e36.lv izbrauciens uz Tērveti 11.10.2014.

Pasākumu, sabraucienu reportāžas.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6785
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
image.jpg
liet. ramyrez auto
image.jpg (152.97 KiB) Skatīts 1051 reizes

Viss sakās skaistā rudens rītā, kad saule rotaļājās ar krāsainam rudens lapām un Rīga vēl neslīka ūdenī :D
Visaktīvākie uz staigāšanu 24 e36.lv biedri bija sagatavojušies iekarot Tērvetes dabas taku. Paņēmuši līdzi savus arī vismazākos ģimenes locekļus, iesākām ceļu no Rīgas, braucot cauri Jelgavai pašķīrāmies, jo neviens nezināja precīzāko ceļu uz Tērveti un arī Kļaviņu ģimenes 2 navigācijas ierīces nespēja saturēt padsmit mašīnas, kas manevrēja cauri luksaforiem. Tad nu nekas cits neatlika kā drosmi izradīt liet. A_C (paldies tev) un ar cerību mēģinat izvest daļu auto kolonnas pa citu ceļu. Galamērķī visi laimīgi noparkojāmies, neskaitot to, ka bija visādi jamēgina ieskaidrot, ka tas viens Voyagers nu nekādi neiederas mūsu skaisti noparkoto mašīnu svītriņā, par laimi izdevās pierunāt to noparkot nedaudz nostāk, lai tak nebojā to mūsu kopbildi :gigigi:

Tā kā arī saskaitīties tādam "miljonu" baram ir ļooti grūti un nevarējām nopirkt grupas biļeti :D , visi raiti sapirkam individalās biļetes un nesāmies iekšā. Gida mums gan nebija, bet tas netraucēja izdomāt pašiem visādas versijas par rūķu izcelšanos un čigānu taku.
Arī sīkstulis, kas ļoti iekāroja mūsu dažas meitenes par savām kalponēm, neizjauca neizsīkstošo jautrību un vēdera kurkstoņu,jo pastaiga bija gara. Kad nu kājas pēdējiem spēkiem mūs iznesa no takām arā, lidojām iestiprināties Jelgavas ēstuvēs. Jelgava saņēma goda apli no mums, jo visur nav tādi ceļi, lai mēs ar kartīnveidīgajiem sēdinājumiem tur
izbrauktu :D

Picas paēduši, oficianti pakaitinājuši bijām gatavi doties mājup.
Mājās atgriezāmies svaigu gaisu saelpojušies, izstaigājušies un smaidu uz lūpām, jo pasākums un kompānija bija superīga :super:

Paldies, par labajām atsauksmēm un tiekamies nākamajos e36.lv pasākumos! :bye:

atsauksmēm: http://e36.lv/forums/viewtopic.php?f=24&t=3403

PS. paldies par rakstu liet. KLAVINS, InutagPS.

PS.1 lūdzu man pm kaut vienu kval. bildi!