No more Dirty Diesel, Shadow kūtinja ar M52B20

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

01 Apr 2013, 22:11

Vitalx325 rakstīja:un ar ko tu taisies to caurumu aizlapit?
man ir izluzusie gabali, bet pa vigu ar stikla skiedru un epoksida divkomponentu limi un bus gerai, pec tam spaktele un krasosana :yes:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

01 Apr 2013, 22:20

Plastmasai izmantot shkjiedras shpahteli un epo liimes ir vislielaakaa glupiiba ko vispaar var izdariit!!!!!!!!!!!!!
Plastmasas remontam ir paredzeeti speciaali materiaali, tai skaitaa arii shpahtele ,kura ir elastiiga un ar atieciigaam piedevaam ,lai tureetos pie plastmasas!!!!! :vecis:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

01 Apr 2013, 22:32

Orkaans rakstīja:Plastmasai izmantot shkjiedras shpahteli un epo liimes ir vislielaakaa glupiiba ko vispaar var izdariit!!!!!!!!!!!!!
Plastmasas remontam ir paredzeeti speciaali materiaali, tai skaitaa arii shpahtele ,kura ir elastiiga un ar atieciigaam piedevaam ,lai tureetos pie plastmasas!!!!! :vecis:
Ooo visu varenais orkaan pastasti ari man kadi tie ir materiali, tiesam butu lietderigi zinat, parasti motoroleriem vienkarsi tiesi tada veida ka rakstiju esmu lodejis, bet ja ir kada speciala pastasti ludzu, ieprieks liels paldies
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

01 Apr 2013, 22:45

Piemeeraam lodeeshanai ir speciaals lodaamurs ar temp regulaaciju ,jo katrai plastmasai ir sava temp kuraa vinja sakauseejas.Standarta lodaamuri ir bik pa daudz jaudiigi. Plastmasas sastiprinaashanai sen jau neizmanto sietu ,bet gan ir speciaals spoteriitis ,kas plastmasaa iekausee njerzhas stiepliites:) Un vis beidzot ir speciaala liime plastmasai ,pa daargo 3M ,bet ir stingri leetaaki analogi.
Shkjiedru un epo nevar izmantot ,jo pirmkaart plastmasa ir taukaina ,saulee uzsilstot izdalaas taukvielas un liidz ar to taa epo liime tiek atgruusta, otrkaart plastmasa ir elastiiga ,liidz ar to arii remont materiaaliem ir jaabuut elastiigiem ;)
Savaadaak ja uzspiediisies kautkur virsuu ar savu buferi tava cietaa epo liime vai shpahtele vienkaarshi noleks nost :lol:
Tas taa iisumaa! Ja gribi kautko vairaak zinaat ,tad tev jaatbrauc pie maniim uz darbu un visu paraadiishu. Baigais besis visu siiki izklaastiit :D Esmu diktam slinks rakstiitaajs ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

01 Apr 2013, 22:50

Kraasojot plastmasu ,gan gruntij ,gan lakai ir jaapievieno elastifikators, tad kraasaa neveidosies plaisinjas kautkur uzpiezhoties ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

01 Apr 2013, 23:33

Orkaans rakstīja:Piemeeraam lodeeshanai ir speciaals lodaamurs ar temp regulaaciju ,jo katrai plastmasai ir sava temp kuraa vinja sakauseejas.Standarta lodaamuri ir bik pa daudz jaudiigi. Plastmasas sastiprinaashanai sen jau neizmanto sietu ,bet gan ir speciaals spoteriitis ,kas plastmasaa iekausee njerzhas stiepliites:) Un vis beidzot ir speciaala liime plastmasai ,pa daargo 3M ,bet ir stingri leetaaki analogi.
Shkjiedru un epo nevar izmantot ,jo pirmkaart plastmasa ir taukaina ,saulee uzsilstot izdalaas taukvielas un liidz ar to taa epo liime tiek atgruusta, otrkaart plastmasa ir elastiiga ,liidz ar to arii remont materiaaliem ir jaabuut elastiigiem ;)
Savaadaak ja uzspiediisies kautkur virsuu ar savu buferi tava cietaa epo liime vai shpahtele vienkaarshi noleks nost :lol:
Tas taa iisumaa! Ja gribi kautko vairaak zinaat ,tad tev jaatbrauc pie maniim uz darbu un visu paraadiishu. Baigais besis visu siiki izklaastiit :D Esmu diktam slinks rakstiitaajs ;)
Paldies, laikam jau ta ari bus jadara un jabrauc pie tevis kadu dienu ciemos
Profila bilde
vistinsh
Ziņojumi: 292
Pievienojies: 27 Jan 2012, 21:42

02 Apr 2013, 18:52

sataisits bija ok jo gadu noturejas ! :lol:
izplaisaja kad uzsita uz apmales to sturi!
varjau but ka remontejas un turas ilgak pa gadu nenoliegshu bet es savam mashinam bamperus neremonteju lieku jaunus! pilns m bampera komplekts bija dabonams tepat e 36 lv ja nemaldos 50 vai 60 ls kada jega bakstities ar saplestu!
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

03 Apr 2013, 18:26

vistinsh rakstīja:sataisits bija ok jo gadu noturejas ! :lol:
izplaisaja kad uzsita uz apmales to sturi!
varjau but ka remontejas un turas ilgak pa gadu nenoliegshu bet es savam mashinam bamperus neremonteju lieku jaunus! pilns m bampera komplekts bija dabonams tepat e 36 lv ja nemaldos 50 vai 60 ls kada jega bakstities ar saplestu!
Nu ja negribi nebaksties, bet kapec japerk jauns ja var sataisit veco? Turklat, es pats vinu taisisu un pecak parkrasosu, neredzu nekadu jegu
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

16 Apr 2013, 22:58

Sodien meginats sataisit bamperi, un rezultats izdevas. Jautajums kurs vel ir saskaries ar m bampera spliteru no bimmer shopa?
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži

16 Apr 2013, 22:59

domāju, ka aku vāki... :D
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

16 Apr 2013, 23:01

shadowscreenn rakstīja:Sodien meginats sataisit bamperi, un rezultats izdevas. Jautajums kurs vel ir saskaries ar m bampera spliteru no bimmer shopa?

kas vainas?
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

16 Apr 2013, 23:13

pastav 2 varianti, vai nu bampers ir par isu vai lupa tomer bija par 3 cm garaka :(
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

18 Apr 2013, 23:43

nu ir baigie sudi, bimer shopa pasutietie slieksni ari ir par garu, par 1 cm, varbut kads var ko ieteikt? par maz laikam bija ar to ka aplauzos ar lupu, bet nu slieksni, tas gad ir pizdec, varbut kads var dot kadu padomu ko ar viniem tagad iesakt :(
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 

19 Apr 2013, 07:42

Ieteikums pirkt oem daļas tad arii nebuus mašīna par īsu :lol:
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

19 Apr 2013, 08:52

Griezt, sildīt, locīt kādu no malām (ja nu tomēr grib kko pasākt ar nopirktiem sliekšņiem). Jeb varbūt ir iespēja, ka paņems atpakaļ?!
d[-_-]b
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

19 Apr 2013, 18:18

Ja vinji tieshaam neder ,tad domaaju ,ka nebuus nekaadas probleemas vinjus samainiit ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 

20 Apr 2013, 13:47

kaut kada nestandarta mashina tev :lol: vajadzetu samainit ja cheks palika ;)
Profila bilde
vistinsh
Ziņojumi: 292
Pievienojies: 27 Jan 2012, 21:42

20 Apr 2013, 18:30

par bamperi jau teicu nem visu komplektu :hahaha:
bampera lupu es vinu skruveju pa galiem sakuma un tad vidu vai stiepu virsu ja pa isu bet ja pa garu tad skruveju ka vien sanak!
slieksnim garums 1,98 pameri mok tev mashina pa isu :lol:
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

21 Apr 2013, 22:14

vistinsh rakstīja:par bamperi jau teicu nem visu komplektu :hahaha:
bampera lupu es vinu skruveju pa galiem sakuma un tad vidu vai stiepu virsu ja pa isu bet ja pa garu tad skruveju ka vien sanak!
slieksnim garums 1,98 pameri mok tev mashina pa isu :lol:
Baigais joku peteris skatos esi
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

23 Mai 2013, 12:51

Skatos ka loti sen neko neesmu rakstijis,

Nu tad ta, principa viss lenam virzas uz prieksu, uzlikta lupa bamperam, lena gara tiek vests kartiba ari salons,
esen no Kon4as iepirkti priekseie sedekli, bildes nav kadi bija, bet ju ir atdoti parsuties, un suvejs teica pec 10 dienam bus, gaidu ar nepacietibu

Sikajam starp citu bija taisniba par slieksniem, ta puse kura ir sista, tiesam ir isaka, otra puse slieksnis gandriz ideali der. ta ka nezinu ko iesakt ar m slieksniem, varbut kad var ko ieteikt (((((

Pabuts ari sezonas atklasana, ari mani tagad var atpazit, ari man ir uzlimes, loti liels paldies organizatoriem, tikai iegadu palasit reportazas ja nu erda gadijuma izlasis, tad sajaucis esi burtus touringu kategorija, nevis HP 3331 bet HD 3331))) HP ir mercedes :D kljudities ir cilvecigi )))

Bildes ieliksu velak))