E36-aivis328 e36 un citi zveri

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
Armando rakstīja:Zinkas man ir zaibal, tas ka Tu dzirdi tikai to ko Tu gribi dzirdet. Es tev visu pateicu kas tur vel IR jaizdara. Visu iedevu lidz, parpalikumus aizvedisu trezdien. Pat uztaisiju videjo posmu. A Tu man pateici pirms darijums tika veikts, ka auto izgajis caur apdrosinasanu? Nee nepateici. Bet es gan tev pateicu par arku metinasanu. Un velreiz atkartosos. Tu teici ka tas tev problemas nesagadas. Esmu godigs cilveks, verbut taa mana problema.
Man konkreti nepatik ka tieku publiski nomelnots, tas taa berniskjigi
Bet tev pasham jatdzist ka tas viss tur shausmigi izdarits un skats uz tam bildem briesmigs gribas acis sev izdurt.
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
bestbmw rakstīja:
Armando rakstīja:Zinkas man ir zaibal, tas ka Tu dzirdi tikai to ko Tu gribi dzirdet. Es tev visu pateicu kas tur vel IR jaizdara. Visu iedevu lidz, parpalikumus aizvedisu trezdien. Pat uztaisiju videjo posmu. A Tu man pateici pirms darijums tika veikts, ka auto izgajis caur apdrosinasanu? Nee nepateici. Bet es gan tev pateicu par arku metinasanu. Un velreiz atkartosos. Tu teici ka tas tev problemas nesagadas. Esmu godigs cilveks, verbut taa mana problema.
Man konkreti nepatik ka tieku publiski nomelnots, tas taa berniskjigi
Bet tev pasham jatdzist ka tas viss tur shausmigi izdarits un skats uz tam bildem briesmigs gribas acis sev izdurt.
Šoreiz bestbmw piekritīšu, krāsojums ārprats,bet laikam šajā reizē tur viņiem ne par to jautājums.... :rolleyes:
Pēdējais labojis vitjazz - 01 Mai 2016, 01:24, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
Jaa, to jau aivim teicu. Ka reali pirmo reizi krasoju un ka tur nav zaibis un IR japiestradaa. To pateicu pirms viss tika mainits. Nezinu kapec vins ardar par vietam kas iet zem sparna?! Un Tu besbmw vispar pastavi klusu un neiejaucies. Pietiekami esi piedirsis forumu
...
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
Armando rakstīja:Jaa, to jau aivim teicu. Ka reali pirmo reizi krasoju un ka tur nav zaibis un IR japiestradaa. To pateicu pirms viss tika mainits. Nezinu kapec vins ardar par vietam kas iet zem sparna?! Un Tu besbmw vispar pastavi klusu un neiejaucies. Pietiekami esi piedirsis forumu
Taisniba acis koz? Es ar otinju labak nokrasotu!
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Par engine bay tu man tik saaki taisnoties kad masina bija pie manis un rakstiju ka neesmu apmierinats ar to ko redzu
Labi karoc beidzam so
Es tevi nenomelnoju bet gan paradu kada reali ir taa bundza un ja ir taa kaa tu saki viss ir sataisits tad no stress
Tu man pirms deal daudz ko teici bet beigas nekas isti taa nebija un pat masinu atveda 3 ned velak kaa soliji
Taka netaisi te no sevis apbizoto
Es nekad neko neizdomaju saku kaa ir un tas daudziem nepatiik ;)
Instagram INDIGAIS
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga
bestbmw rakstīja:
Armando rakstīja:Jaa, to jau aivim teicu. Ka reali pirmo reizi krasoju un ka tur nav zaibis un IR japiestradaa. To pateicu pirms viss tika mainits. Nezinu kapec vins ardar par vietam kas iet zem sparna?! Un Tu besbmw vispar pastavi klusu un neiejaucies. Pietiekami esi piedirsis forumu
Taisniba acis koz? Es ar otinju labak nokrasotu!
Tak aizej tankam uzpumpē ķēdes un ar serkociņu pārbaudi cik tavai lamatai degviela bākā. Ko var smirdēt visur. Tāda sajūta ,ka tu caur sliekšnu dankrota caurumu vari motoram klaņus tiem nemaz nepieskaroties. Un ar otiņu tu noteikti sev krāso ļoti labi skropstas. Aāāksts.
Sorr par offtopic, bet nu ja katrs taisiitu topicu , nopērkot kāda cita auto un sāktu kko liet ,ka auto iesmērēts un viss ir slikti u.t.t.ttt.t. tad te viss forums būtu Hamelionu rotaļas BMW stilā.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
bestbmw rakstīja:
Armando rakstīja:Jaa, to jau aivim teicu. Ka reali pirmo reizi krasoju un ka tur nav zaibis un IR japiestradaa. To pateicu pirms viss tika mainits. Nezinu kapec vins ardar par vietam kas iet zem sparna?! Un Tu besbmw vispar pastavi klusu un neiejaucies. Pietiekami esi piedirsis forumu
Taisniba acis koz? Es ar otinju labak nokrasotu!
Da labi,bestbmw,te ne tajā slēpjas būtība. Gan jau Armando bij par to informējis tieši,vrb kādu foto materiālu parādījis,bet galvenā fiška slēpjas tajā,ka AIVIS,diemžēl neko nenoved līdz kaut kādai konsistencei,līdz ar to te viss bija skaidrs jau pirmssākumos! ;) PEACE!
P.S Tikko sāc sekot kādam jaunam tavam e36 projektam,uzreiz Yee,kaut kas labs būs,bet pēc laiciņa,bāc un viss cauri!
Tik pat labi paskatīties to pašu Richa topiku,kur šis sliekšņus metina un pabeidz to darīt,nevis nošpļaujas un ņem uzreiz citu.
Pēdējais labojis vitjazz - 01 Mai 2016, 01:27, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
:lol: Nee nu gluzi nekoz gan, Jo ja rokas no pareizas vitas tad biski piestradajot tur sanak show car. Tu labak bestbmw neuzprasies.
Ps. Atrodi kadu textu kur saku ka motortelpa IR perfekti nokrasota.
Karoc gaidisimim ko Aivis liks talak ar virsbuvi. Man Ari intresee kas tur IR ko es nebutu vinam pateicis vai kas nebutu bildes atspogulots...
...
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Nu re taa ir attieksme ;)
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
aivis328 rakstīja:Par engine bay tu man tik saaki taisnoties kad masina bija pie manis un rakstiju ka neesmu apmierinats ar to ko redzu
Labi karoc beidzam so
Es tevi nenomelnoju bet gan paradu kada reali ir taa bundza un ja ir taa kaa tu saki viss ir sataisits tad no stress
Tu man pirms deal daudz ko teici bet beigas nekas isti taa nebija un pat masinu atveda 3 ned velak kaa soliji
Taka netaisi te no sevis apbizoto
Es nekad neko neizdomaju saku kaa ir un tas daudziem nepatiik ;)
aivi, esmu cilveks kam patik sadarboties personifi Nevis caur forumu. Man nekas nav slepjams, tev IR mans nr Tu zinu kur es dzivoju. Es neslepjos. Busu pie tevis trezdien. Varesim visu izrunat..
...
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
Laikm esmu beigas pie visa vainigs pateicu ko redzu un domaju, tas ari viss. Pa lielam po tas auto, vareja labak bet nu sanaca ka sanaca. Aivis gan pakers bundzu un sakrames fiksi kopa, m3 ir m3 ta nav zurka pa 400Eur.
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Armando rakstīja:
aivis328 rakstīja:Par engine bay tu man tik saaki taisnoties kad masina bija pie manis un rakstiju ka neesmu apmierinats ar to ko redzu
Labi karoc beidzam so
Es tevi nenomelnoju bet gan paradu kada reali ir taa bundza un ja ir taa kaa tu saki viss ir sataisits tad no stress
Tu man pirms deal daudz ko teici bet beigas nekas isti taa nebija un pat masinu atveda 3 ned velak kaa soliji
Taka netaisi te no sevis apbizoto
Es nekad neko neizdomaju saku kaa ir un tas daudziem nepatiik ;)
aivi, esmu cilveks kam patik sadarboties personifi Nevis caur forumu. Man nekas nav slepjams, tev IR mans nr Tu zinu kur es dzivoju. Es neslepjos. Busu pie tevis trezdien. Varesim visu izrunat..
Ja godigi tad tur ipassi nav ko runat viss jau ir pateikts un izdarits
Kaa ir taa ir naaks lielaki suudi sitos aizmirsis ;)
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
tataars
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 24 Feb 2015, 00:40
Braucu ar: kuci
bestbmw rakstīja:Laikm esmu beigas pie visa vainigs pateicu ko redzu un domaju, tas ari viss. Pa lielam po tas auto, vareja labak bet nu sanaca ka sanaca. Aivis gan pakers bundzu un sakrames fiksi kopa, m3 ir m3 ta nav zurka pa 400Eur.
Skatoties uz tavu kompaktu Tu vispār varēji paklusēt par krāsojumu.
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
Cipruss kraojis vinju bij es tur niprichom.
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Izskatas ka vienigais bestbmw ir iebraucis par ko te iet runa ;)
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633
bestbmw rakstīja:Cipruss kraojis vinju bij es tur niprichom.
Tiešām? Tu dirs virsū džekam, kurš pirmo reizi krāsoja, pirmo, bļaģ, reizi..vai arī atradi lietu, kuru dari labāk par armando? :lol:
Par pārējo runājot, domāju, ka ne tuvu tik daudz nesajēdz kā armando :super:
Par tēmu runājot, varbūt sabīdat atpakaļ dealu? :hahaha:
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
Es nevienam neko virsu nedirshu un vnk cilveks uzbrauca ka es krasoju bet es neko nesmu krasojis, un labak samaksatu cilvekam kas ari kartigi nokrasotu. krasojis esmu suportus, barabanus, un grubuli putis. Es ta ari nesaprotu kapec visi lec uz manis ,es jums kads grekazis?
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633
bestbmw rakstīja:Es nevienam neko virsu nedirshu un vnk cilveks uzbrauca ka es krasoju bet es neko nesmu krasojis, un labak samaksatu cilvekam kas ari kartigi nokrasotu. krasojis esmu suportus, barabanus, un grubuli putis. Es ta ari nesaprotu kapec visi lec uz manis ,es jums kads grekazis?
Par sevi runājot, es lieki nevienam virsū nelecu, bet Tu savu reputāciju pats šeit esi nopēlnijis ar savu pļūtīšanu un tupiem izteikumiem nevietā, no offence, man šeit ne pret vienu nekas nav, bet Tu tiešām pārāk daudz hujņu posto forumā, tāpēc no pārējiem ar tāda attieksme, takā pirms reizēm kaut ko raksti, padomā :yes: :bye:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Offtopiks mazs.kompakts bija nokrasots ok.nebija ne pakjoku nekaa cita.tik tas ka cietinaataajs pa maz bija pielikts un re ku tavs iemesls,kapec kraasa naaca nost.

Runajot par to mainju.nesmu neviena pusee,bet redzot ka Aivis maina tos auto,kko sak un aizved uz luzhnjiem,vinjam tak pohuj tas ir bmw e36 vai e90.ari e90 butu izjaucis un nodevis luzhnjos :lol:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Cipruss ja bija krasots ar 2K kraasu un ja krasa saaka lekt nost tad tas nozime ka nebija kartigi uzmateta veca krasa nevis cietinatajs pa maz
Ja pa maz cietinatajs vinja zuust daudz ilgak
Instagram INDIGAIS