Pārkrāsošana

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
predefined_
Ziņojumi: 3
Pievienojies: 09 Jūl 2017, 14:17
Braucu ar: 320i Sedans

09 Jūl 2017, 23:02

Sveiciens visiem! Šeit esmu jauniņais , un topošais e36 īpašnieks. Neesmu īsti normāls ,jo negribu vienkārši nopirkt behu un braukāt. Gribu uztaisīt tādu ,kādu es viņu iedomājos ,kad izdzirdu vārdu - Žurka vai e36. Tad nu gribēju uzzināt , kā ir ar to dokumentācijas daļu. Vai pirms pārkrāsošanas ir kautkas ar csdd jāsaskaņo ,vai arī ja pārkrāso ,tad atbrauc uz csdd un pasaki ,ka pārkrāsoji ,un dabū jaunu tehnisko pasi? Parakos nedaudz internetā ,neko sakarīgu neatradu. Csdd mājaslapā nekas arī par to nav minēts. Varbūt kāds šeit zin kautko ?
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

09 Jūl 2017, 23:10

predefined_ rakstīja:Sveiciens visiem! Šeit esmu jauniņais , un topošais e36 īpašnieks. Neesmu īsti normāls ,jo negribu vienkārši nopirkt behu un braukāt. Gribu uztaisīt tādu ,kādu es viņu iedomājos ,kad izdzirdu vārdu - Žurka vai e36. Tad nu gribēju uzzināt , kā ir ar to dokumentācijas daļu. Vai pirms pārkrāsošanas ir kautkas ar csdd jāsaskaņo ,vai arī ja pārkrāso ,tad atbrauc uz csdd un pasaki ,ka pārkrāsoji ,un dabū jaunu tehnisko pasi? Parakos nedaudz internetā ,neko sakarīgu neatradu. Csdd mājaslapā nekas arī par to nav minēts. Varbūt kāds šeit zin kautko ?
1. Nokrāso;
2. Izej numuru saliīdzināšanu;
3. Veic virsbūves krāsas maiņu.