Pirkt/pārdod apspriešanas tēma

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Valtmeikers
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 25 Sep 2014, 13:48
-AF- rakstīja:
Inferno rakstīja:
ValtersZ rakstīja:Kādā cenā ir
m52b28 motora swaps pilnā komplektā(ar izpūtēju) ?
Type 188 mm reduktors ar bloķi(šaibu) ?
Sportzice sedana auduma krēsli ?
OBC 18 pogas + kloķis uz stūres + CM ?
1) 600e par visu kopā pie nosacījuma, ka motoram ir fantastiska kompresija un izplūde ir oriģinālā + iekļauta piegāde :hahaha: Šrotisti un vietējie eksperti gan bļaus, ka 800-900e ir pilnīgi normāls cipars par tādu setupu, bet nu realitātē tam izdilušajam nikasilam un dubultajai izplūdei (kas ir tikai marketinga gājiens (citēju) ) nav tik kosmiska vērtībā, vienkārši overprice un cilvēku iedomas, ka "2.8 iet lopāāāā!!!". Tā var pateikt tikai tie, kas nav braukuši ar M52TU vai M54, bet nu jau mazliet aizrāvos...
2) Atkarīgs no attiecības (jo īsāka, jo dārgāk) un stāvokļa (bloķējas ik pa reizei vai nebloķējās vispār), nu parasti 250-400e.
3) Ja tikai priekšējie krēsli - gan jau kādi 50e būs griesti, salonu varbūt var arī pa kādiem 100 iesmērēt.
4) Arī 50e max, ja piemet līdzi gongu.
Parādi man to reto motoru ar nikasilu ;)
90% m52 ir gilzoti ;)
Un motoru vispār var pirkt tikai tad kad pārbauda kompresiju un podos ieskatās ar endoskopu, darbojas vai nedarbojas tas pie dirsas. Bet te forumā lielākajai dałai laba endoskopa īre (30e ) liekas apzagšana :D
Man uz rokas ir profesionālais endoskops, kad meklēju sev m50 vnk braucu un smējos no tā ko redzēju - 98% cilingru sienas izdilušas līdz spogulim
Kaas pa sūdu. M52 nikosils, gilzoti ir m54. M52 nelīp magnēts pie cilindra sienām
Profila bilde
Sprogis
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 26 Jūl 2012, 22:16
Braucu ar: e60, e46
Atrašanās vieta: Ikšķile
vitjazz rakstīja:Cik sakarīga cena šiem diskiem varrētu būt? Iepriekšējās vasatas krāsojums itkā,bet krāsojums ne no labākajiem cik noprotu...
100-120€ oriģinālajā krāsojumā. Šajā krāsā mazāk.
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
-AF- rakstīja:
Pauls rakstīja:Oem zirneklis. Stāvēja uz m52. Apakša jāpielāgo savām vajadzībām. Ar cenu piedāvājumiem PZ.
Labā stāvoklī. Rīga. 27632774, SMS, Whattsapp, zvanīt. Orientējoši 400 eur.
Attēls
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
ar pielāgojamām apakšām? tas kā jāsaprot, oriģinālās gofras ir nofleksētas?
Un ko tagad darīsi?
Ja kas, pie šī kolektora nevar ne ar tigu ne ar migu normāli neko piemetināt, metinājuma vietas plaisās visu laiku.
Ja jau tirgo, tad dod pilnu raskladu, lai neiberžas kāds, kurš nesaprot.
un par sazāģētu kolektoru 400e :idiots:

Viss tur metinās. Tagad auto ir turbo un kolektors palicis pāri. Bija metināts un brauc, nekas neplaisā, nepis skatu sludinājumam, paldies, razklads. 400 eur adekvāta cena. No plānām nerūsejošā trubām taisa kaut kādus par 600 eur, tāka šis ir ļoti labs variants.
Pēdējais labojis Pauls - 14 Feb 2017, 20:39, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Valtmeikers
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 25 Sep 2014, 13:48
+1! Normāli metinās tie kolektori
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Uz pārdošanu viss metinās!

Uz ilgmūžību nē ( ja runa iet par s50 kolektora bikšu meteriālu)
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Nu tad pastāsti, kas tas par materiālu? Kaut kā nes, ka tante tev kaut ko teica, metinamo nav metra attaluma redzējis.
Ņemot nost kaut ka nevienu plaisu nemainiju.
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Neesmu metinātājs, bet kad šis jautājums bija aktuāls, tad visi sakarīgi metinātāji atbildēja vienu. Uz galda šo kolektoru savienut -sametināt nevar ar garantiju ka neplaisās, un arī pa šiem laikiem visiem kammbikses bija kolhozītas un metināti savienojumi citi, visur kur uzmetu aci, bija manāmas plaisas
Tamdēł vienkārši 400e cenā tika atrast vesels nekolhozīts kolektors, gribi tirgo par cik vēlies, pirkt netaisos.
Profila bilde
Vladlen
Ziņojumi: 2863
Pievienojies: 23 Mai 2012, 17:14
Braucu ar: etanolu kanna
Atrašanās vieta: Mežciems
Reputācija: 21
 
Valtmeikers rakstīja:
-AF- rakstīja: Parādi man to reto motoru ar nikasilu ;)
90% m52 ir gilzoti ;)
Un motoru vispār var pirkt tikai tad kad pārbauda kompresiju un podos ieskatās ar endoskopu, darbojas vai nedarbojas tas pie dirsas. Bet te forumā lielākajai dałai laba endoskopa īre (30e ) liekas apzagšana :D
Man uz rokas ir profesionālais endoskops, kad meklēju sev m50 vnk braucu un smējos no tā ko redzēju - 98% cilingru sienas izdilušas līdz spogulim
Kaas pa sūdu. M52 nikosils, gilzoti ir m54. M52 nelīp magnēts pie cilindra sienām
Lidz 96 naca ar nikosilu un pec tam ar gilzam

Avots:

https://youtu.be/bkHLgCjKUY8
Pēdējais labojis Vladlen - 14 Feb 2017, 21:01, kopā labots 1 reizi.
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Nu kā jau teicu - tantes runā :D
Tev tak neviens neliek pirkt. Es piedāvāju lētāk nekā samapaļnos wannabe kolektorus tirgo. Tas ir oem variants. Piešauj savus galus un brauc laimīgs.
Es tak nesaku, ka tu tur kaut kādus reālus mēslus tirgo.
Neredzu nemazāko konkurenci, pat ārzemēs, lai šim variantam būtu zemāka cena.

Es nekomentēju tavu turbīnu, kuru var dabūt par 80 eur lētāk, reāli jaunu. Un kur tai garantija?
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Kur garantija tavam kolektoram ka pēc metināšanas neplaisās?
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Tu pats apzinies ko tu runā?

Es piedāvāju OEM kolektoru, kuru reti kur var dabūt par ļoti adekvātu cenu. Tie, kas metina, zinās kā metināt un zin, ka ar to nebūs problēmu, savukārt, tu tirgo Ķīnas turbīnu dārgāk nekā var dabūt jaunu, cmon :D
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
ko? neTub m52 ar giļzām?
Reinholds
Ziņojumi: 665
Pievienojies: 30 Mar 2013, 10:39
Braucu ar: cietu seju
Reputācija: 1
 
Pauls rakstīja:Tu pats apzinies ko tu runā?

Es piedāvāju OEM kolektoru, kuru reti kur var dabūt par ļoti adekvātu cenu. Tie, kas metina, zinās kā metināt un zin, ka ar to nebūs problēmu, savukārt, tu tirgo Ķīnas turbīnu dārgāk nekā var dabūt jaunu, cmon :D
Maksimā par uzcenojumu jogurtam arī strīdies, jo Polijā ražots pa lēto?
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Tirgoju jaunu, atmuitotu, ar nomaksātu nodokli un uz vietas, kad vajadzēs nopirks ;)

Tu tirgo 25 gadus vecu, lietotu, sazāgētu kolektoru, par vesela kolektora cenu.

Hmmm...
Kāds sakars manis tirgotai turbīnai? Vińai nav nekas jāmetina klāt :D
Profila bilde
Vladlen
Ziņojumi: 2863
Pievienojies: 23 Mai 2012, 17:14
Braucu ar: etanolu kanna
Atrašanās vieta: Mežciems
Reputācija: 21
 
Lawwr rakstīja:ko? neTub m52 ar giļzām?
Ne
Profila bilde
Pacha
Ziņojumi: 2086
Pievienojies: 10 Jan 2012, 20:28
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 
Pauls rakstīja:Tu pats apzinies ko tu runā?

Es piedāvāju OEM kolektoru, kuru reti kur var dabūt par ļoti adekvātu cenu. Tie, kas metina, zinās kā metināt un zin, ka ar to nebūs problēmu, savukārt, tu tirgo Ķīnas turbīnu dārgāk nekā var dabūt jaunu, cmon :D

Paul, nepārproti, bet 400€ ir daudz, par tieši Tava izpildījuma zirnekli!

Pa 350€ var atrast ar oem stiprinājuma vietām!!
Profila bilde
igoooo
Ziņojumi: 116
Pievienojies: 27 Jan 2012, 20:17
Braucu ar: e36 individual
Reputācija: 1
 
Kapec tam kolektoram butu japlaisa?nav tak čuguns.Ar tig domaju ka tur var smuki sametinat un salodet :super:
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Lētais pisnes tas ir. Tu man parādi to veselo kolektoru. Tavu turbīnu es varu parādīt, ar visu muitu tāpat sanāk lētāk. Sakars ir tāds, ka es nepiesienos pie citu tirgotāju cenām, precēm, stāvoklim.
Negribi - nepērc, tāda gudrība jau sen būtu jāzin.
Pamato sevis teikto, ka nemetinās. Pamato ar reālām zināšanām, ne to, ko kāda tante teica. Es par tavu turbīnu pamatoju.
Un cik esmu sūtijis, ar kurjeru, nekāda muita nav jāmaksā, sūtiju no tā paša gala, vairākas reizes.
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19
Reinholds rakstīja:
Pauls rakstīja:Tu pats apzinies ko tu runā?

Es piedāvāju OEM kolektoru, kuru reti kur var dabūt par ļoti adekvātu cenu. Tie, kas metina, zinās kā metināt un zin, ka ar to nebūs problēmu, savukārt, tu tirgo Ķīnas turbīnu dārgāk nekā var dabūt jaunu, cmon :D
Maksimā par uzcenojumu jogurtam arī strīdies, jo Polijā ražots pa lēto?

Kad maximā tantes strīdās par cenām, kvalitāti, arī nāc klāt un iesaisties?
Andzha
Ziņojumi: 31
Pievienojies: 01 Feb 2015, 22:15
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Tirgot jaunu turbīnu VAI tirgot lietotu , sazāģētu kolektoru :sarunats: :clap: