Šeit var papļāpāt !!!

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
S.P.
Ziņojumi: 72
Pievienojies: 18 Apr 2016, 09:11

24 Mar 2017, 01:39

Attēls
S.P.
Ziņojumi: 72
Pievienojies: 18 Apr 2016, 09:11

24 Mar 2017, 01:41

Attēls
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

24 Mar 2017, 05:24

rasbainieks36 rakstīja:Lieta tāda ka braucu pa pilsētu un spidiks pazuda un bisk ieberu un apturēja ceļinieki un radars esot radijis 110 atņēma tiesības un 3 dienu laikā uz izskatīšanu ka jums liekas cik aptuveni liels sods un vai var ari atdot atpakaļ tai izskatīšanā un neatņemt ?
Biskit? :gigigi:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

24 Mar 2017, 08:10

Bišk iebēra, no 50 līdz 110 :emo:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

24 Mar 2017, 08:28

Normāliem cilvēkiem nav jābaidās no sodiem un cp un pārkāpumiem jo viņiem tādu nav.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

24 Mar 2017, 08:51

Inferno rakstīja:Bišk iebēra, no 50 līdz 110 :emo:
A spidometrs tak neraada :hahaha:
Valtr visiem ir sodi un visi parkapj noteikumus
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

24 Mar 2017, 09:20

Piekrītu, noteikumus nepārkāpj tikai cilvēki kuri nemāk braukt.
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28

24 Mar 2017, 10:50

Būtu sataisījis spidometru par daudz mazāku naudu kā tagad sodos samaksāsi. Un būtu turpinājis braukt pats, nevis pasažiera krēslā.
Attēls
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

24 Mar 2017, 10:52

rasbainieks36 rakstīja:Lieta tāda ka braucu pa pilsētu un spidiks pazuda un bisk ieberu un apturēja ceļinieki un radars esot radijis 110 atņēma tiesības un 3 dienu laikā uz izskatīšanu ka jums liekas cik aptuveni liels sods un vai var ari atdot atpakaļ tai izskatīšanā un neatņemt ?
neados atpakal, saku no pieredzes , izskatis cik lielu naudas sodu likt un viss
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

24 Mar 2017, 12:51

Nu reali.kads ir pamatojums,lai tev atgrieztu tiesibas?Tu ka lohs uzvilki uz 110km vieta kur ir 50.
Tagax bus vien jagremo savas kakas un viss
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

24 Mar 2017, 13:29

Kur vispār prāts spiest tad kad atsaka spidometrs? :hahaha: Tas jau startā ir stulbi.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

24 Mar 2017, 14:26

Pēc motora apgriezieniem jau nevar aptuveni zināt cik ātri brauc :hahaha:
Lomax rakstīja:Man nevajag lasit nekadas vestures gramatas. Man ome izgaja cauri visam karam, daudz ko ir parzivojusi un daudz ko ir stastijusi. Man sava vesture un sava nozime lentitei..
Nesaprotu kapec jums ta lentite neliek mieru, tapat nedzivoju ieks LV un jus mani ar to neredzesiet uz celiem. Ta ka cill :)) :doh: :hahaha:
Paturpinot šo nedaudz šo tēmu, nekas īsti nav pret pašu lentīti, tikai ir daži sīkumi ko nav īsti ētiski darīt. Šeit pat neiet runa par tautību nav man nekāda naida pret krieviem, ukraiņiem, angļiem vai jeb ko citu. Bet ja mūsdienu Eiropā kāds piekārtu pie loga kāršu krustu viņu nolinčotu nedomājot, un neviens neklausītos paskaidrojumos, ka "man šai lentītei ir cita nozīme - ugunskrusts, piemēram" . Es vienkārši neatbalstu to, kas notiek Ukrainā, un neuzskatu, ka tam būtu nepieciešama slavināšana izplatot šīs krāsas ;)
Jā, arī mani radi ir gājuši karam cauri un bez vēsts pazuduši Sibīrijā, tieši tāpat kā 80% Latvijas iedzīvotāju ir kāds radinieks, kas tam gājis cauri. bet tāpēc es nekliedzu "stulbie krievi", ne jau viņi pie tā vainīgi, bet tā laika varas, kuru pēcteči šobrīd dara tikpat briesmīgas lietas, kā pirms 70 gadiem. Un tāpēc nedaudz iedzēla sirdī, ka normāli un sakarīgi domājoši jauni cilvēki, izmanto šādus simbolus, varbūt pat īsti neaizdomājoties par to patieso nozīmi, un katru kurš par to aizrāda vai domā savādāk nicina. Saprotu, saprotu Tava mašīna, tavas domas, tavs stāsts, kāpēc man vispār ar savu viedokli tur būtu jālien un kāpēc nevaru likties mierā :hahaha:
Nekāda naida :drink:
Varat man droši sviest ar kartupeļiem, gan jau apdomāšos un izdzēsīšu šo postu :lol: :drink:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

24 Mar 2017, 15:07

Visu pareizi pateici ;)
P.S Uz randiņu iesi? :rolleyes: :gigigi:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

24 Mar 2017, 15:09

Draugs šo ideju diez vai atbalstīs :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

24 Mar 2017, 15:20

Linda rakstīja:Draugs šo ideju diez vai atbalstīs :lol:
Eh :sad:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

24 Mar 2017, 15:30

Linda rakstīja:Pēc motora apgriezieniem jau nevar aptuveni zināt cik ātri brauc :hahaha:
Lomax rakstīja:Man nevajag lasit nekadas vestures gramatas. Man ome izgaja cauri visam karam, daudz ko ir parzivojusi un daudz ko ir stastijusi. Man sava vesture un sava nozime lentitei..
Nesaprotu kapec jums ta lentite neliek mieru, tapat nedzivoju ieks LV un jus mani ar to neredzesiet uz celiem. Ta ka cill :)) :doh: :hahaha:
Paturpinot šo nedaudz šo tēmu, nekas īsti nav pret pašu lentīti, tikai ir daži sīkumi ko nav īsti ētiski darīt. Šeit pat neiet runa par tautību nav man nekāda naida pret krieviem, ukraiņiem, angļiem vai jeb ko citu. Bet ja mūsdienu Eiropā kāds piekārtu pie loga kāršu krustu viņu nolinčotu nedomājot, un neviens neklausītos paskaidrojumos, ka "man šai lentītei ir cita nozīme - ugunskrusts, piemēram" . Es vienkārši neatbalstu to, kas notiek Ukrainā, un neuzskatu, ka tam būtu nepieciešama slavināšana izplatot šīs krāsas ;)
Jā, arī mani radi ir gājuši karam cauri un bez vēsts pazuduši Sibīrijā, tieši tāpat kā 80% Latvijas iedzīvotāju ir kāds radinieks, kas tam gājis cauri. bet tāpēc es nekliedzu "stulbie krievi", ne jau viņi pie tā vainīgi, bet tā laika varas, kuru pēcteči šobrīd dara tikpat briesmīgas lietas, kā pirms 70 gadiem. Un tāpēc nedaudz iedzēla sirdī, ka normāli un sakarīgi domājoši jauni cilvēki, izmanto šādus simbolus, varbūt pat īsti neaizdomājoties par to patieso nozīmi, un katru kurš par to aizrāda vai domā savādāk nicina. Saprotu, saprotu Tava mašīna, tavas domas, tavs stāsts, kāpēc man vispār ar savu viedokli tur būtu jālien un kāpēc nevaru likties mierā :hahaha:
Nekāda naida :drink:
Varat man droši sviest ar kartupeļiem, gan jau apdomāšos un izdzēsīšu šo postu :lol: :drink:
Vācijā par atklātu kāšu krustu draud 2. gadu cietumsods...
Pēdējais labojis ZzevsS - 24 Mar 2017, 16:06, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
TFP
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 10 Jan 2017, 00:25

24 Mar 2017, 15:48

ZzevsS rakstīja:
Linda rakstīja:Pēc motora apgriezieniem jau nevar aptuveni zināt cik ātri brauc :hahaha:
Lomax rakstīja:Man nevajag lasit nekadas vestures gramatas. Man ome izgaja cauri visam karam, daudz ko ir parzivojusi un daudz ko ir stastijusi. Man sava vesture un sava nozime lentitei..
Nesaprotu kapec jums ta lentite neliek mieru, tapat nedzivoju ieks LV un jus mani ar to neredzesiet uz celiem. Ta ka cill :)) :doh: :hahaha:
Paturpinot šo nedaudz šo tēmu, nekas īsti nav pret pašu lentīti, tikai ir daži sīkumi ko nav īsti ētiski darīt. Šeit pat neiet runa par tautību nav man nekāda naida pret krieviem, ukraiņiem, angļiem vai jeb ko citu. Bet ja mūsdienu Eiropā kāds piekārtu pie loga kāršu krustu viņu nolinčotu nedomājot, un neviens neklausītos paskaidrojumos, ka "man šai lentītei ir cita nozīme - ugunskrusts, piemēram" . Es vienkārši neatbalstu to, kas notiek Ukrainā, un neuzskatu, ka tam būtu nepieciešama slavināšana izplatot šīs krāsas ;)
Jā, arī mani radi ir gājuši karam cauri un bez vēsts pazuduši Sibīrijā, tieši tāpat kā 80% Latvijas iedzīvotāju ir kāds radinieks, kas tam gājis cauri. bet tāpēc es nekliedzu "stulbie krievi", ne jau viņi pie tā vainīgi, bet tā laika varas, kuru pēcteči šobrīd dara tikpat briesmīgas lietas, kā pirms 70 gadiem. Un tāpēc nedaudz iedzēla sirdī, ka normāli un sakarīgi domājoši jauni cilvēki, izmanto šādus simbolus, varbūt pat īsti neaizdomājoties par to patieso nozīmi, un katru kurš par to aizrāda vai domā savādāk nicina. Saprotu, saprotu Tava mašīna, tavas domas, tavs stāsts, kāpēc man vispār ar savu viedokli tur būtu jālien un kāpēc nevaru likties mierā :hahaha:
Nekāda naida :drink:
Varat man droši sviest ar kartupeļiem, gan jau apdomāšos un izdzēsīšu šo postu :lol: :drink:
Vācijā par atklātu kāršu krustu draud 2. gadu cietumsods...
Varbūt pārprotu un varbūt man nevajadzētu piesipties pie vārdu pareizrakstības, bet tomēr, pareizāk būtu kāšu krusts
///LLP
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

24 Mar 2017, 15:52

Kāpēc man visu dzīvi likās, ka to raksta tā. Sajutos dumja :lol: , bet paldies vismaz zināšu.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

24 Mar 2017, 19:11

Cik apmēram maksā nosmilsot diskus?
Profila bilde
Sprogis
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 26 Jūl 2012, 22:16
Braucu ar: e60, e46
Atrašanās vieta: Ikšķile

24 Mar 2017, 19:14

zurkae36 rakstīja:Cik apmēram maksā nosmilsot diskus?
Blast.lv ir cenu lapa