ieteikumi. Jautājumi +atbildes=rezultāts

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
Peteris
Ziņojumi: 121
Pievienojies: 02 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: E36 325tds
Atrašanās vieta: Liepājas
Reputācija: 3
 
Nixon rakstīja:''Pirmais nelasītais ziņojums''
viewtopic.php?f=15&t=25&p=222027#p222027
Ronaldz » 16 Jan 2014, 13:53 :gigigi:

Bet bija jābūt no šī:
viewtopic.php?p=336147#p336147
pe4ka » 08 Mar 2015, 23:58

tad problēma nav ar tevi, bet ar lapu/datubāzi..
Attēls
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Iedvesmojos pajautāt cita usera vietā - kad tiks salabots? Atverot lietotāju sadaļu un spiežot uz jebkuru burtu.
Attēls
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Kamēr nav salabots daru tā - vispirms uzklikšķinu uz lietotājvārds sadaļas un tad var mierīgi klikšķināt uz jebkura burta un nekas nelago ;)
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
BadToro
Ziņojumi: 154
Pievienojies: 27 Feb 2015, 00:38
Braucu ar: Lakotu D sildītāju
Atrašanās vieta: Gintermuižas
Reputācija: 1
 
Klau vai nevar bišķi norubīt attēlu pievienotājiem brīvību?

Es saprotu samazināt bildi (forums nerāda neko platāku pa 700 punktiem horizontāli) pašam ir par daudz prasīts, bet ir taču visādi automātserveri (inboxfoto, bildītes, failiemelvē - nu blāķiem visādu attēlu bojātāju) - mok var likt saites no tiem?

Labi vajag pa taisno močīt no kartupeļu lauka ar kkādu sony mobilku kurai ir 20Mpix un bilda 7-11Mb atkarībā no detaļu skaita kadrā - mok var caur dropbox vai kādu citu mobilu servisu?

Tas ir psec - forums rāda 700 punktu platuma bildes kurām ar 300Kb līdz acīm pietiek, bet cilvēki caur mobilo netu gaida kamēr 8Mb telefonbildītes palags (mākslīgi softiski uzkačāts jo ne tas sensors ne tā optika nevelk šādu izšķirtspēju) ielādēsies - gaida kamēr ielādēsies 8Mb un saita softs izsviedīs no šās bildes 96% ārā, lai no atlikušajiem 4 uzģenerētu mazo bildīti ko forumā skatīties....

Man veselas divas kameras ir dārgākas par auto (darbs tāds) - ja nu arī man būtu tukšs pauris šajā jomā un es sāktu postēt 300Mb tifus vai pāris gigabaitu panorāmas?

Varbūt var sakārtot, ka kompresija notiek kādā citā resursā un šeit forums griežas žigli? Ne visi dzīvo hruščovkās ar optiku - privātmājās nets pa vecu kapara drāti nav medusmaize - tāpat arī mobilais nets nav stabilitātes kalngals.
Attēls
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
+11 MB :hahaha:
Profila bilde
Laurix
Ziņojumi: 840
Pievienojies: 08 Aug 2013, 16:25
Braucu ar: Kabri 330
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 5
 
cipruss18 rakstīja:Jautajums foruma kungiem.tas titula bildes nav laiks nomainit augshejaas.salikt citus autinjus utt.a to sak apnikt!
+++ :super:
Beautiful Mechanical Wonder
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
BadToro rakstīja:Klau vai nevar bišķi norubīt attēlu pievienotājiem brīvību?

Es saprotu samazināt bildi (forums nerāda neko platāku pa 700 punktiem horizontāli) pašam ir par daudz prasīts, bet ir taču visādi automātserveri (inboxfoto, bildītes, failiemelvē - nu blāķiem visādu attēlu bojātāju) - mok var likt saites no tiem?

Labi vajag pa taisno močīt no kartupeļu lauka ar kkādu sony mobilku kurai ir 20Mpix un bilda 7-11Mb atkarībā no detaļu skaita kadrā - mok var caur dropbox vai kādu citu mobilu servisu?

Tas ir psec - forums rāda 700 punktu platuma bildes kurām ar 300Kb līdz acīm pietiek, bet cilvēki caur mobilo netu gaida kamēr 8Mb telefonbildītes palags (mākslīgi softiski uzkačāts jo ne tas sensors ne tā optika nevelk šādu izšķirtspēju) ielādēsies - gaida kamēr ielādēsies 8Mb un saita softs izsviedīs no šās bildes 96% ārā, lai no atlikušajiem 4 uzģenerētu mazo bildīti ko forumā skatīties....

Man veselas divas kameras ir dārgākas par auto (darbs tāds) - ja nu arī man būtu tukšs pauris šajā jomā un es sāktu postēt 300Mb tifus vai pāris gigabaitu panorāmas?

Varbūt var sakārtot, ka kompresija notiek kādā citā resursā un šeit forums griežas žigli? Ne visi dzīvo hruščovkās ar optiku - privātmājās nets pa vecu kapara drāti nav medusmaize - tāpat arī mobilais nets nav stabilitātes kalngals.

Man šitas tik anormāli, nenormāli kretinē, ka es bieži vien izdzēšu cilvēku bildes un pats viņas samazinu un pārhostēju, jo ir konkrēti līdz kaklam, ka ienākot kādā sadaļā tur parādās šite 5gb palagi un lādējās pus stundu... Šis arī ir viens no iemesliem, kādēļ es izcinīniju "spoileru" Bet tomēr joprojām, kur viņš nav, tur ir tādas bildes un noteikti vajag palielināt ierobežojumus, lai vienkārši nevar uploadot bildes, kas pārsniedz tik un tik mb.
Ar dogmu pēc jāņiem pie šī piestrādāsim
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Laurix rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Jautajums foruma kungiem.tas titula bildes nav laiks nomainit augshejaas.salikt citus autinjus utt.a to sak apnikt!
+++ :super:
Tad, kad Cipruss vairs nepirks E36.
Profila bilde
Laurix
Ziņojumi: 840
Pievienojies: 08 Aug 2013, 16:25
Braucu ar: Kabri 330
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 5
 
Nu tad turpinam priecāties un skatīties uz esošajiem.. Forever! [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Beautiful Mechanical Wonder
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
edzis rakstīja:
BadToro rakstīja:Klau vai nevar bišķi norubīt attēlu pievienotājiem brīvību?

Es saprotu samazināt bildi (forums nerāda neko platāku pa 700 punktiem horizontāli) pašam ir par daudz prasīts, bet ir taču visādi automātserveri (inboxfoto, bildītes, failiemelvē - nu blāķiem visādu attēlu bojātāju) - mok var likt saites no tiem?

Labi vajag pa taisno močīt no kartupeļu lauka ar kkādu sony mobilku kurai ir 20Mpix un bilda 7-11Mb atkarībā no detaļu skaita kadrā - mok var caur dropbox vai kādu citu mobilu servisu?

Tas ir psec - forums rāda 700 punktu platuma bildes kurām ar 300Kb līdz acīm pietiek, bet cilvēki caur mobilo netu gaida kamēr 8Mb telefonbildītes palags (mākslīgi softiski uzkačāts jo ne tas sensors ne tā optika nevelk šādu izšķirtspēju) ielādēsies - gaida kamēr ielādēsies 8Mb un saita softs izsviedīs no šās bildes 96% ārā, lai no atlikušajiem 4 uzģenerētu mazo bildīti ko forumā skatīties....

Man veselas divas kameras ir dārgākas par auto (darbs tāds) - ja nu arī man būtu tukšs pauris šajā jomā un es sāktu postēt 300Mb tifus vai pāris gigabaitu panorāmas?

Varbūt var sakārtot, ka kompresija notiek kādā citā resursā un šeit forums griežas žigli? Ne visi dzīvo hruščovkās ar optiku - privātmājās nets pa vecu kapara drāti nav medusmaize - tāpat arī mobilais nets nav stabilitātes kalngals.

Man šitas tik anormāli, nenormāli kretinē, ka es bieži vien izdzēšu cilvēku bildes un pats viņas samazinu un pārhostēju, jo ir konkrēti līdz kaklam, ka ienākot kādā sadaļā tur parādās šite 5gb palagi un lādējās pus stundu... Šis arī ir viens no iemesliem, kādēļ es izcinīniju "spoileru" Bet tomēr joprojām, kur viņš nav, tur ir tādas bildes un noteikti vajag palielināt ierobežojumus, lai vienkārši nevar uploadot bildes, kas pārsniedz tik un tik mb.
Ar dogmu pēc jāņiem pie šī piestrādāsim
nu neesmu redzējis jēdzīgu risinājumu linkotajām bildēm no inboxa vai citurienes. Ja forumā uplodo bildes tad visas tiek resaizotas. bet ja tu ielinko caur IMG bildi no inboxa vai citurienes tad vinja var būt arī 100MB. es darīju tā ka vispār caur telefonu neskatījos bilžu topikus. vēl variants ir vispār aizliegt linkotās bildes..
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
Inferno rakstīja:Iedvesmojos pajautāt cita usera vietā - kad tiks salabots? Atverot lietotāju sadaļu un spiežot uz jebkuru burtu.
Attēls
Pielabots.
Profila bilde
GatisB.
Ziņojumi: 1030
Pievienojies: 15 Jūl 2013, 10:56
Braucu ar: 2
Reputācija: 8
 
Oho! Augšā bildītes pamainījušās :hahaha:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Cipruss izkāpa no e36 :hahaha:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Beidzot arī citas bildes :clap: :super: vienīgā nelaime, tā qsx mašīna ir galīgi izplūdusi
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 
Smaziniet download/file.php?id=44924
Savādāk index ir smagāks par vienu 1MB.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Kad beidzot būs iespēja iztīrīt pastkasti ar vienu klikšķi, nevis katru lapu dzēšot atsevišķi? Manuprāt, tas process ir pārāk sarežģīts. Zbal jau, vai nu es kko nemāku, vai nu pie šitā nav piedomāts :grrr:
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Kur tad tik daudz PM'us var šraibelēt, ka tik daudz jādzēš?! :D
d[-_-]b
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Dj Plosky rakstīja:Kur tad tik daudz PM'us var šraibelēt, ka tik daudz jādzēš?! :D
Ja rosās pirkt/pārdod sadaļā, tad tie PMi diezgan ātri uzkrājās.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Inferno rakstīja:
Dj Plosky rakstīja:Kur tad tik daudz PM'us var šraibelēt, ka tik daudz jādzēš?! :D
Ja rosās pirkt/pārdod sadaļā, tad tie PMi diezgan ātri uzkrājās.
Jā, es ar to gribētu, tie pmi ļoti atri krājās, es jau kādas 5 reizes esmu visu tīrijis :D
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
edzis rakstīja:
Inferno rakstīja:
Dj Plosky rakstīja:Kur tad tik daudz PM'us var šraibelēt, ka tik daudz jādzēš?! :D
Ja rosās pirkt/pārdod sadaļā, tad tie PMi diezgan ātri uzkrājās.
Jā, es ar to gribētu, tie pmi ļoti atri krājās, es jau kādas 5 reizes esmu visu tīrijis :D
pamēģiniet ucp.php?i=pm&mode=options

1v izveidot jaunu mapi un atzīmēt ka vecākās ziņas pārvietojas uz to mapi, kad jaunā mape pilna izdzes ārā to mapi.
2v. vienkārši atzīmēt ka vecākās ziņas dzēšanas.

ja ar to nepietiek, tad varam padomāt par iespēju izdzēst visas.