E36-aivis328 e36 un citi zveri

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 
Polo normāls, pats arī apdomāju par polo iegādi, dēļ lētāka insurance un vispār arī ka jaunāks auto un nevajadzētu nekam tur baigi plīst.

Par ciprusu liekas ka viņam kas skauž, jo neesmu manījis ka Aivis te ar ko lielītos.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Blje princi,kas man var skaust? :D esmu pilnibaa apmierinats ar savu dzivi un savu auto.lasiet seenes un atslabstiet :D
Un ja mes ta te runajam,e38 man ir brivdienam un ikdiena es braucu ar 2015 gada auto,taa kaa dzivojat savas dziivites un es braukashu ar klauna diskiem :D
Pēdējais labojis cipruss18 - 23 Dec 2015, 21:28, kopā labots 1 reizi.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
par polo nevar sudzeties iet normali un nekas nekur negrab kaut vai jau 66k km noskrejies
bet golf 6 un 7 tad ir ertaki nedaudz ka polo
un par lielisanos neesmu to nekad darijis vienmer visu paradu kaa tas ir un viss
ja varbut kadam taa liekas lielisanas vai kraninju staipissana nu tad sorry jo viss ko seit ielieku vai ierakstu neuzskatu ka tas butu kas mega kruts un neiespejams :sarunats:
laikam jau tadelj nedzivoju LV un nekad neesmu tur gribejis tur dzivot jo nav man taa tipiska latviessa domasana un darissana :super:
cipruss18 rakstīja:Blje princi,kas man var skaust? :D esmu pilnibaa apmierinats ar savu dzivi un savu auto.lasiet seenes un atslabstiet :D
Cipruss tu tikko atkal paradiji ka esi totals tukss pauris tu pat nemaki normali/sakarigi uzbraukt :doh:
par senju lasissanu jau tas joks sen jau vairs nevienu neaizskar :hahaha:
Instagram INDIGAIS
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Aivi ja es pats nebutu 9 gadus pa arzemem nodzivojies,es domatu,ka stradat arzemes ir kkas woow un cienijams,bet realitate Tu esi aizbrauxis uz turieni jo ieksh LV Tu nevari darbu atrast un isti nesi vajadziigs.tas ka man ir e38 un diski kuri MAN patik,tas nozime tikai vienu,man ir komfortabli tanii auto.tas ka Tu braukaa ar polo,man prieks,bet tas ir kartings un nebutu jablato.
Un pasaki ka man nav taisniba par to ka tev vieglak sedet irija uz pabalstiem bija nekaa meklet darbu ka normalam cilvekam
Pēdējais labojis cipruss18 - 23 Dec 2015, 21:44, kopā labots 1 reizi.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
ja tev butu tik pohuj tad tu te tik traki nesmirdetu :hahaha:
ja godigi man pilnigi po... ko tu vai citi par mani doma kads nu esmu tads nu esmu :pupi:
un paradi man kaadu topiku kur es kadam dirssu virsuu?
tavus komentus gan var atrast katra topika kur esi iesmirdejis :super:
Instagram INDIGAIS
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Vot atrodi.es sen jau te nerakstu un ja rakstu,tad pa temu.nebutu Tu nosmirdejis kko par manu e38,es vispar nebutu te neko rakstijis
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
No manas puses tas bija ka parasts joks neviss uzdirsiens ;)
Instagram INDIGAIS
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Nu es varbut parpratu un iecepos.tagad viss chill
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Cipruss, ne jau auto nosako to cik cilvēks turīgs vai inteleģents. Nav māka nopirkt m6 no salona pa hvz 100K?! Lielākā daļa turīgu cilvēku zin naudas vērtību un braukā ar gan cenas, gan ekspluatācijas ziņā lētiem auto un naudu tērē lietderīgi!

Aivi, sorry par offTopic!
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Zevss tieshi taa.tadelj es ari braucu ar auto kuru varu atljauties un nelecu augstak par savu dirsu
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 
aivis328 rakstīja:No manas puses tas bija ka parasts joks neviss uzdirsiens ;)
neviens nejoko par Ciprussa e38 :rolleyes:
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 
cipruss18 rakstīja:Zevss tieshi taa.tadelj es ari braucu ar auto kuru varu atljauties un nelecu augstak par savu dirsu
Aivis328 arī var atļauties nopirkt 12 mašinas un nepārlec augstāk par savu dirsu :hahaha:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
ZzevsS rakstīja:Cipruss, ne jau auto nosako to cik cilvēks turīgs vai inteleģents. Nav māka nopirkt m6 no salona pa hvz 100K?! Lielākā daļa turīgu cilvēku zin naudas vērtību un braukā ar gan cenas, gan ekspluatācijas ziņā lētiem auto un naudu tērē lietderīgi!

Aivi, sorry par offTopic!
Nopirkt točna nav māksla, bet nopelnīt to naudu, lai nopirktu gan ir māksla :D
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
edzis rakstīja:
ZzevsS rakstīja:Cipruss, ne jau auto nosako to cik cilvēks turīgs vai inteleģents. Nav māka nopirkt m6 no salona pa hvz 100K?! Lielākā daļa turīgu cilvēku zin naudas vērtību un braukā ar gan cenas, gan ekspluatācijas ziņā lētiem auto un naudu tērē lietderīgi!

Aivi, sorry par offTopic!
Nopirkt točna nav māksla, bet nopelnīt to naudu, lai nopirktu gan ir māksla :D
Protams, galviņai ir jāstrādā lai nopelnītu, bet tas nav nekāds kosmiski nesasniedzamais cipars, ko nevarētu nopelnīt.
klucifers
Ziņojumi: 75
Pievienojies: 17 Aug 2015, 23:13
Braucu ar: bamsli ķepā
Tas viss ko jūs runājat ir baigi interesanti, un vel nekad nav atrunats šai pašā forumā. :lol:
Par topic, kapēj nesēdināji touringu vel zemāk, tad ari sanaktu mazakas arkas, savādak izskatīsies komiski lielas :lol:
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Tourings tagad stav uz coiloveriem un aizmugure ir tikkai atsperes vien bet vienalga ir baigi augstais
Tadelj sobrid arkas netiks taisitas viss ticamakais jo plans ir pec jauna gada sutit Airlift air suspension
Un nebus sada veida arkas tomer ir cits plans
Tagad ir plans ielikt motoru ;)
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Nu taa
Sis tas sadarits touringam
Daudz jaunas detaljas saliktas ;)
Aizmugurejais tilts nonjemts
M3 evo tilts sapucets un drizuma tiks uzstadits
Jauns sajugs uzlikts paldies Klavinjam
Tikka iegadats lietots air suspension kit bet no e46 tadelj sanaks nedaudz partaisit redzes kas tur sanaks ;)
Un vel tikka iegadats viens tourings atram projektam jo daudz visadas liekas e36 daljas metajas apkart ar ko uzfrisinat so touringu
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
Šo tūringu redzēju DD, kādu laiku viņš tirgojās. Bet mani viņš kkā neuzrunāja, laikam dēļ krāsas. Tāka šis ir pirms fl. tad krāsas kods viņam ir jābūt Brilliant Rot un viņai nav lakas(nu vismaz manam nebija). Bet nu vizuāli viņš izskatās tīri zolīds.
Attēls
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Jaa tas ir tas pats
Nee krasa ir hellrot man tiessi tas pabalejusi krasa piesaistija jo gribu patrovet wet sanding un 3 stage polishing uztaisit redzes cik vares saglapt so kraasu ja nee tad parkrasossu
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Iedod linku kir njeemi to gold thermal lentu))
Es sev arii panjemu 2m2 bet neasmu drosh ka nav fake jo samaksaaju tik 45eur
BMW_The Ultimate Repair Bill