Pirkt/pārdod apspriešanas tēma

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Bez aizvainojuma-mn vinji tik ljoti nepatik,ka pat meklet negribas :hahaha:
ar kompatu pa brugji
bostongreen
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 12 Jūn 2017, 19:19
sveiki, es neatradu kur te ko jautat, tapec drosvien ne tur , kad nezin kur var nopirkt krasu Boston-Green-Metallic-275-6???
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
cipruss18 rakstīja:Bez aizvainojuma-mn vinji tik ljoti nepatik,ka pat meklet negribas :hahaha:
Man ari vini vairak nepatik uz fasija kupejas labak izskatijas. Moss ar lielu flanci un 205/40 izskatitos labak
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
bostongreen rakstīja:sveiki, es neatradu kur te ko jautat, tapec drosvien ne tur , kad nezin kur var nopirkt krasu Boston-Green-Metallic-275-6???

Es mineshu un teikshu ka autokrasu veikalos tev vinu uzjauks
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 
zurkae36 rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Bez aizvainojuma-mn vinji tik ljoti nepatik,ka pat meklet negribas :hahaha:
Man ari vini vairak nepatik uz fasija kupejas labak izskatijas. Moss ar lielu flanci un 205/40 izskatitos labak
Ar 205/40 nekas neizskatās labi.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
bumbulbulis
Ziņojumi: 4
Pievienojies: 13 Jūn 2017, 20:11
Braucu ar: Bmw E36
Sveiki! :) Varbut kadam ir stures reika ? labprat nopirktu.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
TomSkarsts rakstīja:
zurkae36 rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Bez aizvainojuma-mn vinji tik ljoti nepatik,ka pat meklet negribas :hahaha:
Man ari vini vairak nepatik uz fasija kupejas labak izskatijas. Moss ar lielu flanci un 205/40 izskatitos labak
Ar 205/40 nekas neizskatās labi.

Un tads divains viedoklis ir balstiits uz kada pamata?? Jo pats nemaki apbraukt bedres un diskus sasit
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 
cipruss18 rakstīja:
TomSkarsts rakstīja: Ar 205/40 nekas neizskatās labi.
Un tads divains viedoklis ir balstiits uz kada pamata?? Jo pats nemaki apbraukt bedres un diskus sasit
1. Nevienus diskus nekad neesmu sasitis.
2. Bilde nr1 izskatās 100x labāk par bildi nr2.
e36-m3-side-profile.jpg
indonesian-stance-car-adhimas-e36-four-door-m3-carline-dynatech-ladyonwheels-indonesian-hellaflush-6.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Kas to saka???
Tu ? Un tavs viedoklis ir pareizais,lai teiktu,ka 205/40 ir nesmuki?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
KasparsG
Ziņojumi: 569
Pievienojies: 27 Jūn 2014, 23:39
Neteiktu, ka pirmā bilde izskatītos 100 reizes labāk, jo tās uzlikas ar savām kniedēm, manuprāt, bojā skatu.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 
Piekrītu ka kniedes ir gaumes lieta, toties tā mašīna ir braucama, nevis 205/40 un camber un var mētāt ka visos robos spolē, jo saķeres laukums nekāds :lol: :doh:
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
Ruudolfs
Ziņojumi: 536
Pievienojies: 15 Jūn 2015, 10:46
Braucu ar: 320Ci
Reputācija: 1
 

15 Jūn 2017, 23:20

Toties liekas, ka mega jauda :emo:

p.s. ja kas, neatbalstu 205/40 :hahaha: vismaz uz sava auto ne, citi lai dara kā paši uzskata :super:
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
Plomba auto tirgus tēmā sola kārtīgi pārbaudīt servisā un uz ceļa. Servisā atradīs piekares defektus un varbūt kādu rūsas pleķi. Tas viss ok. Bet kā izpaudīsies pārbaude uz ceļa ? Šitādi uz ceļa testētāji man jau vairāki gabali bijuši. Tā patīk, tā pirks, nobraukā piečuku degvielā un beigās paziņo, ka mogo naudu neiedeva.
Attēls
Profila bilde
Plombe
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 04 Apr 2017, 12:23
Emteks rakstīja:Plomba auto tirgus tēmā sola kārtīgi pārbaudīt servisā un uz ceļa. Servisā atradīs piekares defektus un varbūt kādu rūsas pleķi. Tas viss ok. Bet kā izpaudīsies pārbaude uz ceļa ? Šitādi uz ceļa testētāji man jau vairāki gabali bijuši. Tā patīk, tā pirks, nobraukā piečuku degvielā un beigās paziņo, ka mogo naudu neiedeva.

Vai tu mani pazīsti, lai spriestu par mani un manu finansiālo stāvokli? Izskatās, ka tev tas piecītis ļoti daudz ko dzīvē maina, ja satraucies par nobraukto degvielu. :gigigi:
Loģiski, ka neviens auto šeit nebūs kā tikko no konveijera noripojis un kaut kādi defekti būs visiem. Ir tomēr atšķirība nopirkt lamatu ziemai par 500€ vai tomēr atrast kādu labu variantu. Par testēšanu uz ceļa domāju parastu izbraukšanu, nevis mēģinājumu katrā līkumā mest slīpi. Kā gan citādāk elementāri pārbaudīt motora/kārbas darbību, savirzi u.c. lietas? Tjip atvērt haubi un - jā, motors tiešām ir iekšā, zbis. :D

TLDR: netaisos maksāt pāris pakas par nopistu, nodzītu mēslu.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Plombe rakstīja:
Emteks rakstīja:Plomba auto tirgus tēmā sola kārtīgi pārbaudīt servisā un uz ceļa. Servisā atradīs piekares defektus un varbūt kādu rūsas pleķi. Tas viss ok. Bet kā izpaudīsies pārbaude uz ceļa ? Šitādi uz ceļa testētāji man jau vairāki gabali bijuši. Tā patīk, tā pirks, nobraukā piečuku degvielā un beigās paziņo, ka mogo naudu neiedeva.

Vai tu mani pazīsti, lai spriestu par mani un manu finansiālo stāvokli? Izskatās, ka tev tas piecītis ļoti daudz ko dzīvē maina, ja satraucies par nobraukto degvielu. :gigigi:
Loģiski, ka neviens auto šeit nebūs kā tikko no konveijera noripojis un kaut kādi defekti būs visiem. Ir tomēr atšķirība nopirkt lamatu ziemai par 500€ vai tomēr atrast kādu labu variantu. Par testēšanu uz ceļa domāju parastu izbraukšanu, nevis mēģinājumu katrā līkumā mest slīpi. Kā gan citādāk elementāri pārbaudīt motora/kārbas darbību, savirzi u.c. lietas? Tjip atvērt haubi un - jā, motors tiešām ir iekšā, zbis. :D

TLDR: netaisos maksāt pāris pakas par nopistu, nodzītu mēslu.
:super:
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Cik esmu braucis līdzi cilvēkiem diagnosticējot, vienmēr gaitā skatījos kā automāts strādā vai atbilstoši slodzes pakāpei pārslēdz ātrumus, vai clutch in notiek tam paredzētos rpm, vai degvielas un gaisa parametri ir atbilstoši u.t.t protams tas jābauda lielākoties slodzē, ja pārdevējs stumjs sūdu tad protams ar to diagnostika beidzas, bet nereti tādas lamatas pat netiek līdz braukšanai kur būtiskus defektus var atklāt pat stāvot uz vietas.
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
Plombe rakstīja: Vai tu mani pazīsti, lai spriestu par mani un manu finansiālo stāvokli? Izskatās, ka tev tas piecītis ļoti daudz ko dzīvē maina, ja satraucies par nobraukto degvielu. :gigigi:
Loģiski, ka neviens auto šeit nebūs kā tikko no konveijera noripojis un kaut kādi defekti būs visiem. Ir tomēr atšķirība nopirkt lamatu ziemai par 500€ vai tomēr atrast kādu labu variantu. Par testēšanu uz ceļa domāju parastu izbraukšanu, nevis mēģinājumu katrā līkumā mest slīpi. Kā gan citādāk elementāri pārbaudīt motora/kārbas darbību, savirzi u.c. lietas? Tjip atvērt haubi un - jā, motors tiešām ir iekšā, zbis. :D

TLDR: netaisos maksāt pāris pakas par nopistu, nodzītu mēslu.
Šitādi braukšanas testētāji lielais vairums ir vienkārši tūristi. Nabagi kam tik pavizināties uz citu rēķina. Normāli izbraukt neviens nemāk ar bmw. Uzreiz redlains, sporta režīms un lauž mašīnu plakaniski katrā līkumā.
Attēls
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Es piemeram vispar nelauju testet kamer uz Haubes nau pilna auto vertiba nolikta
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
zurkae36 rakstīja:Es piemeram vispar nelauju testet kamer uz Haubes nau pilna auto vertiba nolikta
Tavā gadījumā 100e?
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
-AF- rakstīja:
zurkae36 rakstīja:Es piemeram vispar nelauju testet kamer uz Haubes nau pilna auto vertiba nolikta
Tavā gadījumā 100e?
Pilnigi vienalga tie ir 100e vai 5000e bet kamer nau pilna summa tikmer staiga rinki un skaties ar acim.