Darbs.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Alpine
Ziņojumi: 197
Pievienojies: 09 Nov 2013, 22:26
Braucu ar: e36 320

27 Mar 2016, 21:06

hawk_lv rakstīja:#UP
Piedāvāju pakalpojumus IT sfērā, pārsvarā saistītus ar programmēšanas un dizaina darbiem.
Attēls
Piedāvāju:
* Tehnisko atbalstu / sistēmu uzstādišanu - realizāciju.
* Mazu-lielu internetveikalu / noliktavu pārvaldību / dažnedažādu uzskaišu sistēmu.
* Projektu / mājaslapu / programmu / portfolio un aplikāciju izstrādi.
un vēl daudzko citu.
Par saprātīgām cenām.

Tāka ja tieši Tev vai kādam draugam ir nepieciešama mājaslapa kur atrādīt darbus.. vai ir kāds sapņu projekts,
Droši rakstam - [email protected] kā arī WhatsApp vai zvanam uz tālruņa numuru kas norādīts attēlā,
vienosimies par tā realizāciju.
Nepareizā sadaļa.

viewtopic.php?f=15&t=3211&start=60
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

30 Mar 2016, 13:09

Meklēju kādu papildus darbu pēc prakses. Labprāt palīdzētu/veiktu kādu darbu pēc 17.00 iespējams arī brīvdienās varu strādāt.

Dzivesvieta - Rīga
Izglītība - 12 klašu + profesionālā (autoelektriķis, šobrīd kvalifikācijas prakse)
Ir autovadītāja apliecība, pieredze auto remontēšanā, plastmasas metināšanā un rūpniecībā.

Ar piedavajumiem lūdzu rakstiet p.m.
Profila bilde
krisjaanis
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 23 Nov 2013, 16:11
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Uz moča vai mašīnā

20 Mai 2016, 12:35

Čau, čau visiem! Drīz tuvojas vasara, un tas man kā skolniekam nozīmē izklaides un tā tālāk, bet nē, neesmu viens no tiem izlutinātajiem knēveļiem, kas tik balle un neguļ... Tad nu mans mērķis ir atrast šai vasarai darbu!

Ko es varu pastāstīt par sevi? Nu es esmu 17 gadus vecs jaunietis, mācos Rīgas Valsts pirmajā ğimnāzijā, brīvajā laikā apmeklēju sporta zāli un darbojos pa privātmāju, ''činīju" mašīnu. Interesē automašīnas, sports, riteņi, vispār visi transportlīdzekļi, mūzika, precīzāk, audio iekārtas, subvūferi un vel daudz kas...

Darba pieredze: Pagajušo vasar nostrādāju Ziedu veikalā "Lakstos", bet patiesībā darbs bija daudz, daudz savādāks. Man nebija jāpardod visādas puķes un tā, Man darbs bija kā kuru dienu, vienu dienu noliktavā, otru dienu jau bija jāceļ augšā dekorācijas kāzām, jo zem šī itkā mazā ziedu veikaliņa slēpās milzīgs pasākumu organizēšanas, precīzāk, dekorēšanas uzņēmums.
Kas man bija jādara? Pārsvarā bija krāmētāja darbs, bet krāmētāja darbs nemaz nebija tik viegls, bija jāuztaisa visādas dekorācijas, piemēram, mums ar bračku bija jāuztaisa neliela skatuve. Nu ko pajautājām materiālus un lieta darīta... Nu tas tā īsumā...
Kāpēc man nepatika šis darbs? Nu pirmkārt neapmierināja tas, ka nedeva ēst. Diezgan bieži gadijās, ka no rīta aizbraucam uz objektu un tikai nākamajā dienā no rīta pabeidzam. Es nezinu itkā jau štrunts ka mūs nebaroja es jau pats varēju aizskriet fiksi nopirkt ēst, bet tur jau tā lieta, ka to darīt man neatļāva. Un ar to drusku sabojāju veselību... Arī alga bija smieklīgi maza, jo nostrādāju reizes divas, ja ne pat trīs reizes vairāk stundu nekā tas ir atļauts pieaugušam cilvēkam. Parēķināju,ka mana stundas likme bija 0.55Eur, diezgan smieklīgi, jo iznāk, ka dienā nopelnīju 4.4 euro, ja vidēji ņem 8 stundu darba dienu. Vēl darba grafiks vispār bija kautkāds haoss, pat pierakstīties pie ārsta nevarēja, jo vienu dienu turēja par 4h ilgāk un otru par stundu mazāk, tā kā darba laiks bija pilnībā nenoteikts, precīzāk, varu teikt spontāns...

Ko es sagaidu no darba? Es sagaidu tiešam lielu atsaucību no darba devēja puses, saplānotu darba grafiku, (labu algu, protams), kaut mazus, bet tomēr kādas ēšanas pauzītes un tā tālak.

Mazās vēlmes: Būtu baigi forši ja piedāvātu, kādu darbu autoservisā, lai arī varētu darba pieredzi krāt, jā es zinu iemaņas man ir ļoti minimālas, bet nu kāds palīgs vai kaut kas tamlīdzīgs, īsāk sakot, būtu forši ja darbs sakristu ar manām interesēm, kas ir augstāk ;)


Droši varam rakstīt uz whatsapp caur 26863656 :bmw: :drink: :sarunats:


P.S. Šis ir mans pirmais darba meklējuma sludinājums, tā kā atvainojos par varbūt nepietiekamo informāciju.
Beha lido!
Profila bilde
krisjaanis
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 23 Nov 2013, 16:11
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Uz moča vai mašīnā

26 Mai 2016, 10:25

krisjaanis rakstīja:Čau, čau visiem! Drīz tuvojas vasara, un tas man kā skolniekam nozīmē izklaides un tā tālāk, bet nē, neesmu viens no tiem izlutinātajiem knēveļiem, kas tik balle un neguļ... Tad nu mans mērķis ir atrast šai vasarai darbu!

Ko es varu pastāstīt par sevi? Nu es esmu 17 gadus vecs jaunietis, mācos Rīgas Valsts pirmajā ğimnāzijā, brīvajā laikā apmeklēju sporta zāli un darbojos pa privātmāju, ''činīju" mašīnu. Interesē automašīnas, sports, riteņi, vispār visi transportlīdzekļi, mūzika, precīzāk, audio iekārtas, subvūferi un vel daudz kas...

Darba pieredze: Pagajušo vasar nostrādāju Ziedu veikalā "Lakstos", bet patiesībā darbs bija daudz, daudz savādāks. Man nebija jāpardod visādas puķes un tā, Man darbs bija kā kuru dienu, vienu dienu noliktavā, otru dienu jau bija jāceļ augšā dekorācijas kāzām, jo zem šī itkā mazā ziedu veikaliņa slēpās milzīgs pasākumu organizēšanas, precīzāk, dekorēšanas uzņēmums.
Kas man bija jādara? Pārsvarā bija krāmētāja darbs, bet krāmētāja darbs nemaz nebija tik viegls, bija jāuztaisa visādas dekorācijas, piemēram, mums ar bračku bija jāuztaisa neliela skatuve. Nu ko pajautājām materiālus un lieta darīta... Nu tas tā īsumā...
Kāpēc man nepatika šis darbs? Nu pirmkārt neapmierināja tas, ka nedeva ēst. Diezgan bieži gadijās, ka no rīta aizbraucam uz objektu un tikai nākamajā dienā no rīta pabeidzam. Es nezinu itkā jau štrunts ka mūs nebaroja es jau pats varēju aizskriet fiksi nopirkt ēst, bet tur jau tā lieta, ka to darīt man neatļāva. Un ar to drusku sabojāju veselību... Arī alga bija smieklīgi maza, jo nostrādāju reizes divas, ja ne pat trīs reizes vairāk stundu nekā tas ir atļauts pieaugušam cilvēkam. Parēķināju,ka mana stundas likme bija 0.55Eur, diezgan smieklīgi, jo iznāk, ka dienā nopelnīju 4.4 euro, ja vidēji ņem 8 stundu darba dienu. Vēl darba grafiks vispār bija kautkāds haoss, pat pierakstīties pie ārsta nevarēja, jo vienu dienu turēja par 4h ilgāk un otru par stundu mazāk, tā kā darba laiks bija pilnībā nenoteikts, precīzāk, varu teikt spontāns...

Ko es sagaidu no darba? Es sagaidu tiešam lielu atsaucību no darba devēja puses, saplānotu darba grafiku, (labu algu, protams), kaut mazus, bet tomēr kādas ēšanas pauzītes un tā tālak.

Mazās vēlmes: Būtu baigi forši ja piedāvātu, kādu darbu autoservisā, lai arī varētu darba pieredzi krāt, jā es zinu iemaņas man ir ļoti minimālas, bet nu kāds palīgs vai kaut kas tamlīdzīgs, īsāk sakot, būtu forši ja darbs sakristu ar manām interesēm, kas ir augstāk ;)


Droši varam rakstīt uz whatsapp caur 26863656 :bmw: :drink: :sarunats:


P.S. Šis ir mans pirmais darba meklējuma sludinājums, tā kā atvainojos par varbūt nepietiekamo informāciju.

Lūdzu, lūdzu piedāvājam!
Beha lido!
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

28 Mai 2016, 02:17

krisjaanis rakstīja:Lūdzu, lūdzu piedāvājam!
Diemžēl studentam bez galiem uz neko labāku necerēt, kā minimalku vasarā. Kā reiz manā uzņēmumā piedāvā vasarnieku darbu, bet tas nav mehāniķiem.
Profila bilde
Ruudolfs
Ziņojumi: 536
Pievienojies: 15 Jūn 2015, 10:46
Braucu ar: 320Ci
Reputācija: 1
 

07 Jūn 2016, 16:28

nesaki vis, es pats tikko vidusskolu pabeidzu, uz vasaru tiku strādāt palielā zemnieku saimniecībā, pa lielam visu dienu darbs ar traktoru un alga daudz, daudz lielāka par minimālo :super: kā saka, kas meklē, tas atrod
Profila bilde
Booogdans
Ziņojumi: 515
Pievienojies: 12 Okt 2012, 22:03
Braucu ar: 325

07 Jūn 2016, 17:11

Picērijas, ganbei utt.
Rimi, maxima utt.
Statoil, neste, narvesen utt.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Jūn 2016, 17:13

Booogdans rakstīja:Picērijas, ganbei utt.
Rimi, maxima utt.
Statoil, neste, narvesen utt.
Statoilā darbu nemaz tik viegli darbu nedabūsi...
Profila bilde
Booogdans
Ziņojumi: 515
Pievienojies: 12 Okt 2012, 22:03
Braucu ar: 325

07 Jūn 2016, 17:15

ZzevsS rakstīja:
Booogdans rakstīja:Picērijas, ganbei utt.
Rimi, maxima utt.
Statoil, neste, narvesen utt.
Statoilā darbu nemaz tik viegli darbu nedabūsi...
Es tiešām nezinu, esmu vienā darba vietā jau ilgi, bet zinu ka Latvijas maizniekā var točna tikt.
Profila bilde
ieska
Ziņojumi: 143
Pievienojies: 26 Mai 2015, 19:08
Braucu ar: 1.6 LPG

07 Jūn 2016, 17:44

ZzevsS rakstīja:
Booogdans rakstīja:Picērijas, ganbei utt.
Rimi, maxima utt.
Statoil, neste, narvesen utt.
Statoilā darbu nemaz tik viegli darbu nedabūsi...

Tīri intereses pēc, cik maksā Statoil? Kāda tur ir alga?
Interesē tāpēc, ka nekur neredzu laipnāku apkalpošanu kā statoilos, vienmēr laipni: "Visu labu", "Jauku dienu" utt, tāpēc domāju - varbūt viņiem labi maksā, ja jau tik laipni.... :super:
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans

07 Jūn 2016, 17:47

ieska rakstīja:
ZzevsS rakstīja:
Booogdans rakstīja:Picērijas, ganbei utt.
Rimi, maxima utt.
Statoil, neste, narvesen utt.
Statoilā darbu nemaz tik viegli darbu nedabūsi...

Tīri intereses pēc, cik maksā Statoil? Kāda tur ir alga?
Interesē tāpēc, ka nekur neredzu laipnāku apkalpošanu kā statoilos, vienmēr laipni: "Visu labu", "Jauku dienu" utt, tāpēc domāju - varbūt viņiem labi maksā, ja jau tik laipni.... :super:
Bija raksts spokos, kurā viens bijušais darbinieks visu smalki aprakstīja. Alga parastam pārdevējam bez virsstundām esot ~650 eur, bet viegli var dabūt arī vairāk (bonusi, virsstundas). Es tā sarēķināju, ka labi un daudz strādājot var nopelnīt 800 eur uz rokas.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Jūn 2016, 18:24

un ts ir daudz un ta ir normaala alga??
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

07 Jūn 2016, 18:27

pietiekami ,lai nopirktu nesaplēstus džinsus
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester

07 Jūn 2016, 18:30

Pazīstams strādā Ventspils statoil, un saņem jau otro gadu 400eur pēc nodokļiem. Tad tur savi 10 gadi jāstrādā, un jāraujās kā nēģerim lai sakasītu 800eur mēnesī :rolleyes:
Profila bilde
Booogdans
Ziņojumi: 515
Pievienojies: 12 Okt 2012, 22:03
Braucu ar: 325

07 Jūn 2016, 18:46

Tuvs draugs strādā Rīgas staķikā 2gadu, 900Eur ar virstundām
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

07 Jūn 2016, 18:46

Pjērs rakstīja:Pazīstams strādā Ventspils statoil, un saņem jau otro gadu 400eur pēc nodokļiem. Tad tur savi 10 gadi jāstrādā, un jāraujās kā nēģerim lai sakasītu 800eur mēnesī :rolleyes:
Čoms Rīgā strādā , un 700€ bez piepūles. 3šais gads. :super:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

07 Jūn 2016, 18:47

cipruss18 rakstīja:un ts ir daudz un ta ir normaala alga??
Iekš LV pat ļoti!
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

07 Jūn 2016, 18:53

vitjazz rakstīja:
cipruss18 rakstīja:un ts ir daudz un ta ir normaala alga??
Iekš LV pat ļoti!
Tak tu ko, lasot visus śī lietotāja(Cipruss) postus, liekas , ka viņss saņem deputāta algu, brauc Ar pëdējā gada Range Rovera džipu un dzīvo Jūrmalā , kur māja uzcelta virs ūdens... :supeer: :gigigi:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

07 Jūn 2016, 19:03

ElvijsR rakstīja:
vitjazz rakstīja:
cipruss18 rakstīja:un ts ir daudz un ta ir normaala alga??
Iekš LV pat ļoti!
Tak tu ko, lasot visus śī lietotāja(Cipruss) postus, liekas , ka viņss saņem deputāta algu, brauc Ar pëdējā gada Range Rovera džipu un dzīvo Jūrmalā , kur māja uzcelta virs ūdens... :supeer: :gigigi:
Izskatās,ka ne LV dzīvo,kādā Portugālē! :hahaha:
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

07 Jūn 2016, 19:21

vitjazz rakstīja:
cipruss18 rakstīja:un ts ir daudz un ta ir normaala alga??
Iekš LV pat ļoti!
Nu ja rēķina, ka mana māte strādajot ātrajos (apstākļos aļa - pa pusmetru dziļu sniegu 1km uz nestuvēm stiepj slimnieku (pārdzērušu jēgu alkānu), uz rokām tur lēnām aizsaulē aizejošu kādu šumaheru, kuru nepaspēj aizgadāt līdz reanimācijai utt) saņem 420 eur par 240 darba stundām, tad nav nemaz tik slikta (pie tam, ja rēķina, ka uz mediķi vēl ir jānomacās (neskaitot regularus vajadzīgus un nevajadzīgus kursus praktiski visas karjeras ilgumā )...)
P.S. A nē, sameloju, šogad nesen piemesti klāt 15 eur...
d[-_-]b