Šeit var papļāpāt !!!

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

24 Dec 2016, 10:32

rvars rakstīja:Kas vainas e30 forumam?

Vaini tur tada ka Dublju Dainis tur ir moders un ir cilveks ar smadzenju trukumu
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

24 Dec 2016, 11:17

kungi beidziet. lai arī tur aktivitāte ir relatīvi zema, viss saturs ir kvalitatīvs un foruma biedru vidū idiotu procents ir zemākais no visiem auto forumiem LV. Tur ir kārtība, tehniskas diskusijas, interesanti projekti utt nevis savstarpēja kasīšanās, dročīšana uz wannabe ratstyle street drift hoonigan korch miskastēm un diskusija uz 4 lapām par to kādas krāsas diski vislabāk izskatās uz mašīnas ar izpuvušiem sliekšņiem. :lol:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

24 Dec 2016, 11:35

ch. rakstīja:kungi beidziet. lai arī tur aktivitāte ir relatīvi zema, viss saturs ir kvalitatīvs un foruma biedru vidū idiotu procents ir zemākais no visiem auto forumiem LV. Tur ir kārtība, tehniskas diskusijas, interesanti projekti utt nevis savstarpēja kasīšanās, dročīšana uz wannabe ratstyle street drift hoonigan korch miskastēm un diskusija uz 4 lapām par to kādas krāsas diski vislabāk izskatās uz mašīnas ar izpuvušiem sliekšņiem. :lol:
Lai arī e30.lv esmu atvēris max. 5 reizes, man liekas ka tieši tas padara to forumu neinteresantu. Pamatā tikai dēļ tevis nosauktajām lietām kuras nav iekš e30.lv es lasu e36.lv...
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

24 Dec 2016, 11:37

Cilvēki ir dažādi.
Ir izvēle un cilvēki izvēlās.
Citiem patīk Meita citam Māte un ir daži kam tikai kleita.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

24 Dec 2016, 11:38

Pieduries? E30.lv ļooti lasāms forums tāpat kā pirmsākumos e36.lv interesanti kā e34.lv attīstīsies.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

24 Dec 2016, 11:40

ja tu nāc uz forumu noīsināt laiku, izgāzt žulti, paņirgt utt, tad jā, tur nav interesanti.
savukārt, ja pats kaut ko būvē un gribi kaut ko iemācīties/pašpikot un uzzināt kaut ko jaunu, tad idiotu trūkums un kārtība tur ir pašā laikā.

tas ir forums, kas popularizē e30 labā nozīmē, nevis otrādi. :lol:
atšķirībā no dažiem citiem forumiem, kur cilvēki var pirms auto iegādes paskatīties ar kādu sabiedrību tie tiks asociēti un apdomāt vai viņi tiešām vēlas konkrēto auto modeli (šis nav tiesi par e36.lv, dažos citos tas ir vēl izteiktāk) :lol:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

24 Dec 2016, 11:43

ch. rakstīja:ja tu nāc uz forumu noīsināt laiku, izgāzt žulti, paņirgt utt, tad jā, tur nav interesanti.
savukārt, ja pats kaut ko būvē un gribi kaut ko iemācīties/pašpikot un uzzināt kaut ko jaunu, tad idiotu trūkums un kārtība tur ir pašā laikā.
Pareizi, katram cilvēkam savi mērķi un tas ko viņš sagaida no konkrētās lietas. Galvenais lai mērķauditorija apmierināta.
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

24 Dec 2016, 11:48

Tie kas te ir no pirmssākumiem zina attīstības gaitu varbūt pat downgrade. Jaunie atnak iepostē ka nomaina wunderbaum un iemetina ielāpu grīdā. Diezvai lielākā daļa zin, ka Agnis un CH bij vieni no pirmajiem uz bbs rc vai, kas vispār ir dogma :hahaha:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

24 Dec 2016, 11:55

kasiks rakstīja:Tie kas te ir no pirmssākumiem zina attīstības gaitu varbūt pat downgrade. Jaunie atnak iepostē ka nomaina wunderbaum un iemetina ielāpu grīdā. Diezvai lielākā daļa zin, ka Agnis un CH bij vieni no pirmajiem uz bbs rc vai, kas vispār ir dogma :hahaha:
Jā, diez vai. Es personīgi nezinu pirmsākumus utt.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

24 Dec 2016, 12:04

ch. rakstīja: atšķirībā no dažiem citiem forumiem, kur cilvēki var pirms auto iegādes paskatīties ar kādu sabiedrību tie tiks asociēti un apdomāt vai viņi tiešām vēlas konkrēto auto modeli (šis nav tiesi par e36.lv, dažos citos tas ir vēl izteiktāk) :lol:
Aha, palasot poweru vispār zūd kaut kāda vēlme būt asiociētam ar bmw :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
kasp1js
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 09 Dec 2014, 17:36
Braucu ar: pieciem cilindriem
Reputācija: 13
 

24 Dec 2016, 13:13

Kāds sakars poweram ar bmw?
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

24 Dec 2016, 13:33

Es labprāt e36.lv redzētu tik kvalitatīvu kā e30.lv, tikai ar lielāku aktivitāti, bet... nebūs. Tagad šis forums lēni, bet mērķtiecīgi pārvēršas par powera wannabe jaunāko brāli, kur primārais ir nevis kvalitatīvs saturs un sarunas par e36, bet vienam otra nodiršana un regulāras ziepenes. Pirmkārt, šo forumu par ateju pārvērš tie, kuri regulāri kādam dirš virsū, pļūta katrā "Mans E36" topikā savu "ļoti svarīgo un vērtīgo eksperta viedokli" un visādi citādi piesārņo vidi. Nesaukšu nikus, bet vairums sapratīs, par kuriem indivīdiem ir runa. Dēļ viņiem šis forums daudziem asociējas ar bērnudārzu, un ne bez iemesla. Otrkārt, viss ir slikti arī dēļ tiem cirvjiem, kuri slavē katru miskasti, kurai šeit tiek izveidots topiks. "Pieliks roku un būs labs" ir katrā topikā, kurā figurē viscaur ispuvusi žurka, kurai pat nav pie kā piemetināt ielāpus. Treškārt, vēl ir yoloswag studenti wannabe drifteri, kuri uzskata, ka koplietošanas ceļi = trase. Nodauzīt visas apmales un nolocīt katru stabu viņi uzskata par savu primāro pienākumu. Gan es, gan daudzi citi lietotāji tāpēc īsti nevēlas sevi asociēt ar e36.lv, līmēt uzlīmes un stāties klubā, jo šīs "komūnas" reputācija ir zem katras kritikas, diemžēl.
Profila bilde
Duuj
Ziņojumi: 1132
Pievienojies: 31 Aug 2012, 03:45
Braucu ar: Sarkanu kupeju
Atrašanās vieta: Limbaži

24 Dec 2016, 13:33

Juuu. Taisnība. Manās acīs šie cilvēki iekš e36.lv ir senseji :hahaha: :super: Iet runa par Dogmu un Agni.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

24 Dec 2016, 14:24

Te jau ir tq problema,ka cilveki nemak uztvert kritiku.tas,ka Tu pasaki,ka arkas ir pilniga dirsa sataisiitas un ipashnieks sacepjas un sak huinju dziit,ar to sakas interneta kaujas.ja liec bildes,esi gatavs kritikai un ari atbalstam.personigi man ir bijushas katastrofas,bet esmu macijies un pat kabra visas parmainjas es sheit nelieku,jo tas visa ir tik nenoziimigi.
Piekritu,ka vajadzetu smagi izvertet (mans e36) topika vajadzibu un moderiem to kontrolet.zinu,kq daudz sheit ljoti asi uztver manu kritiku,bet es varu mierigi likt roku uz sirds un apgalvot,ka ta nav uzdirshana,bet titi viedoklis no malas.
Daudzi tagad kliegs,ka galvenais,ka pasham patiik,bet shie-galvenais ,ka pasham patiik- pat TA nevar iziet sakariigi.
Te ir ljoti daudz useri,kuri parkapushi knapi 20 gadu skieksni,viss saprotams.jaunibas maksimalisms,mes visi ar to esam bijushi saistiti,viens vairak,viens mazak,bet ahie 20mit gadigie ljoti shvaki uztver kritiku un ieteikumus no malas.daudz sakima kingsteja par k91 kupejas krasu,bet esam reali,tagad ta ir viena no baudamakajam kupejam,bet te 80% ir mashinas zem katras stock,stance kritikas.
Jums ir jaasaprot viena lieta,viss negrozas tiki ap e36.

Un vel viena lieta,vakar ljoti cilvecigi banu orgam pajautaju,par ,ko man bija bans.atbilde nogqlinaja"gribi vel uz menesi??" Un tadus jus liekat par moderiem,kuri pat cilvecigi neko nemak pamatot?
Man ir liela mute,par to mav shaubu,bet es par katru savu vardu atbildu,bet par nozhelu,te ir ljoti daudzi interneta Chaki Norisi.
Priecigus Ziemassvetkus jums visiem
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
chillhouse
Ziņojumi: 440
Pievienojies: 10 Mai 2014, 15:28
Braucu ar: E71, F15
Atrašanās vieta: Rīga

24 Dec 2016, 14:32

Inferno rakstīja:Es labprāt e36.lv redzētu tik kvalitatīvu kā e30.lv, tikai ar lielāku aktivitāti, bet... nebūs. Tagad šis forums lēni, bet mērķtiecīgi pārvēršas par powera wannabe jaunāko brāli, kur primārais ir nevis kvalitatīvs saturs un sarunas par e36, bet vienam otra nodiršana un regulāras ziepenes. Pirmkārt, šo forumu par ateju pārvērš tie, kuri regulāri kādam dirš virsū, pļūta katrā "Mans E36" topikā savu "ļoti svarīgo un vērtīgo eksperta viedokli" un visādi citādi piesārņo vidi. Nesaukšu nikus, bet vairums sapratīs, par kuriem indivīdiem ir runa. Dēļ viņiem šis forums daudziem asociējas ar bērnudārzu, un ne bez iemesla. Otrkārt, viss ir slikti arī dēļ tiem cirvjiem, kuri slavē katru miskasti, kurai šeit tiek izveidots topiks. "Pieliks roku un būs labs" ir katrā topikā, kurā figurē viscaur ispuvusi žurka, kurai pat nav pie kā piemetināt ielāpus. Treškārt, vēl ir yoloswag studenti wannabe drifteri, kuri uzskata, ka koplietošanas ceļi = trase. Nodauzīt visas apmales un nolocīt katru stabu viņi uzskata par savu primāro pienākumu. Gan es, gan daudzi citi lietotāji tāpēc īsti nevēlas sevi asociēt ar e36.lv, līmēt uzlīmes un stāties klubā, jo šīs "komūnas" reputācija ir zem katras kritikas, diemžēl.
+328
Attēls
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

24 Dec 2016, 14:54

Klubs ir nedaudz cits stāsts.
Es gan nedaudz nesaprotu, ja te viss ir tik slikti, "80% mašīnu ir miskastes", kāpēc apmeklēt forumu kaut kam citam izņemot detaļu iepirkšanu? Ja jums nepatīk meitenes ar duck face, jūs taču arī neejat facebookā un nerakstiet cik viss tur ir slikti? Tāpat liela daļa no šiem "negribu sevi asociēt ar e36.lv", ne visi, protams, brauc uz sabraucieniem, sezonas pasākumiem un sūta bildes kalendāram. Tad kā tur īsti ir, negribu būt e36.lv, bet gribu?
Jā, es pilnībā piekrītu, vajadzētu būt izmaiņām topiku vērtēšanai pirms publicēšanas utt., taču tad ir jāizvēlas - forums: kvalitatīvs, bet ar mazu aktivitāti, vai šāds te kur katru dienu var kaut ko izlasīt, par kādu pasmieties utt., Gribētos kvalitāti un aktivitāti, bet tas īsti nav iespējams, vismaz šobrīd.

Un vēl jautājums, cik tad tādu tehniski interesanto topiku, kur kāds kaut ko būvē ir? Lielākā daļa ar kvalitatīviem e36 ieliek m52b28, vai labākajā gadījumā m54b30, un tad ik pa laikam iemet kādus dārgus diskus nopirkuši, vai ar ko ādas salonu iztīrījuši.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

24 Dec 2016, 15:16

cipruss18 rakstīja: Un vel viena lieta,vakar ljoti cilvecigi banu orgam pajautaju,par ,ko man bija bans.atbilde nogqlinaja"gribi vel uz menesi??" Un tadus jus liekat par moderiem,kuri pat cilvecigi neko nemak pamatot?
Man ir liela mute,par to mav shaubu,bet es par katru savu vardu atbildu,bet par nozhelu,te ir ljoti daudzi interneta Chaki Norisi.
Priecigus Ziemassvetkus jums visiem
Nevajag izraut no konteksta un bāzt batonus! Kādā manierē pajautāji tādā manierē, tikpat cilvēciski, atbildēju un atbildēju tā tikai tāpēc, ka zināju, ka līdīsi meklēt kašķi! Tā kā nevajag izlikties par muļķi, ļoti labi zini par ko tika uzlikts! Tev tika paskaidrots vairāk kā vajadzētu!
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

24 Dec 2016, 15:24

Kāds var pateikt saitu kurā varēja pārbaudīt auto VIN numuru?
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

24 Dec 2016, 15:25

It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

24 Dec 2016, 15:34

Es vēlētos turpināt topiku ,bet augstāk minēto pļūtītāju un, viss ir slikti ko TU dari, es to nedaru.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !