E36-AizdomāmBagāts™

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 02:27

Lūk tad nu beidzot, pēc 5 mēnešu vilcināšanās ( :lol: ) būs tapis mans topics, kā jau daudziem solīts - uzreiz kā tiks uzlikti normāli ļitaki (savādāk man kompleksi rādīt :hahaha: ).

Par cik, jau pāris mēnešus pirms tiesību iegūšanas manā īpašumā bija ienācies e36 328i (skaitījās motivācija - mhm), un braukāju arī gadu pēc tiesību nolikšanas ar to - tad protams kā pirmais auto tas galīgi nebij labs lēmums, bet nopirkts bij un vairāk vai mazāk plēsts uz nebēdu, LSD bloķis sauca pēc remonta, rūsa tika ielaista, motors ar ziliem dūmiem signalizēja par vārstu blīvslēgu un eļļas gredzenu maiņu - sabijos ka nepietiks naudiņas - pārdevu.
Tā nu gāja laiks un sapratu ar vien vairāk kur un kā esmu kļūdījies un arvien pārliecinājos ka bez e36 mana dzīve nebūs pilnvērtīga, pat pus gadu pabraukājot ar tik ļoti tīkamo Lincoln LS 4.0, vilka tikai un vienīgi atpakaļ uz e36, lai arī jāatzīst ka komforts nav tik augstā līmenī, bet pirmā mīlestība ņēma virsroku. Tika sākts nopietni strādāt, sapelnīta naudiņa un pa vidu ar visādām neveiksmēm, iekrājās pietiekami, lai sāktu skatīties pa reklāmām labus e36. :clap:
Brīžiem skatījos pat 325tds, gan arī 325i, gan 323i, bet nu nespēju gala rezūltātā kāpt zemāk par 328i, tad nu saucu vairākus kandidātus pie sevis uz pacēlāja, izskatīju visus tobrīt reklāmā esošos, un zinot faktu ka automātu dzinēji ir daudz labākā stāvoklī, kā arī īpašnieks likās zolīds un strādāja centrā, birojā, ticēju uz vārda ka viņš pats atvedis no vācijas priekš sevis autiņu un kopis - 2012. gada 21. novembra rītā grābu ciet (nākamā dienā pēc apskatīšanās un novērtēšanas).

Tāds bij reklāmā:
bmw-328-2.800.jpg
Tādu atvedu no CSDD :lol:
IMG_2962.JPG
Nedaudz par pašsaprotamo:
BMW 328i Automāts, MontrealBlau metallic 297 krāsā.
Komplektācija nekāda spožā, bet arī ne plikākā:
Balts ādas salons, priekšējie elektriskie logi, elektriskā lūka, pretspolēšana, elkoņbalsts, 11 pogu OBC, prastākā pečka ( :sad: )
Pamatā auto diezgan sterils, taču nedaudz jau bija ielaists, par cik, cilvēks tirgoja labu laiciņu.

Protams uzreiz kā nopirku, veicu eļļas maiņu, bet pats galvenais, ļoti ātri sameklēju pa reklāmām visas detaļas kārbas maiņai uz manuālu :D
Atvedu detaļas mājās, un pirmajās brīvdienās nomainīju kārbu - parcik pirmo reizi veicu tādu sensāciju savā praksē un vadījos pēc pašizzinātās informācijas, sāku 5dienas vakarā, bet pabeidzu tikai naktī no 6dienas uz 7dienu aptuveni pus četros no rīta :lol: (Kādam nevajag labu ZF automātisko kārbu? )
IMG_3007.JPG
IMG_3008.JPG
Jā nu protams pa vidu visam palūdzu Tēvam lai novirpo manam sagādātajam M20 spararatam pāris kilogramus nost :hahaha:
IMG_3024.JPG
Uzliku jaunu Sachs sajūga komplektu un uz rīta pusi jau bija viss vietā, vēl pat visu paneli nesaliku, kad jau braucu notestēt, kā slēdzas gaņģi! :lol:

Tad dziļajā ziemā es priekš vasaras nopirku diskus kurus jau pirms mašīnas iegādes savā prātā biju izplānojis, ka gribu.
IMG_3022.JPG
Nākamais solis bija vārstu vāka blīves maiņa, sveču maiņa, dzesēšanas šķidruma (tosola) pilnīga maiņa no sarkanā (tjipa ilgmūžīgā) uz zilo. Jauni priekšējie bremžu diski, Brembo kluči (par kuriem tiešām esmu sajūsmā), un tad sekoja visu priekšējo lukturu maiņa - Depo sets :lol: , bet jauni, laba izskata, aci priecējoši stikli, ar diezgan labu staru un galvenais - No parastajām uz lēcu lampām. Depo tumšie pagriezieni, depo miglas (baltas) Tuvajos balti xenoni 6kk, miglās dzelteni-hameleon xenoni (neatceros, lkm 3kk).
IMG_3307.JPG
Tad nu saņēmu savus diskus no pūlverkrāsošanas..
IMG_3297.JPG
Un piemeklēju riepas - Priekšā jaunas, aizmugurē mazlietotas (labas un lētas, parcik zinu ka man viņas aizies mierīgi braucot pus sezonā :lol: )

Tad nu atlika vairs uzstellēt un skatīties kā atspoguļojas manas ieceres realitātē. :gigigi:
IMG_3409.JPG
IMG_3412.JPG
Pats par rezūltātu biju patīkami nedaudz pārsteigts, bet nešaubījos par to arī ne minūti. Varbūt tikai pāris sekundes.. :lol:

Tas pagaidām arī viss, turpmākie plāni:

- Pelēko paneli un apšifkas aizstāt ar melnām.
- Uzmocīt kautkā Digitālo pečku.
- Nomainīt parasto redukoru pret bloķējošo
- Pēc vasaras pārkrāsot.
Un vēl dažas ambīcijas :gigigi:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 02:41

Aizmirsu atrādīt salonu :hahaha: , parcik maksimālās 10 bildes tika izsmeltas, līdz salonam netiku..
IMG_3434.JPG
IMG_3435.JPG
Nu labi, un vēl kāda netīrā bilde no āras..Apsolu, drīz nomazgāšu kārtīgi mojkā :hahaha:
IMG_3428.JPG
Slieksnis patiesībā ir pilnīgi melns, tikai tāds maskējies.. :lol:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Profila bilde
GunTixV
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 18 Apr 2013, 11:32
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: MurMastiene
Reputācija: 2
 

30 Apr 2013, 02:57

smuks, smuks atceros so kad bij ss.
jautajums tikai kad parkravi uz manuali vadibas bloku ari mainiji?
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1129
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 

30 Apr 2013, 07:27

:super:
Te vismaz uzreiz tiek darīts nevis runāts.
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30

30 Apr 2013, 08:37

patīk kā e39 diski izskatās uz e36, pat vairāk kā labi :clap: izskatās ka būs labs topiks, ja jau pašā sākumā ķeras kārtīgi pie darbiem klāt :super: :super: :super:
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 

30 Apr 2013, 09:03

GunTixV rakstīja:smuks, smuks atceros so kad bij ss.
jautajums tikai kad parkravi uz manuali vadibas bloku ari mainiji?
ari interese :rolleyes:
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

30 Apr 2013, 09:19

Arī šo atceros no ss'a, kad vēl sev meklēju e36. Ir jau smuki ar šiem diskiem(ja nebūtu balti, tad diez vai patiktu) un visu ko esi sadarījis :super:
Tie diski, kas bija ss'a bildēs ļoti labi izskatījās, tos līdzi nedeva?
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 10:00

GunTixV rakstīja:smuks, smuks atceros so kad bij ss.
jautajums tikai kad parkravi uz manuali vadibas bloku ari mainiji?
Paldies, paldies! :supeer:

Nē, kompi nemainīju, principā nav vajadzība to darīt, ja negrib visu swapu baigi pedantiski pareizu.
Diagnostika arī kļūdas neuzrāda, takā mani apmierina bez pravodkas un kompja maiņas, ar vienu smuki novietotu un noizolētu kārbas kabeli.. (Varu pat jebkurā brīdī pāriet uz automātu, ja sajūku prātā un gribu braukt slinki..) :lol:
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 10:04

Sancix rakstīja::super:
Te vismaz uzreiz tiek darīts nevis runāts.
Izpērku vainu ko pieļāvu un sastrādāju ar veco e36 :hahaha: :bmw:
m4z rakstīja:patīk kā e39 diski izskatās uz e36, pat vairāk kā labi :clap: izskatās ka būs labs topiks, ja jau pašā sākumā ķeras kārtīgi pie darbiem klāt :super: :super: :super:
Tencinu, lieku visu savu sirdi un budžetu tieši un principā tikai savā e36 :lol: :supeer:
Pēdējais labojis AizdomāmBagāts™ - 30 Apr 2013, 10:14, kopā labots 1 reizi.
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 10:11

uteo rakstīja:Arī šo atceros no ss'a, kad vēl sev meklēju e36. Ir jau smuki ar šiem diskiem(ja nebūtu balti, tad diez vai patiktu) un visu ko esi sadarījis :super:
Tie diski, kas bija ss'a bildēs ļoti labi izskatījās, tos līdzi nedeva?
Diski tai brīdī nebij svarīgi, patiesībā pat īsti nepatika un ne par ko negribēju R17 (savi untumi)
Un pirmoreiz apskatot jau atmetot diskus nokaulēju no cenas 400ls.. Beigās saimnieks šķobījās un iznāca ka par diskiem no cenas nometu 350ls, un par to naudu daudz ko jau varēju sadarīt citu, ieskaitot tādu disku iegādi kā gribēju :hahaha:
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 10:28

Nu izlasīju no sākuma līdz beigām... :bmw: Tu esi baigais malacīc, man ļoti patīk Tavs sedaniņš un prieks par to, ko esi jau sadarījis... :supeer: :super:
:bmw:
rvars
Ziņojumi: 1001
Pievienojies: 07 Mar 2012, 20:01
Braucu ar: sapņiem
Atrašanās vieta: lauki

30 Apr 2013, 10:31

Esmu pārsteigts, ka tie diski uz kārtīga e36 izskatās pat samērā labi. Defaultā uz e39 viņi ir pretīgi :lol:
E36 328i+ lpg 95'
NB MX-5 99'
E46 325ix lpg 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 10:44

Jolcinja rakstīja:Nu izlasīju no sākuma līdz beigām... :bmw: Tu esi baigais malacīc, man ļoti patīk Tavs sedaniņš un prieks par to, ko esi jau sadarījis... :supeer: :super:
Milzīgs paldies māsiciņ, cenšos! :supeer: ;)
Gaidu Tavējo laicīgi pirms sezonas atklāšanas uz strīpas un veiksmi darbos! :clap:
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

30 Apr 2013, 10:45

Vienmēr esmu metis aci uz šādiem diskiem, baigi patīk, kā žurkai izskatās :super:
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 10:53

rvars rakstīja:Esmu pārsteigts, ka tie diski uz kārtīga e36 izskatās pat samērā labi. Defaultā uz e39 viņi ir pretīgi :lol:
YESS, tieši šādu viedokli gaidīju no kāda! :hahaha:
Es pilnīgi piekrītu ka uz e39 tie diski izskatās šausmīgi, bet vaina nav diskos, bet gan pielietojumā :lol:
Tad nu viens no mazajiem plāniem bij šos diskus no sliktās slavas celt skatuves gaismās :gigigi: :olee:
Nevaru ciest ka uzstutē uz normāla paskata diskiem, kkādas 215/65 džipa riepas un izķēmo visu skatu :grrr:
Bet nu vismaz man bij darbiņš un bezmaz savi vienīgie tādi diski kurus parādīt no gaišās puses :hahaha:
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 10:56

marux rakstīja:Vienmēr esmu metis aci uz šādiem diskiem, baigi patīk, kā žurkai izskatās :super:
Varu tikai teikt paldies Tew un pārējiem, kas nav tomēr uzlikuši, jo zin kā, patīkami ka maz e36 tādi ir virsū :gigigi: :yes:
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

30 Apr 2013, 11:00

Patiesībā tikai nedaudz pietrūka, lai man šopavasar tādi parādītos :D
Jolcinja
Ziņojumi: 608
Pievienojies: 06 Nov 2011, 20:36
Braucu ar: Savu lillīgo... :-)
Atrašanās vieta: Piņķi
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 11:19

AizdomāmBagāts™ rakstīja:
Jolcinja rakstīja:Nu izlasīju no sākuma līdz beigām... :bmw: Tu esi baigais malacīc, man ļoti patīk Tavs sedaniņš un prieks par to, ko esi jau sadarījis... :supeer: :super:
Milzīgs paldies māsiciņ, cenšos! :supeer: ;)
Gaidu Tavējo laicīgi pirms sezonas atklāšanas uz strīpas un veiksmi darbos! :clap:
Jā, es ar ceru, ka visu paspēšu, man jau arī ir daudz draugu forumā, kas brauc palīgos! :bmw: Kā saka, cerība mirst pēdējā... :rolleyes:
:bmw:
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 

30 Apr 2013, 12:52

marux rakstīja:Patiesībā tikai nedaudz pietrūka, lai man šopavasar tādi parādītos :D
Respektēju Tavu izvēli un garšu, bet jāsaka, tas labi, ka neesi uzlicis tādus pašus :D
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan

30 Apr 2013, 21:54

Atceros so e36,kad sev mekleju 328i,bet nepatika,ka automats,un maz extru,bet zinaju,ka sis tomer ir labs e36!
Nedomaju,ka tie e39 diski,var tik labi izskatities uz e36 :super: :supeer:
Izlasiju visu tavu raxtu no sakuma liidz beigaam un bija interesanti palasiit!!! ;)
Instagram - Sandis_e36