ieteikumi. Jautājumi +atbildes=rezultāts

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Personīgi es šo lietu neatbalstu. Esmu neitrāls. Jēga diezgan tuvu nullei. Vismaz pēc manām domām. Ja atceros pareizi tad arī dogMa nebija starā par šo ideju.


Bēt - protams, kas vēlas līmēt var līmēt numuriņus, burtiņus un kodus. Personīgi es uz ielas redzot lielu daļu auto ar uzlīmēm - atpazīstu (ar noteikumu ka lietotājs ir aktīvs forumā, ir atrādījis savu auto un tā). Ja arī neaktīvajam lietotājam būs cipars - man tas neko neizteiks. Vai tiešām nepietiek ar uzlīmēm? :rolleyes:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Es domaaju ,ka buutu jaataisa balsoshana ,kas arii izshkjirtu ,jaa vai nee!!! :yes:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Nav problēmu, bet tad kas tur beigās jums ir izdomāts? Kādi numuri, kam, kāpēc, kā?


Starpcitu - man liekas ka jūs arī varat taisīt aptaujas. ;)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Saakumam jau jaanolemj vai vispaar tos nummurus taisiit un tad jau arii izdomaas kaa un ko virsuu ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Īsti jēga no tā nav, manuprāt. Ko reālu dos tie numuriņi, ID etc.? Atpazīstamību? Manas domas tāpat, kā Ruu - pēc auto jau var atpazīt lietotāju, jo ciparus galvā jau paturēt ir daudz grūtāk, kā auto izskatu vai paša cilvēka izskatu :)
Ja ir reāls pielietojums numuriem, ID, tad ir jēga izskatīt. Ja nav pielietojuma, tad kāpēc? :)
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
Laikam jau tiešām jāpiekrīt Ruu un dogMa... Interesanti jau būtu, bet reālais ieguvums tiecās uz °0"... HVZ, jātaisa aptauja,ko tauta saka :rolleyes: Kaut gan manu auto tāpat visi pazīst :lol:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Un, ja arī taisītu tos numurus, tad tie tāpat būtu 5x mazāki par tagadējām foruma uzlīmēm :) T.i., lai būtu tā kā kopā ar logo. Par numura līmēšanu uz priekšējā loga vispār nedomāju :o
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Arī nedomāju, ka kāds baigi no tiem numuriem ko saprastu, kad ieraudzītu. Vieglāk ir atcerēties pašu auto, nevis kkādu ciparu katram lietotājam.
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Piemeeram vakar Jelgavaa bija sarkana kupeja ar e36.lv uzliimeem! Pilniigi neuzkriitosha un vienkaarsha, ja buutu bijis taads nummurinjsh ,tad apskatoties saita regjistraa es zinaatu kursh tas ir.
Atpaziistamas vairaak vai mazaak ir aktiivistu mashiinas ,bet cik ir tiiras standarta un visas vienaadas???? Piemeeram te jelgavaa ,studentu pilseetaa paraadaas auto no visas Latvijas ,kaa es vinjus vareetu visus atpaziit???
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Orkaan, tas numurs tev palīdzētu tikai tad, ja tu ietu ar kājām garām tam auto :) Numuriņš būtu tāpat pie logo piesiets un nebūtu redzams garām braucot vai no liela attāluma :) Nav tak sacensības, ka pa visu pr. stiklu ir cipars :)
Tādās situācijās palīdz topiks "Es tevi redzēju" ;)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Redz ir taa ,ka Jelgavaa pa dienu tie auto meetaajaas ielas malaas ,jo studenti ir lekcijaas :hahaha:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Bet ja jau nee tad nee. Taa bija tikai taada ideja ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Tas ir forši, ja rodas idejas ;) Šī nemaz nav tik peļama, par to vēl tiks runāts.
corneau.
Ziņojumi: 34
Pievienojies: 21 Jan 2012, 21:05
Braucu ar: kājām.
Pēc manām domām prasītos jaunu dizainu, kaut ko glītāku un funkcionālāku. ;)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Ja jau runājam šeit, tad kādu funkcionalitāti gribētu redzēt jaunajā dizainā, lapā? :)
corneau.
Ziņojumi: 34
Pievienojies: 21 Jan 2012, 21:05
Braucu ar: kājām.
Kādu? Piemēram, šos.
Dažādi jaunumi par BMW (slidešovs) sākumlapā.
Jaunākais foruma ieraksts, sākumlapā.
Jaunākais portālā/aktivitātes, sākumlapā.
Labākais e36 īpašnieks (nominācijas, bilde ar niku sākumlapā)
Reklāmas un Sponsori. Poga uz navigācijas(var nopelnīt naudu, īpašniekiem)
Ziedošanas skripts un Pasākumi. Poga uz navigācijas.
Statistika sākumlapā (cik biedru atrodas online, zem tekstā ko viņi dara. piemr. aplūko sākumlapu, ziedo, rakta forumā, lasa tēmu.)
--
Izskata ziņā, labāku par šo. Skatoties uz sākumlapu un salīdzinot ar forumu atšķirība ir manām, jo pirmkārt pazūd navigācija, bet parādās tādas caur spīdīgas pogas. Kā arī kaut kā nepiestāv un liekas ļoti novalkāts.
Runājot par pašu forumu, varētu nomainīt foruma versiju, no vienas puses labāku, bet no otras sliktāku (foruma sadaļas, lietotāji un posti tiktu dzēsti.) Šī CMS foruma versija, ir paveca, varbūt arī upgreidot uz jaunāku, jo tajā cik man zināms nāk daudz dažādu iespēju klāt.

Daudz maz tas būtu arī viss. Varbūt kaut ko piemirsu ko vēlējos pateikt, bet ceru kad ideju sapratāt.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Tālāk laikam privāti par šo ;)
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
orkana ideja jau nav slikta, bet ja e36.lv lietotajs velas lai vinju uz celja atpazitu vnk pats sagada savu niku uz sanu loga blakam e36.lv uzlimei :super: man ar ir ta gadijies ka orkanam, eju,braucu pa pilsetu un redzu pabrauc garam neuzkritoshi e36 ar e36.lv uzlimem un rodas galva jautajums kursh tas bij:) par shito tiesham varetu padomat :super:
Pēdējais labojis KV_ - 30 Jan 2012, 14:52, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Lasmina
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 11 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: E38
Atrašanās vieta: Rīga
Jā, spilgsts piemērs Podziņas bembja uzlīme :super:
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Orkānam jau pašam arī tāda ir, tikai priekšā....man galīgi nevilktu aplīmēt savu auto ar ko tādu :gigigi: