topiku var slēgt.

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Uldis
Ziņojumi: 209
Pievienojies: 15 Jūn 2012, 11:40
Braucu ar: m50b25
Reputācija: 1
 
Ja citi teiks ka vajag vest uz tolmetu - tu tā darīsi ? NU loģiski ka nē, tātad who cares ko citi domā
Manuprāt topiks ir lai apmainītos ar viedokļiem varbūt iegūtu jaunu info, atrastu kādu domubiedru utt

Get a life, c'moon bez savas tačkas atrādīšanas citiem un lielīšanās un vel nez kā ir arī cita dzīve :D
Who you choose, to be around you, It's to know WHO YOU ARE!!!
https://www.facebook.com/widesteeliesLV
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
Vispirms "piedūriens" bija zaļi diski un rūsināts kapots.
Tad tam pievienojās pagājušās desmitgades tjūninga aksesuāri - žiletes, eņģeļacis, melnā laka uz lampām utt.
Tagad jau "piedūriens" ir noņemt bamperi un abšifkas.
Can't wait ko mums atnesīs 2015. gads. :lol:

Bet nu jā - ir jau kruti, ka tu māki slapjā laikā ar divlitrīgu žurku izbraukt līkumu šķērsām :lol:

Atvainojos par negācijām :hahaha:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
Uldis rakstīja:Manuprāt topiks ir lai apmainītos ar viedokļiem varbūt iegūtu jaunu info, atrastu kādu domubiedru utt

Get a life, c'moon bez savas tačkas atrādīšanas citiem un lielīšanās un vel nez kā ir arī cita dzīve :D
Piekrītu tev, viss kārtībā, bet tev šķiet ka viņš ar savu super duper ūber sporta žurku atradīs sev domubiedru ? :rolleyes:
Profila bilde
Uldis
Ziņojumi: 209
Pievienojies: 15 Jūn 2012, 11:40
Braucu ar: m50b25
Reputācija: 1
 
Pjērs rakstīja:
Uldis rakstīja:Manuprāt topiks ir lai apmainītos ar viedokļiem varbūt iegūtu jaunu info, atrastu kādu domubiedru utt

Get a life, c'moon bez savas tačkas atrādīšanas citiem un lielīšanās un vel nez kā ir arī cita dzīve :D
Piekrītu tev, viss kārtībā, bet tev šķiet ka viņš ar savu super duper ūber sporta žurku atradīs sev domubiedru ? :rolleyes:
Nekur nebija pieminēts ka ir super sport mega extra sportmobīlis!
Un jā, ja dzīvotu rīgā, viennozīmīgi kādu vakaru kopā ar viņu uzbrauktu kautkur tandēmā ;)
Who you choose, to be around you, It's to know WHO YOU ARE!!!
https://www.facebook.com/widesteeliesLV
Profila bilde
Rubiins
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 11 Mai 2011, 15:17
Braucu ar: veciem šrotiem
Atrašanās vieta: Rīga
ch. rakstīja:Vispirms "piedūriens" bija zaļi diski un rūsināts kapots.
Tad tam pievienojās pagājušās desmitgades tjūninga aksesuāri - žiletes, eņģeļacis, melnā laka uz lampām utt.
Tagad jau "piedūriens" ir noņemt bamperi un abšifkas.
Can't wait ko mums atnesīs 2015. gads. :lol:

Bet nu jā - ir jau kruti, ka tu māki slapjā laikā ar divlitrīgu žurku izbraukt līkumu šķērsām :lol:

Atvainojos par negācijām :hahaha:
Labi teikts :D
Profila bilde
everts
Ziņojumi: 379
Pievienojies: 02 Apr 2014, 20:42
Braucu ar: 215 HP
Atrašanās vieta: Kandava
Kurlis rakstīja:Tās DRIFTWORKS uzlīmes pats izgrebi vai speciāli sūtiji ? :gigigi:
Auto, protams, NENORMĀLI piedurīgs. Laikam vārds "piedurīgs" vai "ar odziņu" nu jau ir tik stiepjams jēdziens, ka arī vecātēva žiguli var saukt par piedurīgu.

Kas to auto tieši padara par "drift missile"? n-tās uzlīmes visapkārt vai tas, ka tev pie dirsas par koroziju visās vietās? un tur laikam ir iekrauts kaut kāds 3litrīgs, fēnots motors, ka tāds "drift missile" :smoke:



Un naher tu mani aicini feisbukā, ja es tevi pat saticis neesmu un tikai tagad salīmēju filmu, kur tāds cilvēks apgrozās vispār :gigigi:
Kurlis gardz ka traks :lol: :lol: :lol:

Normals drapaks normalam calim, laizitaji var iet savas zurkas laizit :super:
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
Baigā miskaste. :sad:
Attēls
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
Vienmēr ir gribējies paņemt missle car. Tik stulbi ir tad, kad cilvēki ir kā zirgi ar klapēm uz acīm "man ir taisnība, šitas ir mēsls". Kāda fkin atšķirība ko citi dara? Ja bundža tik un tā iet uz tolmetu, pajāt tak! Tādu var tieši atļauties saukt par missle car!
Uztver tos visus komentārus "šis i sū, šis nav piedūriens, bet krāms" itkā tiem visiem priekšā būtu "nu mans aprobežotais viedoklis ir.." :hahaha:

Biju ļoti izbrīnīts 333 trasē 14' gada atklāšanā par to, ka lielākā daļa apsmēja vienu tādu autiņu. Cilvēki ir un paliks šaurpierīši.

Un kādā sakarā piem., šis auto apdraud citus? :lol:

for the good vibe -
http://youtu.be/N1vMHrME_lg
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
Ričards Kočkers rakstīja:Šis auto tiek izmantots drifta apgūšanai, un galvenā funkcija lai turas kopā. ja gaidījāt zem raksta 'drift missile'' kaut kādu pedantisku "drift" auto ,tad sorry nebūs. es tīri garlaicības pēc iepostoju šeit savējo . Kritika šim auto liela, i know,so what.
Drift it ,crash it ,fix it.

Rekur vis ir skaidri paskaidrots, ko vēl nevar saprast? :hahaha: pusforums brauc ar miskastēm , ja tā nopietni, rekur džeks pasaka - gribu būt drifteris un mācās, kur problēma, lai ņemās ! kur tad viņam ar šito lamatu iet reģistrēties un tusēties, uz šķaudistyle? :hahaha:


Archizlv rakstīja:Baigā miskaste. :sad:
viņš jau to nenoliedz :hahaha:
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
Ridlih, tieši tā! :)
Tāda jau ir drift missle būtība. To have fun! Cilvēki laikam, vienkārši, nezin, kas ir fun bez uztraukšanās, ka varētu apskādēt.
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
Jums miera nav ! Prieks redzēt tiešām arī kādu pozitīvu komentāru! :rolleyes:

Kurš pievienosies man iet twinot ielās/viaduktos? :hahaha:
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
Uldis rakstīja:
Pjērs rakstīja:
Uldis rakstīja:Manuprāt topiks ir lai apmainītos ar viedokļiem varbūt iegūtu jaunu info, atrastu kādu domubiedru utt

Get a life, c'moon bez savas tačkas atrādīšanas citiem un lielīšanās un vel nez kā ir arī cita dzīve :D
Piekrītu tev, viss kārtībā, bet tev šķiet ka viņš ar savu super duper ūber sporta žurku atradīs sev domubiedru ? :rolleyes:
Nekur nebija pieminēts ka ir super sport mega extra sportmobīlis!
Un jā, ja dzīvotu rīgā, viennozīmīgi kādu vakaru kopā ar viņu uzbrauktu kautkur tandēmā ;)

veeesi ! :yes:
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
normāls čalis rakstīja: http://youtu.be/N1vMHrME_lg
mby uzreiz pis purnu siena pa taisno ? Tik nepiesprādzējies un nelieto ķiveri.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
zuze91 rakstīja:
normāls čalis rakstīja: http://youtu.be/N1vMHrME_lg
mby uzreiz pis purnu siena pa taisno ? Tik nepiesprādzējies un nelieto ķiveri.
mani fascine tavi iestarpinajumi zuze :D vnk cilveks bez intelekta :D
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
gda33 rakstīja:
zuze91 rakstīja:
normāls čalis rakstīja: http://youtu.be/N1vMHrME_lg
mby uzreiz pis purnu siena pa taisno ? Tik nepiesprādzējies un nelieto ķiveri.
mani fascine tavi iestarpinajumi zuze :D vnk cilveks bez intelekta :D
Visām komūnām vajag ciema klaunu. :)
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
Ak tad tas esi tu, kas cik saprotu man blakus dzīvo :) tu tak pie piena liec bembi visu laiku vai ne? ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
Es gan Ričarda bembīti esmu manījis un Sabinčika pie piena. :D Regulāri. :D :bmw:
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
Sabinchix rakstīja:Ak tad tas esi tu, kas cik saprotu man blakus dzīvo :) tu tak pie piena liec bembi visu laiku vai ne? ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Jāāāāā tieši tāāāāāāāāā:)
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
I have zero regrets. Man kuzavs ies uz tolmetu jo viņam nav dzīvu vietu :D. pārējos, kas būs palicis pāri ,likšu uz jauno. nākamā gada plāns,sapucēts sedans/kupeja ar 2.8 .
Lai šie plāni izdodās, bet šobrīd patiešām drift it ,crash it ,fix it.

Nav vismaz kā ss.lv patstāvīgajās daļas apmeklētājiem- braukusi sieviete, nav sists tikai makroflex sliekšņos, tonna spakteļa, lietos diskus līdzi nedodu, un viss pārējais komplekts, kas parasti nāk cenā 1500+ eiro
Šīs vismaz nodzīvos savu e36 dzīvi un prom uz tolmetu sagādājot kādam pirmās drifta prasmes :super:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 
Šeit viss kārtībā! Normāls kaplis. :hahaha:
Vismaz nav kārtējais kurš ieliek kautkādu drotu un tik stāsta kā cels augšā, pakos, styl5os utt.