kri maurīcijmetāliskais sedans

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Nu ko, dienasgaismā labāk nopētītas visas šaizes - mazi skrāpējumi uz kapota kantes, brilles, bampera un mazā moldinga, kas virs velkamās cilpas vietas, pagriezieniem stiprinājumi sačakarēti. Kapotam viena mala tagad stāv augstāk, gan jau pats bik ieliekts. Laikam arī bamera amis viens gatavs, trieciena pusē bampera mala tuvāk ratam un lielāka šķirba starp bamperu un brilli.

Nav tik traki, labi, ka nebiju izdomājis no tā krustojuma atvilkt :hahaha:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Par to atlīdzību skatīsies, es stipri šaubos, ka naudas izteiksmē piedāvās tādu, kas mani apmierinās, ja tā būs, došu, lai paši taisa un sataisa tik taisni kā bija. Ja nu izkalkulēs foršu ciparu, tad par to iespējams sadarīšu citas lietas, piemēram sajūgu nomainīšu un ar šitiem mazajiem kasjakiem pavasarī ņemšos, jo tāpat tad dēļ šādiem tādiem darbiem purns būs jāpajauc.

Šodien parkingā labs kolēģis :bmw:
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Tā skāde tur ir tik maza, ka nevajadzētu dot kādam citam taisīt, jo tur var labu lažu nolaist un var Tev to purnu vēl šķībāku uztaisīt.

Tur vajag smuki saregulēt atpakaļ visu vietā un lieta darīta... Vismaz neizskatās, ka kautkas būtu jākrāso. :rolleyes:
Ar kapotu bišk savādāk, bet arī taisāms.
Attēls
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Nu jā, labprātāk šīs lietas arī pats darītu. Es tikai nesaprotu kā tur pēc tam ar atlīdzībām. Eksperts visu no ārpuses safočēja, es saku, ka vēl stiprinājumi aplauzti ne tikai pagriezienam, bet lielajam lukturim. Šis atbild, ka tos pēc tam remonta laikā piekalkulēs, slēptais defekts. Kad šie zvanīs par summu, būs jāpainteresējas.
Profila bilde
Amish
Ziņojumi: 1240
Pievienojies: 25 Jan 2014, 14:49
Braucu ar: M54B30 melnu kupeju
Reputācija: 2
 
Kri, atceries, ka darījums ar apdrošinātājiem ir kā kaulēšanās tirgū. Viņi piedāvā savu cenu, bet tu raksti garas argumentētās vēstules un dod pretī. Viņi ir gatavi maksāt vairāk, bet vienmēr pamēģinās pa lēto izbraukt, lai ietaupītu - lohatrona princips.
Aitas pulcējas baros, ērgļi lido pa vienam...
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Viens no darāmajiem darbiem beidzot paveikts - sataisīti logu mīzēji :lol:

Uzliku jaunas šļaukas, izskaloju visu sistēmu un nomainīju vienu sprauslu + to balto plastmasas spiediena regulatoru vai kā tur viņu, kurā sprausla maucas iekšā.
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Tā nu sanāca, ka sievai iegādājam E36 jaunāko brāli un man ir arī āķis lūpā un sāku mest acis uz tiem, attiecīgi pa pusei negribīgi šo gatavojos tirgot, pagaidām SSā nelikšu, tikai šeit.

Nerunājami EUR 1700

Principā, viss par auto ir aprakstīts topikā, bet īsumā plusi un mīnusi:

Plusi:
Šī gada sākumā parlasīta visa priekšējā piekare (iekšējie, ārējie lodbalsti, ekscentriskās plauktu gala bukses, stabilizatora atsaites), uzlikts jauns ūdenssūknis ar metāla lāpstiņām un termostats + tā korpuss, nomainītas aizmugurē peldošās bukses, jauna vārstu vāka blīve, stūres pirksti un stieņi, kā arī stūres krustiņš (pēdējais gan likts lietots), jauns antifrīzs
Būts pie Driver'a uz diagnostiku, kļūdu nav, zonde strādā kā jauna
Pagājušā gada septembrī mainīta eļļa, eļļas filtrs, gaisa filtrs (pēc tā nobraukts zem 7k), sveces, jauni bremžu diski priekšā un aizmugurē, uzlikas, kā arī loki, jauna eļļa reduktorā
Dzīvs dzinējs, kārba slēdzas labi

Mīnusi:
Sīki vizuālie defekti pēc topikā aprakstītās sadursmes, bildēs viss redzams
Lūka lielākoties nestrādā, kaut kas ar vadiem, motoriņš dzīvs, iesērējusi nav
Sācis slīdēt sajūgs
Rūsas maz - nedaudz virspusēja un labajā pusē zem spārna
Vadītāja pusē jāpiestiprina durvju abšifka un jāpaskatās kas grab bardačokā
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
ja Tu plāno e46 3.0 benzīnu ar 6 robu manuāli, tad es saprotu, citādi nekā :hahaha:
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Tiek mestas acis uz 2.8, 3.0 benzīniem vai 3.0 dīzeli, ticamāk gan tomātiem. Ziemas priekiem paņems kādu lētu puvekli :)
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Ak jā, auto tomēr netiks pārdots :super:

Šobrīd tuvākos plānos tikt galā ar mazajiem ruslaniņiem kas pēc ziemas parādījušies un vēl neesmu 100% līdz galam izšķīries, bet ļoti iespējams, ka auto vasarā tiks sagāzēts.
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Attēls
Kādu laiciņu auto nebija kustināts, šodien aizvedu uz Nesti padzerties un nomagāties. Novērtēti rūsas kasjaki pēc ziemas, secināts, ka vajag likvidēt.

Iesakiet lūdzu kādu metālistu, kas par sakarīgu ciparu tiktu galā ar ruslanu.
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633
Activity :super:
Profila bilde
Rolitis
Ziņojumi: 139
Pievienojies: 12 Jūn 2013, 20:56
Braucu ar: 328 sedanu
Par Activity ari varu pateikti tikai to labako ;)
.......74
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Beidzot kādi jaunumi no manis :pupi:

No februāra kad sieva iepirka sagāzētu E46, manējais žurkulis tika ļoti minimāli kustināts, ekonomisku apsvērumu dēļ :lol: Uz darbiem tāpat braucām ar vienu auto un tā kā ar E46 bija +/- 3x lētāk kā ar manējo, tad jautājumi lieki.

Sanāca man pamainīt darbošanos un nu šancēju no mājām, bet jābraukā pie klientiem un visādu citādu iemeslu dēļ sāku žurkuli kustināt. Pēc 2.0i E46, 2.5i E36 jauda bija kā svaigs gaiss. Tā nu kādu laiku pabraukāju, līdz sāka tuvoties šodien - tehniskās skates beigas.

Pirms kādām 3 dienām sāku ņemties garāžā un taisīt priekš skates un citus sīkumus, sataisīju:
  • Pakaļējos lukturus (nedega viens gabarīts un migla)
    Atpakaļgaitas gaismas (tā kā slēdzis pie kārbas salauzts, pakaļgaitas uguņi man ieslēdzas ar logu bloķēšanas pogu) :lol:
    Attēls
    Attēls
    Lūka tagad šancē, vienā relejā bija aukstais lodējums
    Attēls
    Attēls
    Signalizācija vairs netaisa viltus trauksmes
    Tā kā pagaidām vēl neesmu nobriedis metināšanas priekiem, tad rūsu zem spārniem apstrādāju ar pretrūsas līdzekli, kā arī visai apakšai pārgāju ar mastiku
    Saregulētas gaismas
    Savirze un nomainīts kreisais stūres stienis (Jauns Delphi stienis nosprāga +/- 7 mēnešu laikā)
    Priekšā uzliktas nelisas riepas, jo vecās nodila dēļ savirzes, kuru biju aizmirsis uztaisīt :lol:
    Salodēti bagāžnieka vadi (populārā E36 problēma)
    Attēls
    Beidzot pielikts OBC pagrieziena slēdzis
    Pievienots gongs, kas hvz kāpec bija atvienots
    Uzlikts jauns drošinātāju bloka vāks, vecajam bija salauzti stiprinājumi
Šodien pagodinājām tehnisko ar apmeklējumu :lol: Dabūjām vienu vieninieku - par koroziju, kas, manuprāt, 22 gadus vecam auto tāpat ir vairāk vai mazāk neizbēgami.
Attēls
Attēls
Pēc tehniskās auto pa taisno aizvests Koijota no kaimiņforuma uz sagāzēšanu. Rīt jau iekārta būšot uzstādīta :super:
Attēls
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Noripināti pirmie pārsimts km ar gāzes iekārtu. Jaudas zudumus nejūtu un, ja vajadzēs, sola saregulēt vēl niknāk :hahaha: Iekārta ielikta ļoti smuki un civilizēti, skat bildes zemāk. Principā arī varēja paslēpt reduktoru, ieliekot to ogļu filtra vietā, bet pēdējo man negribējās nahrenizēt. Balons - zapaskas vietā, uzpilde arī pa civilizēto - zem bākas vāciņa.

Ar 20 EUR gāzes noripināti 250km, sanāk 8 EUR jeb 13.3 litri gāzes uz 100 km. Vadoties pēc OBC benzīna patēriņš būtu 10.9 litri uz 100, jeb +/-14.5 EUR. Sanāk uz 100 km iesipt 6.5 eiro uz 100 :hahaha: Tas vēl ņemot vērā, ka pēdējā mēneša laikā gāzes cenas uzlekušas par +/- 10 centiem.
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Sagādāti šādi tādi labumi, pirmdien vizīte pie Sīkā :super:
  • Koilas no psih-arno
  • 10mm H&R flanči
  • Visi 4 Lemforder amīšu atbalsti
  • Priekšējā stabilizatora bukses
  • Atpakaļgaitas slēdzis
Attēls
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Pateicoties Romčiks tikts pie 17" ripuļiem. Ātrāk pirmdienu savādāk pagaidām ir tik augstu, ka bez bedres var tikt apakšā :lol:
Attēls
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Turpināšu savu dienasgrāmatu :lol:

Šodien pie Sīkā pastiprināta aizmugurējā labā glāze, uzliktas koilas, 10mm flanči priekšā un nomainītas priekšējā stabilizatora bukses.

Zemāk bildes ar pašu sākumu kad tiku pie šī E36, jaunajiem diskiem bez sēdinājuma un kā ir tagad. Man sāk izskatīties, ka laikam priekšu vajadzēs nedaudz zemāk, vai arī pakaļu bik, bik augstāk. Vēl gan kādas dienas pabraukāšu, lai viss iesēžās un tad domās sīkāk.

Šādu nopirku:
Attēls
Ar jaunajiem diskiem (neforšs leņķis bildei):
Attēls
Ar jaunajiem diskiem, koilām un flančiem:
Attēls
Profila bilde
boris737
Ziņojumi: 722
Pievienojies: 17 Feb 2014, 17:28
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Zaķumuiža
prieksu vajag zemaku nedaudz :grrr: :yes:
Profila bilde
raudzha
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 04 Mai 2014, 14:25
Braucu ar: 2.5TDS
Atrašanās vieta: Saulkrasti
Tie diski uz iepriekšējā saimnieka auto izskatijās daudz labāk. Bet nu daudz labāki par iepriekšējiem ir viennozīmīgi! :rolleyes:
Castroll rakstīja:nerauj stresu rauj dūrē
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Man gan baigi patīk, uz šiem siekala tecēja jau ilgi. Vienīgais, prasās pareizā krāsa.