Šeit var papļāpāt !!!

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

26 Jūl 2016, 01:03

Ģirts rakstīja:Šodien iepirku bomāru nitrosu mersim :hahaha: kāds var ieteikt kur var lēti sapirkt pričendāļus?Kapara trubas,gumijas trubas(gan gāzei,gan antifrīzam,troiņikus)štucerus kolektoram?
Antifrīza caurules vari piemeklēt no kaut kā, kas jau mētājas, kas ir paredzēts antifrīzam, gāzes trubām gan jābūt LPG, kapara trubas jau ir pagātne :D. Iemet aci šeit. http://www.shopgaz.lv Ja ko pasūti, uzraksti, man vajadzēs no viņiem vēl vienu komplektu ar filtriem, sūtīšanas izmaksas dalīsim.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 01:09

http://www.shopgaz.lv/gazes-caurule-d6- ... 5aN51uGhAY
Šitās tagad izmanto kaparnieču vietā?tad jau daudz vieglāk sainstalēt visu.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

26 Jūl 2016, 01:13

Jā, tagad liek karbona caurules, bet sazinies ar viņiem, jo nav norādījuši garumu.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 01:18

man liekas esmu vienam tādu cauruli stiprinājis pie grīdas ,viņa lokana ne?
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

26 Jūl 2016, 01:23

Stingra, bet lokana.
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

26 Jūl 2016, 01:27

Tas ir gāzes iekārtai vai kā? :lol:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 

26 Jūl 2016, 12:52

āāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Sen nebiju tik labi izsmējies :supeer: :supeer: :supeer: :supeer: :supeer: :drink:
Martinsoon rakstīja:melns kupejas FL panelis loti perfekta stavokli 100% pilna komplekta ar bardacoku viduskonsoli un visu visu visu. 80e

80e par paneli :idiots: :idiots: :clap: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :supeer: :supeer: :bye:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

26 Jūl 2016, 12:56

Limonāde! :rullz:
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 12:58

nav pirmā reize, kad viņam tāds misēklis :super:
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 13:21

Kāds ebayā ņēma paraugu cenām laikam
Being second is being the first of the losers. /Senna/
elksnis
Ziņojumi: 1075
Pievienojies: 19 Mai 2013, 02:56
Braucu ar: e36/v70
Reputācija: 1
 

26 Jūl 2016, 14:32

Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 15:10

No booogdana topika:
EJANSONS rakstīja: :lol: :lol: peļķē arī var noslīkt ja grib. ja lēcu lampās saliek ksenjus un saregulē, tu ne sūda nevienu neapdraudi. vai arī tu esi no tiem kas nejēdz braukt un vainu meklē visur apkārt, ne sevī :doh: :hahaha:
Neviens nejēdz saregulēt lampas normāli, kur nu vēl 3x šķiltai žurkai kaut kāds 19 gadīgs toļiks, kuram galvenais ir navaļivaķ un koļa teica, ka mazo ķolku nokoļīšanas iespēja palielinās par 7% ar katru ksenona lukturi.
80% no tiem, kuri hrenonu salikuši, viņš spīd kaut kur, kosmosā, vai asfaltā. Pēc grāmatas pareizi, taču realitātē nestrādā. Un esmu tikai par to, kā CSDD pārbauda mašīnas. Varētu vēl stingrāk - pat, ja tas pašam nozīmē vairāk galvassāpes pirms TA.

Trumuļu bremzes pēc teorijas arī ir labākas par disku bremzēm, un tomēr mēs visi braucam ar disku bremzēm :super: ;)

Pavēro cilvēkus uz ceļa, katras piektās mašīnas čaiņiks (īpašnieks) pat parastos halogēna lukturus nejēdz noregulēt (lasi - regulē tikai pirms TA, nevis kad jau vairs pats ne s**a neredz), kāds vēl ksenons. Uzliec augstuma regulēšanu, un vari braukt normāli. :hahaha:


P.S. - Ksenonu miglās es vispār nesaprotu, kāda funkcija tur tiek paredzēta. Tikai cmuki izskatās, noteikti. Jo miglās, 100%, parastais halogēna lukturis, ir vairāk, nekā pietiekošs.
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

26 Jūl 2016, 15:17

Es nesaprotu, kas nepatīk e36 lampās. Man ir Bosch bezlēcu ar jaunām Osram spuldzēm (HB3 un HB4, ja pareizi atceros). Spīd vienkārši fantastiski. Labi, tuvie varēja būt nedaudz labāki, bet tālie ir tiešām lieliski. :rolleyes:
Pabrauciet ar jebkuru rAudi - B3/B4/B5/C4/C5/Allroad/A8. Da jebkuru no tiem mēsliem. Pat OEM ksenona izpildijumā gaismas bija PILNĪGĀ ĀNUSĀ. Vispār ceļu nevar redzēt. Zinu, jo draudzenes senčiem ir rAwdi un maniem senčiem bija Allroads un vēl visādi citādi mēsli pa vidam. Gribiet dzirdēt vēl fun fact - viņiem nav releja uz lampām. Ir slēdzis pie stūres, drošinātājs un spuldze. Viss! Pamēriet, cik tur volti pienāk, būsiet vēl pārsteigtāki par to zudumu, kas tur ir. BMW tur viss ir kārtībā un pienāk arī reāli 12V (pats sev mērīju).
Un miglai nolauzu stiprinājumu, lukturus noliku plauktā. Neredzu nekādu jēgu no viņām. Viņas tik ļauj tev redzēt, ko tu tulīt notrieksi, kas tikko izleca no grāvja, vai kas iekrita grāvi, kad notrieci.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 15:25

Jopte, Ja noregulētas lēcu lampas un HID apžilbina, tad hz ko teikt vispār. Nevajag blenzt tieši lampās.

labāk būtu iemācījuši cilvēkiem apdzīt ne uz 91, kad apdzenamais brauc uz 90 vai ble pa apli braukt normāli. Bet nē redz HID ir kapi un visi apžilbsim.

Galvenais kā ieraugi spožas lampas tā sākt stūri raustīt uz visām pusēm, jo apžilbi tak! Smadzeņu šūnas vairs nestrādā tajā brīdi, vsjo.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 15:31

TomSkarsts rakstīja:Jopte, Ja noregulētas lēcu lampas un HID apžilbina, tad hz ko teikt vispār. Nevajag blenzt tieši lampās.

labāk būtu iemācījuši cilvēkiem apdzīt ne uz 91, kad apdzenamais brauc uz 90 vai ble pa apli braukt normāli. Bet nē redz HID ir kapi un visi apžilbsim.

Galvenais kā ieraugi spožas lampas tā sākt stūri raustīt uz visām pusēm, jo apžilbi tak! Smadzeņu šūnas vairs nestrādā tajā brīdi, vsjo.
Uzlikšu uz jumta 6 tās lielās rallija papildlampas (neatceros, kā sauc), iesēdīšos Tev astē & ieslēgšu viņas visas. Patiks? Neraustīsies kā puņķis uz drāts?

Tagad, arī neuzkrītošākas LED lampas var dabūt, kuras spīd tā, ka labāk tieši saulē skatīties.

Piekrītu Funkyass - nav tās e36 lampas nekas burvīgs, bet ieliekot normālas spuldzītes, spīd ļoti adekvāti. Protams, pēc e61 dynamic xenon-a, iesēžoties atpakaļ 36-tajā, bija diezgan skābi, bet nu... 15 gadi starpā, ko var gribēt.

+ atceries, es runāju par tiem, kas nerubī viņas noregulēt (vai arī kuriem, kā arī man, lampas neturās stingri, un kratās, vibrē, utt)
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 15:33

A pričom tu normālas lampas salīdzini ar rallija? Ja nav normāla argumenta, tad nav.

edit: par redzamību nevienā brīdī nesūdos. Personīgi vienkārši patīk HID.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 15:35

TomSkarsts rakstīja:A pričom tu normālas lampas salīdzini ar rallija? Ja nav normāla argumenta, tad nav.

edit: par redzamību nevienā brīdī nesūdos. Personīgi vienkārši patīk HID.
Salīdzinu tādēļ, ka no tava iepriekšējā teksta noprotams, ka visi, kurus kāds apžilbina, paši ir lohi, un Tu ar saviem HIDiem esi vienīgais kings uz ceļa.
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 

26 Jūl 2016, 15:35

Ir bijis man arī xenons, nespēju iedomāties neko sliktāku, ceļu vispār nevarēja redzēt. Normālas lampas ar nightbreakeriem ļoti labi spīdēja.
Profila bilde
Heinomen
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 17 Dec 2015, 09:36
Braucu ar: 320iA

26 Jūl 2016, 15:42

Man tieši pretēja pieredze, ka ar HID+lēcu lukturi viss tieši ir ok pat regulātoru uz 1 turot
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

26 Jūl 2016, 15:43

Kikaps rakstīja: Salīdzinu tādēļ, ka no tava iepriekšējā teksta noprotams, ka visi, kurus kāds apžilbina, paši ir lohi, un Tu ar saviem HIDiem esi vienīgais kings uz ceļa.
Nevajag salīdzināt 2 nereālas lietas. Par kingu sevi nesaucu un uz ceļa muļķības nekad nedaru. Vienkārši uzskatu, ka par to apžilbināšu ir konkrēti pārspīlēts.
edzis rakstīja:Ir bijis man arī xenons, nespēju iedomāties neko sliktāku, ceļu vispār nevarēja redzēt. Normālas lampas ar nightbreakeriem ļoti labi spīdēja.
Kad no Burvja vedām šito beateri, viņam pat ar tālajiem tālāk par to, cik man miglas rāda, nevarēja redzēt :hahaha:
Slēpts saturs: Parādīt
Being second is being the first of the losers. /Senna/