Pirmais auto.

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 

07 Nov 2011, 10:27

putans rakstīja:nu nezinu vai 2.8 eediis mazak par 2.0 vanoss jo vanoss ir ekonomiskaaks braucot ar mazakiem apgr. bet pie lielaakiem apgr. paver vairaak varstus un iegaz vairaak benju :lol:
vanos tieshi pie zemiem apgriezieniem nodroshina lielaku ''griezi'', pec 3000 apgriezieniem vanoss praktiski neko nedod :nenene:
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

08 Nov 2011, 19:07

korsa rakstīja:Tie dēļi estikādei tādi draudīgi izskataas! :gigigi: Es tur apakšā nelīstu! Saku kā SAFETY OFFICER :grrr:
Ozols ,vins neluztu pat ja 7. bmw uzstumtu virsu :hahaha:
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

08 Nov 2011, 19:11

KV_ rakstīja:darbi jau ir labi padariit... :super: bet tev tur taa uzbraukshanas uzparikte tada "drosa" izskatijusies...
Par uzparikti jau pasgaidroju :D
Vis bija čiki :super:
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

08 Nov 2011, 19:13

korsa rakstīja:..un TA iesi Aizkrauklē? Vai Jēcī? :gigigi: Es Aizkrauklē sen neeju-šķiet šusmīgi un nepamatoti piesienas. Vienreiz strīdoties gandrīz sasitu to inspektoru! :lol: Aizskrēja policiju saukt :lol:
Protams ka Jekabpils, aizskraukle neiesaka neviens, un arī ieprēkšājai mašīnai dzinu Jēkabpili , ieteiktu nedzit nevienam uz aizkraukli, lielaka dala kas tur ir dzinusi ,aka nekad muza vairs :hahaha:
Nevelti to sauc par aizu :D
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 

08 Nov 2011, 22:13

:giggle:
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

12 Dec 2011, 18:03

Tātad pagājušo nedēļ ja nemaldos saņemts sūtijums no protuning.lv un rezūltāta ieliktas enģeļacis un miglas, miglas trukst vel xenona ,bet matrealu apsverumu del lidz lidz ziemasvetkiem nekadi neieliksu bet tas ir nākamais daramo darbu saraksta. domaju ka pa ziemu vizualaja izmainu nebus vairak , uz pavasari doma par mpriekseju buferi un slieksnu uzlikam, prasas arī pēc uzac .
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži

12 Dec 2011, 18:36

lagūna :giggle:
pagriezienos kaut kas nelabi piesaista - varbūt kļūdos... :gigigi:

uzacis nevajag- izaugam no šī vecuma :giggle:
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

12 Dec 2011, 19:39

pagriezieni svīst ciet ,un vienam apakseja kajina nolauzta ,blakusedētāja puse, vispat jau prasas pec orginalajiem baltajiem , sie bija auto iegades bridi jau virsu :D

Nezinu bet pedejos 3 gadus piedur e36 ar engeliem miglam tumsajam un m paku un uzaci vnk tads man vins ļoti tīk :super:
moska i apniks ,un norausu nost pec kada laika bet nu ta ir :D
Profila bilde
Jānis
Ziņojumi: 316
Pievienojies: 12 Mar 2011, 18:31
Braucu ar: e36, e46, e53, e87
Atrašanās vieta: Cēsu r.
Reputācija: 3
 

12 Dec 2011, 20:28

Man gan patīk uzacis,vai pat tik šeit kāds netirgoja uzacis,laikam lagunzaļas bija...
Profila bilde
jenchs
Ziņojumi: 1314
Pievienojies: 16 Jūn 2011, 12:00
Braucu ar: e61 daily wagon
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 1
 

12 Dec 2011, 20:37

možais rakstīja:lagūna :giggle:
pagriezienos kaut kas nelabi piesaista - varbūt kļūdos... :gigigi:

uzacis nevajag- izaugam no šī vecuma :giggle:
kad savejo nopirku, tad pirmais, ko izdariju - noravu uzacis, nenormali kretine viss, kas nav oem, tas pats par angel eyes! :gigigi:
Katram savs, taa teikt!:)
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu viewtopic.php?f=23&t=794 un
PM vai 2237[sešiviensseši]7
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

12 Dec 2011, 21:07

Eņģeļiem būtu izvēlējies dzeltenu krāsu!
Jeb miglās xenoni jāliek!
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži

12 Dec 2011, 21:41

par uzacīm - es pats tirgoju, tās lagūnas krāsā... :D

enģeļiem nav ne vainas - ar uzacīm izskatās nedaudz angry style :giggle: , bet neupurējos tamdēļ - erda tamdēļ arī es vairs nebraukāju ar miglām, kopš lukturos ir baltie angel eyes un xenons - līdz pavasarim tā arī paliks - negribās upurēt "china" xenonu pa kupenām.... :gigigi:
Profila bilde
korsa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1363
Pievienojies: 10 Jūn 2011, 20:59
Braucu ar: Pilnpiedziņu
Atrašanās vieta: Rīga;Koknese, Helsinki
Reputācija: 3
 

12 Dec 2011, 22:19

Kristaps rakstīja:pagriezieni svīst ciet ,un vienam apakseja kajina nolauzta ,blakusedētāja puse, vispat jau prasas pec orginalajiem baltajiem , sie bija auto iegades bridi jau virsu :D

Nezinu bet pedejos 3 gadus piedur e36 ar engeliem miglam tumsajam un m paku un uzaci vnk tads man vins ļoti tīk :super:
moska i apniks ,un norausu nost pec kada laika bet nu ta ir :D
Kā uzvedās miglas tumsā? Pats arī pasūtīju tās aftermarketa miglas. Gribās zināt vai viņām ir arī kāds stars vai tikai vizuāls elements? :D
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

13 Dec 2011, 20:18

Jānis rakstīja:Man gan patīk uzacis,vai pat tik šeit kāds netirgoja uzacis,laikam lagunzaļas bija...
es ar tiesi mekleju auto ktasa, negribas meklet kas krasos u.t.t pasam pirkt krasu ar neatmaksajas kurnu vel flakonos :D
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

13 Dec 2011, 20:19

jenchs rakstīja:
možais rakstīja:lagūna :giggle:
pagriezienos kaut kas nelabi piesaista - varbūt kļūdos... :gigigi:

uzacis nevajag- izaugam no šī vecuma :giggle:
kad savejo nopirku, tad pirmais, ko izdariju - noravu uzacis, nenormali kretine viss, kas nav oem, tas pats par angel eyes! :gigigi:
Katram savs, taa teikt!:)
katram savs :D neesi vienigais kam engeli nepatik ,bet ir ari tadi kas izrauj un pectam liek atpakal :D ja nemaldos foruma si tema jau tika parspriesta . Tas ir pilnīgi kā kuram :drink:
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

13 Dec 2011, 20:21

možais rakstīja:par uzacīm - es pats tirgoju, tās lagūnas krāsā... :D

enģeļiem nav ne vainas - ar uzacīm izskatās nedaudz angry style :giggle: , bet neupurējos tamdēļ - erda tamdēļ arī es vairs nebraukāju ar miglām, kopš lukturos ir baltie angel eyes un xenons - līdz pavasarim tā arī paliks - negribās upurēt "china" xenonu pa kupenām.... :gigigi:
man jau ar miglas staveja neieliktas ,biju nolemis uz ziemu nelikt ,bet reali vinas iznemt tas prasa paris min ,ja uzsnigs ir doma nemt lauka , kad bus xenons ,tad jau penkerigak bet nu tas ta :D
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

13 Dec 2011, 20:25

korsa rakstīja:
Kristaps rakstīja:pagriezieni svīst ciet ,un vienam apakseja kajina nolauzta ,blakusedētāja puse, vispat jau prasas pec orginalajiem baltajiem , sie bija auto iegades bridi jau virsu :D

Nezinu bet pedejos 3 gadus piedur e36 ar engeliem miglam tumsajam un m paku un uzaci vnk tads man vins ļoti tīk :super:
moska i apniks ,un norausu nost pec kada laika bet nu ta ir :D
Kā uzvedās miglas tumsā? Pats arī pasūtīju tās aftermarketa miglas. Gribās zināt vai viņām ir arī kāds stars vai tikai vizuāls elements? :D
Manuprat tur vairak ir vizualais ,bet nu spid normali nav ne vainas ,nav jau ar ko isti salidzinat agrak nav man masinam bijusas miglas , nakti kad tikai miglas iedektas un engeli celu apmeram 5 metrus uz prieksu var saskatit :D vienigais ko esmu pamanijis ka daudz vairaks spiez uz malam celam ,redzes ka bus kad pa miglu vai puteni bus japabrauc :hahaha:
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

13 Dec 2011, 20:26

možais rakstīja:par uzacīm - es pats tirgoju, tās lagūnas krāsā... :D

enģeļiem nav ne vainas - ar uzacīm izskatās nedaudz angry style :giggle: , bet neupurējos tamdēļ - erda tamdēļ arī es vairs nebraukāju ar miglām, kopš lukturos ir baltie angel eyes un xenons - līdz pavasarim tā arī paliks - negribās upurēt "china" xenonu pa kupenām.... :gigigi:
Varetu no tevis iepirkt , bet cesis taka biski krietni patalu :D
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži

13 Dec 2011, 23:38

par uzacīm tad jau marux'am uzradies konkurents.. :D
nu paris reizes gada uz tavu pusi ari medzu aizbraukt, pirms, daudz, daudz gadiem tur dzivoju... :D tagad sigulda - cesis

p.s. par tam miglam biju domajis, ka ieksa man vinas ir bet nesledzu kopa ar tuvajiem vai garbaritiem, jo nepatika, ka lielajos lukturos viss ir balts, bet miglaas dzeltens, tapeec gaidam xrenonu un pavasari, lai varetu iesleegt miglas... :D :D
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

14 Dec 2011, 00:22

nu tad tagad par tavu apgaismojumu sapratu :yes:

Domaju ari kur pa letakam naudam varetu xenonu iekert ? uz protuning akciju jau laikam nesanaks un ebay ar neko krietni letak nebija ,ja pat ne veldargak :hahaha: