rews
Ziņojumi: 1170
Pievienojies: 20 Nov 2011, 11:26
Braucu ar: Melnu cabrio
Atrašanās vieta: Riga
Reputācija: 1
 
Linda rakstīja:Atļaušos šeit atstāt to ar ko nodarbojos divas pēdējās nedēļas, jeb zti izsolēm, jo kad meklēju kaut kādu info internetā par auto pirkšanu tajās ar to ir visai skopi, tāpēc varbūt kādam noderēs.
Tātad "kāpēc es nevaru pabeigt savu e36, jeb zti izsoles" :lol:
Ir mums visiem vairāk vai mazāk zināmā http://www.lzti.lv lapa, kurā regulāri, gandrīz vai katru otru dienu tiek rīkotas kustamās izsoles, ar nek. īpašumu tur cits stāts. Šīs mantas tiek izsolītas pēc firmu bankrotiem, maksātnespējas procesiem, alimentu nemaksāšanas un visa pārējā, un to cena ir zem tirgus cenas. Atšķirībā no nek. īpašuma, kur izsoles notiek online režīmā, šīs izsoles notiek klātienē un līdz ar to ir potenciāls mazāks pircēju skaits. Starp visām kapitāldaļām un mēbelēm diezgan bieži ir mašīnas par sakarīgu cenu. Tātad, vienu vakaru šķirstot sludinājumu lapu atradu v40 volvo ar jaunu skati, šādām tādam ekstrām un sākumcena 100 eur. Lai piedalītos izsolē ir jāiemaksā 10% no novērtējuma, jeb šajā gadījumā 10 eur. Un tas arī viss. Nav jāreģistrējas nekādās lapās, vai vēl kaut kur, kā tas bija kaut kur citur minēts. Vienkārši 3 darba dienas (palielam obligāti, jo nauda var nepaspēt aiziet līdz vajadzīgajam kontam), aizkaiti 10% un gaidi izsoles dienu. Šos desmit procentus nenosolītājiem atskaita atpakaļ. Izsoles dienā jāierodas kādas 15 min. ātrāk, jo jāaizpilda šādi tādi papīri.
Konkrētā izsole notika Valmierā ceturtdienas vidū, tāpēc liku cerības, ka tautas nebūs daudz un savu mašīnu nopirkšu par max 300 eur. Nekā, ap noteiktu laiku ieradās ap 15 cilvēkiem, visdažādākie personāži sākot ar parastiem lēta auto meklētajiem kā es, 70% bija vīri ar pleca somiņām a.k.a perekupi un kas mani pārsteidza visvairāk - piecas minūtes pirms izsoles sākuma ieradās "bērnu bariņš", ar tekstu mēs noteikti uzvarēsim, un tā pisīs*m pēc tam, galvenais esot nosolīt līdz pustrijiem, jo uz stundām atpakaļ jāpaspēj :lol:
Izsoles sākumā šādas tādas formalitātes un katrs tiek pie numuriņa, kuru jāpacēļ ja vēlies solīt, ja neviens nesola vairāk, trīs reizes tiek jautāts un tad piesists ar āmuriņu, tālāk vairs neviens nesola. Nu līdzīgi kā tas redzēts pa tv ASV izsolēs, tikai daudz lēnāk un viss skaidri saprotams.
Beigu beigās līdz 350 eur par mašīnu sacentās perekupi ar skolniekiem, pēc tam kad cena uzkāpa līdz 400 eur, paliku es un vēl viens džeks. No sākuma ar galvu domājot, ar draugu vienojāmies, ka 400 eur ir griesti, bet aizejot azartā sanāca nosolīt līdz 500 eur, lai gan pēdējie soļi bija tīrs perekupa kretīnisms, jo viņš redzēja, ka neatmetīsos un mākslīgi cēla cenu, labi sūds, ar to :lol:
Tātad nosolītā summa mīnuss tie 10% procenti jāiemaksā tajā pašā kontā 1 dienas laikā. Pēc tam ar Tevi sazinās tiesu izpildītājs un sarunā Tev un pārādniekam izdevīgu laiku mantas nodošanai, tas ilgst dažas dienas.
Visu šo laiku jāņem vērā fakts, ka 90% auto atrodas pie īpašnieka, un Tu soli par auto kuru Tu neesi redzējis nekur vairāk kā bildēs un kopš fotogrāfēšanas laika var būt nolasīts viss pēc kārtas, viss sajāts (sākot ar smiltīm motorā utt.), kaut gan likumiski viņš to nevar darīt, bet pat tiesu izpildītāja braucot pēc ieteica man paņemt treili, ja nu kas . Tātad risks ir liels, tik pie nojāta nevienam nevajadzīga hlama, vai kārtīgi uzvārīties nopērkot labu auto. Konkrētais eksemplārs, bija ejošs viss bija labāk nekā varētu vēlēties, nu salons vienīgi netīrs, ar eļļainām rokām kāds braucis, un, protams, tukša bāka. Riepas, ok, motors klusi strādā, nezinu varbūt vēl kaut kas izlīdīs. Tiesu izpildītājs saraksta papīrus atdod Tev dokumentus un vienīti vari braukt uz csdd. Perekupu variantā būtu jau ss.lv par 1100 eur, bet šoreiz kādu laiku autiņš paliks mūsu īpašumā.
Šo visu romānu uzrakstīju vairāk priekš nezinātājiem, jo pašai gribējās kaut ko tādu izlasīt pirms solīšanas. Vai vēlreiz piedalītos tādā izsolē? Jā, noteikti, ja būs lieki līdzekļi :super:
interesentiem, šķiet, ka šobrīd notiek nedaudz apjāta e63 kabrioleta izsole ar sākumcenu 5000 eur, vēl var paspēt pieteikties, cik zinu ss.lv neviens tāds kabriolets pat nepārdodas, kur nu vēl par 5k + daži gadi neieta skate.
Labs izklāsts, vienmēr esmu gribējis dzirdēt kā kādam ir veicies tāda veida pasākumā, bet parasti visi skopi ar info, bail ka tauta uz izsoli pieaugs un nevarēs kārotu dabūt par zemu ciparu. Būs jāpamēģina :super:
Attēls
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Linda rakstīja:Jap, 1998. gada novembris šiem pēc personas koda bija, atbrauca pieci solīja tik divi, sametuši pusdienu naudu kopā,pamanot to pašpārliecināto bariņu pat perekupi smējās. Nabaga bērnu tik nelaimīgi izskatījās, ka netika pie auto :hahaha:

alimentu nemaksātājs
Skolas laikā knapi sakrāju žiguļiem, lai gan dārgākais bija 55lati :emo:

Alimentu nemaksātājiem tagad vispār sūra dzīve, auto aiziet izsolē, pravas atņem :emo: bet tā viņiem vajag, lai motivēt :idiots: vēl likumu sodus vajadzētu pamainīt par riepām, tik daudz lohatronu brauka ar lisakiem, tiem arī vajadētu kaut ko pielāgot. Vismaz sodu kā minimums kādi 200e un skati atņemt, vai tiesības. Ar ko vafelē braukt ir drošāk kā ar lisām riepām!? Nu ja tas ar savām sūda riepā iebrauc kokā un smadzenes izsmēre turpat viens pats, tad lai turpina braukt, bet parasti jau viņi kādam citam sabojā dzīvi. :gigigi: