Darbs.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
psih-arno
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 21 Mar 2011, 10:30
Braucu ar: 332
Reputācija: 2
 

10 Feb 2012, 19:53

Šī ir tā tēma kur pie vienas patiesības nonākt nevarēs. Katram no mums ir citi dzīves uzskati, cita pieredze un citi apstākļi. Nav objektīvi nosodīt ne vienu, ne otru pusi.

Ja runāju par sevi, tad man Latvija nozīmē daudz. Tā ir gan ģeogrāfiska vieta, kur es jūtos vislabāk, gan valsts kurā vēlos dzīvot. Protams, mūsu dzīves līmenis nav tāds kā citur Eiropā, bet nekad arī nav bijis. Tikai paši varam izglītoties, strādāt, lai pilnveidotu un attīstītu valsti kurā dzīvojam. Man atliek paceļot ārpus Latvijas, lai saprastu, ka laime nav ne jaunākā mašīnā, ne lielākā mājā. Tas ir apstākļu kopums un mani laimīgu dara iespēja dzīvot neatkarīgā Latvijā.

Vēlreiz atkārtošu, ka situācjas ir dažādas un ticu, ka daļai cilvēku aizbraukšana peļņā uz ārzemēm ir bijusi viena no nedaudzajām iespējām normāli pabarot sevi un savu ģimeni. Katrā gadījumā es vienmēr meklētu iespējas atgriesties.
:bye:
Profila bilde
korsa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1363
Pievienojies: 10 Jūn 2011, 20:59
Braucu ar: Pilnpiedziņu
Atrašanās vieta: Rīga;Koknese, Helsinki
Reputācija: 3
 

10 Feb 2012, 20:15

Atsaucība bij visai liela manam piedāvājumam, tāpēc, diemžēl, visiem nevaru izlīdzēt. Sorry!
Tie, kas man rakstija PM atbildēšu rīt vai parīt, jo šobrīd nav tikdaudz laika.
Profila bilde
korsa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1363
Pievienojies: 10 Jūn 2011, 20:59
Braucu ar: Pilnpiedziņu
Atrašanās vieta: Rīga;Koknese, Helsinki
Reputācija: 3
 

10 Feb 2012, 20:53

Pats esmu liels patriots, bet LV nestrādāju tīri apstākļu spiests. Zinu, ka visi gaida no ārzemju darbiem pasakainas samaksas, bet paskatieties uz realitāti. Kāpēc man vaicā pēc darba pazņas, kas itkā UK saņemot 600-800 mārciņu nedēļā? Kāpēc jāmelo gan pašam sev, gan citiem? UK paradīze sen ir beigusies. Un kādus darbus strādā vairākums(ne visi) cilvēku iekš UK-verga darbus fabrikās un visādās rūpnīcās, lauksaimniecībā. Dzīvo kempingos u.t.t. Protams ir daudz izņēmumu.
Es tādu darbu nedarītu par 5000 eiro mēnesī, kaut arī pats pelnu daudz mazāk šobrīd. Man ir svarīgi darba apstākļi un attieksme pret strādnieku no darba devēja puses.
Tas, ka tagad strādāju arzemēs nenozīmē, ka baigi fanoju par to. Ar sakostiem zobiem to paciešu un maksimāli bieži braucu uz LV. Cik bieži strādājot UK var atļauties atbraukt uz LV-es nezinu, jo neesmu tur strādājis, bet cik esmu dzirdējis, to nevar atļauties katru mēnesi, ja gribi kko nopelnīt.
Vēl viena lieta-ir daudz cilvēku, kuri nevar to darbu LV atrast izglītības trūkuma dēļ. Un darbā, ko daru es, to arī neprasa(arī pašam vēl mav nemaz augstākās :doh: ). Tāpēc arī jādodās uz citām zemēm darīt mazākkvalificēti darbi.
Runājot par naudām ko nopelna. Vienam 1000 eiro mēnesī ir normāli, citam nedēļā nepietiek. Man ir darba kolēģi, kas nopelnot ap 1000Ls mēnesī(nauda, kas paliek uz rokas pēc visu maksājumu nomaksas) visu laiku dzīvo bez naudas, jo katru vakaru dzer aliņus un spēlē automātus, bet cits no tās pašas naudas var 500-600 Ls aizsūtīt savai ģimenei, un pašam vēl paliek nauda pāri tik, cik cits LV nenopelna mēnesī.
Saprotu, ka cilvēki, kas pelna LV 1000 un vairāk nedomā braukt prom.
Strādāju Somijā no Latvijas firmas-komandējumā. Tā kā nodokļus godīgi maksāju Latvijai no pilnas algas.

Katrs pats ir savas laimes kalējs!
Es par Latviju!
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

10 Feb 2012, 23:47

ar to izbrauksanu ir taa, ja brauc pelnit naudu, tad ari nevajag cikstet ka daudz jastradaa, jo nestradajot neviens neko nenopelnis, bet ja brauc dzivot ar gimeni, tad tads zals gurkis tikko atbraucis viesstradnieks no latvijas tapat neko nenopelnis un knapinasies kadus 2us gadus kamer iebrauks sistemaa un sanems visadus socialos maksajumus (gimenes gadijumaa)utt. par sevi ari varu teikt atbraucu ar tik ar sadam tadam inzenierijas zinasanam, sakums bija smags, pat loti smags, tagat 7g pagajusi un esmu inzenieris, algu sanemu ok, nerunasu par cipariem bet ir apmeram par 150 eiro mazak ka bija pirms diviem gadiem, nedelaa, jo krize ka nekaa, bet nu atkal limenis saak iet uz augsu. berni iet skolaa un esmu iedzivojies. tatad ja brauc pelnit naudu tad vainu brauc vienspats, bez gimenes, vainu ar gimeni bet nekada lielaa naudas pelnisana tad nesanaaks :yes:
...
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

11 Feb 2012, 00:19

Piekrītu armando, bet ne gluži viens pats! Ja brauc, tad daudz vieglāk ir braukt pie kāda laba un uzticama paziņas, jeb braukt kopā ar tādu! Braucot pārim, kas ir gatavi paknapināties sākumā arī sanāks diezgan vieglāk, nekā vienam! Kopējs katls visur ir ļoti izdevīgs! ;)
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

11 Feb 2012, 00:43

jaa, to vienam es biju domajis kaa bez gimenes :yes:
...
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

11 Feb 2012, 13:46

Dj_Zii rakstīja:es gan brauktu prom stradat :lol:
bet tikai uz daniju vai norvegiju :gigigi: var ari uz australiju bet man bail no krokodiliem :D
taka ja ir kas piedavajams tad drosi var piedavat :hahaha:
holande ari der :smoke:

taka ja kas ir piedavajams tad drosi pm
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

11 Feb 2012, 17:45

kurs gan negribeettu uz amsterdamu braukt straadat!!!! :D :D
...
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

15 Feb 2012, 16:55

http://www.burnout.lv/forums/viewtopic. ... &start=520

skatiit pedejo postu kam vajaga darbu
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

15 Feb 2012, 17:03

Nevari pārkopēt te, man uz šitās IP tur bans izrādās :doh:
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

15 Feb 2012, 17:08

tapats tur jaraksta PM
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

15 Feb 2012, 17:49

Esmu pilnīgs darbaholiķis, tāpēc varbūt kādam ir kas piedāvājams pa brīvdienām? Varu skrūvēt, varu būvēt, varu braukt. Var oficiāli, var neoficiāli, var tikai kā haltūras utt!

PM! :pupi:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

27 Feb 2012, 11:10

Nevienam un nekā? :rolleyes: Var piedāvāt arī pastāvīgu darbu darba dienās utt! :bmw:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

27 Feb 2012, 20:23

Ja, galīgā bezizeja, tad Piesakies Čilli picā uz kurjeriem!
Kādu brīdi atpakaļ viņiem bija visai aktuāli!
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

05 Mai 2012, 14:44

Draudzene (lietotāja Mad) meklē pastāvīgu darbiņu. 18 gadus jauna, ir B kategorijas tiesības, brauc labi. Cītīga, radoša, strādīga un ātri mācās! Ir bijusi pieredze darbā ar cilvēkiem/klientiem. Var sākt darboties no jūnija. Var būt darbs uz vasaras sezonu utt. PM ar piedāvājumiem! Nepieciešamības gadījumā nosūtīs CV.


Paldies!
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

06 Mai 2012, 22:27

.....
Pēdējais labojis Dj_Zii - 07 Mai 2012, 13:22, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
STUDENTS
Ziņojumi: 1701
Pievienojies: 07 Mar 2012, 13:12
Braucu ar: Baltu bembi

07 Mai 2012, 10:23

Ruu rakstīja:Draudzene (lietotāja Mad) meklē pastāvīgu darbiņu. 18 gadus jauna, ir B kategorijas tiesības, brauc labi. Cītīga, radoša, strādīga un ātri mācās! Ir bijusi pieredze darbā ar cilvēkiem/klientiem. Var sākt darboties no jūnija. Var būt darbs uz vasaras sezonu utt. PM ar piedāvājumiem! Nepieciešamības gadījumā nosūtīs CV.


Paldies!
Saki meičai, lai sāk bombardēt ar CV visādus apkalpojošos restorānus/izklaides centrus utt..
Manejāā tā dabuja Bowlero bowlinga centrāā darbiņu :hahaha: Nav jau tā, ka kosmosu maksāā, bet ir okey - galvenais, ka var ērti savienot ar mācībām un pats galvenais - labs darba kolektīvs :super: (pēc stāstītā) :drink:

Un tagad, ejot tur kapāt bowlingu, es tur lielu daļu pa kapeikām var dabūt (BURTISKI runājot - par kapeikām :giggle: )
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

07 Mai 2012, 11:20

CV jau tiek šauti uz visām pusēm! :hahaha:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

07 Mai 2012, 11:58

tiek meklets sakarigs čalis / gabal darbiem / iespejams ka velak ari patstavigiem /ka sastradasies un buss atieksme pret darbu un vai vispar buss intrese par nozari
prasibas : macet lasit un saprast /buv projektu /
nebaidities no flekša un aukstuma
butu labi ja ir /b/ kategorijas vaditaja aplieciba un savs auto / tas nenozime ka tiks eksplotets auto darba vajadzibam tikai lai noklutu lidz objektam lai nav man javada
un cilveks butu no rigas vai vismas dzivotu riga
ja kadam intrese tad sikak PM
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

08 Mai 2012, 16:42

aktuali