PRIKOLI

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

03 Feb 2017, 15:49

Kaut kādi dīvaini jums tie uzskati par meitenēm, kas ir ar kādu kopā autiņa dēļ :lol: bet ok, ņemot vērā, ka te kaut kas minēja, ka nopircis meitenei autiņu, un netiek ar viņu braukts, jo neesot automāts. Cmoon sieviete :lol: es priecātos pat par vecu golfu, lai tik kājām nav jāiet :hahaha: dīvaina pasaule
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

03 Feb 2017, 16:06

Dīvaini ir vispār būt ar kādu kopā auto dēļ :gigigi:
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

03 Feb 2017, 17:12

Gan jau ka mūsdienās vieglāk maziņās sakoļīt ar jaunu hujdaj nekā vecu bembi :emo: :hahaha:
autoAM
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 26 Dec 2015, 20:13

03 Feb 2017, 19:27

Cik palasot Lindele jau te tikpat kā čalis tik bez pip*ļa skrūve darās lamājas, viss ka pienākas normālai babenei :pupi:.

Lind tev draudziņš ir?
Profila bilde
Lavriks
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 22 Okt 2014, 16:36
Braucu ar: M50
Atrašanās vieta: Rīga

03 Feb 2017, 19:57

autoAM rakstīja:Cik palasot Lindele jau te tikpat kā čalis tik bez pip*ļa skrūve darās lamājas, viss ka pienākas normālai babenei :pupi:.

Lind tev draudziņš ir?
ouch :lol:
:lol:
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

03 Feb 2017, 20:27

:emo: :emo:

Bet pēc visa spriežot gan jau ka tehniskajās lietās gudrāka par lielāko daļu šejieniešu. :super:
Pēdējais labojis RPG - 03 Feb 2017, 20:28, kopā labots 1 reizi.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

03 Feb 2017, 20:28

Cik dzirdets,tad Lindai esot grabinaataajs :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

03 Feb 2017, 20:50

autoAM rakstīja:Cik palasot Lindele jau te tikpat kā čalis tik bez pip*ļa skrūve darās lamājas, viss ka pienākas normālai babenei :pupi:.

Lind tev draudziņš ir?
Ak jā, aizmirsu, ka man jāiet pačīkstēt par to cik drēbes dārgas palikušas, kādu manikīru uzlikt., cik ļoti gribu automātus savu manuāļu vietā.
Un neuztraucies, draugs man ir jau kādus pāris gadus, sekss arī regulārs ja tas ir nākamais jautājums :lol:
Aizķēru sirsniņu, jo draudzenei nepatīk Tavs nopirktais manuālis, vai kur ir problēma? Vai vnk esi vien no tiem, kam kaitina, ka meitenes lien vīriešu lietās un atļaujās arī kaut ko zināt?
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

03 Feb 2017, 20:52

Es esmu dzirdejisl,ka Linda aizbrauc pie seengmana uz garazhu,saklausas gudras lietas un te esot copy past :hahaha:
Linda,to es neizdomaaju un par tavam zinashanaam nemaku un negribus spriest :hahaha:
ar kompatu pa brugji
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

03 Feb 2017, 20:54

Linda rakstīja: Un neuztraucies, draugs man ir jau kādus pāris gadus, sekss arī regulārs ja tas ir nākamais jautājums :lol:
Vai vnk esi vien no tiem, kam kaitina, ka meitenes lien vīriešu lietās un atļaujās arī kaut ko zināt?
Par pirmo apsveicu :sarunats: :drink:
Nekur nav teikt, ka tās ir mužiku lietas. Vīrieši vienkārši jūtas apdraudēti, ka meitene ar tehniskām zināšanām viņus piesmies :hahaha:

Neesmu redzejis Lindu. Bet tagad noteikti apmeklēšu kādu pasākumu, lai tīri varētu apskatīties. Interesē kā izskatās meitene/sieviete/Linda ar labām tehniskajām zināšanām :giggle:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

03 Feb 2017, 20:54

Cipruss, nu es nenoliegšu, jo tā arī ir, esmu to rakstījusi forumā, varu pat atrast postu.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

03 Feb 2017, 20:56

Audi-style ari ir viena nu agrak bija viena sieviete,kura tur pusi forumu nolika uz celjiem ,kad pavera muti par auto,to uzbuvi un ar to visu saistiito

Taa ka par Lindu,neredzu tur neko sliktu,deru,ka te foruma iekskaitot Fashiju vel daudzi ar lellem spelejas :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

03 Feb 2017, 20:57

RPG rakstīja:
Linda rakstīja: Un neuztraucies, draugs man ir jau kādus pāris gadus, sekss arī regulārs ja tas ir nākamais jautājums :lol:
Vai vnk esi vien no tiem, kam kaitina, ka meitenes lien vīriešu lietās un atļaujās arī kaut ko zināt?
Par pirmo apsveicu :sarunats: :drink:
Nekur nav teikt, ka tās ir mužiku lietas. Vīrieši vienkārši jūtas apdraudēti, ka meitene ar tehniskām zināšanām viņus piesmies :hahaha:

Neesmu redzejis Lindu. Bet tagad noteikti apmeklēšu kādu pasākumu, lai tīri varētu apskatīties. Interesē kā izskatās meitene/sieviete/Linda ar labām tehniskajām zināšanām :giggle:
Kaut kad redzēju Rullīti , vienā drifta treniņā , ir cērtama eglīte :hahaha:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

03 Feb 2017, 21:03

Vēl iepriekšējam postam gribēju piebilst, ka no kaut kurienes tām zināšanām ir jārodas, citi lasa grāmatas, citi klausās Tomā, par to viņam tikai un vienīgi paldies, jo nu bez viņa es pat pusi nezinātu.
Bet palasot šos te postus izskatās, ka runāšana aiz muguras rit pilnā sparā un liek pamainīt domas par paziņām.
Līdz ar to pietiks offtopika :hahaha:
Cērtama, ne cērtama, ne smuka nekā tikai gudri plātos e36.lv un buvēju savu hlamu.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

03 Feb 2017, 21:07

Tak ta nebija nodirshana,bet humors.
Neviena slikta varda
Un kaa jau teici,no kka ir jamacas
ar kompatu pa brugji
autoAM
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 26 Dec 2015, 20:13

03 Feb 2017, 21:09

Linda rakstīja:Vēl iepriekšējam postam gribēju piebilst, ka no kaut kurienes tām zināšanām ir jārodas, citi lasa grāmatas, citi klausās Tomā, par to viņam tikai un vienīgi paldies, jo nu bez viņa es pat pusi nezinātu.
Bet palasot šos te postus izskatās, ka runāšana aiz muguras rit pilnā sparā un liek pamainīt domas par paziņām.
Līdz ar to pietiks offtopika :hahaha:
Cērtama, ne cērtama, ne smuka nekā tikai gudri plātos e36.lv un buvēju savu hlamu.

Lindiņ iepriekš ko rakstiju tas nebija jauztver ,kā uzbrauciens, vienkarši rakstiju godīgi ,kā tas arī ir. Un nē nejautāšu cik bieži tev ir sekss un ar ko. :pupi: :D, Viss kārtība man prieks, ka tik daudz zini par autiņiem un skrūvēšanu, tikai nepiemirsti ari ikdienišķas sieviešu lietas. :D :supeer:
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

03 Feb 2017, 21:11

baumanis rakstīja:
RPG rakstīja:
Linda rakstīja: Un neuztraucies, draugs man ir jau kādus pāris gadus, sekss arī regulārs ja tas ir nākamais jautājums :lol:
Vai vnk esi vien no tiem, kam kaitina, ka meitenes lien vīriešu lietās un atļaujās arī kaut ko zināt?
Par pirmo apsveicu :sarunats: :drink:
Nekur nav teikt, ka tās ir mužiku lietas. Vīrieši vienkārši jūtas apdraudēti, ka meitene ar tehniskām zināšanām viņus piesmies :hahaha:

Neesmu redzejis Lindu. Bet tagad noteikti apmeklēšu kādu pasākumu, lai tīri varētu apskatīties. Interesē kā izskatās meitene/sieviete/Linda ar labām tehniskajām zināšanām :giggle:
Kaut kad redzēju Rullīti , vienā drifta treniņā , ir cērtama eglīte :hahaha:
Nē,nu kāpēc gan nē :hahaha:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

03 Feb 2017, 21:13

autoAM rakstīja:
Linda rakstīja:Vēl iepriekšējam postam gribēju piebilst, ka no kaut kurienes tām zināšanām ir jārodas, citi lasa grāmatas, citi klausās Tomā, par to viņam tikai un vienīgi paldies, jo nu bez viņa es pat pusi nezinātu.
Bet palasot šos te postus izskatās, ka runāšana aiz muguras rit pilnā sparā un liek pamainīt domas par paziņām.
Līdz ar to pietiks offtopika :hahaha:
Cērtama, ne cērtama, ne smuka nekā tikai gudri plātos e36.lv un buvēju savu hlamu.

Lindiņ iepriekš ko rakstiju tas nebija jauztver ,kā uzbrauciens, vienkarši rakstiju godīgi ,kā tas arī ir. Un nē nejautāšu cik bieži tev ir sekss un ar ko. :pupi: :D, Viss kārtība man prieks, ka tik daudz zini par autiņiem un skrūvēšanu, tikai nepiemirsti ari ikdienišķas sieviešu lietas. :D :supeer:
:drink:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

03 Feb 2017, 21:28

A ko visi piepisās Lindai? :hahaha: Normāls skuķis, tāda gan jau savam puisim nečakarē prātu par to, ka šis vakarā aizbrauc uz garāžu paskrūvēt savu lamatu, tā vietā drīzāk aizbrauks līdzi un palīdzēs + gan jau mācēs ratu uz ceļa nomainīt pati. A to ir paziņu lokā tādas (un arī pašam reiz bija), kuras tikai izdzirdot vārdu "garāža" uzrīko scēnu :gigigi: Jautri šo visu lasīt ar apziņu, ka pusei foruma daiļdirsēju vispār draudzenes nav un nekad nav bijusi :lol:
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

03 Feb 2017, 21:38

Inferno rakstīja:Jautri šo visu lasīt ar apziņu, ka pusei foruma daiļdirsēju vispār draudzenes nav un nekad nav bijusi :lol:
:emo: :welcome: