aarchijs e36 touring

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

24 Jan 2015, 20:07

Vakar saņemti MQS pini un šodien saliku uz vadiem un pieliku štekerim klāt, tākā tad kad atradīšu kādu lētu cd43 maģi, tad varēs slēgāt viņu ar stūri, jo kaut kā negribās pirkt adapteri šim maģim.

Un auto šodien izskatās gandrīz tāpat, kā iepriekšējajā bildē. Protams nav tik netīrs, bet tuvu tam, laikam nebija jēgas vakar viņu mazgāt :hahaha:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

01 Feb 2015, 18:42

Neliels update:
Noņemti reliņi un nokrāsoti visi 4 gali(bet visu veco krāsu nenotīriju, tikai kārtīgi notīriju bojātās/uzpūtušās vietas, jo nav man īsti laika un arī vietas kur ko darīt+ nav instrumentu, ja auto paturēšu tad Latvijā tos reliņus arī nokrāsošu kārtīgi, bet pagaidām ir nedaudz labāk kā bija, nu vismaz no attāluma :rolleyes: )

Kamēr tēvs bija Latvijā es biju elkoņbalsta, 5l bačoka un radio plastmasas meklējumos, tas viss tika atrasts par 50€ cēsīs(+€20 tēvam degvielai)
Kā jau pa vēstulēm teica ka viss ok un ka elkoņbalsts ir pat ļoti labā stāvoklī un saņēmu vienu bildi kur protams to mazo defektiņu redzēt nevarēja.

Tēvam liku savākt tās detaļas(viņš domāja ka pārdevējs protams man visu ir parādījis un izstāstījis) tad tēvs aizbrauc pakaļ un pārdevējs saka ka radio plastmasiņam ir nolauzta kaut kāda tur daļa, tad vēl viņš kaut ko esot murgojis par logu bačoku ka tas esot 5l(nu tēvs nemaz nepārbaudīja īsti jo esot bijis slikts laiks un nedomāja ka kāds var uzmest no e36.lv) un vēl ka dažiem esot 10l bačoki :supeer: :hahaha:
Labi tēvs atbrauc uz UK un saņemu savas detaļas, skatos bačoks 2.5l(nu kā var domāt ka tas ir 5l ja uz bačoka ir rakstīts 2,5l?)
Radio plastmasa arī ir ar plaisām un plus vēl tajā vietā kur radio liekas iekšā, pašas malas apgrauztas(plastmasu izsviedu, tāpēc arī bildes nav)
Elkoņbalsts itkā ir ok, bet ir ar tādu kā mazu iegrieztu līniju un plus vēl maziņš iedeguma punktiņš, uz ko viņš atbildēja ka zem lupas neesot licis un viss esot bijis ok, nu piedodiet, bet šeit jau nu zem lupas nav jāliek lai tādus redzētu.
Un vispār ja kāds ko tirgo tad pārbaudiet visus sīkākos defektiņus pirms sakiet ka viss ir ļoti labā stāvoklī, savādāk kā man tagad ir izsviesti 70€(Kopā ar ceļu protams, bet to visu es rēķināju ar visām detaļām labām kas man bija nepieciešamas, un uzskatīju ka 70€ būtu ok summa par visām detaļām) par elkoņbalstu, jo pārējās 2 lietas izsviedu ārā, jo pirmkārt meklēju 5l bačoku un sapistu radio plastmasu nemeklēju un plusā tas elkoņbalsts nav tik labā stāvoklī kādu es meklēju un tas viss man izmaksāja tikai nieka 70€ :hahaha:

Daži snapi un jā slieksnis man ir uzsists, bet to es apstrādāšu un sakrāsošu nākoš sestdien/svētdien, ja būs labs laiks un saņemšu epoksīda grunti.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis aarchijs - 01 Feb 2015, 20:54, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

01 Feb 2015, 18:56

Reāla škrobe par to elkoņbalstu,itkā sīks defekts,bet tai pašā laikā visu sabojā :doh: Skatoties uz Tavu auto reāli ar vien vairāk sagribas kūtiņu :lol:
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

01 Feb 2015, 19:12

Nu man jau vairāk škrobe par visu to darījumu, bet nu neko izdarīt, lai ir kā ir.
Bet es tagad sāku domāt un apsveru domu ka tomēr sedans laikam man vairāk patīk.
Te bildes ar bijušajiem sedaniem(320 bija pirms šīs kūtiņas un tas bija tiešām labs auto)

Vēl esmu nopircis miglas ar rāmīšiem un notonēju tās dzeltenas, bet vai likšu šim virsū, to es nezinu, tad redzēs vai atradīšu pa lēto vadus un miglas pogu.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
GTis
Ziņojumi: 37
Pievienojies: 20 Jūl 2013, 20:33
Braucu ar: E30;E36;E46
Atrašanās vieta: Bauska

02 Feb 2015, 19:12

pieraudi upi zilo disku mīli
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

02 Feb 2015, 19:16

Kaut ko nesapratu?!?!
Ja tas bija uzbrauciens kaut kāds tad te laikam tiešām lielākā daļa jau paliek vienkārši dirsēji, jo to vien redzi kā viens otram ko dirš virsū, nav vairs kā bija pirms kāda laika- omulīgi, viens otram ko izpalīdz, bet tagad tik uzdirst un kādu appist. :super:
Un pats es neko diskiem nekrāsoju, tādus nopirku, bet gribēju oem sudraba style 5 r16 kad meklēju.
Profila bilde
GTis
Ziņojumi: 37
Pievienojies: 20 Jūl 2013, 20:33
Braucu ar: E30;E36;E46
Atrašanās vieta: Bauska

07 Feb 2015, 11:54

nav pirmais tacs auto, kam ir zili diski! :lol:
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

07 Feb 2015, 12:11

Nē, šis ir pirmais auto ar zilajiem diskiem(tādus diskus nopirku nevis krāsoju, es tikai par oem pelēko krāsu)

Ā, laikam ka limitedam arī bija zili diski(bet atkal es viņu ar tādiem nopirku, pats neko nekrāsoju!)

Jo uzskatu ka ja diski nav divdaļīgie, tad viņiem ir jābūt oem krāsā, ar divdaļīgajiem var ko izmēģināt, bet es domāju ka style 5 r17 nekrāsotu jo par daudz krāsoto un izceltos vairāk ar oem krāsu un pulētiem plauktiem.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

16 Feb 2015, 22:02

Pa šo laiku nomainīta eļļa(castrol magnatec 10w40) ar filtru pie 315 444km
Tad jau 2 nedēļas gribēju nomainīt eļļas filtra korpusa blīvi ar gredzeniem. Bet apstājos pie tā ka ģeneratora skrūve sāka griezties līdzi un nebija tievākas 13mm atslēgas lai atskrūvētu to + vada skrūvi no ģeneratora, padevos un nodomāju ka kad vēlāk nomainīšu(proti tā skrūve tur kustējās nedaudz).
Tad braucot svētdien mājās, skatos ka obc apgaismojums vājš, uzmidžinu ar tālajiem un regulēju paneļa apgaismojuma spilgtumu, bet nekas nemainās, apskatos panelī aķa lampiņa nedeg, nodomāju ka varbūt obc strāva kārtīgi nepienāk vai arī sāk jukt tas obc nost.

Tad šorīt iesēžos auto un pielaižu, itkā viss ok, bet nu visu laiku liekas aizdomīgi tas obc, apgriežu auto un izdomāju atkal pārbaudot vai kas neizmainās strāvā tam obc pamirkšķinu ar tālajiem un še tev, maģis izslēdzas, un protams skaidrs ka ģenerators nelādē, ātri atrauju kapotu vaļā un pakustinu ģenerātora to skrūvi kura nedaudz kustās, iesēžos auto un skatos ka obc deg kā vajaga un tālie arī spilgti, skaidrs ka tagad ģenerators lādē, bet bail bija riskēt braukt uz darbu lai nepalieku uz ceļa, tad šodien neaizbraucu uz darbu un gāju uz veikaliem maklēt kādu tievu 13mm atslēgu, beigās atradu ričuku multi atslēgu un dabūju nost ģeneratoru un pie reizes beidzot nomainīju eļļas filtra korpusa blīvi ar gredzeniem. Ģeneratoram pieskrūvēju to skrūvi un tagad vajadzētu būt OK, protams aķīti arī uzlādēju.

Tad sestdien sarunāts dzīt uz servisu un beidzot nomainīs to gaudojošo(sāk gaudot tikai pie ~95km/h) priekšējo gultni, bet pie reizes būs jāiedod lai nomaina tos stabilizatora stieņus abās pusēs.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

01 Mar 2015, 17:19

Aizmirsu pieminēt ka biju vinnējis detalas un nedēļu atpakaļ savāktas, galvenais bija vajadzīgs 5l bačoks ar pumpīti, bet diemžēl bačoks labs un pumpītis beigts :hahaha:

Tad uzsūtīju citu 5l bačoku ar pumpīti un citu kondiškas panelīti(jo manējam ir korpuss saplēsts)
Tad vēl saņēmu oem hroma roķenes pogu, bet vai likšu virsū, to nezinu.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

10 Mar 2015, 19:36

Updeitoju ar svaigām bildēm.
Pa šo laiku tikai braukts un nomainīts kondiškas paneļa korpuss
Sestdien jāmaina bremžu diski ar klučiem
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

22 Mar 2015, 18:03

Šodien nomainīti priekšējie bremžu diski ar klučiem.
tad vēl kāds inteliģents cilvēks izdomāja ka mans auto ir parasts un vajaga kaut ko individuālu un tāpēc ievilka švīku sānā :doh: no attāluma īsti nevar redzēt, bet tuvumā gan var.
Pirku ventilējamos diskus jo domāju ka man tādi, beigās kad saņēmu, izrādās ka man parastie, nu neko darīt, uzsūtu parastos. Tas pats arī ar vienu gultni, domāju ka priekšējais gaudo(pasūtīju), bet beigās izrādās aizmugurējais, tie arī uzsūtīti.

Kad nākošnedēļ vai aiznākošnedēļ būs jāmaina aizmugurējais gultnis un bremžu kluču sensors, jo vecais saplīsa kad ņēmu nost. Un ja būs garīgais tad šodien vēlāk jānomaina stūres pastiprinātāja sūkņa šķīvis, jo mans ir nedaudz ieliekts un līdz ar ko siksna čīksts mazliet, tākā plikus šķīvus tirgoja pa £13 tad paņēmu visu sūkni ar šķīvi kopā.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

02 Mai 2015, 19:58

pa so laiku esmu nomainijis prieksejas lampas un pec nedelas man kads iebrauca priekseja sparna un aizbega, un skade ir tada ka jamaina prieksejais sparns un ir noluzusi kepina prieksejam pagriezienam(skrobe jau taja ka es vinus biju jaunus pircis), noskrapeta brille un bampers.

sparns tika nedaudz iztaisnots un piekrasots, ka ari piekrasotas dazas vietas kur bija rusa.

sodien aizdzinu uz servisu un nomainija izsputeju visa garuma(£60 par darbu, butu pats nomainijis, bet nevareju skruves dabut vala, jo nevareju kartigi tikt klat), down pipe tika pirkta jauna un gala bunduli atradu srota mazlietotu un beidzot var mierigi braukt, tad vel sodien beidzot nomazgats un izsuknets salons, jo mazgajis nebiju kadu menesi(tikai tapec ka necelas rokas neko darit pec tam kad kads sabojaja sparnu)

tad vel tika nopirkts rover cd43 magitis un kadu nedelu vai divas pabraukaju, patika ka vareju slegat ar sturi, bet tomer izlemu ka man to nevajaga un ieliku atpakal alpine magi un nonemu pogas ar airbag lenti(jau pardevu, palicis tikai cd43 in mint condition, kas ir pieejams tirgosana)

nakosais kas janomaina ir aizmugurejie gultni, ir jau iegadati, bet vajadzes sanemties kaut kad un nomainit, tikai vel sis tas janoperk pirms keros klat.

tatad pa so laiku nomainits:
prieksejas lampas + nopirktas osram nigh breaker spuldzes
izsputejs pilna garuma
nopirkta jauna bosch aero aizmugureja slotina
nomainits cigarete lighter lampinas stekeris
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

02 Mai 2015, 20:04

un ka vienmer, es ar kaudzi bildem :hahaha:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Makleins
Ziņojumi: 175
Pievienojies: 18 Nov 2013, 22:20
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Preiļi

02 Mai 2015, 20:06

Tu nākotni paredzi, ka jau zini ka Tev pēc nedēļās kāds iebrauks spārnā? :lol: :lol:
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

02 Mai 2015, 20:21

Makleins rakstīja:Tu nākotni paredzi, ka jau zini ka Tev pēc nedēļās kāds iebrauks spārnā? :lol: :lol:
ne, lampas tika nomainitas 4. aprili un sparna iebrauca 17. aprili, labi sanak tomer ka pec 2 nedelam no lampu nomainas man kads iebrauca sparna.(datumus zinu jo skatos no telefona kad ir focets)
Profila bilde
Makleins
Ziņojumi: 175
Pievienojies: 18 Nov 2013, 22:20
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Preiļi

02 Mai 2015, 20:24

Nu tad laikam tu nezini vārda pirms/pēc nozīmi.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

02 Mai 2015, 20:31

zinu, un tas bija domats, ka 2 nedelas pec lampu nomainas kads ieskreja sparna, obligati vajaga piepisties pie vardiem? :grrr:

ka saka, censos lai no prieksas labi izskatas, jo bija bezlecu lampas ar vienu dzeltenu stiklu, noperku un nomainu citas lampas un tad pec 2 nedelam NO lampu nomainas briza, kads ieskrien sparna un aizmuk
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

03 Mai 2015, 21:01

Šodien aizbraukts pēc ādas salona. Nav neko labā stāvoklī. Pasažiera sēdeklis ir jāmaina, vai vismaz pašu apakšu, droši vien ka uzsūtīšu kādus ādas tīrīšanas līdzekļus un krāsu.

RIP šofera loga mehānismam :hahaha:

Un vēl vecajā pasažier puses priekšējā beņķī atradu telefonu :hahaha: ar ļoti vecu tele2 sim karti iekšā.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

09 Mai 2015, 21:02

pabeigtas durvju absivkas, nomazgats un uznemti dazi foto.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.