Šeit var papļāpāt !!!

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

20 Jūl 2017, 12:28

Man liekas,ka pret izmaiņām neviens pa lielam neko neteica,vienkārši vajadzēja iepriekš kaut mājienu izteikt,ka kaut kas tāds plānojas. Ir nesmuki nedaudz teikt,ka mēs te e36 lietotāji esam tirgus bābas un kaut ko čīkstam. Ir vēl nesmukāk teikt,ja nepatīk,neviens jūs te netur! :super:
Paldies par uzmanību! :bye:

P.S Savu pozīciju varu pateikt ne tikai te,bet jebkuram acīs,it īpaši tiem, kam liksies,ka šajos vārdos ir kaut kas aplams :super:
Redzēju pirmo e90 topiku - ļoti interesants,nav vārdu pat.
rvars
Ziņojumi: 1001
Pievienojies: 07 Mar 2012, 20:01
Braucu ar: sapņiem
Atrašanās vieta: lauki

20 Jūl 2017, 13:01

A!gars rakstīja: 20 Jūl 2017, 12:06
edzis rakstīja: 18 Jūl 2017, 18:04 Atceros, ka agrāk bija draugiem.lv un katru reizi kā tur iznāca dizaina izmaiņas, visi bļāva ka fuu, sūds utt. Pagāja mēnesis un neviens pat neatcerējās kā izskatijās tas vecais variants. Tie e36.lv taisītāji pat neapzinās kas tas vispaar ir, noorganizēt pasākumu un cik tas vispār maksā. Protams, lūdzu, rīkojat savus milzu pasākumus un es labprāt paskatīšos kā jums tas sanāks. Viss būs daudz labāk, tas nu ir skaidrs. Webam šobrīd uzpeld visādas nepilnības, kas tā protams netiks atstātas.

Kas mainīsies, tas izdzīvos :drink:
Respektīvi tīri naudas jautājums. Tad tā arī sakat. Kāda jēga vairot negācijas sūtot dirst foruma biedrus, kas te jau ir gadu 6 tikai tāpēc, ka nevēlaties/nevarat skaidri paskaidot čo pa čom. ..
... "Vajag piķi krutākiem pasākumie, visiem no tā būs labāk, tāpēc vajag maksātspējīgus biedrus (kas acīmredzot brauc ar dārgākiem auto) un ja piķis tev nav problēma, lai arī brauc ar E36, tad laipni aicnāts palikt, ja nē, knāb ķieģeli". (Var to uzrakstīt smukāk) Viss. No manas puses nekādu jautājumu nebūtu. Mani mulsina neskaidrība. Protams, sēdēšu, gaidīšu kas tad nu būs, ja jau intriga un drāma tika apzināti veidota.
This. Ja tik ļoti sāp naudas jautājums pasākumu organizēšanā tad kur ir problēma noteikt dalības maksu, piemēram, 20, 30, 50 eiro? Domāju, ka lielākā daļa labāk izvēlētos būt 20 saprātīgu cilvēku sabiedrībā nevis 100 idiotu barā. Ja foruma vadība domā citādi - excusez moi

Zīmīgi, ka iebildumus lielākoties izsaka foruma lietotāji, kas šeit ir reģistrējušies relatīvi sen
E36 328i+ lpg 95'
NB MX-5 99'
E46 325ix lpg 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

20 Jūl 2017, 13:51

Cik bijusi saskarsme un iespēja novērtēt atbildīgo cilvēku (laikam saucās e36 club Latvia) profesionalitāti, ieinteresētību un kompetenci, varu teikt tikai vienu. Ir tāds teiciens - nelekt augstāk par savu pakaļu. Nu te velk uz to pusi.
Bija vēl daudz kur augt, pirms iet tālāk.

Protams, daži no kluba biedriem atstājuši pozitīvu iespaidu. Lielākā daļa gan tomēr vēl ir bērna prātā - lūk Jums arī rezultāts. Atbildes uz jautājumiem, veids kādā tiek veiktas pārmaiņas utt.

No cita viedokļa skatoties - kopš man vairs nav e36, šis forums kļuva neinteresants. Tik cik ieķert kādu lamatu paskrūvēt un pārdot. Tagad varbūt apsvēršu domu uztaisīt stāstu par kādu no tagadējiem autiņiem. Ja te tas viss attīstīsies daudz maz normāli.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

20 Jūl 2017, 13:54

rvars rakstīja: 20 Jūl 2017, 13:01
A!gars rakstīja: 20 Jūl 2017, 12:06
edzis rakstīja: 18 Jūl 2017, 18:04 Atceros, ka agrāk bija draugiem.lv un katru reizi kā tur iznāca dizaina izmaiņas, visi bļāva ka fuu, sūds utt. Pagāja mēnesis un neviens pat neatcerējās kā izskatijās tas vecais variants. Tie e36.lv taisītāji pat neapzinās kas tas vispaar ir, noorganizēt pasākumu un cik tas vispār maksā. Protams, lūdzu, rīkojat savus milzu pasākumus un es labprāt paskatīšos kā jums tas sanāks. Viss būs daudz labāk, tas nu ir skaidrs. Webam šobrīd uzpeld visādas nepilnības, kas tā protams netiks atstātas.

Kas mainīsies, tas izdzīvos :drink:
Respektīvi tīri naudas jautājums. Tad tā arī sakat. Kāda jēga vairot negācijas sūtot dirst foruma biedrus, kas te jau ir gadu 6 tikai tāpēc, ka nevēlaties/nevarat skaidri paskaidot čo pa čom. ..
... "Vajag piķi krutākiem pasākumie, visiem no tā būs labāk, tāpēc vajag maksātspējīgus biedrus (kas acīmredzot brauc ar dārgākiem auto) un ja piķis tev nav problēma, lai arī brauc ar E36, tad laipni aicnāts palikt, ja nē, knāb ķieģeli". (Var to uzrakstīt smukāk) Viss. No manas puses nekādu jautājumu nebūtu. Mani mulsina neskaidrība. Protams, sēdēšu, gaidīšu kas tad nu būs, ja jau intriga un drāma tika apzināti veidota.
This. Ja tik ļoti sāp naudas jautājums pasākumu organizēšanā tad kur ir problēma noteikt dalības maksu, piemēram, 20, 30, 50 eiro? Domāju, ka lielākā daļa labāk izvēlētos būt 20 saprātīgu cilvēku sabiedrībā nevis 100 idiotu barā. Ja foruma vadība domā citādi - excusez moi

Zīmīgi, ka iebildumus lielākoties izsaka foruma lietotāji, kas šeit ir reģistrējušies relatīvi sen
Vai tiešām Tu gribētu tik lielu pasākumu kā sezonas atklāšana, kur dalību ņem 20 normāli cilvēki?
Vai tomēr Tu gribētu 100 normālus cilvēkus ar dažādu pieredzi, idejām un iespējām, kuras varētu aprunāt pasākuma laika!
Lai dabūtu šos 100, kuriem infantīlisms ir aiz muguras, ir japaplašina foruma iespējas- 3er.
Profila bilde
Smileboy
Ziņojumi: 305
Pievienojies: 30 Aug 2014, 00:07
Braucu ar: Individuāli
Atrašanās vieta: Sigulda

20 Jūl 2017, 14:07

Ieliekat sākuma lapā rīkjoslu, lai nav jāver vaļā kāds topiks un tad tik pie viņas var tikt.
Profila bilde
JanisM
Ziņojumi: 99
Pievienojies: 03 Jūn 2015, 22:58
Braucu ar: 328

20 Jūl 2017, 14:08

Hello! Kāds var pateikt, kur atrast pagriezienu patronas un aizmugurējo lampu patronas?
Profila bilde
Smileboy
Ziņojumi: 305
Pievienojies: 30 Aug 2014, 00:07
Braucu ar: Individuāli
Atrašanās vieta: Sigulda

20 Jūl 2017, 14:10

JanisM rakstīja: 20 Jūl 2017, 14:08 Hello! Kāds var pateikt, kur atrast pagriezienu patronas un aizmugurējo lampu patronas?
Šrotos tak ir :rolleyes:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

20 Jūl 2017, 14:16

Kāds sakars ir lielam 3er pulkam ar pasākumu kvalitāti? Vairāk velk uz tieksmi pēc kvantitātes, tip, jo vairāk tautas - jo labāk, bet tā nebūt nav. Pēc pieredzes spriežot orgi vēl vairāk čīkstēs par to, ka grūti kaut ko noorganizēt, ja reiz knapi ar e36.lv pasākumiem tika galā. Uzrīkot vienlīdz interesantu pasākumu katrai 3er paaudzei ir stipri grūtāk, jo katras paaudzes piekritējiem ir un būs savas intereses, nauda šeit nebūs izšķirošais. E36 īpašnieki gribēs slīpēt Rullītī, E46 īpašnieki gribēs nopirkt sprauslas pa lēto un E90 īpašnieki gribēs vienkārši bārstīt zīmuļus. Ne velti taču katras paaudzes piekritējiem ir savi forumi - lai būtu starp savējiem un citi 3er netraucētu.
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

20 Jūl 2017, 14:18

erda - protams, kvalitatīvus pasākumus visi grib, un domāju ar lielāko prieku zem e36 karoga apmeklētu, ja tos organizētu jaunā 3er vadība.
BET daudzi šejienieši (kuru tomēr pagaidām nav maz) grib arī nepa*ist to e36 identitāti, kuras dēļ te kkad bija atnākuši (tas tgd kkādā ziņā palīdz ikdienā pievērt acis uz arvien biežākiem remontiem, brūkošo virsu rūsu utt utt). Par šo lietu laikam jau vērts būtu diskutēt ar kādu no adminiem, kas vēl joprojām ikdienā brauc ar e36 - tur teiksim tā būtu lielāka iespēja "dialogam".
Ja 5dienas sabraukumā es rastu atbildi, kāpēc netika vismaz dota iespēja (ja neviens neuzņemtos, tad varētu arī teikt, ka tas e36.lv tik tiešām nevienam nav vajadzīgs) kādam brīvprātīgajam uzņemties e36.lv turpmāko uzturēšanu (kaut vai ar mega lieliem jaunā 3er reklāmas baneriem (domāju lielākajai daļai pret to nebūtu nekas pretī, un es tikai priecātos, ka tie kas ikdienā brauc ar citu trojku pārceltos uz jauno mājvietu), tāpat 3er.lv ir lielāks potenciāls nākotnē (kamēr vien BMW ražo tās rojkas)), tad vrb pat ierastos, bet domāju adekvātas atbildes nebūs, pretējā gadījumā tas vnk tiktu izdarīts un tā vien rodas sajūta, ka paši neticējāt tam (kas man liekas bija veltīgi, jo kā jau teicu 3er.lv ir potenciāls), ko darat...
d[-_-]b
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

20 Jūl 2017, 14:25

Inferno rakstīja: 20 Jūl 2017, 14:16 Kāds sakars ir lielam 3er pulkam ar pasākumu kvalitāti? Vairāk velk uz tieksmi pēc kvantitātes, tip, jo vairāk tautas - jo labāk, bet tā nebūt nav. Pēc pieredzes spriežot orgi vēl vairāk čīkstēs par to, ka grūti kaut ko noorganizēt, ja reiz knapi ar e36.lv pasākumiem tika galā. Uzrīkot vienlīdz interesantu pasākumu katrai 3er paaudzei ir stipri grūtāk, jo katras paaudzes piekritējiem ir un būs savas intereses, nauda šeit nebūs izšķirošais. E36 īpašnieki gribēs slīpēt Rullītī, E46 īpašnieki gribēs nopirkt sprauslas pa lēto un E90 īpašnieki gribēs vienkārši bārstīt zīmuļus. Ne velti taču katras paaudzes piekritējiem ir savi forumi - lai būtu starp savējiem un citi 3er netraucētu.
Ko Tu esi izdarījis, e36.lv foruma labā?
Kā tu esi veicinājis viņa attīstību un kārtības nodrošināšanu?
Kāda ir tava artava pasākumo organizēšana, lai spētu NEPĀRTRAUKTI kritizēt! ?
Profila bilde
A!gars
Ziņojumi: 502
Pievienojies: 10 Apr 2011, 09:44

20 Jūl 2017, 14:31

Inferno rakstīja: 20 Jūl 2017, 14:16 Kāds sakars ir lielam 3er pulkam ar pasākumu kvalitāti? Vairāk velk uz tieksmi pēc kvantitātes, tip, jo vairāk tautas - jo labāk, bet tā nebūt nav. Pēc pieredzes spriežot orgi vēl vairāk čīkstēs par to, ka grūti kaut ko noorganizēt, ja reiz knapi ar e36.lv pasākumiem tika galā. ...
Ne velti taču katras paaudzes piekritējiem ir savi forumi - lai būtu starp savējiem un citi 3er netraucētu.
Man liekas doma ir pacelt cenu (līdz ar to rīkot vērienīgākus pasākumus, jau tuvāk Eiropas ne tikai LV līmenim). Cenai augot dalībnieku būs mazāk. Lai savāktu kaut cik daudz cilvēkus (lai nosegtu izdevumus) ar E36 fiziski pa īsu, tāpēc būs kopīgs pasākums. Tā vismaz es sapratu.
Pēdējais labojis A!gars - 20 Jūl 2017, 14:53, kopā labots 2 reizes.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

20 Jūl 2017, 14:32

Bet kā jau teicu, kāpēc nevar stulbus lēmumus kritizēt?
Par piemēru, LV valdība izdomātu kkādu sūdu, visi raudātu un dumpotos tikai tā un neviens neprasītu "kāpēc tu neesi valdībā, kādus likumprojektus tu esi pieņēmis?" :lol:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

20 Jūl 2017, 14:34

Nu man ir viens pazīstams deputāts, kas principā tā dara! :)
d[-_-]b
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

20 Jūl 2017, 14:35

erda rakstīja: 20 Jūl 2017, 14:25
Inferno rakstīja: 20 Jūl 2017, 14:16 Kāds sakars ir lielam 3er pulkam ar pasākumu kvalitāti? Vairāk velk uz tieksmi pēc kvantitātes, tip, jo vairāk tautas - jo labāk, bet tā nebūt nav. Pēc pieredzes spriežot orgi vēl vairāk čīkstēs par to, ka grūti kaut ko noorganizēt, ja reiz knapi ar e36.lv pasākumiem tika galā. Uzrīkot vienlīdz interesantu pasākumu katrai 3er paaudzei ir stipri grūtāk, jo katras paaudzes piekritējiem ir un būs savas intereses, nauda šeit nebūs izšķirošais. E36 īpašnieki gribēs slīpēt Rullītī, E46 īpašnieki gribēs nopirkt sprauslas pa lēto un E90 īpašnieki gribēs vienkārši bārstīt zīmuļus. Ne velti taču katras paaudzes piekritējiem ir savi forumi - lai būtu starp savējiem un citi 3er netraucētu.
Ko Tu esi izdarījis, e36.lv foruma labā?
Kā tu esi veicinājis viņa attīstību un kārtības nodrošināšanu?
Kāda ir tava artava pasākumo organizēšana, lai spētu NEPĀRTRAUKTI kritizēt! ?
Es jau iepriekš rakstīju - dodiet man e36.lv domenu, es uzņemšos turpināt to, kas jums vairs neinteresē, bet interesē visiem pārējiem. Salasīšu komandu un viss notiks, par spīti nelabvēlīgajiem apstākļiem. Sanāks - varēsi spriest pats. Nesanāks - atzīšu zaudējumu un vairs neko nekrtizēšu, varēsiet kritizēt mani.
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28

20 Jūl 2017, 14:36

Jaunos adminus aizskāru ar savu viedokli. Uzlika brīdinājumu :emo: Par e36 drīkstēja dirst. Nedod dievs par visu svēto e90 ko sliktu pateiks. :emo:
Attēls
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28

20 Jūl 2017, 14:37

Inferno, ņem mani par savu kvēlu sekotāju. Nopirkšu pat e36 dēļ tevis.
Attēls
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

20 Jūl 2017, 14:37

Es esmu par ideju, ka cilvēkiem jāļauj izvēlēties kur uzturēties. Ja viņi grib e36.lv un jums nav vēlmes ar to ņemties - esmu gatavs uzņemties.
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28

20 Jūl 2017, 14:43

100% gribēs e90 vērtību par domēnu noslaukt.
Attēls
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

20 Jūl 2017, 14:46

Inferno rakstīja: 20 Jūl 2017, 14:35
erda rakstīja: 20 Jūl 2017, 14:25
Inferno rakstīja: 20 Jūl 2017, 14:16 Kāds sakars ir lielam 3er pulkam ar pasākumu kvalitāti? Vairāk velk uz tieksmi pēc kvantitātes, tip, jo vairāk tautas - jo labāk, bet tā nebūt nav. Pēc pieredzes spriežot orgi vēl vairāk čīkstēs par to, ka grūti kaut ko noorganizēt, ja reiz knapi ar e36.lv pasākumiem tika galā. Uzrīkot vienlīdz interesantu pasākumu katrai 3er paaudzei ir stipri grūtāk, jo katras paaudzes piekritējiem ir un būs savas intereses, nauda šeit nebūs izšķirošais. E36 īpašnieki gribēs slīpēt Rullītī, E46 īpašnieki gribēs nopirkt sprauslas pa lēto un E90 īpašnieki gribēs vienkārši bārstīt zīmuļus. Ne velti taču katras paaudzes piekritējiem ir savi forumi - lai būtu starp savējiem un citi 3er netraucētu.
Ko Tu esi izdarījis, e36.lv foruma labā?
Kā tu esi veicinājis viņa attīstību un kārtības nodrošināšanu?
Kāda ir tava artava pasākumo organizēšana, lai spētu NEPĀRTRAUKTI kritizēt! ?
Es jau iepriekš rakstīju - dodiet man e36.lv domenu, es uzņemšos turpināt to, kas jums vairs neinteresē, bet interesē visiem pārējiem. Salasīšu komandu un viss notiks, par spīti nelabvēlīgajiem apstākļiem. Sanāks - varēsi spriest pats. Nesanāks - atzīšu zaudējumu un vairs neko nekrtizēšu, varēsiet kritizēt mani.
Kāpēc mums Tev būtu kkas jādod? Vārds, ko mes esam izveidojuši?!
Piem . newe36.lv ir brīvs un vēl kaudze uz kuriem vari taisīt savu forumu!
Mēģini!
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28

20 Jūl 2017, 14:50

Ko tu ar to domēnu iesāksi ? Baidies, ka nebūs tev biedri ?
Attēls