topiku var slēgt.

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Tam nopestinim salons izskataas labaak,neka te dazham labam verbaalaas caurejas ipashniekam :D
A par pashu mashinu,nolociis,vismaz zhel nebuus :D
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
Video paraugs kā pareizi izmantot e36 raķetes

https://vimeo.com/89667823
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda
Labs,nekāda vaina. :super:
Tā kā man maks tomēr arī ir par īsu,iespējams pievienošos šai kategorijai :lol: :lol: tikai žēl jau tie e36 tik trakai dauzīsanai kā tajā video :hahaha:
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
Rolish rakstīja:Labs,nekāda vaina. :super:
Tā kā man maks tomēr arī ir par īsu,iespējams pievienošos šai kategorijai :lol: :lol: tikai žēl jau tie e36 tik trakai dauzīsanai kā tajā video :hahaha:

I have zero regrets. Man kuzavs ies uz tolmetu jo viņam nav dzīvu vietu :D. pārējos, kas būs palicis pāri ,likšu uz jauno. nākamā gada plāns,sapucēts sedans/kupeja ar 2.8 .
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
Eglitis
Ziņojumi: 615
Pievienojies: 29 Mar 2013, 00:45
Braucu ar: apdauzītu hlamu
Atrašanās vieta: Garkalne/ Rīga
Reputācija: 1
 
Rolish rakstīja:Labs,nekāda vaina. :super:
Tā kā man maks tomēr arī ir par īsu,iespējams pievienošos šai kategorijai :lol: :lol: tikai žēl jau tie e36 tik trakai dauzīsanai kā tajā video :hahaha:
E36 ir domāts bezrūpīgai lietošanai, tāds tā liktenis. Ričarda miskastes priekšējie benķi jums arī liekas ahūni pieduuriigi, nokritusi arka ir piedūrīgi, caurums zapaskas vietā arī ir piedūrīgi ? :doh: laikam neizprotat piedūrienus

Tādiem auto nav jābūt uz ielas, jamie tak apdraud apkārtējo drošību ibionaķ :doh:

Es īpašnieka vietā brauktu ar maisu galvā , bet nu katram savs :hahaha:
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
Eglitis rakstīja:
Rolish rakstīja:Labs,nekāda vaina. :super:
Tā kā man maks tomēr arī ir par īsu,iespējams pievienošos šai kategorijai :lol: :lol: tikai žēl jau tie e36 tik trakai dauzīsanai kā tajā video :hahaha:
E36 ir domāts bezrūpīgai lietošanai, tāds tā liktenis. Ričarda miskastes priekšējie benķi jums arī liekas ahūni pieduuriigi, nokritusi arka ir piedūrīgi, caurums zapaskas vietā arī ir piedūrīgi ? :doh: laikam neizprotat piedūrienus

Tādiem auto nav jābūt uz ielas, jamie tak apdraud apkārtējo drošību ibionaķ :doh:

Es īpašnieka vietā brauktu ar maisu galvā , bet nu katram savs :hahaha:
Eglit, lien ārā no šitā topika,te nav tev ko darīt, ej bombī pa klaviatūru citur .:D

Ja tev tā nepatīk mani miskastes beņki ,tad esi īsts vecis un iedod man recaro audumnieku :lol:
Drīzāk apdraud tie raceri /riceri ,kas stiepj nejēgā pa visurieni. Es pēc csn lielākoties braucu, ja neesmu slīpi :hahaha:


Bail ka špakteles gabals stiklā ielidos? :Dd Nemīz
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
gleizds
Ziņojumi: 290
Pievienojies: 30 Jūn 2014, 23:08
Braucu ar: liegumu
Reputācija: 1
 
šo vasarā kaut kad netālu no valdemāra pasāžas redzēju,likās baigi līdzīgs manai miskastei,tagad vēl uzzinot,ka tiek ekspluatēts tāpat kā manējais,saprotu,ka varētu kādreiz saslidināt :lol: :smoke:
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
Attēls
WTF? bluķis zem spārna :gigigi:
Profila bilde
Kurlis
Ziņojumi: 789
Pievienojies: 26 Feb 2013, 20:49
Tās DRIFTWORKS uzlīmes pats izgrebi vai speciāli sūtiji ? :gigigi:
Auto, protams, NENORMĀLI piedurīgs. Laikam vārds "piedurīgs" vai "ar odziņu" nu jau ir tik stiepjams jēdziens, ka arī vecātēva žiguli var saukt par piedurīgu.

Kas to auto tieši padara par "drift missile"? n-tās uzlīmes visapkārt vai tas, ka tev pie dirsas par koroziju visās vietās? un tur laikam ir iekrauts kaut kāds 3litrīgs, fēnots motors, ka tāds "drift missile" :smoke:



Un naher tu mani aicini feisbukā, ja es tevi pat saticis neesmu un tikai tagad salīmēju filmu, kur tāds cilvēks apgrozās vispār :gigigi:
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
Kurlis rakstīja:Tās DRIFTWORKS uzlīmes pats izgrebi vai speciāli sūtiji ? :gigigi:
Auto, protams, NENORMĀLI piedurīgs. Laikam vārds "piedurīgs" vai "ar odziņu" nu jau ir tik stiepjams jēdziens, ka arī vecātēva žiguli var saukt par piedurīgu.

Kas to auto tieši padara par "drift missile"? n-tās uzlīmes visapkārt vai tas, ka tev pie dirsas par koroziju visās vietās? un tur laikam ir iekrauts kaut kāds 3litrīgs, fēnots motors, ka tāds "drift missile" :smoke:



Un naher tu mani aicini feisbukā, ja es tevi pat saticis neesmu un tikai tagad salīmēju filmu, kur tāds cilvēks apgrozās vispār :gigigi:

Nu tu kruts vecīt,ko lai saku , negribi,neapstiprini,nezinaju ka esi no foruma. man zb atbildet uz truliem jautajumiem,palasi paskaties.
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
driftaelks
Ziņojumi: 621
Pievienojies: 27 Jan 2014, 22:34
Braucu ar: 2.8i
Intresants topiks, patīk pārmaiņas pēc palasīt, ko citu. Un kurli, tu uzvedies kā bērns, jēga kko filmēt, uzdirst par Facebook, ko tu gribi pierādīt? Tādi dirsēji kā tu ir pilna pasaule, kas neko jēdzīgu nevar izdarīt un vienīgais veids kā celt savu pašlepnumu ir nodirst kādu citu, nevis labāk atbalstot, ka labāk ņemties ar autiņu nevis kkur sēdēt krūmos un dzer garo un pīpēt spaisu.
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
driftaelks rakstīja:Intresants topiks, patīk pārmaiņas pēc palasīt, ko citu. Un kurli, tu uzvedies kā bērns, jēga kko filmēt, uzdirst par Facebook, ko tu gribi pierādīt? Tādi dirsēji kā tu ir pilna pasaule, kas neko jēdzīgu nevar izdarīt un vienīgais veids kā celt savu pašlepnumu ir nodirst kādu citu, nevis labāk atbalstot, ka labāk ņemties ar autiņu nevis kkur sēdēt krūmos un dzer garo un pīpēt spaisu.
Tapēc es sēžu un izglītojos ārzemju forumos un šeit esmu tīri jo latvija :D

Jā ,man nav gaumīgs Volvo vai rūpīgi kopta bmw. Gribēja ieheitot,ieheitoja, moš krāns garāks no tā aug.hz

Anyway katram savs ceļš ejams.
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
EdgarsLV
Ziņojumi: 116
Pievienojies: 19 Sep 2014, 08:00
Braucu ar: KTM
Reputācija: 1
 
Galvenais ka tik kust uz priekšu un var iziet skati, vismaz ar šito var atļauties darīt to ko būtu žēl ar uzpucētu mašīnu.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
Tas nav drift missile, ja tev nav otra driftam vai cita normāla mašīna.
Sanāk ka - Its just your shity car. :lol:

Nav domāts kā uzbrauciens, tas tā vienk. ir. Pats neesmu diži labākā situācijā. :lol:
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
driftaelks rakstīja:Intresants topiks, patīk pārmaiņas pēc palasīt, ko citu. Un kurli, tu uzvedies kā bērns, jēga kko filmēt, uzdirst par Facebook, ko tu gribi pierādīt? Tādi dirsēji kā tu ir pilna pasaule, kas neko jēdzīgu nevar izdarīt un vienīgais veids kā celt savu pašlepnumu ir nodirst kādu citu, nevis labāk atbalstot, ka labāk ņemties ar autiņu nevis kkur sēdēt krūmos un dzer garo un pīpēt spaisu.

TU esi redzejis dzive Kurli?? :lol: kad ieraudzisi,sapratisi visu,kapec cilveks aiz klaviaturas tads leciigs :lol:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
driftaelks
Ziņojumi: 621
Pievienojies: 27 Jan 2014, 22:34
Braucu ar: 2.8i
Tikai instagrama esmu viņu redzējis, bet uz šo brīdi spriežu pēc viņa rakstītā.
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Jānis.P rakstīja:Tas nav drift missile, ja tev nav otra driftam vai cita normāla mašīna.
Sanāk ka - Its just your shity car. :lol:
Pilnīgi pareizi :lol: :lol:
Rules for owning and driving a missile car!
http://www.youtube.com/watch?v=XAb9NuqGJNs&t=4m57s
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda
cipruss18 rakstīja:
driftaelks rakstīja:Intresants topiks, patīk pārmaiņas pēc palasīt, ko citu. Un kurli, tu uzvedies kā bērns, jēga kko filmēt, uzdirst par Facebook, ko tu gribi pierādīt? Tādi dirsēji kā tu ir pilna pasaule, kas neko jēdzīgu nevar izdarīt un vienīgais veids kā celt savu pašlepnumu ir nodirst kādu citu, nevis labāk atbalstot, ka labāk ņemties ar autiņu nevis kkur sēdēt krūmos un dzer garo un pīpēt spaisu.

TU esi redzejis dzive Kurli?? :lol: kad ieraudzisi,sapratisi visu,kapec cilveks aiz klaviaturas tads leciigs :lol:
Kā to saprast? :lol:
Profila bilde
Uldis
Ziņojumi: 209
Pievienojies: 15 Jūn 2012, 11:40
Braucu ar: m50b25
Reputācija: 1
 
Just Have Fun!!! Un ja tā ir, tad super
Kāda vispār nozīme tam ko citi domā, galvenais ka pašam prieks ;)
Who you choose, to be around you, It's to know WHO YOU ARE!!!
https://www.facebook.com/widesteeliesLV
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
Uldis rakstīja: Kāda vispār nozīme tam ko citi domā, galvenais ka pašam prieks ;)
Tad kāda jēga taisīt topiku ??
Es to saprotu tā, - ja taisu topiku par savu auto, sniedzu auto stāstu, aprakstu, un vēlos palielīties ar savu auto un uzklausīt citu bembistu viedokļus, un atsauksmes par izdarīto un tupmākiem plāniem.

Kāda jēga uzcept topiku ja tev neinteresē citu viedoklis ?? :gigigi: