E36 Touring `98 DIE BESTE - 5000EUR

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Ja jau būtu visu tā mazgājis, tad arī motoru izmazgātu, lai nebūtu tik noputējis.
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti
nu jau sākas piesiešanās par putekļiem :doh: :D
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Es ne par to, bet ja mazgātu, tad noteikti mazgātu visu, lai izskatītos svaigs, nevis tikai auto apakšu.
Profila bilde
Stig
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 07 Mai 2013, 09:09
tieši ta, viss original. :)
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
Ka tik tu nemēģini cenņiku nosist? Lai vēlāk varētu iepirkt šo eksemplāru. :hahaha:
Attēls
Wilsons86
Ziņojumi: 174
Pievienojies: 18 Jūn 2013, 09:30
Bet, ja kāds saka, ka viss ir tip top di beste utt, un prasa par žurku 5000euro :gigigi: tad protams, ka jāsāk piekasīties, jo pārdevējs, būsim reāli, ir profesionāls auto tirgonis un tādiem jau defaultā ticēt un uzticēties nedrīgst :D pārdevējs ar tekstiem, ka paturēs autiņu sev tikai notur cenu tik augstā līmenī. Nu neticu, ka cilvēks, kurš nodarbojas ar auto pirkšanu un pārdošanu sev paturēs auto ar 90 gadu sākuma tehnoloģijām. Pie kam Stigu par e36 fanātu nevajadzētu uzskatīt, jo profils uztaisīts, lai pārdotu auto vietā kur netrūkst cilvēki, kuriem siekala tek par šādu aparātu. Mans viedoklis - pasakas.
Ja es te sarunāju muļķības, tad neņem pie sirds ļoti - cilvēki un uzskati ir dažādi :) :sarunats:
Profila bilde
Stig
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 07 Mai 2013, 09:09
Visu ko rakstiju ta ir ir.
Bildes ir labi redzams kads auto bija izsole, purn jaukts bija del lukturiem, un brilu mainas.
Lukturi ir Magneti Marelli, kuri jau skaitas OEM, man E93 prieks. Bixenopn lukturi ir Magneti Marelli, un iepriekseji lukturi sim touringam ari bija magneti marelli.

KO vel man tev japarada Realoem????
Man tada sajuta ka tev japamacas jo realoem nav tas labakais kur jaskatas originalu detalu sarakstu un t.t.

Uz coilam melns pa baltu uzrakstit BMW HIGH PERFOMANCE.

Neesmu tirgonis, vienkarši patik kad ja ir kaut kas afigennijs ko pardot, kad mani klienti ir priecigi, un loti daudzi kuriem pardevu autinus ar tiem mes kontaktejam un es vienmer izpalidzu viniem.
Profila bilde
Stig
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 07 Mai 2013, 09:09
Un esmu vienmer par to lai katrs kurs interesejas atbrauc, ved autinu kur grib un parbaud pilnigi, lai pec tam nekas nebutu neskaidrs! :sarunats:
Profila bilde
Stig
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 07 Mai 2013, 09:09
man 2 niki ir bmwpower.
Tu mani vienkarši nepazisti! :hahaha:
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
2500eiro maximums priekš tādas komplektācijas:) pa 5000eiro es atpirktu šadu stock e36 jau no muzeja un ar noskrejienu nevairāk kā 300metri un vispilnāko ekstru aprikojumu:)
Bet, enyway lai veicas :sarunats:
Profila bilde
elvis'
Ziņojumi: 473
Pievienojies: 12 Nov 2012, 14:58
Braucu ar: Nepabeigtu sapni
Atrašanās vieta: Rīgas
Tak beidzat cilvekam cakaret pratu, kuutinja patiesam ir skaista 2x esmu dzive redzejis un nav tur kur piesieties vismaz vizuali tocna...
Lai veicas tirgosana, bet cipars gan ir paliels kosmos, bet nu lai veicas. :super:
Aduks rakstīja:Vienīgais e36 mīnus atrodas uz aķa pretī plusam :gigigi:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
es domāju, ka vairāk šis cipars ir kosmos te-LV, priekš mums, bet ārzemēs pa 5k aizietu labi!? :rolleyes:
Profila bilde
Stig
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 07 Mai 2013, 09:09
redzesim :)
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
:D
gan jau savu arī pa 5k ērikiem atdotu .. :rolleyes: :hahaha:
Dandijs
Ziņojumi: 270
Pievienojies: 30 Apr 2011, 19:49
Braucu ar: e46 pikapu
Atrašanās vieta: Tukums
tavs jau arī skaistulis,bet tāda cena priekšs e36 ir par augstu :bmw:
Profila bilde
Stig
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 07 Mai 2013, 09:09
Visam ir sava cena, katrai mantai, tapat ari katrai mantai ir savs pricejs.

Viss ir ļoti vienkarši , es labi zinu ka tadu auto diezvai vel atradišu, tapec ja atdošu tad dārgi, ja ne, tad garaža iekša un nakam sezon braukašu.

yanks kas tu tads esi lai es vispar ar tevim komunicetu un atbildetu uz taviem jautajumiem?
Vispar nesaprotu ko tev vajag no manim?
Profila bilde
Stig
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 07 Mai 2013, 09:09
Kapec jaatdod masinu kurai nebija parkrasota, sista, metinata..... par kapeikam?

Protams ka pa 5k eur var nopirkt +- pusdzivu e46 :)))
Bet man ir pilnigi po... Par laba E30 cenu ari var nopirkt E92 :))

Mašina ir domata tikai tiem, kuri negrib ziemu pavadit garaža ar metinašanas aparatu rokas un sajutu ka tika apists :lol:
Profila bilde
Stig
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 07 Mai 2013, 09:09
yanks rakstīja:skaidrs. nav tev tā kruīza un nav arī nekādi bmw ražoti koiloveri. Normālu jautājumu Tev uzdevu, bet tu tik turpini atrunāties.

1. Kur bija rakstits par kruizi?
Vai es kļudijos vai mans paligs?

2.
Attēls
vaks beidz :dron:
Profila bilde
Thomas
Ziņojumi: 134
Pievienojies: 07 Okt 2011, 17:08
Braucu ar: V6
Es cenu nekomentesu,pirkt ari netaisos, autins OK. Es vairak par attalinatam temam :) bet tik tiesam, realoem ir ok saite, ja, nerada alternativam kodu, bet savadak - ok, un tik tiesam, tas, ka uzrakstits bmw - nenozime, ka ir originals, jabut emblemai, savadak ari uz optimal amjiem var but rakstits bmw. Un Magneti Marelli - tagad varbut ari piegada lukturus jaunakajiem modeliem, bet tas tikai tapec, ka visam jaunakam ir sudigaka kvalitate, tie lukturi nav ne ar ko labaki par depo lukturiem un devindesmitajos sadus razotajus dzena prom ar s*da slotu, a tagad visu taisa ta, lai tuvakaja laika ir japerk atkal. Un vispar MM taisa s*dus, piemeram mana pieredze ar GMM, kurs dod nepareizus voltus, bet tas redz, razotaja (MM) paredzetie raditaji un poh, ka autins brivgaitu tur 1k rpm.
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
po, kas tur ir kas nav - kas Jūtās apcakarēts, tikai nez par ko, bet tourings ljooti sterils un glīts izskatās - neko pielikt, neko atņemt.. :rolleyes:
meklējot sīkumus un kašķējoties jebkam var atrast nepilnības pat tikko no rūpnīcas nākušam aparātam.. tākā come down... un priecājamies, ka starp mums ir tik ljooti skaists eksemplārs... :pupi: :supeer: