ieteikumi. Jautājumi +atbildes=rezultāts

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Drīzumā tehniski visam iesim cauri un skatīsimies.
Profila bilde
Amish
Ziņojumi: 1240
Pievienojies: 25 Jan 2014, 14:49
Braucu ar: M54B30 melnu kupeju
Reputācija: 2
 
Ar to postu dzēšanu līdz galam nesaprotu. Citreiz redzu X pie posta un varu dzēst, citreiz neredzu :rolleyes: No kā tas atkarīgs?
Profila bilde
GatisB.
Ziņojumi: 1030
Pievienojies: 15 Jūl 2013, 10:56
Braucu ar: 2
Reputācija: 8
 
Vienkāršs risinājums ar sludinājumiem. Pašreiz izdzēst visus četrus topikus (Riepas / Diski, Auto, [PĀRDOD] E36 rezerves daļas un [PĒRK] E36 Rezerves Daļas), un uztaisīt no jauna. Ar stingriem noteikumiem, piemēram, ja nav cena norādīta un tel. nr. - tiek dzēsts posts, un tie kas liek sludinājumus ik pa otrajai, trešajai un ceturtajai lapai, brīdinājums (attiecīgi vēlāk banāns). + ja sasniedz 100lpp, topiku izdzēst vai nolockot.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Viss jau ir izrunāts ar moderiem, adminiem ;) Ļoti līdzīgi, kā rakstīji.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
GatisB. rakstīja:Vienkāršs risinājums ar sludinājumiem. Pašreiz izdzēst visus četrus topikus (Riepas / Diski, Auto, [PĀRDOD] E36 rezerves daļas un [PĒRK] E36 Rezerves Daļas), un uztaisīt no jauna. Ar stingriem noteikumiem, piemēram, ja nav cena norādīta un tel. nr. - tiek dzēsts posts, un tie kas liek sludinājumus ik pa otrajai, trešajai un ceturtajai lapai, brīdinājums (attiecīgi vēlāk banāns). + ja sasniedz 100lpp, topiku izdzēst vai nolockot.
+1
e30.lv sludinājumu sistēma darbojas lieliski + tagad kā reiz tur tā izdarīja. :rolleyes:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
protams ka tur lietas laba kaut kas jadara ir :gigigi: bet kads bans :idiots: te tak vispar viss forums izmirs :lol: jo ta te var saskaitit uz pirkstiem cilvekus kas ikdiena uztur kadas diskusijas ieskaitot to pasu pirkt un pardot :gigigi:

un tas 30.lv nav tas labakais piemers tur ieraksti postu bet atbild uz vinu pec nedelas :emo: :lol:
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
man vēl patīk tie kas nevis izdzēš rindiņu no sludinājuma. bet pieraksta galā pārdots. nu tak dzēs ārā. kam interesē ka ir bijusi detaļa un vairs nav. :D
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
yanks rakstīja:man vēl patīk tie kas nevis izdzēš rindiņu no sludinājuma. bet pieraksta galā pārdots. nu tak dzēs ārā. kam interesē ka ir bijusi detaļa un vairs nav. :D
Tak cilvēks ļoti priecīgs, ka izdevies kko notirgot. :D Grib, lai visi zin - esmu veiksmīgs biznesmenis :lol:
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 
Foruma laiks neatbilst realitātei -1h :hahaha:
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Profila bilde
Skudraa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1317
Pievienojies: 30 Mar 2011, 20:08
Braucu ar: e36 2.5i Touringu
Atrašanās vieta: Rīga / More
Reputācija: 4
 
c1c1s rakstīja:Foruma laiks neatbilst realitātei -1h :hahaha:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 
Excuse mua :supeer:
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
sveiki man tada problema ka rada 1 jauna zinja bet ieejot paskastiite neradas, itkaa padzesu arii vecakas zinjas bet tapat neuzradas!!!
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 
tur pēc tam vajag uzspiest uz diviem vārdiem , kas bija iekrāsoti zilā krāsā , un tad viņas parādās :hahaha:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Tātad stādos priekšā ar savu gadsimta ideju, kura var izglābt šo forumu!

Kā jau mēs visi redzam, pārdod un pērk sadaļā mūsu ieliktais posts tur paliek labi ja 5 stundas, tad jau viņš ir otrajā lapā!
Un kā viņš aiziet uz otru lapu, mēs cītīgi viņu upojam ar kaudzi detaļu sarakstu un vel kādām 5 bildēm, tādējādi mūsu posts aizņem pus lapu! un šādas cīņas notiek visu laiku un cilvēki vairs nav spējīgi izsekot nekam tur līdzi!

Tam visam ir elementārs risinājums - "spoilers" un sava veida noteikumi, piemēram, ka savu topiku drīkst pacelt reizi nu 24 stundās, tas ir piemērs, tur vel tas ilgums jāizšuko.

Tātad mūsu posts varētu izskatīties šādi. (bildi taisnu no sava, cita foruma, jo šajā to izdarī nevar)

Tātād šāds būs mūsu katra posta izmērs, diezgan kompakts un pārskatāms! Norādam info, no kāda auto, dzinējs, krāsa, virsbūve mums tas viss tirgojās un tad pārējo sametam spoileros. (1 lapā saies gana daudz sludinājumi)
Attēls
Tālāk mēs uzspiežam un mums atverās visu detaļu liste, varam tur kaut grāmatu sarakstīt, tas nevienu netraucēs.
Attēls
Un šeit bildes, varam tur kaut fotoalbūmu sataisīt un tas arī nevienu netraucēs
Attēls
Tātad šī mazā fīča noteikti dos mums iespēju neskriet pie datora ik pēc 5 stundām un necelt gaisā savu postu, viss būs pārskatāms un neko nepalaidīsim garām.
Viss kas administrātoriem ir jāizdara ir jāpievieno spoilera bb kods, kā jau redzu center bb kods šeit ir pievienots, jo šim forumam viņš oriģināli nenāk, nu tad tieši tāpat jāpievieno spoilers un jāuztaisa tā izmantošana "pērk/pārdod" sadaļā obligāta!
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
Uzreiz saku - es, piemēram, vispār nesaprotu, par ko tu runā. Kas tas par spoileri, kā lietot... Es māku tikai rakstīt un pievienot bildes. Un, ja nemāku spoilerot, tad neko nedrīkstēšu tirgot?
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
Edzi tā tu vari darīt d-palace vai kur citur šeit ar to visu būs tikai bardaks un negribēs neviens klikskinat. Man nav grūti paskatīties iepreksejo lapu,
Slikta ideja.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Uztaisīt spoileru ir vieglāk kā pacelt roku, iezīmē tekstu un nospied "spoiler" gluži kā centrējot tekstu. Par to, ka kāds nemācēs vispār nav vērts domāt, to varēru nemācēt tikai cilvēks bez rokām. Andža vispār negribās komentēt tavu murgu, mauc kruiizu, ej parunaa ar whizboy un visiem tiem saviem drauģeļiem, būs labinieks. Nerakstu šeit kaut ko, lai uzsāktu kārtaejo bezjēdzīgo strīdu, bet, lai reāli risinātu smagu problēmu pārdod sadaļā.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Es pat laikam būtu par :yes:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Kā labs piemērs šobrīd! 2 quouti no tā sarkanā sedana, aizņem vairāk kā pus lapu, pilnīgākais murgs!
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q
es ar par to , šādu veidu arī piekopj aud-style.lv, sadaļa vienmēr viss kartīgi!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol: