agang wannabe track day kupeja / SLĒDZAM

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
aarchijs rakstīja:nu labi varbūt kādam liekas ka 50ls ir dārgi bet ja padomā pieņemsim tev ir nokarājušies parastie griesti un tu gribi melnus, tad sanāk tu kaut vai paņem un pārlīmē viņus, bet vēl tev vajaga dabūt melnas pārējās detaļas(saules sargi, lampiņas utt.) kas jau nu nebūs vairs tas ja kāds krāsos, nu principā ja cilvēks prasa 50ls par ļoti labiem melnajiem oem griestiem ar visām lapiņām, saules sargiem un citiem sīkumiem kas ietilpsts pilnā melno griestu komplektā tad es domaju ka tas nav dārgi, nu par tā aizmugurēja plaukta pārkrāsošanu es pat nebūtu iedomajies un tā man liekas ir laba ideja jo viņi cik esmu redzējis ir jau izbalējuši un labus ir pagrūti kur atrast.
tikai izsaku savu viedokli.
Bija gan izbalējis, un pamatīgi netīrs :lol:
Nu lai visas daļas salasītu melnas, cipars tāpat sanāk labs(nesaku, ka neadekvāts) un tīri dēļ tā, ka man viņa nebūs paredzēta kruīzošanai, nevēlos iedziļināties visos tml sīkumos, jo budžets ar nav neierobežots :yes:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
blondaa kur tava bilde peldkostimee?? :hahaha:
ar kompatu pa brugji
rvars
Ziņojumi: 1001
Pievienojies: 07 Mar 2012, 20:01
Braucu ar: sapņiem
Atrašanās vieta: lauki
paraa pupus
Anyway, ja jau wannabe track day, kāpēc vispār iespringt uz salonu? Varētu vienkārši visu izravēt, iemest divas sporta taburetes un laist trasē :rolleyes:
E36 328i+ lpg 95'
NB MX-5 99'
E46 325ix lpg 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
TA ir jābūt, vismaz pagaidām. Nav man treileris un tik lielas finanses visam tam pasākumam. Šitie melnie sīkumi neprasa nekādus ieguldījumus :bye:

Un pa lielam, tamdēļ jau ir tas "wanna be" :lol: pamazām, un tad jau skatīsies, cik pliku pataisīšu :)
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
Izskatās, ka tuvākās nedēļas laikā šis būs pēdējais bilžu apdeits, jo lai cik labas bij brīvdienas, jāsāk pievērsties maizes darbam :yes:

Šodien izdomāju tikt vaļā no tiem pāris rūsas pleķīšiem, kas apakšā, lai miers. Tad nu ņēmu rokās kannu ar smiltīm un strūklas pistoli :lol: sastrūkloju, nopūtu ar aktīvo grunti, un pa virsu vnk praimeru, nevēlējos jaunu epox. Grunts bunžu taisīt vaļā.. rīt no rīta pa smuko šuvju mastiku ar špakteļlāpstu uzklāšu. Grubulis uz tiem kopējiem 20cm2 nebūs, atkal žēl bij jaunu bunžu taisīt vaļā un pistoli smērēt :lol:
Attēls
Te nostrūklots tas milzīgais rūsas miteklis :lol:
Attēls
Aiz sava slinkuma vēl neesmu pabeidzis strūklošanas kasti, un domāju, ka tuvākajā laikā ar nepabeigšu, tāpēc ar vārstu vāku uztaisīju pludmali darbā :hahaha:
Smiltis ar bij pamaz, tāpēc līdz plikam alumīnijam nemaz netīrīju visu..
Aptīrīts -
Attēls
Ar skābo grunti sagruntēts (pēcāk ar praimeru uzklāju, un pagaidām ar paliks tā, jo visdrīzāk kopā ar bloku sakrāsošu .
Attēls
Pozitīvākais, ka sakontaktēts QSX un bloka, galvas apstrāde tiks nodota viņa rokās jau pavisam drīz :super:

Tākā gads praktiski jau beidzies, tad Jaunajā, 2014. Gadā vēlu daudz patīkamu uzlabojumu un mazāk rūsas, tfu, tfu, tfu :bye:

Pirms strūklošanas selfijs/ kas bija, to vilku :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
te viss pareizi notiek :super:
...
Profila bilde
blondaaa
Ziņojumi: 510
Pievienojies: 12 Mar 2013, 00:26
Braucu ar: 325 coupe
Atrašanās vieta: Balvi
man patīk tas selfijs :D
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
Armando - paldies, rūsa te toč nebūs :super:

Un blondaaa , tas mans pirmais selfijs, vairākas reizes pietam mēğināju :lol:
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Redz, kā viss notiek! ;)

Prieks skatīties, tik turpini ;)
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
Viss notiek pareizi. :super:

Selfijs :pupi: :gigigi:
Attēls
Profila bilde
Aduks
Ziņojumi: 1008
Pievienojies: 17 Okt 2012, 22:35
Braucu ar: e46 328
Atrašanās vieta: Rīga
Viss izskatās ļoti labi, pašam mazliet šoks bija redzot kādā teicamā stāvoklī ir grīda.

Tikai dievs žēlīgs to rūsējušo haubi aizvāc! Galīgi nepiestāv sterilam auto ratstyle haube, manuprāt, to var darīt tikai sa*istiem eksemplāriem.

Bet ja tomēr gribi atstāt, dod ziņu, labprāt savāktu viņa haubi par loģisku cenu :)
Cienot citus Tu cieni sevi.

"Enjoy life. There’s plenty of time to be dead." Anonymous
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Šaubos ka Tev viņa labāk piestāvētu kā šeit.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 
Aduks rakstīja:Viss izskatās ļoti labi, pašam mazliet šoks bija redzot kādā teicamā stāvoklī ir grīda.

Tikai dievs žēlīgs to rūsējušo haubi aizvāc! Galīgi nepiestāv sterilam auto ratstyle haube, manuprāt, to var darīt tikai sa*istiem eksemplāriem.

Bet ja tomēr gribi atstāt, dod ziņu, labprāt savāktu viņa haubi par loģisku cenu :)
zuze91 rakstīja:Šaubos ka Tev viņa labāk piestāvētu kā šeit.
Aduks to bija domājis par veco melno haubi nevis ratstyle haubi ;)
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
Vīri, mieru, to rūsu nav plānos atstāt, melnā pavisam noteikti paliks kā primārā :super:


Edit : bilde tiem, kas tik ļoti nespēj pārdzīvot manu neizdzīvoto bērnību :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
:super: :super: :super:
Attēls
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
Nedaudz samuldējos, ka nebūs nekādu apdeitu tuvākajā laikā..
Šodien ieķertas m52 iekšas pa sakarīgu ciparu, un arī melnais prefacelift panelis. Jā, pre, jo tas beigu beigās vairāk patīk kā facelift.. :yes:

Vēl tuvāko dienu laikā ieķeršu citu bloku, kam honējums stipri svaigāks :rolleyes:
Attēls
Attēls
agang
Ziņojumi: 301
Pievienojies: 04 Sep 2013, 20:59
Braucu ar: melnu kupeju
Kaa jau soliiju - kaadu briidi neko neapdeitosu :lol:
Bet nu, sodien QSX atveda paaris lietinas :yes:

Siikaak - m50b28 strokera buuvei paredzeetaa cuguna bloka vietaa QSX sagaadaaja b28 alu bloku

Sasliipeeta galva, bloks peec QSX apreekiniem nepieciesamajai kompresijas pakaapei

Nopuleeta un nobalanseeta klokvaarpsta

Jauns sachs kurvis, luk sajuuga disks un m20 spararats

No 540i jaunaa izpluudes sadalene atceloja pa pastu

Un beigu beigaas vakar saneemu pacinu ar hidro roceni. Uzliksu, redzees kaa uzvediisies tas cilindrs, un tad domaas, atstaat to pasu vai gaadaasu ko labaaku :)


Tagad gaidu naakamo meenesi, lai var sapirkt saales, gredzenus, visus bliivsleegus, bliives motora atdziivinaasanai, un, protams, vareetu pamazaam likt visu kopaa :super:


P.s esmu darbaa un nav laika smuki rakstiit :lol:
P.s.s Liels paldies QSX, attieksme vienkaarsi :super:
Attēls
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Skaistas mantiņas ;)
zinu, ka nav labi, bet pārņem skaudība :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Šeit viss ir stīgā! :super: Tā turpināt, noteikti pasekošu šim visam līdzi. :bmw:
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Šeit tiešām viss ir labi! ;)
Ievērtēta gan pati kupeja, gan notiekošie darbi :super:
Mani arī pārņem skaudība, ka man piķis jāizgrūž kuzova savešanai kārtībā, nevis motora būvē :D Bet būs labs, nevaru sagaidīt rezultātu, lai var izgāzt ar to aparātu :drink:
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go