Mans pirmais e36 un otrais BMW ;)

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Tātad čau slimie tautieši :lol: nolēmu beidzot uztaisīt topiku un atrādīt savu braucamo. Ir iegādāts e36 sedans 318i bet iekšā ielikts M50B25 :clap: vismaz motors pareizais!!! Auto ir 1991. gada izlaidums.
Iegādāts tika 24.10.2012 no Kuldīgas.
Īsumā par braucamo, no ekstrām ir eņģeļacis, xenons tuvajos un miglās - pārkrāsots, tonēti logi ar ķīniešu plēvi :doh:
lūka (mehāniskā) negribu vaļā vērt :lol: kaut cik sakarīgi diski R17 ar ļenina galvām :lol: :lol: :lol: :lol:
vienriteņa piedziņa pagaidām - iedeva bloķi šaiboto līdzi bet nezinu kad varēšu uzlikt, jo visu laiku jāstrādā, un brīvais laiks atliek diezgan maz :( laikam visu pierakstīju!!! :supeer: :bmw:

Nākotnes plāni ir: jauns aķītis, 6cyl spidometru ielikt (besī redlaine pie 10litriem :D ), nomainīt GMM jo esošais ir hanā, normāla mūzikas sistēma. Savest kārtībā motortelpu, jo motors vienkārši ir ielikts vājprātīgi pavirši visi vadi vnk FAIL un to prasītos savest kārtībā, lai atverot HAUBI ir prieks uz motoru skatīties. Kā nekā priekš paša jau būs, ne jau kaimiņam :giggle: uzlikt bloķi un nokurināt vismaz vienu riepu pāri :D :super:

Ielikšu dažas bildes :

Vakardienas ziema :nenene:
http://failiem.lv/viewer.php?i=alheqco& ... 3ls478.jpg

http://failiem.lv/viewer.php?i=kyqwctq& ... 3ls476.jpg

Salonā ir šādi tādi defekti bet nu ko var gribēt nav jau no rūpnīcas!!!
http://failiem.lv/viewer.php?i=niowydf& ... 3ls479.jpg

Vajag pareizo instrumentu paneli ielikt :D
http://failiem.lv/viewer.php?i=skzvkzv& ... 3ls481.jpg

Šitāda ekstra arī man ir :giggle: kaut gan nedzeru vispār ;)
http://failiem.lv/viewer.php?i=rasipcn& ... 3ls482.jpg

Tā iesākumam pietiks kad kaut kas tiks padarīts noteikti atrādīšu procesus ;)
Pagaidām attā un davaj turat slīpi e36 :super: :bmw:
Pēdējais labojis Kukijs - 27 Okt 2012, 23:48, kopā labots 4 reizes.
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 
Apsveicieni!!! :super: :clap: :sarunats: Bet diemžēl bildes nevar redzēt... :rolleyes:
:bmw:
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Paldies :hahaha:
Es tgd cīnos lai būtu redzamas :lol:
Pēdējais labojis Kukijs - 27 Okt 2012, 23:56, kopā labots 1 reizi.
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 
Gaidam... :hahaha:
:bmw:
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
ar izvilktajiem glāžu turētājiem caurums izskatās kā portāls uz citu pasauli :D
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Jolcinja rakstīja:Gaidam... :hahaha:

Tā saliku linkus tur var iečekot kāds ir tas mans braucamrīks :super:
Nesaprotu kāpēc nerādīja no sākuma kad liku, ņēmu ielkt IMG un linku kur atrodas bildes. Ē nav ko pērties ies laiks un apgūšu šito forumu ;) katrā ziņā BMW :super:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
varēji likt kā pielikumus vai arī fotohost.lv
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
V1Beta rakstīja:ar izvilktajiem glāžu turētājiem caurums izskatās kā portāls uz citu pasauli :D
Jūūūū tur ir cita pasaule bloķis :lol: kurš jāliek virsū :super:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
armis
Ziņojumi: 1241
Pievienojies: 12 Okt 2011, 15:01
Braucu ar: baklažāna dvuļu
Atrašanās vieta: Rīga/Jūrmala/Tukums
Lai nokurinātu vienu riepu komplektu nedaudz jāpasteidzas :D ziemā tas diezvai tik viegli izdosies :D Tev viņam stūres lifts ir? :rolleyes:
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Stūres lifts??? Ja godīgi tad nemaz nezinu :lol: :lol: :lol: neesmu skatījies!!!
Ja nesanāks tgd būs jāgaida pavasaris, jo tāda doma pa ziemu nebraukt sarunāšu ar darba kolēģi garāžu un turēšu mierā, salikšu visu tip-top uz vasaru. :super: :bmw:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30
aaaah kuldīgas kaplis aizceļojis, pa starpai bija viņam arī 1.8 is :lol: tas pa īsu bija,ielika 2.5, aizmugures bundulis cik atceros ir no kautkāda x 5 laikam, tā vismaz teica. :lol:
tika izmantots tā kā pienākas ar 2.5 laist :D
Veiksmi darbos :super:
Profila bilde
Kops
Ziņojumi: 316
Pievienojies: 21 Nov 2011, 14:14
Braucu ar: 318isKU
Reputācija: 5
 
Lūdzu!
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Attēls
Attēls
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
m4z rakstīja:aaaah kuldīgas kaplis aizceļojis, pa starpai bija viņam arī 1.8 is :lol: tas pa īsu bija,ielika 2.5, aizmugures bundulis cik atceros ir no kautkāda x 5 laikam, tā vismaz teica. :lol:
tika izmantots tā kā pienākas ar 2.5 laist :D
Veiksmi darbos :super:
Nu skaidrs tev jau labāk zināms, kā nekā no tava gala jau nācis. Tas bundulis ar laiku nomainīsies uz normālu sporta bunduli, lai nav kā svilpe :nenene: un ir pieklājīga skaņa :yes:
Nu karoč pateikt varu vienu motors ielikts ļoti pavirši uz ātro, būs ko piestrādāt lai atverot haubi būtu patīkams skats, nevis murgens :lol: :lol: :lol:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30
nu jā, man liekas ka tā arī tur viss notika, uz ašo :lol:
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Nu kā ir tā ir, brīvajā laikā būs ko darīt, un būs kur naudu likt :hahaha:
Vismaz ir auto ar pareizo piedziņu :lol: :bmw:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Tauta, viens jautājums. Lieta tāda manam kaplim :lol: ir piekare no 1.8i orģinālā, un man ir iedots līdzi bloķis, kuru baigi gribas uzlikt :D
Reduktors man ir lielajā korpusā, viņu var uzbāzst tajā piekarē??? Vai tur kkas vēl jāmaina, ja jāmaina, tad varētu uzrakstīt kas tieši. Būšu pateicīgs!!!
:hahaha:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
Sveicu tevi bariņā ;) Un vēlu veiksmi darbiņos ;)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30
pec idejas ir jader reduktora stiprinajumiem, protams ja tas ir īstais reduktors :D par pusasīm nemācēšu teikt, pašam vel nav bijusi ar to darīšana, labāk lai kāds kurš zin sīkāk precizē kas un kā :super:
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
Kardāns nederēs ;)
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Tas man vajag no kāda kam M50 nak iekšā, bet vajag visu garumu, vai tikai to otru gabalu ar karājošo??? Jo priekšas gabals man liekas pēc garumiem ir vienāds??? Vismaz man tā šķiet :lol: :bmw:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.