No more Dirty Diesel, Shadow kūtinja ar M52B20

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i

23 Mar 2014, 23:11

-HAPO- rakstīja:
ttd rakstīja::lol: :lol: :lol: :lol:

1.7 bar. :giggle:

un 2.5 TDSam pat ar riteni var tikt līdzi. Zinu, pašam tāds ir.

Kopumā smieklīgi.
Tad jau viņš tev riktīgi nopists
Davai bez davai, bet davai nevajag - ar riteni saki? :lol:
Tad Tu caur grīdas caurumu ar kājām skrien, kā Freds Filnstonos...
Mans TDS vienkārši lidoja, protams, līdz vienam konkrētam brīdim. :hahaha:

Par tēmu rakstot...met iekšā beņu. ;)
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!
shadowscreen
Ziņojumi: 56
Pievienojies: 02 Jan 2012, 20:13

24 Mar 2014, 00:06

Johnny rakstīja:
-HAPO- rakstīja:
ttd rakstīja::lol: :lol: :lol: :lol:

1.7 bar. :giggle:

un 2.5 TDSam pat ar riteni var tikt līdzi. Zinu, pašam tāds ir.

Kopumā smieklīgi.
Tad jau viņš tev riktīgi nopists
Davai bez davai, bet davai nevajag - ar riteni saki? :lol:
Tad Tu caur grīdas caurumu ar kājām skrien, kā Freds Filnstonos...
Mans TDS vienkārši lidoja, protams, līdz vienam konkrētam brīdim. :hahaha:

Par tēmu rakstot...met iekšā beņu. ;)
Negribu benzinu vismaz pagaidam, nav vairs interesantti ta ka lielaka dala brauc ar 2.8 lielakai dalai jau ir tiesi tapec eksperimentu veicu kas bus redzesim
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

24 Mar 2014, 00:11

Lielākā daļa staigā drēbēs, es staigāšu pliks. :gigigi:
Attēls
Attēls
shadowscreen
Ziņojumi: 56
Pievienojies: 02 Jan 2012, 20:13

24 Mar 2014, 01:10

Nixon rakstīja:Lielākā daļa staigā drēbēs, es staigāšu pliks. :gigigi:
Attēls
Tu nixon ari esi unikāls ja nu kas...
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

24 Mar 2014, 01:42

shadowscreenn rakstīja:Atbildot uz visu jautajumiem.

Masina salikta, test drive masina vispar neiet. Max 0.5 bar putiens, nekam neder

problema? ta ka tika nomainits suknis, vis ir japarregule, plus jacipo no jauna, nekada parciposana tur nesanak.

Pagaidam, finanses nelauj sacipot uz reiz, bet ceresim ka nakama menesa sakuma viss tomer notiks, tad ari bus kaut kada skaidriba

Gaidam jaunumus nakama menesa sakuma.

Atbildes uz jautajumiem :

Sukni nav obligati mainit, plunzerus no xtrail un pareizi saregulet protams nebus ilgdzivotajs, bet palielinot jaudu motoram jeb kura gadijuma zud resurs. ta ka viss norm. Es sukni mainiju tikai tadel ka manejais teceja pa visiem galiem

Motoram ieksas nekas netika mainits, iznemot pilnigi visas iespejamas blivees, ceresim ka galvas blive tures un pec domas 1.5 - 1.7 bar putiena neaizies pa pieskari.

pagaidam par to ka masina iet nevaru teikt, jo reali tagad ir 1.6 d golfs

pagaidam tas ari viss, sodien jau par velu, varbut rit sataisisu bildes ka izskatas jaunais kopskats, silikona trubas uz ic u.t.t.

Ja vares turet lidzi 2.5 tds tad tam visam ir bijusi jega, ja vares izlikt 2.5 benzinu nu tad es busu loti loti apmierinats, gaidam rezultatus
nu izlasot sito japiekrit jenčam optimists :lol: bet ka eksperiments cepuri nost :super: :gigigi:
bet nu labi :gigigi: vareji jau literaturu kadu pastudet pirms vispar kerties kaut kadas jaudas palielinašanas uz tds vai vismaz atnakt lidz manim atrak ;)
1,) tev ar vadibas parprogramesanu ar 325 tds stoke turbinu nekad nebus 1,7bar /tur vajaga castume turbinu vai vismz no audi vai volvo, kas nav ,,variable geometry turbo ,, un lidz ar to ir speciali paredzeta un aprekinata uz lielakiem bar :gigigi:
jo stoke 2,5 tds turbina dot 0.7Bar -@ 4500rpm vai 0,4 lidz 0,8 bar atkariba no apgriezieniem
2, ja grib pusst tadus barus tad ir ari jalikvide tada lieta ka EGR varsts un vel dazi sikumi
3,un tikai tad var kerties pie vadibas programešanas :hahaha:

Ps: principa tagad sanak vairak problemu neka jegas, jo sito turbinu nespej iegriest tavs motors, pat ar jau cipotam smadzenem un ja ari iegriezis tad buss tiesi tads pats rezultats ka ar veco protams es varu šaubities :rolleyes: atnac rita lidz manim un uzsitisim klacu + ari egils buss pecpuzdiena :hahaha:
ttd
Ziņojumi: 62
Pievienojies: 25 Jūl 2012, 00:30
Reputācija: 1
 

24 Mar 2014, 20:15

:giggle:

Tu esi vēl smieklīgāks par autoru. :lol:

Labāk sēžat pie atmo m50/m52 un čillojat, citādi te glupības visiem stāsta. :doh:
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

24 Mar 2014, 20:33

ttd rakstīja::giggle:

Tu esi vēl smieklīgāks par autoru. :lol:

Labāk sēžat pie atmo m50/m52 un čillojat, citādi te glupības visiem stāsta. :doh:
Oi oi oi, tad jau redzesim kas no ta visa sanaks, tev zel ka kads dara ko tadu ko nedara citi??? Pagaidam esmu dzirejis tikai labas atsauksmes uz manu pusi, ja nu tu esi heiteris tad sorry nepiekaka manu topiku
need for spirt
Ziņojumi: 60
Pievienojies: 18 Aug 2013, 00:15
Braucu ar: e36 2.5 vanos

28 Mai 2014, 00:00

shadowscreenn rakstīja:
baumanis rakstīja:smuks e36, ta stripa loga man patik , es ari visam savam masinam tadas limeju, bet par sito stripu var 60 ls noraut :D es ieprieksejam e36 ari biju uzlimejis tik pat zemu ka tev, un kad pardevu vinju , jaunais ipasnieks dabuja pec nedeljas 60 ls par vinju, ka neatlauts priekseja stikla parklajums, taka uzmanies :D :hahaha:
vistinsh rakstīja:tu zini ka vinsh ir chipots jelgava pie inta? diezgan sudigs chips jo lielas atgazes apskate bija :lol:
diezgan daudz zinu par so auto
viewtopic.php?f=18&t=1070
choms nopirka vinu pirms paris gadiem
pectam pardeva otram chomam tad nopirki tu
Nu tad beidzot uzzinu, patiesibu, vel butu loti loti jauki uzzinat kurs sasita vinu stoika vaditaja puse, ja par cipu zinu sledzot pie kompja uzreiz pateica ka cipota, nu godigi sakot esmu loti loti apmierinats par so e36, ed maz, iet labi. nu un ir saktas modifikacijas, salona, un ari exterjera.

Driz tiks uzlikts ari aizmugurejais m bampers, m slieksni jau sakrasoti, tikai japagaida aizbrauksu pie Siika lai uzliek, gribas tomer lai zinos cilveks vinu uzliktu, tiks nomainits abs bloks, kurs lago ka jau bijusie ipasnieki zin, un samainits air bag kompis, savadak laiku pa laikam nometot kljudu vina vienalga paradas, tad vel driz tiks veikts dzinejam kap remonts, kaut kas palenam grab, nu un pie viena ieliksu 18 pogu obc.

Ta vina izskatas sodien, nenoturejos un piekasu laiku, ja nu tikai sniegs izkritis tad gan busu ablomos bet sodien protams loti loti staroju par padarito, samainita karba, samainitas atsperes, nakam nedel aizmugurejie amotrini, nau ta ka tikai braucu, kaut ko censos darit ari, drizuma vina iegus melnos grieztus un recaro saloninu, ka ari apdrupusie durvju apsuvumi ari tiks samainiti, ar jauniem parsutiem un plauktiniem, labakai skanai.

Sodienas snap
Ļitaki vienkārši soper :supeer:
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 

28 Mai 2014, 00:18

Ko var heitot cilvēku kurš kko dara ar dizelauto?? Tad jau jaheito arī tie kas liek gāzes iekārtas virsū!
Tā ka man pašam 2,5td (pagaidām) atbalstu šādus trakus projektu!
Lai izdodas!
P.S pēc tam pacuksti ka sanāca :D
Profila bilde
SmXpress
Ziņojumi: 230
Pievienojies: 02 Mai 2012, 23:09
Braucu ar: 325TDS
Atrašanās vieta: Rīga,Agenskalns

28 Mai 2014, 18:44

Maldets! ;)
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring

19 Sep 2014, 09:32

SmXpress rakstīja:Maldets! ;)
Paldies

Pec sezonas atklasanas dusmigs ka velns, ka auto neiet vairak par 3 k apgriezienu, vis izvandits, pajautati padomi un tagad viss notiek ir tas ko vajag :clap: :clap: :clap:
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring
Tā tad, nebiju sezonas nosleguma jo nodarbojos ar so te, jo auto vajadzigs katru darba dienu, nu tad brivdienas pasavu vala 27 h darba ar partraukumu paris stundam miega, no jau iekapjot un izkapjot no bedres, neatceries ko isti gribeji.

Ta tad, par izmainja,

M52B20 - Kapēc? Dzinējs iemainits barteriti, ta ka principa neesmu ne ko ne zaudejis ne vinnejis pagaidam, jo vecais motors stav malinja nolikts un iespejams gaida jaunu saimnieku

Samainits viss purnins, un klat nakusi ekstra lampu mazgataji viss komplekts. M Bamperits, SParni jauni.

Pagaidam esmu loti apmierinats, ar mainu. Gaidisim ko par sadu mainju teiks csdd puikas, pie kuriem dosos pirmdien

Nu tad lai runa bildes
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Elstins
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 29 Jūl 2014, 22:40
Braucu ar: 318 Touring
Atrašanās vieta: Rīgas
Reputācija: 2
 
Tie piecstaru 18'' diski ir BMW vai pielāgoti no kāda cita autiņa? Nebiju tādus bembjiem redzējis. Tāds japan style, bet izskatās mega labi :super:
Veicu automašīnu pulēšanas darbus, lieku nano pārklājumus uz virsbūvēm un stikliem.
Virsbūves iespiedumu (buktes) taisnošana bez detaļu pārkrāsošanas, saglabājot pašreizējo krāsu.
Jautājumi droši uz 26198785 (vislabāk ar bildi uz whatsapp) vai PM.
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Ok es visu saprotu...zajeb*l dizelis-daudz gemaroja utt-atbalstu,bet kapeec B20??;(
Tev tak jauda no taa auto ir vajadziiga cik uz ielaam redzu :gigigi:
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring
Nu to es tev kadreiz kad saskriesimies izstastisu)))
Profila bilde
SmXpress
Ziņojumi: 230
Pievienojies: 02 Mai 2012, 23:09
Braucu ar: 325TDS
Atrašanās vieta: Rīga,Agenskalns
:super:
shadowscreen
Ziņojumi: 56
Pievienojies: 02 Jan 2012, 20:13
Profila bilde
Deiko
Ziņojumi: 297
Pievienojies: 29 Okt 2013, 23:39
Braucu ar: 320 Touring, VW b5.5
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Reputācija: 1
 
Video :super:
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
Video labs tik tur paris tjolkas tadas nesmukas!!!!
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
shadowscreenn
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 29 Dec 2012, 19:15
Braucu ar: touring
Sledzam ciet (pardots), visiem vieksmi projektos