Šeit var papļāpāt !!!!

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

12 Feb 2018, 09:08

Tas ka nevainību zaudet-var iebraukt dirsa 😃😃😃
LAX nav kruti-vegasa un florida ir way to go
NYC ir interesanta tikai uz vienu dienu
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

12 Feb 2018, 09:12

jap NYC bija intrese apskatīt u.t.t paskatīties vai patiešām ir tas wow , bet biju vīlies - miskaste konkrēta, celtnes nekaas wow nav , pat pir Rokfelera centra kad atrados, sapratu kad redzēju šiltīti :lol: bet filmāš parāda ka nezn ko :lol:
protams arī Rus tautības sastapu tur, izskatijas dzeks ar mīļāko biju atbraucis iepirkties, runaja krieviski, kad šie piefikseja ka es saprotu ko saka taa uzreiz uz Eng pārgaja runāt :hahaha:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

12 Feb 2018, 09:17

Ja grib iepirkties, jābrauc uz Orlando. Tur ir mežonīgi daudz labi outlet veikali
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

12 Feb 2018, 09:21

nākamajā reizē būs kas jādomā, pirmā reize tā lai tik saprastu kas ir asv :D protams tika arī apciemoti vietējais performnce centrs , kur parastam mehāniķim ir m3 e36 priekš track day :lol: -tādā līmenī ka pie mums pro komandām tādas mašīnas ir, bet šiem - nekas īpašs jo blakus porche ,masarati stavēja, vecie porche kur viena cena 4.1 milj dolāri (tur tadi 2x) bija u.t.t :lol:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

13 Feb 2018, 16:21

IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

13 Feb 2018, 17:07

LZ-222 rakstīja: 13 Feb 2018, 16:21 Šis ir for real vai joke??

http://www.tvnet.lv/auto/auto_pasaule/7 ... _razosanu/
Janoperk tads viens un japaglaba! Ta visa tiras vides globalizacija ir vienkarshi parspileta, tas bija jasak jau tad kad benzins maksaja 0,20sant /l nevis ar mulza soliem eko pasaules bojaejas priekshvakara! Ceru,ka ilgi vel vareshu vizinaties ar iekshdedzes dzinejiem, t.sk mociem,nevis ar akumulatoru un tumbu izputeja vieta skanai, bet ar istu plarkshkji, kas uzmodina mironus 6am! :gigigi:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

13 Feb 2018, 21:54

Mums inkognito savairojušies!
Kopš atvēries alternativa mūsu forumam , tā 3er.lv viesu skaits teju brīžiem dubultojies! :D
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

14 Feb 2018, 00:41

Agrak domaju lai cipruss pn no foruma. Bet kad forums pusmiris, tad vismaz jautrība vakarā ienākt palasīt ciprusa & co piedzīvojumus. keep up the good work fellas :hahaha:
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
b0xyy
Ziņojumi: 396
Pievienojies: 17 Sep 2017, 01:48
Braucu ar: e36
Reputācija: 1
 

14 Feb 2018, 00:45

TomSkarsts rakstīja: 14 Feb 2018, 00:41 Agrak domaju lai cipruss pn no foruma. Bet kad forums pusmiris, tad vismaz jautrība vakarā ienākt palasīt ciprusa & co piedzīvojumus. keep up the good work fellas :hahaha:
Ko cipruss izdarīja? Fashions vienkārši atnāca un iepļutīja kaut ko. Vienmēr vainīgs cipruss :idiots:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

14 Feb 2018, 00:51

Vismaz dzīvība. :lol:
Attēls
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

14 Feb 2018, 09:01

b0xyy rakstīja: 14 Feb 2018, 00:45
TomSkarsts rakstīja: 14 Feb 2018, 00:41 Agrak domaju lai cipruss pn no foruma. Bet kad forums pusmiris, tad vismaz jautrība vakarā ienākt palasīt ciprusa & co piedzīvojumus. keep up the good work fellas :hahaha:
Ko cipruss izdarīja? Fashions vienkārši atnāca un iepļutīja kaut ko. Vienmēr vainīgs cipruss :idiots:
Nene nebij uzbrauciens šoreiz :lol:
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
Rus
Ziņojumi: 637
Pievienojies: 10 Feb 2014, 11:28
Reputācija: 7
 

14 Feb 2018, 09:21

Profila bilde
thecadet
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 16 Apr 2017, 19:41
Braucu ar: 328 compact
Atrašanās vieta: Daugavgriva

14 Feb 2018, 11:51

TomSkarsts rakstīja: 14 Feb 2018, 11:18
Neesmu braucis. Bet ja starp 4cyl un 6cyl var just manāmu atšķirību (nesāksim Audi īpašnieku tipiskos tekstus ar "jāmāk jau braukt". Prasmes nemaina auto īpašības) tad pieņemu, ka vēl svars purnā diez vai uzlabo situāciju. Jā, dzinējs ir īsāks, bet ne vieglāks.
Apakšas būs, protams, bet atkarīgs no tā, ko īpašnieks no viņa vēlas. Ja "krāmēt" vai braukt taisni - way to go. Ja braukt ātri - nebūs pareizā izvēle. Domāju šim mēs visi varam piekrist. Neietverot jaudas ciparus, līdzekļus un čakaru ar CSDD.
protams, ko tad es varu teikt, bet moš pārtrauciet šito? katrā topic'ā, kur kaut kas notiek, vienmēr atradīsies kāds, kas iepļūtīs savu visvareno viedokli par to, ko auto īpašniekam nevajag darīt. nu čista, 6 cilindri mēsls, 8 cilindri sūds. to nedrīkst darīt, tas slikti, tas nepareizi. kam ar to mašīnu jābrauc? kurš ar to mašīnu piesmies tevi praktiski jebkurā brīdī?
un cik topic'os ir iesmelts tavs saušautās piekares, izjātā salona un pusdzīvā motora stāsts? nav tai bundžai lūkas? nu baigi labi, bet varbūt pietiks te masturbēt uz to, ka tas ir pasaulē labākais lēmums un pirkums. tā tava bundža nevienam neinteresē, saproti? ja sadali mašīnu sastāvdaļās piekare, salons, dzinējs, bundža, tev sanāk tikai 25% no mašīnas, tāpēc sagriez viņu un mums vairāk nebūs jācieš.
dīzeli arī neviens nedrīkst likt, sēdināt tik tālu, cik patīk nedrīkst, riepas visiem par šauru.
moš iesūdzam bmw koncernu par to, ka apzināti ir pasliktinājuši žurkas vadāmību ar tiem 6 cilindru dzinējiem, bet lūka ir domāta, lai brauktu uz servisiem un tērētu naudu uz metināšanu, kur nu vēl tds, kas vispār bija ražots, lai nedarbotos kā pienākas.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

14 Feb 2018, 12:15

thecadet rakstīja: 14 Feb 2018, 11:51
TomSkarsts rakstīja: 14 Feb 2018, 11:18
Neesmu braucis. Bet ja starp 4cyl un 6cyl var just manāmu atšķirību (nesāksim Audi īpašnieku tipiskos tekstus ar "jāmāk jau braukt". Prasmes nemaina auto īpašības) tad pieņemu, ka vēl svars purnā diez vai uzlabo situāciju. Jā, dzinējs ir īsāks, bet ne vieglāks.
Apakšas būs, protams, bet atkarīgs no tā, ko īpašnieks no viņa vēlas. Ja "krāmēt" vai braukt taisni - way to go. Ja braukt ātri - nebūs pareizā izvēle. Domāju šim mēs visi varam piekrist. Neietverot jaudas ciparus, līdzekļus un čakaru ar CSDD.
protams, ko tad es varu teikt, bet moš pārtrauciet šito? katrā topic'ā, kur kaut kas notiek, vienmēr atradīsies kāds, kas iepļūtīs savu visvareno viedokli par to, ko auto īpašniekam nevajag darīt. nu čista, 6 cilindri mēsls, 8 cilindri sūds. to nedrīkst darīt, tas slikti, tas nepareizi. kam ar to mašīnu jābrauc? kurš ar to mašīnu piesmies tevi praktiski jebkurā brīdī?
un cik topic'os ir iesmelts tavs saušautās piekares, izjātā salona un pusdzīvā motora stāsts? nav tai bundžai lūkas? nu baigi labi, bet varbūt pietiks te masturbēt uz to, ka tas ir pasaulē labākais lēmums un pirkums. tā tava bundža nevienam neinteresē, saproti? ja sadali mašīnu sastāvdaļās piekare, salons, dzinējs, bundža, tev sanāk tikai 25% no mašīnas, tāpēc sagriez viņu un mums vairāk nebūs jācieš.
dīzeli arī neviens nedrīkst likt, sēdināt tik tālu, cik patīk nedrīkst.
moš iesūdzam bmw koncernu par to, ka apzināti ir pasliktinājuši žurkas vadāmību ar tiem 6 cilindru dzinējiem, bet lūka ir domāta, lai brauktu uz servisiem un tērētu naudu uz metināšanu, kur nu vēl tds, kas vispār bija ražots, lai nedarbotos kā pienākas.
Kurā vietā tika teikts, ka kaut kas ir sūds? Nevienā brīdī nebija hate un neviens pārmetums no manas puses konkrētā projekta virzienā. Tas, ka citi foruma biedri to paceļ tādā līmenī un taisa diskusiju svešā topikā vairs nav mana problēma.

Ja tev patīk mašīnas vadību sapist un izmest naudu nelietderīgām lietām vai ir kādi citi nepiepildīti bērnības sapņi vai kompleksi, droši vari izpausties, neviens neliedz. Publisks forums tomēr.

Man vispār nav nekas pret dažādiem cilvēkiem un viņu vēlmēm. Katrs dara ar savu auto, ko grib. Bet ja cilvēks pats uzraksta, ka nezin ko darīt tad arī ir ieteikums, kas atkrīgs no tā, kam auto paredzēts, ne tā? Drīzāk nesaprotams ir BMW sabiedrības hate pret jebkuru citu mašīnu, marku un modeli, kas nav 1:1 kā viņam (automātiski sūds un daunis un mans BMW ir vislabākais!!!!). Dari ar savu auto, ko vēlies, tikai ar ierakstu forumā, ka hz ko darīt ar dzinēju diez vai saņemsi 100% atbildi "met iekšā V8, neatkarīgi vai gribi braukt taisni, vai slīpi vai max ātri līkumā".

Arī pašam BMW nav noslēpums, ka ar 6cyl vadība tika pasliktināta, tikai viņiem tas bija absolūti pohuj. Ne velti arī stabilizatora stieņi ir tādi kādi ir un diski aizmugurē nāca platāki kā priekšā. Jo auto tika paredzēts visiem nolūkiem, nevis racing. Tāpēc tiem, kas grib racing - tā ir nr1 lieta, ko novērst. Tiem, kam patīk auto nomest uz zemes, lai skaisti izskatās, skaļi skan etc fetish - tas nav pārmetums, vienkārši nevajag prasīt no auto saķeri līkumos un ātrumu, ja tiek darīts pretējais, tam, lai to sasniegtu.
Ciprusam patīk auto nosēdināt un sapist arkas, viņš tāpēc prasa ko darīt lai labāk vadītos vai ko labāk darīt overall? Nē, viņam ir pohuj.
Liet. kars patīk racing, viņš prasa cik sēdināt? Nē, jo arī viņam ir pohuj.
Bet ja uzdodam jaut, kas ir labāks, saņemam uz to atbildi un tad 10 stanceri uzbrūk tekstam, par to, ko darīt, lai brauktu ātrāk tad nu tā arī vairs nav mana problēma.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
thecadet
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 16 Apr 2017, 19:41
Braucu ar: 328 compact
Atrašanās vieta: Daugavgriva

14 Feb 2018, 13:15

TomSkarsts rakstīja: 14 Feb 2018, 12:15
thecadet rakstīja: 14 Feb 2018, 11:51
TomSkarsts rakstīja: 14 Feb 2018, 11:18
Neesmu braucis. Bet ja starp 4cyl un 6cyl var just manāmu atšķirību (nesāksim Audi īpašnieku tipiskos tekstus ar "jāmāk jau braukt". Prasmes nemaina auto īpašības) tad pieņemu, ka vēl svars purnā diez vai uzlabo situāciju. Jā, dzinējs ir īsāks, bet ne vieglāks.
Apakšas būs, protams, bet atkarīgs no tā, ko īpašnieks no viņa vēlas. Ja "krāmēt" vai braukt taisni - way to go. Ja braukt ātri - nebūs pareizā izvēle. Domāju šim mēs visi varam piekrist. Neietverot jaudas ciparus, līdzekļus un čakaru ar CSDD.
protams, ko tad es varu teikt, bet moš pārtrauciet šito? katrā topic'ā, kur kaut kas notiek, vienmēr atradīsies kāds, kas iepļūtīs savu visvareno viedokli par to, ko auto īpašniekam nevajag darīt. nu čista, 6 cilindri mēsls, 8 cilindri sūds. to nedrīkst darīt, tas slikti, tas nepareizi. kam ar to mašīnu jābrauc? kurš ar to mašīnu piesmies tevi praktiski jebkurā brīdī?
un cik topic'os ir iesmelts tavs saušautās piekares, izjātā salona un pusdzīvā motora stāsts? nav tai bundžai lūkas? nu baigi labi, bet varbūt pietiks te masturbēt uz to, ka tas ir pasaulē labākais lēmums un pirkums. tā tava bundža nevienam neinteresē, saproti? ja sadali mašīnu sastāvdaļās piekare, salons, dzinējs, bundža, tev sanāk tikai 25% no mašīnas, tāpēc sagriez viņu un mums vairāk nebūs jācieš.
dīzeli arī neviens nedrīkst likt, sēdināt tik tālu, cik patīk nedrīkst.
moš iesūdzam bmw koncernu par to, ka apzināti ir pasliktinājuši žurkas vadāmību ar tiem 6 cilindru dzinējiem, bet lūka ir domāta, lai brauktu uz servisiem un tērētu naudu uz metināšanu, kur nu vēl tds, kas vispār bija ražots, lai nedarbotos kā pienākas.
Kurā vietā tika teikts, ka kaut kas ir sūds? Nevienā brīdī nebija hate un neviens pārmetums no manas puses konkrētā projekta virzienā. Tas, ka citi foruma biedri to paceļ tādā līmenī un taisa diskusiju svešā topikā vairs nav mana problēma.

Ja tev patīk mašīnas vadību sapist un izmest naudu nelietderīgām lietām vai ir kādi citi nepiepildīti bērnības sapņi vai kompleksi, droši vari izpausties, neviens neliedz. Publisks forums tomēr.

Man vispār nav nekas pret dažādiem cilvēkiem un viņu vēlmēm. Katrs dara ar savu auto, ko grib. Bet ja cilvēks pats uzraksta, ka nezin ko darīt tad arī ir ieteikums, kas atkrīgs no tā, kam auto paredzēts, ne tā? Drīzāk nesaprotams ir BMW sabiedrības hate pret jebkuru citu mašīnu, marku un modeli, kas nav 1:1 kā viņam (automātiski sūds un daunis un mans BMW ir vislabākais!!!!). Dari ar savu auto, ko vēlies, tikai ar ierakstu forumā, ka hz ko darīt ar dzinēju diez vai saņemsi 100% atbildi "met iekšā V8, neatkarīgi vai gribi braukt taisni, vai slīpi vai max ātri līkumā".

Arī pašam BMW nav noslēpums, ka ar 6cyl vadība tika pasliktināta, tikai viņiem tas bija absolūti pohuj. Ne velti arī stabilizatora stieņi ir tādi kādi ir un diski aizmugurē nāca platāki kā priekšā. Jo auto tika paredzēts visiem nolūkiem, nevis racing. Tāpēc tiem, kas grib racing - tā ir nr1 lieta, ko novērst. Tiem, kam patīk auto nomest uz zemes, lai skaisti izskatās, skaļi skan etc fetish - tas nav pārmetums, vienkārši nevajag prasīt no auto saķeri līkumos un ātrumu, ja tiek darīts pretējais, tam, lai to sasniegtu.
Ciprusam patīk auto nosēdināt un sapist arkas, viņš tāpēc prasa ko darīt lai labāk vadītos vai ko labāk darīt overall? Nē, viņam ir pohuj.
Liet. kars patīk racing, viņš prasa cik sēdināt? Nē, jo arī viņam ir pohuj.
Bet ja uzdodam jaut, kas ir labāks, saņemam uz to atbildi un tad 10 stanceri uzbrūk tekstam, par to, ko darīt, lai brauktu ātrāk tad nu tā arī vairs nav mana problēma.
tu LZ topikā neiedirsi, ka nedrīkst mainīt cilindru skaitu? ko tu centies apmānīt. es uz nevienu konkrēti nenorādīju, bet tu sauc vārdus, kas nozīmē, ka zini, par ko ir runa un visu labi saproti.
te pa lielam ir tikai viena ideālā formula automašīnai, par kuru dzied 3-4 cilvēki un jeb kas, kas nesakrīt ar to, ir slikts vai nepareizs.
v8 to mašīnu nepadarīs ne par gramu sliktāku, jo zini ko? tā nebūs tava mašīna un diez vai arī kādam gribētos tevi laist tur klāt, lai atkal nebūtu jādzird salīdzinājumi par to, ka tieši tāpēc pirki nojātu žurku bez lūkas.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

14 Feb 2018, 13:32

thecadet rakstīja: 14 Feb 2018, 13:15 tu LZ topikā neiedirsi, ka nedrīkst mainīt cilindru skaitu? ko tu centies apmānīt. es uz nevienu konkrēti nenorādīju, bet tu sauc vārdus, kas nozīmē, ka zini, par ko ir runa un visu labi saproti.
te pa lielam ir tikai viena ideālā formula automašīnai, par kuru dzied 3-4 cilvēki un jeb kas, kas nesakrīt ar to, ir slikts vai nepareizs.
v8 to mašīnu nepadarīs ne par gramu sliktāku, jo zini ko? tā nebūs tava mašīna un diez vai arī kādam gribētos tevi laist tur klāt, lai atkal nebūtu jādzird salīdzinājumi par to, ka tieši tāpēc pirki nojātu žurku bez lūkas.
Kurā vietā es kaut ko iedirsu? Parādīsi?

Cilvēks rakstīja, ka nezin ko darīt ar dzinēju. Uzrakstīju, lai neliek vairāk par 6 podiem. Kurā vietā tas ir iedirsts? Vai arī tev iedirsts skaitās, jo nesakrīt ar Tavu viedokli?
LZ nav minējis, kādas rakstura īpašības tam auto grib, ja vien neesmu to palaidis garām. Tad atvainojos.
Jo ja tiktu pieminēts stance nation vai braukšana taisni vai drifts - es tādu ziņu rakstījis nebūtu, obviously.

Nojātais žurkas piemērs ir iemests tikai tur, kur īpaši talanti pa 1k meklē sterilas nekad nemetinātas mašīnas ar 2.5/2.8 un vēl 100 ekstrām.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
thecadet
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 16 Apr 2017, 19:41
Braucu ar: 328 compact
Atrašanās vieta: Daugavgriva

14 Feb 2018, 13:48

TomSkarsts rakstīja: 14 Feb 2018, 13:32
Kurā vietā es kaut ko iedirsu? Parādīsi?

Cilvēks rakstīja, ka nezin ko darīt ar dzinēju. Uzrakstīju, lai neliek vairāk par 6 podiem. Kurā vietā tas ir iedirsts? Vai arī tev iedirsts skaitās, jo nesakrīt ar Tavu viedokli?
LZ nav minējis, kādas rakstura īpašības tam auto grib, ja vien neesmu to palaidis garām. Tad atvainojos.
Jo ja tiktu pieminēts stance nation vai braukšana taisni vai drifts - es tādu ziņu rakstījis nebūtu, obviously.

Nojātais žurkas piemērs ir iemests tikai tur, kur īpaši talanti pa 1k meklē sterilas nekad nemetinātas mašīnas ar 2.5/2.8 un vēl 100 ekstrām.
tieši tur tā lieta, ka nav rakstīts, ko grib ar to mašīnu darīt, bet tu jau dzen iekšā, ka nevar likt.
tas ir tas pats, ja es tev teiktu, lai novelc to kačakmaiku, jo tev nav tik daudz tās gaļas, ko rādīt.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

14 Feb 2018, 13:57

thecadet rakstīja: 14 Feb 2018, 13:48
TomSkarsts rakstīja: 14 Feb 2018, 13:32
Kurā vietā es kaut ko iedirsu? Parādīsi?

Cilvēks rakstīja, ka nezin ko darīt ar dzinēju. Uzrakstīju, lai neliek vairāk par 6 podiem. Kurā vietā tas ir iedirsts? Vai arī tev iedirsts skaitās, jo nesakrīt ar Tavu viedokli?
LZ nav minējis, kādas rakstura īpašības tam auto grib, ja vien neesmu to palaidis garām. Tad atvainojos.
Jo ja tiktu pieminēts stance nation vai braukšana taisni vai drifts - es tādu ziņu rakstījis nebūtu, obviously.

Nojātais žurkas piemērs ir iemests tikai tur, kur īpaši talanti pa 1k meklē sterilas nekad nemetinātas mašīnas ar 2.5/2.8 un vēl 100 ekstrām.
tieši tur tā lieta, ka nav rakstīts, ko grib ar to mašīnu darīt, bet tu jau dzen iekšā, ka nevar likt.
tas ir tas pats, ja es tev teiktu, lai novelc to kačakmaiku, jo tev nav tik daudz tās gaļas, ko rādīt.
Teicu kādam, ka nedrīkst? Galu galā vaitad es kādam varu ko aizliegt? Diez vai.
Tas ir mans viedoklis. Tāds pats kā tavs par gaļu. Es par tādu neapvainojos. Problēma ir tāda, ka cilvēki mēdz ņemt pie sirds elementārus komentārus, ieteikumus, kas nu galīgi nav aizskaroši.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
KMG
Ziņojumi: 183
Pievienojies: 17 Nov 2016, 02:50
Braucu ar: Vācu lego

14 Feb 2018, 14:49

Ja nemaldos, tad Toms vienkārši izteica savu viedokli. Vai tad tas ir aizliegts? Priekš kam šeit šo pliku diršanu taisīt?
Profila bilde
thecadet
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 16 Apr 2017, 19:41
Braucu ar: 328 compact
Atrašanās vieta: Daugavgriva

14 Feb 2018, 15:41

KMG rakstīja: 14 Feb 2018, 14:49 Ja nemaldos, tad Toms vienkārši izteica savu viedokli. Vai tad tas ir aizliegts? Priekš kam šeit šo pliku diršanu taisīt?
to pliko teoretizēšanas diršanu varētu aizvākt no lietotāju auto topikiem.
kam tad ir domāta šī sadaļa?