Viss par 3er.lv forumu

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
Richus
Ziņojumi: 798
Pievienojies: 23 Mar 2012, 15:51
Braucu ar: 350hp 700n
Reputācija: 6
 

18 Jūl 2017, 21:58

Pirkt, pārdot bmw detaļas, varētu iedalīt uz reiz pa kuzaviem un tad jau atiecīgi sadalās tā, kā bija iepriekš. Patiktos vēl, ka pēdējos 20 ierakstus rādītu kādā stabiņā.

Viss pārējais ir
Attēls
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

18 Jūl 2017, 22:05

Šeit nav nekada saistība ar citiem forumiem un to apvienošanu!
Viss paliek kā iepriekš, tikai, ja kāds vēlēsies, tad
pie mums varēs cept topikus un klāstīt info par visām 3er virsbūvēm!

Gan praksē un ar laiku izbaudīsiet šis modifikācijas priekšrocības, gan informācijas apmaiņas ziņā forumā, gan pasākumos klātienē!


Nenoliedzu, ka būs/ir tehniska un organizatoriska rakstura problēmas, gan forumā, gan pasākumos un mēs kā pasākuma organizatori analizējam paveikto un atskatamies uz kļūdām, lai tās nepieļautu nākotnē.
Tāpēc esiet iecietīgi, apgūstat jauno foruma dizainu un funkcionalitāti un tiekamies jau pirmajos kopīgajos pasākumos zem 3er.lv!

;)
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

18 Jūl 2017, 22:09

Richus rakstīja: 18 Jūl 2017, 21:58 Pirkt, pārdot bmw detaļas, varētu iedalīt uz reiz pa kuzaviem un tad jau atiecīgi sadalās tā, kā bija iepriekš. Patiktos vēl, ka pēdējos 20 ierakstus rādītu kādā stabiņā.

Viss pārējais ir
Attēls
tiks dalīta pirkt/pārdod pa virsbūvēm
Profila bilde
Agrais
Ziņojumi: 288
Pievienojies: 21 Nov 2011, 23:37
Braucu ar: e36 kuutinju
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 2
 

18 Jūl 2017, 22:59

galīgi garām, šis vairs nav e36 forums, bet kā daudzi minēja (sākums uz bmwpower)...
kāds labums visus 3er samest vienā čupā? lai sāktos bardaks?...
es nācu forumā un pievienojos tam jo man ir e36, tātad arī gribu lasīt un meklēt info tikai par e36 nevis te tagad pa vidu pļūtīs citi modeļi....wtf...
kas ar pasākumiem, tajos arī man būtu jāskatās uz e46 utt kuri man nafig neinteresē, disciplīnās arī noliks blakus e46 un aiziet?
ar kuru galu vispār domā idejas autori... jums pašiem neienāca prātā ka tas vairumam lietotāju var nepatikt?
es personīgi pavērošu kas notiks tālāk, bet nedomāju ka te iegriezīšos tik bieži kā iepriekš.....
PALDIES KA VISU SADIRSĀT :doh: :doh:
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 

18 Jūl 2017, 23:07

Es tā iedomājos ja jau mēs esam vienota 3er grupa , tad lielo forumu varētu sadalīt vairākās apakšgrupās kur būtu tikai konkrētie modeļa auto uz kā esi uzpiedis , kautko līdzīgu kā pievienoju attēlā , kad zem katras grupas būtu savs PĒRK/PĀRDOD un katrai grupai būtu savs Mans e36 vai Mans e46 vai Mans F30/F31 un katrai grupai būtu sava galvenā apakšlapa kas atverās uzpiežot uz konkrētā modeļa/markas un tur kā kādreiz atvertos karstākie 20 raksti kuri pēdējie tikuši komentēti tas būtu superīgi un tad vis būtu daudz vienkāršāk atrodams un saskatāms un varētu arī ieiet pasapņot pie F31 modeļiem kad E36 modeļu autori jau visi guļ naktīs un tā, varbūt tas ir pa daudz prasīts un prasa lielu piepūli , bet domāju ideja laba. :rolleyes:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 

18 Jūl 2017, 23:24

Un par sezonas atklāšanu un noslēgumu arī gribētos jau lai paliek katram modelim savs, jo kā bija līdz šim ar visu drift/ drag un pārējo bija superīgi , domāju ka ja visi 3er sabrauks uz to pasu 333 tad jau tur tas pasākums ievilktos dienām un drag race ja būtu jāsadala katram modelim , tad jau nu nezinu cik ilgi būtu jāgaida līdz visi nobrauktu [ pieņemot ka masveidā pieaugs lietotāju skaits] :D
Vai arī vienkārši par tādām disciplīnām jaizmirst.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

18 Jūl 2017, 23:26

buba rakstīja: 18 Jūl 2017, 23:07 Es tā iedomājos ja jau mēs esam vienota 3er grupa , tad lielo forumu varētu sadalīt vairākās apakšgrupās kur būtu tikai konkrētie modeļa auto uz kā esi uzpiedis , kautko līdzīgu kā pievienoju attēlā , kad zem katras grupas būtu savs PĒRK/PĀRDOD un katrai grupai būtu savs Mans e36 vai Mans e46 vai Mans F30/F31 un katrai grupai būtu sava galvenā apakšlapa kas atverās uzpiežot uz konkrētā modeļa/markas un tur kā kādreiz atvertos karstākie 20 raksti kuri pēdējie tikuši komentēti tas būtu superīgi un tad vis būtu daudz vienkāršāk atrodams un saskatāms un varētu arī ieiet pasapņot pie F31 modeļiem kad E36 modeļu autori jau visi guļ naktīs un tā, varbūt tas ir pa daudz prasīts un prasa lielu piepūli , bet domāju ideja laba. :rolleyes:
sadaļas, kuras būs nepieciešams sadalīt pa virsbūvēm, tas līdzīgi ir/būs izdarīts! ;)
Marttyy
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 20 Dec 2015, 18:35
Braucu ar: e36 Compact
Atrašanās vieta: Rīga

18 Jūl 2017, 23:32

buba rakstīja: 18 Jūl 2017, 23:07 Es tā iedomājos ja jau mēs esam vienota 3er grupa , tad lielo forumu varētu sadalīt vairākās apakšgrupās kur būtu tikai konkrētie modeļa auto uz kā esi uzpiedis , kautko līdzīgu kā pievienoju attēlā , kad zem katras grupas būtu savs PĒRK/PĀRDOD un katrai grupai būtu savs Mans e36 vai Mans e46 vai Mans F30/F31 un katrai grupai būtu sava galvenā apakšlapa kas atverās uzpiežot uz konkrētā modeļa/markas un tur kā kādreiz atvertos karstākie 20 raksti kuri pēdējie tikuši komentēti tas būtu superīgi un tad vis būtu daudz vienkāršāk atrodams un saskatāms un varētu arī ieiet pasapņot pie F31 modeļiem kad E36 modeļu autori jau visi guļ naktīs un tā, varbūt tas ir pa daudz prasīts un prasa lielu piepūli , bet domāju ideja laba. :rolleyes:
Piekrītu :super: un galvenajā lapā atstāt vispārinātās sadaļas (bildes/video, šeit var papļāpāt, notikumi ielās, klubu biedru 3er, autosports, utt)
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 

18 Jūl 2017, 23:34

erda rakstīja: 18 Jūl 2017, 23:26
buba rakstīja: 18 Jūl 2017, 23:07 Es tā iedomājos ja jau mēs esam vienota 3er grupa , tad lielo forumu varētu sadalīt vairākās apakšgrupās kur būtu tikai konkrētie modeļa auto uz kā esi uzpiedis , kautko līdzīgu kā pievienoju attēlā , kad zem katras grupas būtu savs PĒRK/PĀRDOD un katrai grupai būtu savs Mans e36 vai Mans e46 vai Mans F30/F31 un katrai grupai būtu sava galvenā apakšlapa kas atverās uzpiežot uz konkrētā modeļa/markas un tur kā kādreiz atvertos karstākie 20 raksti kuri pēdējie tikuši komentēti tas būtu superīgi un tad vis būtu daudz vienkāršāk atrodams un saskatāms un varētu arī ieiet pasapņot pie F31 modeļiem kad E36 modeļu autori jau visi guļ naktīs un tā, varbūt tas ir pa daudz prasīts un prasa lielu piepūli , bet domāju ideja laba. :rolleyes:
sadaļas, kuras būs nepieciešams sadalīt pa virsbūvēm, tas līdzīgi ir/būs izdarīts! ;)
Domāju ka ''Mans 3er'' ar būtu jāsadala pa virsbūvēm.
un tas viss būtu jauzliek lapas augšdaļā kur atvērtos visas sadaļas pa konkrēto virsbūvi, lai jebkurš jaunais lietotājs uzreiz būtu lietas vadībā un zinātu kur doties, nu bet tas tik tā.
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...

19 Jūl 2017, 00:20

buba rakstīja: 18 Jūl 2017, 23:24 Un par sezonas atklāšanu un noslēgumu arī gribētos jau lai paliek katram modelim savs, jo kā bija līdz šim ar visu drift/ drag un pārējo bija superīgi , domāju ka ja visi 3er sabrauks uz to pasu 333 tad jau tur tas pasākums ievilktos dienām un drag race ja būtu jāsadala katram modelim , tad jau nu nezinu cik ilgi būtu jāgaida līdz visi nobrauktu [ pieņemot ka masveidā pieaugs lietotāju skaits] :D
Vai arī vienkārši par tādām disciplīnām jaizmirst.
Ar e36 un to kaa visi te katru reizi pirms sezonas atklashanas raud par ieejas maksaam kuras ir smiekliigas vairaak par rulliiti neredzeet...un par to pashu jau te pus forums raudaaja ka esot apnicis....bet ieteikumi foruma izveidei lai paliek,mēs neignorējam tos bet gan labas idejas apstrādājam;))
Un tiem kas visu laiku kautko raud un lej...velreiz arkartoshos-vainu sadzivojat ar to kaa ir vainu rullējat uz FB grupaam visadam un tur atstajat smaku un laizhat asarińu-no malas tak smiekligi izskataties-raud kā tādi skuķi-nav vairs taada e36.lv un nebūsar to njaudēšanu nekas panakts netiks...viss basta!
BMW_The Ultimate Repair Bill
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

19 Jūl 2017, 00:26

Visu labu e36.lv :super: sveiks bmwpower edition 3er.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

19 Jūl 2017, 00:33

Normāla attieksme - "vai nu sagremojat pārmaiņas, vai nu pisās prom" :doh: :hahaha: Kā jau vienmēr, principā... pie tam, ka alternatīvs variants (vecais forums) netiek piedāvāts vispār. Bet nu nopietni - jūs ar šādu attieksmi plānojat apvienot cilvēkus, nemaz neuzskatot par vajadzīgu ieklausīties viņu viedoklī!? :gigigi:

Kopumā ideja apvienoties lielākā komūnā tomēr nešķiet nemaz tik slikta, ja labi padomā, bet neuzskatu, ka tāpēc bija vajadzība slēgt veco forumu. Domāju, ka ļoti daudziem tieši tāpēc arī patika e36.lv, jo tur nebija nekā lieka un nevajadzīga, viss tikai par un ap konkrēto auto, tagad izskatās, ka būs vai nu pagrimums, vai nu haoss.
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 

19 Jūl 2017, 01:02

So epic final :emo: pie kā ir jāvēršas par topika likvidēšanu, jo tuliņ te saskries visādi e46redyoloeindželājz un sāks pa visiem topikiem saukāt e36 par misenēm un lūžņiem tai pat laikā kasot sīceni mogo maksājumam un 5litriem gāzītes .. bēdīgi
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
DavisM
Ziņojumi: 11
Pievienojies: 04 Apr 2016, 18:48

19 Jūl 2017, 04:56

Kapec jabāzē 3er forums uz e36 foruma bazes, taisat jaunu forumu un viss. Vai dodat iespeju uz e36 domēna taisit e36 forumu, ja ir gribetaji.

Mans viedoklis.
Profila bilde
andrjuha37
Ziņojumi: 584
Pievienojies: 17 Jūn 2014, 22:03
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 3
 

19 Jūl 2017, 08:20

RIP e36.lv :sad:
apvienot 3ser ? - priekš kam ?
manuprat e36 bija tieši tadiem cilvekiem kas slimo ar to kuzavu , ja nu dzive gadas kad nomajni auto , kur garantija ka tas vispar bus bmw un vel nu vairak 3ser , zinu ka daudziem e36 ir bezmazvai svetdienas auto vai trasej vai nopardots , un ikdiena parvietojas uz citiem auto , bet tas neliedz tev iespeju ienakt foruma un diskutet ar čomiem , vai 5dienas vakara pieripot uz kadu Plazu piemeram , vai apmeklet e36 pasakumus , brauc kaut vai ar riteni , liec mala un diskute ar ko un par ko gribi !!! tad jau tiesam varejat nosaukt par auto.lv , jo daudziem e36 palika sen pagatne , bet viņi mus ik pa laikam apciemoja , un bija pat tadi kas atgriezas uz e36 kuzava ! ta ka palikšana laiva ar auto maiņu ir stulbums :hahaha:

par kvalitativakiem pasakumiem , teikšu ta - ja cilveks ir kapeik pisejs nav starpibas ar ko viņš brauc ar sapuvusu golf2 vaj ar 2017gada BMW , viņš tapat ņaudes par to ieejas maksu , jo tads cilveks nu viņš ir !!! a kas gribes tas maksas un brauks kautvai ar saviem sapuvušiem šrotiem

uztaisit 3ser forumu isteniba ir neslikta doma , tikaj butu forši ja visu forumu admini (e30 , e36 , e46 un t.t.) apvienotos un uzceptu labu kvalitativu apvienotu forumu visiem , savadak sanak ka e36 pazud , bet citiem viss paliek .
ja es brauktu piemeram ar e46 un sedetu tur pat , priekškam man butu jaiet uz kkadu 3er.lv kur mani uzskatitu par jauniņo , tirgojot kko man neuzticetos , tapat perkot no citiem , jau es neuzticetos , un t.t.

tiri mans viedoklis :hahaha:

diskutet var daudz un dikti , bet nu nekas nemainisies , vaj nu japierod pie jauna vaj vnk jaaizmirst par veco , bet skumji ir tas kad foruma bilde augša pat isti nevar redzet e36 :sad: :sad: :sad:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

19 Jūl 2017, 09:04

Mīļie draugi, jums taču neviens neliedz turpināt postet par e36 un braukt uz sabraucieniem un pasākumiem! Turpiniet but lojāli saviem e36. Jūs savu identitāti varat saglabāt arī centraltirgu, tirgojot rozīnes starp arbuziem, šeit vairāk izskatās pēc bara instingta, kursh kliedz,ka viss ir slikti un viss jaunais ir nosodāms!
Mkelis
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 19 Sep 2016, 12:09
Braucu ar: e36 325i coupe

19 Jūl 2017, 09:45

Vai nu tad visus 3 sērijas forumus apvieno vienā, vai arī tad taisa jaunu vietu (3er.lv), kur visiem apvienoties, kas grib, bet veco e36.lv atstāj. Kādēļ jāziedo e36.lv forums? Lai jaunajā forumā būtu lietotāji?
Profila bilde
Bucis
Ziņojumi: 171
Pievienojies: 23 Mai 2013, 20:11
Braucu ar: 325iT
Atrašanās vieta: Kuldīga
Reputācija: 2
 

19 Jūl 2017, 09:51

Mkelis rakstīja: 19 Jūl 2017, 09:45Lai jaunajā forumā būtu lietotāji?
Genius!
Bet nu nav jau par ko baigi cepties, ganjau tāpat e36 sadaļa paliks galvenā, vienīgais kas man nepatīk ka tā pēkšni šīs pārmaņas, vismaz nekur nemanīju ka kāds būtu rakstijis ka vairs nebūs e36.lv
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

19 Jūl 2017, 09:59

A ko lai dara kas braukaa ar e36 uzlimeem- numuru raamisiem - t krekliem? Kapec neviens vispar nepabridinaja par parmainam? ja ir iespeja nopirkt e36.lv domeenu ludzu man pm..... :drink:
Profila bilde
Ercix
Ziņojumi: 202
Pievienojies: 03 Dec 2011, 00:12
Reputācija: 2
 

19 Jūl 2017, 10:18

Nedaudz kaitinoši ka uzspiežot uz papildus bilžu linka (SLĒPTS SATURS: PARĀDĪT) tā uzreiz tiek atmests uz lapas augšdaļu.
Bildes atveras bet atkal jāskrullē tas palags uz leju. Varbūt to var izlabot