aarchijs e36 touring

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

09 Mai 2015, 21:15

Ir labi :clap:
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Mlinarts
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 25 Mai 2014, 22:07
Braucu ar: E91

10 Mai 2015, 16:09

Salons izskatās ļoti zolīdi :)
Attēls
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

31 Mai 2015, 20:26

Nomainīta ģenerātora siksna, bet diemžēl kondiškas siksna kuru nopirku nederēja(būs jānes apmainīt), nomainīts stūres pastiprinātāja pulley, jo vecais bija nedaudz ieliekts un līdz ar ko čīkstēja nedaudz siksna.
Tad uzlikti M moldingi kas bija nopirkti jau kādus 4 mēnešus atpakaļ un kāds no iepriekšējiem saimniekiem dažos vecajos moldingos bija saspiedis germētiku, jo tā tak lētāk nekā nopirkt klipšus :doh:
Pielikti visi rezerves drošinātāji un nomainīti visi neOEM drošinātāji uz OEM.
Tad nomainīta kapota BMW zīme uz OEM ļoti labā stāvoklī, jo vecā neoem pēc ~ 5 mēnešu lietošanas jau bija ne īpaši labā stāvoklī.

Jānopērk būs gofra un vēl šis un tas vēlāk.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

07 Jūn 2015, 19:15

Pa vakardienu un šodienu esmu savilcis vadus uz spidometru priekš OBC un nomainīju kondiškas siksnu.
Uzpildīju kondišku, bet lieta tāda ka nepūš aukstu gaisu, bet spiediens sistēmā turās, vēsāks ir nedaudz, bet nau auksts gaiss. Kas varētu būtar vainu? Pats kompresors/kondiškas sūknis beigts?

Tad vēl piektdien saņēmu koilas - TA Technix premium un uzņemta bilde ar sapirktajām detaļām(lielāko daļu no tām, jo ne visas meklēju kur noliktas un dažas tikai vēlāk saņēmu)
Koilas likšu pirms braukšanas uz LV vai arī kad būšu LV.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Laurix
Ziņojumi: 840
Pievienojies: 08 Aug 2013, 16:25
Braucu ar: Kabri 330
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 5
 

21 Jūn 2015, 21:20

aarchijs rakstīja:Kā ir labāk, ar smoked vai ar baltajiem pagriezieniem?
Smoked un bez piemīztiem migliniekiem! ;)
Beautiful Mechanical Wonder
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

21 Jūn 2015, 21:26

Nezinu, itkā piemīzstās miglas patīk.

Te ar smoked pagriezieniem. Laikam jau ka ar snoked ir labāk, bet kādu nedēļu pabgraukāšu ar šādu
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

21 Jūn 2015, 21:27

kur pirki amisus un cik izmaksaja ? uzsit pm paldies:)
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

21 Jūn 2015, 21:52

Ja jau topiks pacelts tad pa šo laiku ir nopirkti 2x M priekšējie bamperi, bet viens izrādijās noOEM tāpēc jāsagaida otrs OEM kuram nebija moldingu un kaut kad būs jāsakrāso.
Tad koka ātrumkloķis nomainīts uz oem M ādas(tikai āda nodilusi, iespējams tiks pārkrāsota)
Dabūti oem M moldingi ļoti labā stāvoklī
Dabūts oem bardačoka lukturītis
Beidzot dabūju CM moduli
Ieliktas miglas(pagaidām nav nekas savilkts), bet esmu jau dabūjis pravodku un miglas pogu
Dabūts ļoti labs oem šofera loga mehānisms, ipriekš nopikru galīgi jaunu, bet tāpat leca ārā logs, bet tagad taisās vaļā un ciet ar ļoti minimālu brīvkustību(ja gribētu tad gan jau pieregulētu lai būtu idēali, jo no tā auto kuram noņēmu, izlikās ka taisījās bez brīvkustības)
Dabūta brille ar lampu mazgātājiem.

Un kondiškai diemžēl pazuda viss spiediens(pārbaudīju pēc piecām dienām no iepildes dienas un bija galīgi tukšs)

Un droši ka kas vēl tika izdarīts

Meklēju vienu lampu mazgātāju un M priekšējā bampera abas gaisa lūkas
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

28 Jūn 2015, 18:08

Vakar uzlikts un ar baloniņ tūningu nokrāsots priekšas OEM M bampers, bet šeit veikalā ir iejaukuši pavisam citu krāsu, liekas ka techno violet un domāju ka viņiem tāda jau bija iejaukta un bija poh par pircēju, jo man tas čalis atnāca un pārjautāja vai tā ir violēta krāsa.
Tad vēl vakar savilku miglinieku pravodku

Kāds var ko ieteikt ar mouldingu klipšiem, gribu uzlikt oem M mouldingus, bet lec ārā no durvīm. Taiwānas M mouldingi turējās labi, bet pārbaudīju ka tiem klipši ir nedaudz cietāki.
Nopirku jaunus klipšus priekš oem mouldingiem, bet tāpat lec ārā no durvīm(un arī ir nedaudz mīkstāki nekā tie taiwānas mouldingu klipši)


Meklēju M bampera abas gaisa/bremžu lūkas un lampu mazgātāja nozzle/jet šofera puses.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
andrjuha37
Ziņojumi: 584
Pievienojies: 17 Jūn 2014, 22:03
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 3
 

28 Jūn 2015, 19:12

tikaj st5 truks :hahaha:
bet kutiņa :super: :super: :super:
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

13 Jūl 2015, 23:44

Updeitoju vairāk lai uzzinātu kur varētu būt tikko radusies problēma

Aizbraucu līdz veikalam un pēc tam izdomāju ka vajaga man uzņemt dažus snapus. Tā vieta bija diezgan stāva un diezgan liels spiediens varētu būt tad bijis uz priekšas. Dažus snapus uzņēmu un tad braucu prom, bet pamanot ka drīz tuvojas normāls skaitlis nobraukumā tad izdomāju pabraukt pa pilsētu lai būtu iespēja piestāt un nofočēt skaitli(jā vajadzēja uzlikt uz 0) un tad sāk nākt tāda kā klaboņa no priekšas(šofera puses), noņemu riepu, itkā viss ok izskatās, drošības pēc pārvelku pa jaunak skrūves priekš amīšiem un citām daļām kuras biju aizsticis liekot koilu virsū, jo varbūt kāda bija vaļīga un tāpēc nāca skaņa. Bet nekā skaņa tāpat ir. Izklausās tā itkā varbūt amīša top mount vai kas piekarē, hz.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis aarchijs - 14 Jūl 2015, 00:00, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

13 Jūl 2015, 23:50

Nopirkti ac schnitzer type 2 diski un 2x jaunas gumijas. Uzliku virsū bet kas strīķējās un arī skārās pie koilām. Tas viss noņemts nost un būs kad jāuzsūta spacers, ja vien nepārdošu tos diskus un koilas pirms tā visa

Tad vēl tika pasūtītas m bampera gaisa lūkas un droši vien ka vēl kāds sīkums izdarīts.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

14 Jūl 2015, 00:08

Vēl ko es pamanīju bija tas ka es uzliku ratatslēgu uz skrūves diskam pie nepacelta auto un spiežu viņu lejā, tad šofera pusei(tā puse kura man liekas ka klab) ratam ir neliela brīvkustība, bet pamēģināju otrai pusei un tur viss stingrs.
Varbūt tas palīdzēs noteikt vainīgo detaļu?
Profila bilde
tataars
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 24 Feb 2015, 00:40
Braucu ar: kuci

14 Jūl 2015, 02:16

aarchijs rakstīja:Vēl ko es pamanīju bija tas ka es uzliku ratatslēgu uz skrūves diskam pie nepacelta auto un spiežu viņu lejā, tad šofera pusei(tā puse kura man liekas ka klab) ratam ir neliela brīvkustība, bet pamēģināju otrai pusei un tur viss stingrs.
Varbūt tas palīdzēs noteikt vainīgo detaļu?
Neko daudz nerubīju, bet nu man jau liekas ka gultnis beigts.
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

14 Jūl 2015, 07:21

Diski smuki :super: flancìti un bùs okey.
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 

14 Jūl 2015, 08:32

tataars rakstīja:
aarchijs rakstīja:Vēl ko es pamanīju bija tas ka es uzliku ratatslēgu uz skrūves diskam pie nepacelta auto un spiežu viņu lejā, tad šofera pusei(tā puse kura man liekas ka klab) ratam ir neliela brīvkustība, bet pamēģināju otrai pusei un tur viss stingrs.
Varbūt tas palīdzēs noteikt vainīgo detaļu?
Neko daudz nerubīju, bet nu man jau liekas ka gultnis beigts.
Un vispar Prieksa vai aizmugure?
ja prieksa, tad var but lupatas stures pirksts, abols, Apora kada, moz ta pati plaukta bukse, maz ticams kad gultnis,
ja aizmugure, tad ja ok saktu skatiteis ar gulti ja ne tad, plaukta augsejo buksi,

Un neviens nav Genijs lai tev noteiktu kas ir beigts ar vardiem Riepa kustas :doh:
a riepa varbut tev ari griezas uz rinki? :lol: :lol: :lol:
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

14 Jūl 2015, 12:12

Nu pārspīlēt jau nevajaga! :doh:

Apskatījos un liekas ka varētu varbūt arī būt tas stūres pirksts/ābols, jo tagad ar rokām pamēģināju to riepu pakustināt uz vienu un otru pusi - minimāla brīvkustība un klaudziens bija.
Skaņa nāk tikai kad brauc pa pilsētu/lēnāk

Būs jāpamēģina nomainīt to ābolu ja nekas nebūs ieēdies un varēs visu atskrūvēt(to visu komplektu jau sen biju paņēmis, bet tā arī neko izņemot stabilizatora stieņus nebiju nomainījis)

P.S. Skaņa no priekšas.

Bet paldies par ieteikumu, jo kad pēdējo reizi apskatījos tad nodomāju par to stūres pirkstu/ābolu, jo kādu laiku atpakaļ kad mainīju bremžu diskus tad jau skatījos uz to stūres pirkstu un nodomāju ka derētu tos nomainīt, jo likās ka nav vairs diez ko labā stāvoklī, bet tagad jau varētu būt ka nobeidzās pavisam.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

31 Jūl 2015, 19:10

Pagājš nedēļ tika aizdzīts uz servisu un nomainīti abi priekšējie plaukti un aizmugures stabilizatora stieņi un viens priekšas gultnis, bet atteicās mainīt abus aizmugurējos gultņus! :nenene:

Šodien aizdzīts uz citu servisu mainīt aizmugures gultņus,bet beigās vajaga jaunas abas disku aizsargus(uzsūtīja oem bmw, bet tos saņems tikai otrdien!) un viena aizmugures atspere bija nolūzusi apakšā, bet tiks uzliktas koilas atsperes(vismaz tās nebija tagad jāpērk jo bija jau nopirktas laiku atpakaļ)

Škrobis ka auto dabūšu atpakaļ tikai kad trešdien un jāmeklē kāds ar ko uz darbu braukt un nemaz neteiksim par cenu kas būs atdota abos servisos :doh: , bet vismaz beidzot būs tehniski gandrīz viss savests kārtībā. Ja auto atstēšunsev tad tikai atliks pašam priekš sevis pārvilkt jaunas bremžu trubiņas un novērst nelielās eļļas noplūdes no kārbas, stūres pastiprinātāja trubiņa vai kāds cits sīkums un jaunu blīvi motora priekšai nomainīt.

Pats kādas 2x nedēļas atpakaļ nomainīju stūres pirkstu ar ābolu(pagaidām tikai vienu, bet kad auto dabūšu atpakaļ tad mainīšu arī otru un būs jāaizved noregulēt savirzi)
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

06 Aug 2015, 23:30

Vakar saņemts auto atpakaļ, tagad jāpērk 2x jaunas riepas priekš r17 diskiem un jādabuj spaceri un sēdinātās priekšējās atsperes un jāved uz savirzi/savērsumu priekšai un aizmugurei.

Tākā man ir jāizņem holiday un man ieteica braukt uz LV un pārdot savu auto(jo ik pa laikam ņemu brīvu lai varu bumeru sataisīt vai uz servisu dzīt utt.), tad esmu arī aizdomājies par sava auto pārdošanu, cena nebūs maza un arī neuzskatu ka ir liela jo ņemot vērā cik pa šo laiku kopš novembra esmu ielicis viņā lai uzlabotu un savestu kārtībā tehnisko stāvokli(€1270 un £1500, nerunājot par darbu servisā kur būs jau atdoti £500)

Domāju ja ņemšu atvaļinājumu un braukšu uz LV tad tas būs uz septembra beigām, tākā ja ir kāds nopietns intresants tad var sūtīt PM

Cena kuru gribētu par viņu ir €1900(nodoklis par šo gadu nav maksāts, jā gandrīz aizmirsu ka skate tāpat beigsies septembra sākumā, tākā drīzāk ka tiks tirgots ar jaunu skati)
Vai arī ja grib savākt viņu no UK tad atdošu pa £1150(tas ir bez TA un bez nomaksāta nodokļa)

Kas ir izdarīts:
Jauns ģenerators
Jauna priekšas piekare(plaukti, āboli ar pirkstiem un citi sīkumi)
Aizmugures gultņi nomainīti un arī viens priekšējais(bet ieteiktu arī otru priekšas nomainīt lai jau visi ir nomainīti)
Jauni aizmugurējo disku aizsargi un aizmugurē jauni stabilizatora stieņi un dažas bukses
Jauns izspūtēja pirmais posms un gala bundulis bija mazlietots
Eļļas filtra korpusa blīve un gredzeni nomainīti
Un daudzi citi sīkumi salonā un ārpusē

Ir rūsa vizuāli un vajadzētu abus priekšas spārnus nomainīt, ir bijis avārijā un vajadzētu dabūt citu pasažiera priekšēju sēdekli.

Pārdošanā būtu ar ac schnitzer diskiem un visām 4x jaunām riepām ar alpine maģīti(par to atdevu ap €95 un tas netika skaitīts pie izmaksām), priekšā labas alpine tumbas. Principā auto pārdodu tādu kāds ir ar visu salikto(tikai priekšā koilas diez vai tiks liktas un tā vietā meklēšu sēdinātās atsperes.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
GM-747
Ziņojumi: 816
Pievienojies: 01 Nov 2011, 00:43
Braucu ar: E39,E36

07 Aug 2015, 00:59

pec kursa sanāk gandrīz tie paši 1900 eur tikai pasam vēl nodoklis jamaksā starpiba ir 22 paundi :hahaha:
un apskate jaiet :hahaha: