Nixona 318iSPORT

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

24 Sep 2013, 14:40

Pati kā cemme... :pupi: Neviena skrūve tur nav pirkta, te tikai pierādās, ka labi un cieti amīši, ka skrūve netur slodzi. ;)
Attēls
Profila bilde
marens
Ziņojumi: 327
Pievienojies: 27 Jūl 2013, 20:35
Braucu ar: BMW
Reputācija: 1
 

28 Sep 2013, 22:23

tu nesi domajis par kaukadu folkreisu vai kaut ko tamlidzigu?vai ari tas viss ir parak sarezgiti?
skatos ka tev labi iet,domaju ka tepat LV varetu labi pacinities. :super:
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 

28 Sep 2013, 22:31

neprasās īsāks reduktors?
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

28 Sep 2013, 22:48

marens rakstīja:tu nesi domajis par kaukadu folkreisu vai kaut ko tamlidzigu?vai ari tas viss ir parak sarezgiti?
skatos ka tev labi iet,domaju ka tepat LV varetu labi pacinities. :super:
Folkreiss nepatīk, jo tā ir auto iznīcināšana un negribētu no sava ISa šķirties piespiedu kārtā... :hahaha: Un izmaksas arī bišk lielākas, ja runā par dalības maksu un transportu. Gribētos Latvijas čempī pabraukt, bet tur gan vajag biezāku maku un nopetnāku auto. :rolleyes:
Jānis.P rakstīja:neprasās īsāks reduktors?
Itkā bišk prasās, itsevišķi šajā, iepriekšējās gonkas trasē... Tagad virsū ir 3.38, jāsataisa mans vecais 3.45 un domāju, ka ar to būs OK. 4.44 gan kautkā vēl negribu.

Ir arī labas ziņas - uz nākamo gonku nebūs jādomā par degvielu, jo uzradās viens mazs sponsors. :clap: Vēl šodien dabūju wannabe M3 spoguļus :D un milleniums solīja šajā nedēļas nogalē nosponsorēt aķa ''+'' vadu, ko uz bagāžnieku izvilkt, bet nav vēl devis ziņu. :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
marens
Ziņojumi: 327
Pievienojies: 27 Jūl 2013, 20:35
Braucu ar: BMW
Reputācija: 1
 

28 Sep 2013, 22:54

mja esmu dzirdeji ka tev jabut kaukada kluba biedram un jamaksa dalibas maksa.
bet nu es domaju ka tu ari LV varetu kapt pjedestala. :clap:
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 

28 Sep 2013, 23:03

Piekrītu 4.44 būtu par īsu, bet kāds 3.64 man šķiet tev būtu tieši laikā. Tos var meklēt no e30 320i 9/85 līdz 9/87 un uz 318i ar m10 motoru.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

28 Sep 2013, 23:19

marens rakstīja:bet nu es domaju ka tu ari LV varetu kapt pjedestala. :clap:
Ar esošo auto diezvai, jo pie mums brauc VAZ, kurš brauca Latvijas čempī... No mūsējiem neviens viņam līdzi netur, bet čempī labākais, ko viņš varēja uzrādīt, bija 6. vieta. :gigigi:
Jānis.P rakstīja:Piekrītu 4.44 būtu par īsu, bet kāds 3.64 man šķiet tev būtu tieši laikā. Tos var meklēt no e30 320i 9/85 līdz 9/87 un uz 318i ar m10 motoru.
Nu, man čomam Compactam ir 4.44 - pirmo robu nemaz neizmanto... :gigigi: Bet nu tam tagad nedaudz niknāks motors un ir tieši laikā tas reduktors... A man bail, ka man ar trešo robu nav pa garu, gluži tāpat kā tagad ar otro. :gigigi: Katrā ziņā, baigi neiespringstu uz to reduktoru maiņu. :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
marens
Ziņojumi: 327
Pievienojies: 27 Jūl 2013, 20:35
Braucu ar: BMW
Reputācija: 1
 

28 Sep 2013, 23:40

katra gadijuma cinies. :clap:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

28 Sep 2013, 23:43

Daru ko varu... :super:
Attēls
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

29 Sep 2013, 13:09

Kā jau teicu vienmēr interesanti pasekot šim topikam līdzi.
Būtu jau interesanti pasekot, kā Tev ietu Latvijas čempī, ja kādreiz brauktu... Bet nu veiksmi tik un tā ;)
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

29 Sep 2013, 21:43

Prieks, ka interesanti... Tik komentārus prasās vairāk pēc maniem postiem, savādāk, citreiz sajūta, ka pats ar sevi te sarakstos. :lol: :lol: :lol: Un paldies, veiksme noderēs! :super:
Attēls
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 

30 Sep 2013, 10:43

nu ja ar to komenteshanu te ir ka ir.
P.S. bishku parusejushu brilli ar varu atdot kopa ar bamperu ja vajag, no 3-5.10 bushu Rujiena ;)
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

30 Sep 2013, 11:34

Man 6.10. ir gonka Ķoņos, domāju tad arī savākt... :hahaha: Bet varbūt, ka savējo jau vilkšu iepriekšējās dienas vakarā, tas ir 5.10. :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 

30 Sep 2013, 16:47

ok
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

06 Okt 2013, 00:24

Tad tā - par cik, iepriekšējā gonkā pazuda šofera puses spoguļa stikliņš, paziņa uzdāvināja eMM spoguļus... :hahaha: Sakrāsoti tie, uzlikti un pat pieslēgtas diodes, kas viņos iekšā (šajā bildē tik neredz). :lol:
Attēls

Bet domāju, ka nav uz ilgu laiku, jo nu tik trausli viņi... Gan paši stikliņi, gan viss korpuss. :gigigi:

Pieskrūvēts amītis :gigigi:
Attēls
Un izurbti papildus caurumi gaisam :gigigi:
Attēls
Kā arī, liels paldies mileniums par akumulatora plus vadu, kas aiziet uz bagāžnieku... :supeer: Tas arī, protams, ātri uzlikts un tagad aķis stāv bagāžniekā. :super: Par to arī viņam rītdien apsolījos iedot izgāzt, ja protams, tehnika izturēs. :hahaha: Vēl paldies sponsoram (SIA "KOKS") par 20 litriem degvielas. :super: :super: :super:

Rīt pēdēja gonka šosezon... Itkā kopvērtējumā būtu pjadestāls, bet kautkā stulbi, ka punktus skaita kopā ar ziemas posmiem, kuros es vēl nebraucu, bet nu redzēs, kas tur sanāks galā. :bye:
Attēls
Profila bilde
Rapakivi
Ziņojumi: 1748
Pievienojies: 22 Feb 2012, 22:25
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 3
 

06 Okt 2013, 10:02

Lai veicas gonkās. :super:
Profila bilde
mileniums
Ziņojumi: 1139
Pievienojies: 14 Nov 2011, 08:52
Braucu ar: to kurš mani ved!

07 Okt 2013, 17:49

Nixon rakstīja:Tad tā - par cik, iepriekšējā gonkā pazuda šofera puses spoguļa stikliņš, paziņa uzdāvināja eMM spoguļus... :hahaha: Sakrāsoti tie, uzlikti un pat pieslēgtas diodes, kas viņos iekšā (šajā bildē tik neredz). :lol:
Attēls

Bet domāju, ka nav uz ilgu laiku, jo nu tik trausli viņi... Gan paši stikliņi, gan viss korpuss. :gigigi:

Pieskrūvēts amītis :gigigi:
Attēls
Un izurbti papildus caurumi gaisam :gigigi:
Attēls
Kā arī, liels paldies mileniums par akumulatora plus vadu, kas aiziet uz bagāžnieku... :supeer: Tas arī, protams, ātri uzlikts un tagad aķis stāv bagāžniekā. :super: Par to arī viņam rītdien apsolījos iedot izgāzt, ja protams, tehnika izturēs. :hahaha: Vēl paldies sponsoram (SIA "KOKS") par 20 litriem degvielas. :super: :super: :super:

Rīt pēdēja gonka šosezon... Itkā kopvērtējumā būtu pjadestāls, bet kautkā stulbi, ka punktus skaita kopā ar ziemas posmiem, kuros es vēl nebraucu, bet nu redzēs, kas tur sanāks galā. :bye:

te viss ir labi! :super:
auto ir diezgan labi sagatavots un šoferim ar rokas aug no pareizās vietas! :yes:
izgāzt šoreiz nepaspēju jo bij jādodas uz Rīgu bet gan jau citreiz!
ja ko vajag bļauj jo vēl šīs tas ir aizķēries!
DONT DRINK AND DRIVE JUST SMOKE AND FLY
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

08 Okt 2013, 10:27

Rapakivi rakstīja:Lai veicas gonkās. :super:
Paldies! Veiksme bija tieši tik, cik vajadzēja. :hahaha:

Par svētdienu - no rīta puses sapņos rādījās, ka svētdiena ir ļoti lietaina un no tā arī visvairāk baidījos, jo riepas priekš dubļiem nav... :rolleyes: Pamodos un nopriecājos, ka tas ir tikai sapnis, līdz atvēru aizkarus - ārā tiešām no gaisa nāca kautkāds mitrums un uzreiz sapratu, ka trase būs slapja. :emo:

Bet nu kā ir, tā ir...
Attēls
Tehniskā komisija izieta un jāgatavojas treniņaplim un laika kontrolei.

Jau treniņaplī jutu, ka nav labi, jo tās rallija riepas dubļos nenormāli slīd un spolē... :gigigi:

Laika kontroles brauciens (mans starts @ 6:37min)

Laika kontrolē ieņemta tikai 7. vieta no 13... Tas nozīmē, ka nekāda labā starta vieta nebūs. :rolleyes:

Uz pirmo kvalifikācijas braucienu nolemts pumpenes, kas priekšā, likt uz aizmugurējās ass, bet rallijnieces priekšā.
Attēls
Bet arī tā bija kļūda, jo ar tām rallija riepām priekšā purnu stūma ārā un pie tā piešāvos tikai pašos pēdējos apļos... :doh:
Attēls
Starts @ 7:20min

Tā arī pa priekšu braucošo Žiku apdzīt neizdevās un finišēju 3.

Protams, riepas pēc tam atkal samainīju atpakaļ savās vietās, jo trase jau bija sausa un gaidīju otro kvalifikācijas braucienu, kas notika pretējā virzienā, kas pašam labāk iet pie sirds. :super:

Starts kautkā neizdevies, bet jau ātri pietuvojos un mēģināju apdzīt jau iepriekš pieminēto Žiku...
Attēls
Jutu, ka esmu ātrāks un līkumos aiz viņa dabūju ļoti bremzēt, bet igaunis ļoti labi sedzās un nepieļāva lielas kļūdas, tāpēc tādas īpašas iespējas tikt garām nebija...
Attēls
Līdz pēdējā aplī man sanāca viņu sagriezt dēļ tās viņa lielās bremzēšanas un nedegošiem bremžuguņiem. :emo: Bet tāpat, kad sagriezu viņu, apstājos, lai laistu viņu atkal garām, bet šis tik skatās uz mani, rāda visādus žestus un nebrauc... :giggle: Skatījos, ka nākamais jau nāk klāt un ņēmu vagu, kamēr vēl var. :D

Starts @ 7:38min | igauņa sagriešana @ 11:40min


Te tas viss no mana skatu punkta :hahaha:

Tā finišēju 2. aiz 320i

Fināls komentārus neprasa :hahaha: (starts @ 3:55min)


Tā arī finišēju otrais :clap:
Attēls
Attēls
Tik žēl, ka čomu diskvalificēja... :sad: Tā viņš būtu bijis trešais, bet viens memmītis ar Žiguli, kurš vispār negāja, izpļurkstēja tiesnešiem, ka Compacts viņam ceļu nogriezis un neesot ticis garām tajā burzmā. :emo:

Compacts galīgi iznīcināts šajā gonkā :sad:
Attēls
Pats jau arī bez buktēm neiztiku :lol:
Attēls
Vēl priekšā šofera puses stūris bišk cietis, šofera durvis iebuktētas un abām durvīm ārpuses atvēršanas ručkas pī***. :gigigi:

Bet neskatoties uz neveiksmēm, šogad pavisam dalība ņemta 7 gonkās, no kurām 6 ir nobrauktas un godalgotas. :clap:
Attēls
Tik stulbi, ka kopvērtējums iet kopā ar posmiem, kas notika ziemā un dēļ tā es kopvērtējumā esmu tikai 7. vietā no 21... Bet ja ziema ietu atsevišķi, tad būtu 2. vieta no kādiem 17. :rolleyes:

Šodien autiņš kārtīgi nomazgāts no dubļiem un nodomāju, ka ir pelnījis tikt nomazgātam arī ar šampūnu :giggle:
Attēls
Tagad, pirmkārt, vajadzētu ūdeni nomainīt pret antifrīzu, tad nokurināt vismaz vienu pāri ar riepām, atrast kādu garāžu, atrast ziemas riepas un gatavoties ziemai. :bye:
mileniums rakstīja:te viss ir labi! :super:
auto ir diezgan labi sagatavots un šoferim ar rokas aug no pareizās vietas! :yes:
izgāzt šoreiz nepaspēju jo bij jādodas uz Rīgu bet gan jau citreiz!
ja ko vajag bļauj jo vēl šīs tas ir aizķēries!
Prieks, ka atbraucāt... :super: Tik žēl, ka tik ātri aizbraucāt. :lol: Izgāzt noteikti būtu iedevis. ;)
Tavs niks noteikti rotās kapotu. :super:
Hmm, kāds lieks elektriskais ventilators nav aizķēries? :hahaha:
Pēdējais labojis Nixon - 08 Okt 2013, 20:16, kopā labots 1 reizi.
Attēls
Profila bilde
Mārēns
Ziņojumi: 4
Pievienojies: 01 Nov 2011, 19:50
Braucu ar: 318

08 Okt 2013, 19:35

Nixon, tikai nevajag apsaukāties,trasē noteikumi visiem vienādi, un es tos neizdomāju,
un starp citu, ja jau tu saki ka man tas žigulis galigi neiet, tad kā varēju nobraukt kvalifikāciju labāk par tevīm? :D
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

08 Okt 2013, 19:50

fight, fight, fight :D
Bet Nixon, kā vienmēr ļoti interesanti ;)
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi: