ieteikumi. Jautājumi +atbildes=rezultāts

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30
es tik gribēju apjautāties, vai kāds kurš šeit visu regulē, nevar uztaisīt tā ka verot vaļā kādu linku tas atveras jaunā CILNĒ(kā sauc mozila :D ) ? Savādāk bieži kautkā sanāk ka kautko atver, un pec tam aiztaisa ciet un tad janāk šeit pa jaunu! :lol: :lol: :lol:
nezinu vai domu sapratāt, nemāku datoriķu valodā runāt :D
p.s. manuprāt tas būtu daudz ērtāk :rolleyes:
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
No beesharpa shis uzdevums jau piefikseets. Taakaa kautkad buus
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30
super, tas būtu baigi labi :super:
akiims
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 13 Mai 2012, 20:03
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Rīga, Alūksne
Uzspied ar vidējo pogu (rullīti) uz linka un tas atvērsies jaunā tabā (cilnē)
Aizvērto tabu (vismaz mozilā) var atvērt velreiz vaļā uzspiežot uz cita taba ar labo un "Undo close tab" (varbūt ir ar kāds vēl fiksāks variants)
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30
zinu ka ar rullīti var, bet tas tik un tā nav tas ka būtu uzreiz normāli :giggle:
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
Šķiet ka visiem jaunajiem linkiem, ko postos, būtu jāatveras jaunā cilnē! www.e36.lv
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
Atrasta maza kļūdiņa :) tagad ģenerētajiem bilžu priekšskatījumiem, kas pievienoti kā pielikumi e36 forumā, vajadzētu būt krietni dzidrākiem :)
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
Es nezinu vai ir bijis apspriests, bet varbuut vajadzeetu uztaisiit kaadu arhivu sadalu kur var salikt, piemeeram, no sadalas 'Mans E36' visus slegtos topikus? Tas taa tikai taads domu gaajiens. :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
Sayed
Ziņojumi: 142
Pievienojies: 18 Sep 2012, 23:18
Braucu ar: E36 1.6
Atrašanās vieta: Ogre
Hei hei! Es būtu dikti priecīgs un iespējams arī vēl kāds par opciju pirmajā lapā izvilkt pēdējos 10 topikus kur bijuši pēdējie ieraksti. Tā ērti varētu uzreiz redzēt kur ir kāds ieraksts, atbilde.
Un jā - pogu ''Skatīt jaunos ziņojumus'' es zinu. Bet līdz tai jātiek un dažiem ātrums un laiks ir svarīgs.
Datoru apkope / remonts Ogrē un raj.
http://www.ITOgre.lv
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 
"Skatīt nelasītos ziņojumus" mēģināji? Šķiet tas ir tas ko Tu domā. ;)
Profila bilde
Sayed
Ziņojumi: 142
Pievienojies: 18 Sep 2012, 23:18
Braucu ar: E36 1.6
Atrašanās vieta: Ogre
Iespējams nesakarīgi izteicos, bet doma bij tāda kā ir bmwpower lapā. ka lapas pašā sākumā uzreiz redz aktīvos topikus. :rolleyes:
Datoru apkope / remonts Ogrē un raj.
http://www.ITOgre.lv
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Un kur Tev problēma uzlikt grāmatzīmi, kuru atverot atverās uzreiz nelasītie ziņojumi?
Profila bilde
Sayed
Ziņojumi: 142
Pievienojies: 18 Sep 2012, 23:18
Braucu ar: E36 1.6
Atrašanās vieta: Ogre
Problēma nav pievieno grāmatzīmi, bet problēma ir tajā ka man ir ne viens vien dators + arī no tel mēdzu uzmest aci un nav īpaši liela iekāriena tagad uz visiem datoriem vai tel pie kuriem es esmu tagad likt grāmatzīmes!
:drink:
Datoru apkope / remonts Ogrē un raj.
http://www.ITOgre.lv
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Nākotnē ir doma izveidot advancētāku sākumlapu, bet nu uz doto brīdi mājas lapa ir tikai tā - simboliski.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Nu tad ir problēma :gigigi:
un pirmajā lapā tiešām var to likt, jo tpt nekā cita tur nav.
Profila bilde
Sayed
Ziņojumi: 142
Pievienojies: 18 Sep 2012, 23:18
Braucu ar: E36 1.6
Atrašanās vieta: Ogre
Sveiki! Tād nu kā redzams esmu šeit vēl jauns, svaigs un zaļš, bet tomēr gribētos padalīties ar lietāk ko pats labprāt vēlētos šai forumā redzēt. Tad nu pamēģināšu gana saprātīgi uzskaitīt vienu viet ko vēlos redzēt.
1. Pēdējie aktīvie topiki pirmajā lapā respektīvi kā atver e36.lv parādas pēdējie teiksim 10 aktīvie topiki kā piemēram tas ir bmwpower. Uzreiz arī pamatošu, pats šeit nāku gan no vairākiem datoriem gan no telefona, tad nu lai man daudz nav jārokas uzreiz atverot e36.lv redzu kur ir bijusi pēdējā aktivitāte.
2. Kāds varētu no moderiem, adminiem uztaisīt, sakārtot kārtīgu topiku ar auto kapsētām, šrotiņiem nevis 50postus lasīt , bet tas viss apkopots vienā postā, tālāk tikai diskusijas par konkrēto iestādījumu (piem. Vieta, Nosaukums, tel. nr. un atzīme google maps ar kontkrētu attašanās vietu)
3. Izveidot, atjaunot, vai sakārtot kādu topiku tādā pat veidā tikai ar SERVISIEM. (piem. Vieta, Nosaukums, tel. nr. un atzīme google maps ar kontkrētu attašanās vietu) tālāk spams un jautājumi par konkrētās vietas darba kvalitāti cenām utt.
Pagaidām acīs iekrita šis 3 lietas :) iepazīšos vairāk ar forumu un noteikti uzradīsies vēl kas ko vēlētos redzēt
:supeer:
Datoru apkope / remonts Ogrē un raj.
http://www.ITOgre.lv
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Paldies par viedokli! Noteikti apsvērsim tavus variantus. Šis tas jau tāpat ir plānā, tik izpilde būs ar laiku ;)
Profila bilde
Sayed
Ziņojumi: 142
Pievienojies: 18 Sep 2012, 23:18
Braucu ar: E36 1.6
Atrašanās vieta: Ogre
Labots, tāda opcija jau ir! Google Chome nogļukoja!!!! ar IE un FF viss pārādas korekti, kā aŗī pēc cepumu dzēšanas Chome atdzīvojās
Vazājoties un mēģinot pašam pievienot bildi ievēroju ka trūkst viens labs addons forumam.
4. Pievienojot bildi piemēram no citiem interneta resursiem, ja bildes izmērs ir teiksim 1024x768 vai vienalga kāds, tad forums automātiski viņu samazina uz 640x....(augstums proporcionāls platumam) nevis apgriež bildi kā ir šobrīd, bet gan samazina.
Datoru apkope / remonts Ogrē un raj.
http://www.ITOgre.lv
Profila bilde
Leopards
Ziņojumi: 217
Pievienojies: 24 Sep 2012, 21:37
Braucu ar: 13 autobusu(šad tad)
Atrašanās vieta: Rīga-Vecumnieki
Kā Jums šķiet,vai sadaļušeit var papļāpātnevajadzētu uztaisīt ka čata lapu,domāju ka lietotājiem būtu vieglāk papļapāt ,,ne pa dzelžiem,, :gigigi:
Špaktele dara brīnumus...
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
tu domaaji reaalu 4atu? ja taa tad cilveeks atnaaks peec stundas un nezinaas kas tur ir :D 4atot var skypaa :D