e36 by AndzaK_LV

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
nu jau 1,5tru nedelu dzivoju bez auto, :sad:
taja pat bridi kad notirgoju dizelauto sitas uzvarijas uz vietas stavot pa 10minutem un galvas blivi izputa,
stulbs gadijums kad iekap laimigs masina jo esi notirgojis auto, un ieraugi apsezoties kad deg temperaturas lampina, :hahaha:
nu neko darit, vismaz radiators ari pie reizes jauns uzlikts,
tgd uz doto bridi galva ir nonemta nost, un jaaizved uz parbaudi lai paskatas moz deformejas! cerams kad tik blives vaina, (nu nejau tas kas nak starp sturi un sedekli :D)
5dien solos but ielas, :gigigi:
Capture.PNG
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Cik vērts ir ieguldīt šo laiku un naudu 1.6 motorā? Man trūkst vārdu :super:
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
edzis rakstīja:Cik vērts ir ieguldīt šo laiku un naudu 1.6 motorā? Man trūkst vārdu :super:
ui cik tu gudrs, pat dirst negribas pasutit!
atrak bus salikt so pasu atpakal kopa neka sakt meklet kkadu lielaku motoru un uzsakt projektu!
sak besit kad japakartojas darba kolegim katru dienu! tpc jasaliek pa sonedelu!
:nenene:
Profila bilde
Balcers
Ziņojumi: 320
Pievienojies: 08 Mai 2012, 19:48
edzis rakstīja:Cik vērts ir ieguldīt šo laiku un naudu 1.6 motorā? Man trūkst vārdu :super:
+1
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
edzis rakstīja:Cik vērts ir ieguldīt šo laiku un naudu 1.6 motorā? Man trūkst vārdu :super:
Gudri vārdi! Labāk ieswapo ko jaudīgāku, nekā tērē līdzekļus uz 1.6 atdzīvināšanu!
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Bet OEM !!!
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
zuze91 rakstīja:Bet OEM !!!
:D
Profila bilde
raudzha
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 04 Mai 2014, 14:25
Braucu ar: 2.5TDS
Atrašanās vieta: Saulkrasti
zuze91 rakstīja:Bet OEM !!!
2jz labāk :D
Castroll rakstīja:nerauj stresu rauj dūrē
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
ahujennie lidzekli :hahaha:
blive 17eiro! pizgets nomirsu, ne labak jaliek 2,8 pa 600 tas letak sanaks :doh:
:D sausmas ar jums! ka tik gudri kko ierakstit :hahaha:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
AndzaK_LV rakstīja:ahujennie lidzekli :hahaha:
blive 17eiro! pizgets nomirsu, ne labak jaliek 2,8 pa 600 tas letak sanaks :doh:
:D sausmas ar jums! ka tik gudri kko ierakstit :hahaha:
Ņemot vērā ka 1,6 vērtība ir max 50 eiro, tad ieguldīt 17 eiro ir daudz! 2.8 noteikti sanāks lētāk un vismaz ies kā BMW! :hahaha:
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
ZzevsS rakstīja:
AndzaK_LV rakstīja:ahujennie lidzekli :hahaha:
blive 17eiro! pizgets nomirsu, ne labak jaliek 2,8 pa 600 tas letak sanaks :doh:
:D sausmas ar jums! ka tik gudri kko ierakstit :hahaha:
Ņemot vērā ka 1,6 vērtība ir max 50 eiro, tad ieguldīt 17 eiro ir daudz! 2.8 noteikti sanāks lētāk un vismaz ies kā BMW! :hahaha:
atrodi m43 pa 50 eiro labprat nopirksu! :clap:
2,8 sapnis parcelas lidz atradisies lieka nauda ;)
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
AndzaK_LV rakstīja:
ZzevsS rakstīja:
AndzaK_LV rakstīja:ahujennie lidzekli :hahaha:
blive 17eiro! pizgets nomirsu, ne labak jaliek 2,8 pa 600 tas letak sanaks :doh:
:D sausmas ar jums! ka tik gudri kko ierakstit :hahaha:
Ņemot vērā ka 1,6 vērtība ir max 50 eiro, tad ieguldīt 17 eiro ir daudz! 2.8 noteikti sanāks lētāk un vismaz ies kā BMW! :hahaha:
atrodi m43 pa 50 eiro labprat nopirksu! :clap:
2,8 sapnis parcelas lidz atradisies lieka nauda ;)
M43 tik lēts nebūs... Kaut gan, kas meklē, tas atrod!
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
nu vot paskaties bildi pirms gudri dirs :)
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Lieta tāda, ka tu esi iztērējis 20 euro motorā, kura cena tiešām arī ir 50 euro, kaut es neticu, ka kāds tādu naudu atstās par 1.6 neskaitot cik izmaksā tas darbs, protams tu to dari pats, bet tik un tā. To laiku pavadot darbā strādājot, 2 dienu laikā var nopirkt jaunu motoru! Tavā vietā, ja man nebūtu nauda, es ieliktu 1.8is un tas pats 2.5 ar neko nemaksā!

Tas, ka tas ir m43 neko nemaina, tas ir vecs sūda bembja motors un par tādu krāmu nevar maksāt vairāk
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
edzis rakstīja:Lieta tāda, ka tu esi iztērējis 20 euro motorā, kura cena tiešām arī ir 50 euro, kaut es neticu, ka kāds tādu naudu atstās par 1.6 neskaitot cik izmaksā tas darbs, protams tu to dari pats, bet tik un tā. To laiku pavadot darbā strādājot, 2 dienu laikā var nopirkt jaunu motoru! Tavā vietā, ja man nebūtu nauda, es ieliktu 1.8is un tas pats 2.5 ar neko nemaksā!

Tas, ka tas ir m43 neko nemaina, tas ir vecs sūda bembja motors un par tādu krāmu nevar maksāt vairāk
laika trukums un dalejs naudas trukums liek palikt pie si pasa auto!
Ja tomer problema bus kkur dzilak tad domas ari par isa iekrausanu, cik noprotu baiga parbuve pat nav vajadziga,
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Ā, tu par savu 1.6??? 1.6 manuprāt vispār ir tolmeta cena, es ta domāju ka tu par 1.8...
Tas ka atrodas kāds kosmonauts kas par viņu prasa tādu pat naudu kā dažš labs par 1.8 vai 2.0 nenozīmē ka viņš ir tās naudas vērts!

Pa lielam tev jau pašam izlemt ko darīt ar savu mašīnu, un katrs visu dara pēc savām iespējām. Tik pat labi jau vari arī pateikt ka ņehuj tērēt naudu uz e36, ka viņš ir miskaste un vērtības viņam nav. Bet tie kam patīk naudu uz to nežēlo!
Profila bilde
Daaaviiids
Ziņojumi: 52
Pievienojies: 14 Sep 2014, 19:43
Braucu ar: e46, e36 kupeju!
Atrašanās vieta: Vecumnieki
Dažkārt lasot jūsu komentārus par to, ''kā būtu labāk..'' un par to,''labāk būtu..'', man ir viedoklis. Ne visi strādā ahujennajā darbā un pelna 'miljonus', vai kāš no biezajiem sencīšiem kapeiku, lai tā vienkārši nopirktu 2.8, vai vēl velns viņu zina kādu motoru. Un šis neattiecas tikai uz motoru, bet arī bodykitu un visām pārējām dārgajām detaļām. ;)
Attēls
Neuztici draugam savu BMW, alu vai meiteni!
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
Nixons jau pieradīja, ka ar 1.6 var driftot, tā kā viss atkarīgs no paša :hahaha: un ja viņam tas ir ikdienas auto un degvielas patēriņš ir no svara, tad kāda velna pēc nelietot to 1.6 ? ak tā, tulīt sāksies bazars , ka 1.6 rij tik pat cik 2.8 un nesūda neiet :hahaha: powerā arī visi auroja, ja semeris tikai ar 4.4 ir :super: un 2.5 dīzelis semerim ir parodija, neiet un tērē tikpat. Es tāpat domāju ticēdams "ekspertiem" , līdz nejauši pāris nedēļas bija iespēja palietot tādu e38 ar 2.5 dīzeli. It viņš labi (ikdienai pietiek atliektiem galiem) un tērē :super:
Profila bilde
Grunte
Ziņojumi: 934
Pievienojies: 08 Okt 2014, 22:12
Braucu ar: 320icoupe
Reputācija: 2
 
Daaaviiids rakstīja:Dažkārt lasot jūsu komentārus par to, ''kā būtu labāk..'' un par to,''labāk būtu..'', man ir viedoklis. Ne visi strādā ahujennajā darbā un pelna 'miljonus', vai kāš no biezajiem sencīšiem kapeiku, lai tā vienkārši nopirktu 2.8, vai vēl velns viņu zina kādu motoru. Un šis neattiecas tikai uz motoru, bet arī bodykitu un visām pārējām dārgajām detaļām. ;)
Labi pateikts :super:
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
pa lielam viss salikts un ierucinats, bet jagaida 1diena, jo parbaudot termostatu, atklajas kad neveras vins vala :hahaha:
uzsutits sodien tika, tad cerams 1dien vares izmest kadu apliti! :clap:
Captures.PNG
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.