agang wannabe track day kupeja / SLĒDZAM

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan
Redzetas atsperes un prieksejie amiishi! :D :D
Atsperem,ja nu kas ir sedinajums 70/40 ;)
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
jjjjuris
Ziņojumi: 335
Pievienojies: 01 Apr 2013, 21:37
Braucu ar: pikapu
Atrašanās vieta: Dzimtmisa
ruslanstaila haube :D
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Tieši gribēju tev teikt, ka jāatjauno tev topiks un jāuztur, jo te top tiešām labs projekts, kam gribas sekot līdzi, nevis kā te pusei nopisteņu, kuru topikus nav vērts vērt vaļā :super: :super:

karoč grīda ir super :lol:
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
Sidnas rakstīja:Redzetas atsperes un prieksejie amiishi! :D :D
Atsperem,ja nu kas ir sedinajums 70/40 ;)
540i tā arī teica, ka priekša nedaudz zemāka liekas nekā 60/40.. bet nu paldies, tagad zināšu :super:
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
Shreks rakstīja:Tieši gribēju tev teikt, ka jāatjauno tev topiks un jāuztur, jo te top tiešām labs projekts, kam gribas sekot līdzi, nevis kā te pusei nopisteņu, kuru topikus nav vērts vērt vaļā :super: :super:

karoč grīda ir super :lol:

būs, viss būs :yes:
baksti ātrāk savējo kopā, un zināsi, kurās telpās sakrāsot ;)
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan
agang rakstīja:
Sidnas rakstīja:Redzetas atsperes un prieksejie amiishi! :D :D
Atsperem,ja nu kas ir sedinajums 70/40 ;)
540i tā arī teica, ka priekša nedaudz zemāka liekas nekā 60/40.. bet nu paldies, tagad zināšu :super:

Njaa,vinjas man brackam bija uz e36,un bija smuki zems,un stabils un ciets! ;)
Prieks,ka taa manta ir nonakusi labaas rokaas,un veiksmi darbos,sekoshu liidz darbiem! :super:
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
agang rakstīja:
būs, viss būs :yes:
baksti ātrāk savējo kopā, un zināsi, kurās telpās sakrāsot ;)
itkā tas būtu tik baigi viegli :lol:
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
nu labi, pamazām stutē visu ātrāk kopā, lai var kameru iemēģināt :D
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
jeezinj taa griida :super:
ieteiktu pasekot lidz visiem korjiem apaksaa, parliecinaties ka kads nau uz araa krishanu, lai to gridu tadaa stavoklii ari saglabatu :clap:
...
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Nu tur toč viss ir kārtībā un visi korķi ir vietā :super:
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
Armando rakstīja:jeezinj taa griida :super:
ieteiktu pasekot lidz visiem korjiem apaksaa, parliecinaties ka kads nau uz araa krishanu, lai to gridu tadaa stavoklii ari saglabatu :clap:
protams, visam pirms kopā likšanas tiks izsekots līdzi, lai brūnais tik ātri nekur neparādītos :super:

man ir pamatīga trauma no tām rūsas kastēm, šitai nepieļaušu tādu likteni, vismaz ne tuvākos gadus ;)
Profila bilde
ScoobyFresh
Ziņojumi: 391
Pievienojies: 23 Mai 2013, 17:29
Braucu ar: BMW
Man arī šitais projekts patīk! Tā tik turpināt! Sekošu līdzi!! :super: :clap:
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
Šodien uzspēju šo to sadarīt -

pieķēros motora sadalīšanai reizinātājos, lai pēc m52 iekšu dabūšanas uzreiz var visu samērīt un aizvest noslīpēt (varbūt varat ieteikt kādu kantori, kas par sakarīgu summu noslīpēs bloku un galvu? :bye: )
Pie reizes arī ar 1000bar kärcher pamēğināju bloku nomazgāt..redzēs, krāsošu vai nē :rolleyes:
Attēls
Tākā bija nemotors, aizvilku strāvas vadu uz tam paredzēto vietu- bagāžnieku, un vakara nobeigumā izdomāju nopūst gaišās, nopļeckātās daļas. Gateris ne gateris, šeit absolūti vienaldzīga kritika, jo to kosmosu, ko prasa par melnajām daļām, labāk ieguldīšu ritošajā :yes: redzēs kā turēs, taču pa lielam pofig, tāpat jābūt labāk kā bija.
Rīt būs pilnībā nožuvis, moš vēl vienu kārtu uzpūtīšu.
Ja varētu, es vispār visu salonu un liekos svarus izmestu laukā, tik TA gan vajag, pagaidām.. :lol:
Attēls
Nu tā kaut kā :)
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
veciit par to nopushanu bomba,pilnigi piejritu ka nav jega pa melniem griestiem 50ls maksaat :super:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
blondaaa
Ziņojumi: 510
Pievienojies: 12 Mar 2013, 00:26
Braucu ar: 325 coupe
Atrašanās vieta: Balvi
es arī nesaprotu kāpēc nejēgā maksāt par tiem pašiem griestiem 50 ls un nemaz nerunājot par šitiem plastmasiem.
es piem paņēmu un pārlīmēju tos griestus melnus ,nu i nekāda vaina un sanāk pat daudz lētāk nekā pirkt no kāda. :yes:
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
cipruss18 rakstīja:veciit par to nopushanu bomba,pilnigi piejritu ka nav jega pa melniem griestiem 50ls maksaat :super:

Vai ne ;)
Skatīšos kā rīt būs, un tad ganjau arī griestus nopūtīšu, jo pagaidām tik visas acu līmenī esošās daļas nopūtu..


Par darbiem runājot, aizmirsu pieminēt, ka sakopu pakaļējās lampas, jo kāds bija aizmirsis viņas pieskrūvēt :roll:
Iekšā bij ūdens, un uz gumijām normāla kārta ar dubļiem, sūnām :)
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
blondaaa rakstīja:es arī nesaprotu kāpēc nejēgā maksāt par tiem pašiem griestiem 50 ls un nemaz nerunājot par šitiem plastmasiem.
es piem paņēmu un pārlīmēju tos griestus melnus ,nu i nekāda vaina un sanāk pat daudz lētāk nekā pirkt no kāda. :yes:
Nu pārlīmēšana vispār pa glauno :super:
Man, diemžēl nav apņēmības tādām lietām pieķerties.. :lol:
P.s - kā salons? :bye:
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 
nu labi varbūt kādam liekas ka 50ls ir dārgi bet ja padomā pieņemsim tev ir nokarājušies parastie griesti un tu gribi melnus, tad sanāk tu kaut vai paņem un pārlīmē viņus, bet vēl tev vajaga dabūt melnas pārējās detaļas(saules sargi, lampiņas utt.) kas jau nu nebūs vairs tas ja kāds krāsos, nu principā ja cilvēks prasa 50ls par ļoti labiem melnajiem oem griestiem ar visām lapiņām, saules sargiem un citiem sīkumiem kas ietilpsts pilnā melno griestu komplektā tad es domaju ka tas nav dārgi, nu par tā aizmugurēja plaukta pārkrāsošanu es pat nebūtu iedomajies un tā man liekas ir laba ideja jo viņi cik esmu redzējis ir jau izbalējuši un labus ir pagrūti kur atrast.
tikai izsaku savu viedokli.
Profila bilde
blondaaa
Ziņojumi: 510
Pievienojies: 12 Mar 2013, 00:26
Braucu ar: 325 coupe
Atrašanās vieta: Balvi
agang rakstīja:
blondaaa rakstīja:es arī nesaprotu kāpēc nejēgā maksāt par tiem pašiem griestiem 50 ls un nemaz nerunājot par šitiem plastmasiem.
es piem paņēmu un pārlīmēju tos griestus melnus ,nu i nekāda vaina un sanāk pat daudz lētāk nekā pirkt no kāda. :yes:
Nu pārlīmēšana vispār pa glauno :super:
Man, diemžēl nav apņēmības tādām lietām pieķerties.. :lol:
P.s - kā salons? :bye:
Salons laikam gaidīs pavasari un ta likšu laikam iekšā :super:
Profila bilde
blondaaa
Ziņojumi: 510
Pievienojies: 12 Mar 2013, 00:26
Braucu ar: 325 coupe
Atrašanās vieta: Balvi
aarchijs rakstīja:nu labi varbūt kādam liekas ka 50ls ir dārgi bet ja padomā pieņemsim tev ir nokarājušies parastie griesti un tu gribi melnus, tad sanāk tu kaut vai paņem un pārlīmē viņus, bet vēl tev vajaga dabūt melnas pārējās detaļas(saules sargi, lampiņas utt.) kas jau nu nebūs vairs tas ja kāds krāsos, nu principā ja cilvēks prasa 50ls par ļoti labiem melnajiem oem griestiem ar visām lapiņām, saules sargiem un citiem sīkumiem kas ietilpsts pilnā melno griestu komplektā tad es domaju ka tas nav dārgi, nu par tā aizmugurēja plaukta pārkrāsošanu es pat nebūtu iedomajies un tā man liekas ir laba ideja jo viņi cik esmu redzējis ir jau izbalējuši un labus ir pagrūti kur atrast.
tikai izsaku savu viedokli.
Nu tur jau arī nav nekas sarežģīts arī ar saules sargiem, paņēmi aiznesi pie šuvēja un tev apšūs viņus smuki ar to pat audumu ar kuru līmēji griestus. ;)
Nezinu kā cenas Rīgā ,bet pie mums max 10ls par to saules sargu pāršūšanu. :)
Ar lampiņām arī visu var izdomāt ,ja vien galva strādā :yes: