Pirkt/pārdod apspriešanas tēma

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Es tagad tirgoju audi faljas un man i bijishi tadi individi,kuri ir izdomajushi,ka cenu nosaku nevis es,bet vins
Piemeram par concern magji lielo kuram cena ir 60 ,vins ir izdomajis,ka cena tomer 20 un sauc mani par kosmonautu.
Busim reali,ja ir poeprasijums,tad cena ari bus liela
600 euro ar izpludi visa garumaaa,nopietni?? :D tev vel varbut piemest klat karbu,spidometru,pedaljus un sportsitze pa to ciparu??
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Nu loģiski, ka šrotisti tos 600e un uz augšu prasīs tik ilgi, kamēr būs indivīdi, kas to ciparu par to dzelzi arī maksā, es to apzinos, bet faktu tas nemaina - overprice :hahaha: Pircējs būs vēl lielāks zaudētājs, ja pa 800e nopirks to 2.8, nevis pa 300e lētāk nopirks 2.8 dubļuvanosu, kurš iet 2x labāk un kuram ir normāls pārklājums podos :gigigi:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
cipruss18 rakstīja:Es tagad tirgoju audi faljas un man i bijishi tadi individi,kuri ir izdomajushi,ka cenu nosaku nevis es,bet vins
Piemeram par concern magji lielo kuram cena ir 60 ,vins ir izdomajis,ka cena tomer 20 un sauc mani par kosmonautu.
Busim reali,ja ir poeprasijums,tad cena ari bus liela
600 euro ar izpludi visa garumaaa,nopietni?? :D tev vel varbut piemest klat karbu,spidometru,pedaljus un sportsitze pa to ciparu??
Es cenas nenosaku, bet, ja es uzskatu, ka cena ir par lielu, tad vienkārši neko nepērku un viss ir kārtībā. Tici vai nē - tas strādā :hahaha: Bet tas taču neliedz man izteikt savas domas par to, ka cipars ir kosmosā, vai ne?
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Šrots ir šrots, tie zina kuras dałas iet un tās tirgo par attiecīgu summu, ja cilvēkam vajadzēs tagad vai servisam, tad vińš aizbrauc un nopērk, un ar šrotu ir mazāka iespēja ieberzties, jo ja piem normāli šrotisti labi zina, ka var noraut bietē par to ja iesmērēs motoru bez kompresijas ;)
Un šrotam ir jāmaksā par komercdarbību un telpu īri, toties atbrauci apskatīji un nopirki, nevis sēdi forumā un zīlē star visu to drazu un ateju kuru šeit forumā tirgo ...
Un tie kuri detałas tirgo, tad tiem defoltā jāsamierinās, ka būs kapeikpisēji kuri jums pisīs prātu, toties jums ir izcila iespēja uz patvału- pasūtīt nahuj!

Beidziet īdēt, būs aitas, būs cirpēji, tāpat arī kapeikpisēji.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Protams ka nee,viedoklis ir vajadziigs.es ari neperku,ja cena liekas,ka ir pa augstu.

AF pilnigi poekriitu

Man tagad nak no uk audi a6 2.5 tdi quattro uz daljam.jau cilveki interesejas par dzineju.cena ja dzinejs labs,bus 480.euro un nobraukums 460k.un jau ir kliedzeji,ka cena kosmosaa jo nobraukums esot liels
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Inferno rakstīja:
ValtersZ rakstīja:Kādā cenā ir
m52b28 motora swaps pilnā komplektā(ar izpūtēju) ?
Type 188 mm reduktors ar bloķi(šaibu) ?
Sportzice sedana auduma krēsli ?
OBC 18 pogas + kloķis uz stūres + CM ?
1) 600e par visu kopā pie nosacījuma, ka motoram ir fantastiska kompresija un izplūde ir oriģinālā + iekļauta piegāde :hahaha: Šrotisti un vietējie eksperti gan bļaus, ka 800-900e ir pilnīgi normāls cipars par tādu setupu, bet nu realitātē tam izdilušajam nikasilam un dubultajai izplūdei (kas ir tikai marketinga gājiens (citēju) ) nav tik kosmiska vērtībā, vienkārši overprice un cilvēku iedomas, ka "2.8 iet lopāāāā!!!". Tā var pateikt tikai tie, kas nav braukuši ar M52TU vai M54, bet nu jau mazliet aizrāvos...
2) Atkarīgs no attiecības (jo īsāka, jo dārgāk) un stāvokļa (bloķējas ik pa reizei vai nebloķējās vispār), nu parasti 250-400e.
3) Ja tikai priekšējie krēsli - gan jau kādi 50e būs griesti, salonu varbūt var arī pa kādiem 100 iesmērēt.
4) Arī 50e max, ja piemet līdzi gongu.
Parādi man to reto motoru ar nikasilu ;)
90% m52 ir gilzoti ;)
Un motoru vispār var pirkt tikai tad kad pārbauda kompresiju un podos ieskatās ar endoskopu, darbojas vai nedarbojas tas pie dirsas. Bet te forumā lielākajai dałai laba endoskopa īre (30e ) liekas apzagšana :D
Man uz rokas ir profesionālais endoskops, kad meklēju sev m50 vnk braucu un smējos no tā ko redzēju - 98% cilingru sienas izdilušas līdz spogulim
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
cipruss18 rakstīja:Protams ka nee,viedoklis ir vajadziigs.es ari neperku,ja cena liekas,ka ir pa augstu.

AF pilnigi poekriitu

Man tagad nak no uk audi a6 2.5 tdi quattro uz daljam.jau cilveki interesejas par dzineju.cena ja dzinejs labs,bus 480.euro un nobraukums 460k.un jau ir kliedzeji,ka cena kosmosaa jo nobraukums esot liels
Audisti tak ir stulbi, notin nobraukumu uz magiskajiem 225k ;)

Vińi tak nejēdz, ka nejau nobraukums nojāj motoru galvenais
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Ja 98% viss ir sen aizgajis pie dieviem, tad rodas jautājums kā atrast to,ko nemaz nevar atrast! ;)
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
-AF- rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Protams ka nee,viedoklis ir vajadziigs.es ari neperku,ja cena liekas,ka ir pa augstu.

AF pilnigi poekriitu

Man tagad nak no uk audi a6 2.5 tdi quattro uz daljam.jau cilveki interesejas par dzineju.cena ja dzinejs labs,bus 480.euro un nobraukums 460k.un jau ir kliedzeji,ka cena kosmosaa jo nobraukums esot liels
Audisti tak ir stulbi, notin nobraukumu uz magiskajiem 225k ;)

Vińi tak nejēdz, ka nejau nobraukums nojāj motoru galvenais
Tur nav nekas jatin.pirms dzineja mainjas jauztaisa elementara dzineja apkope un brauc laimiigs.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
-AF- rakstīja:
Inferno rakstīja:
ValtersZ rakstīja:Kādā cenā ir
m52b28 motora swaps pilnā komplektā(ar izpūtēju) ?
Type 188 mm reduktors ar bloķi(šaibu) ?
Sportzice sedana auduma krēsli ?
OBC 18 pogas + kloķis uz stūres + CM ?
1) 600e par visu kopā pie nosacījuma, ka motoram ir fantastiska kompresija un izplūde ir oriģinālā + iekļauta piegāde :hahaha: Šrotisti un vietējie eksperti gan bļaus, ka 800-900e ir pilnīgi normāls cipars par tādu setupu, bet nu realitātē tam izdilušajam nikasilam un dubultajai izplūdei (kas ir tikai marketinga gājiens (citēju) ) nav tik kosmiska vērtībā, vienkārši overprice un cilvēku iedomas, ka "2.8 iet lopāāāā!!!". Tā var pateikt tikai tie, kas nav braukuši ar M52TU vai M54, bet nu jau mazliet aizrāvos...
2) Atkarīgs no attiecības (jo īsāka, jo dārgāk) un stāvokļa (bloķējas ik pa reizei vai nebloķējās vispār), nu parasti 250-400e.
3) Ja tikai priekšējie krēsli - gan jau kādi 50e būs griesti, salonu varbūt var arī pa kādiem 100 iesmērēt.
4) Arī 50e max, ja piemet līdzi gongu.
Parādi man to reto motoru ar nikasilu ;)
90% m52 ir gilzoti ;)
Un motoru vispār var pirkt tikai tad kad pārbauda kompresiju un podos ieskatās ar endoskopu, darbojas vai nedarbojas tas pie dirsas. Bet te forumā lielākajai dałai laba endoskopa īre (30e ) liekas apzagšana :D
Man uz rokas ir profesionālais endoskops, kad meklēju sev m50 vnk braucu un smējos no tā ko redzēju - 98% cilingru sienas izdilušas līdz spogulim
Kāda vēl endoskopa īre vai kompresijas mērīšāna? Šeit daži cilvēki mēdz pārdot auto, jo tuvojas skate un nav naudas remontam :gigigi:
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Pauls rakstīja:Oem zirneklis. Stāvēja uz m52. Apakša jāpielāgo savām vajadzībām. Ar cenu piedāvājumiem PZ.
Labā stāvoklī. Rīga. 27632774, SMS, Whattsapp, zvanīt. Orientējoši 400 eur.
Attēls
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
ar pielāgojamām apakšām? tas kā jāsaprot, oriģinālās gofras ir nofleksētas?
Un ko tagad darīsi?
Ja kas, pie šī kolektora nevar ne ar tigu ne ar migu normāli neko piemetināt, metinājuma vietas plaisās visu laiku.
Ja jau tirgo, tad dod pilnu raskladu, lai neiberžas kāds, kurš nesaprot.
un par sazāģētu kolektoru 400e :idiots:
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 
Nu gribējās iemest ēsmu :emo:
lejnieks007 rakstīja:Pārdodu style 22 r17 diskus. Pirms sezonas kvalitatīvi pārkrāsoti. Līdzi nāk vasaras 205/40 riepas ar 4mm protektoru.
Apskatīt Rīga, Mežciems.
Attēls

Pm vai 20200221 300 eiro
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Man patīk krāsa. Uz tumša sudraba vajadzētu būt labi.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Vladlen
Ziņojumi: 2863
Pievienojies: 23 Mai 2012, 17:14
Braucu ar: etanolu kanna
Atrašanās vieta: Mežciems
Reputācija: 21
 
Krasa dzive loti skaista, cena adekvata ja riepas tiesam 4mm
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 
Nu pēc bildes nepateiksi ne par krāsu, ne par riepām...
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
vilks25
Ziņojumi: 436
Pievienojies: 21 Apr 2011, 19:22
Braucu ar: e36 328
Atrašanās vieta: jekabpils
Reputācija: 2
 
-AF- rakstīja:
Inferno rakstīja:
ValtersZ rakstīja:Kādā cenā ir
m52b28 motora swaps pilnā komplektā(ar izpūtēju) ?
Type 188 mm reduktors ar bloķi(šaibu) ?
Sportzice sedana auduma krēsli ?
OBC 18 pogas + kloķis uz stūres + CM ?
1) 600e par visu kopā pie nosacījuma, ka motoram ir fantastiska kompresija un izplūde ir oriģinālā + iekļauta piegāde :hahaha: Šrotisti un vietējie eksperti gan bļaus, ka 800-900e ir pilnīgi normāls cipars par tādu setupu, bet nu realitātē tam izdilušajam nikasilam un dubultajai izplūdei (kas ir tikai marketinga gājiens (citēju) ) nav tik kosmiska vērtībā, vienkārši overprice un cilvēku iedomas, ka "2.8 iet lopāāāā!!!". Tā var pateikt tikai tie, kas nav braukuši ar M52TU vai M54, bet nu jau mazliet aizrāvos...
2) Atkarīgs no attiecības (jo īsāka, jo dārgāk) un stāvokļa (bloķējas ik pa reizei vai nebloķējās vispār), nu parasti 250-400e.
3) Ja tikai priekšējie krēsli - gan jau kādi 50e būs griesti, salonu varbūt var arī pa kādiem 100 iesmērēt.
4) Arī 50e max, ja piemet līdzi gongu.
Parādi man to reto motoru ar nikasilu ;)
90% m52 ir gilzoti ;)
Un motoru vispār var pirkt tikai tad kad pārbauda kompresiju un podos ieskatās ar endoskopu, darbojas vai nedarbojas tas pie dirsas. Bet te forumā lielākajai dałai laba endoskopa īre (30e ) liekas apzagšana :D
Man uz rokas ir profesionālais endoskops, kad meklēju sev m50 vnk braucu un smējos no tā ko redzēju - 98% cilingru sienas izdilušas līdz spogulim
Nopērc normàlu endoskopu,nebūs spogulis kad uz cilindru sienàm skatīsies :hahaha:
Vēl nevienu m50 neesmu izdilušu redzējis.visiem vēl labi redzams honējums
Profila bilde
Vladlen
Ziņojumi: 2863
Pievienojies: 23 Mai 2012, 17:14
Braucu ar: etanolu kanna
Atrašanās vieta: Mežciems
Reputācija: 21
 
Tas ka tur honejums vel ir nenozime ka vinam nav dirsaa, parsvara pasa augsa visiem ovals, tapec vasara kad mekleju m50 bloku, atrodu 0 veselus :D
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Vilks tu diez vai jebkad atlausies kaut uz pusi tādu endoskopu.
Mans vidējās profesonalitātes KS tools http://www.ebay.com/itm/KS-TOOLS-VIDEOS ... SwNSxU9JnW + spogułu komplekts
Nav krutākais un rij bačas, bet īslaicīgam darbam ideāls, grozāms gals łauj pagriezt un attēlā apskatīt pat vārstus caur sveču caurumu ;).

Atēla kvalitāte loti laba, jebšu tu nodeldetu un ar švīkām uzskati par labu tad pērc un brauc kā gribi.

Bet visprecīzāk nosakāms nodilums ir mērot gapu 0 izmēra gredzenā, sorī bet atradu tikai vienu.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Man liekas,ka šis tools priekš e36 modeļiem ir ne baigi lietderīgs,jo ieraudzīt reāli labu skatu ir 1vs 100,ja ne 1vs 1000 ;)
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Cik sakarīga cena šiem diskiem varrētu būt? Iepriekšējās vasatas krāsojums itkā,bet krāsojums ne no labākajiem cik noprotu...
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.