Dzheja cabrio stāsts

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

29 Dec 2014, 01:07

Tātad, sveicināti visi!
Ilgi domāju, ka šādu topiku taisīšu tikai tad kad auto būs pavisam pabeigts, bet tā taču nebūs nekad. Tad labāk izdarīt šogad, lai mūžīgi neatliekās. Par rakstīšanu - izglītība man ir, bet tas netraucē rakstīt ar kļūdām, tādēļ nevajag uzreiz piesieties :lol:
tie kam interesē tikai bildītes un kas darīts, kas nē - uzreiz saku - tekstu varat nelasīt

Pirms visa - diemžēl man nebija un nav bagātu vecāku, tādēļ viss ko esmu izdarījis un sasniedzis ir paša darīts. Protams ar apkārtējo palīdzību - gan draugi, gan ģimene. Sāku strādāt jau 10. klasē, turpināju arī universitātes laikā gulēt lekcijās, bet galu galā tam visam bija mērķis - savs auto. Sencis vienmēr teicis - vai nu tu negribi izdarīt vai nevari - tās ir divas dažādas lietas. Pārsvarā bija pirmais variants :lol:

Par to kādēļ kabrio.
Esmu pārvietojies ar visādiem auto. Sāku ar žiguli, kas tika nopirkts par 40ls un vēlāk iemainīts pret radiotehnikas tumbām un gaismas mūziku (tajā laikā tas bija daudz vērtīgāk par to žiguli). Vēlāk nāca opel ascona, kurai bija sasista priekša - bija notriekts cilvēks. Sīkāk neko nezināju, tajā vecumā vajadzēja tikai gāzt un opelis tika nopirkts par 30ls, turklāt tam vēl bija skate. Uz priekšu gāja ar gaisu (vēl bija tie laiki kad 5l bendzīna maksāja 1ls) un ar opeli bija arī pirmā avārija. Izspruku veiksmīgi un auto tika pārdots tam pašam cilvēkam kam tika žigulis. Tiesa vēlāk viņu menti paņēma pie dziesmas un ja nemaldos tad opelis netīšām nodega :hahaha: (ne manas vainas pēc).
Pēc tam bija e28 ar 1.8. Nu riktīgs spridzeklis. Pērkot auto līdzi nāca daudz vērtīgāka draudzība - iepazinos ar vietējām kriminālajām autoritātēm, kas nodarbojās ar rumbulas tipa darbībām un arī sliktākām lietām :lol: No šiem cilvēkiem nāca dažādi padomi, palīdzēja arī auto taisīt, saprast no kā tas sastāv un arī dažādi tjūninga elementi (stiklšķiedra un žiletes :D ).
Vēlāk iegādājos ķiršu krāsas E30, pirku Valmierā un izrādijās ka bmwpower lietotāju vidū tas bija diezgan zināms auto. šis tas bija uzlabots un 2.0 motorīts gāja tiešām godam. Bēdu nezināju. Vienīgi nākošajā dienā pēc atvešanas draugs nošķīla tepat pie stāvvietas. Nekas briesmīgs, bet skolnieka kabatas naudai nepaceļams. Lēnām gan mociju to auto, izmēģināju visādus veidus kā labot auto. Krāsot ar rullīti, uzlikt šķiedras bamperus, krāsainas lampiņas utt. Kādu laiku pabraucu, 2x mani noķēra braucot bez tiesībām. Vienreiz tiku cauri ar minimālo - 30ls (pirmā reize) otrajā reizē jau sekoja evakuators, tiesa un citas darbības. Par laimi vai nelaimi paziņa izkārtoja ka sutkas neatsēdēju (18 jau bija).
Visam punktu pielika bēgšana no policijas mežciemā (kapēc, garš stāsts), attapos lejā pie motormuzeja ar pārsistu karteri, salauztu plauktu, diviem diskiem, izmežģītu roku un vēl dažiem blakus effektiem. Viss beidzās laimīgi. Auto pat sataisīju, bet E30 stāsts bija beidzies, jo tas viss bija pamatīgs robs budžetā. Noliku arī tiesības, kur aizgāja nauda diezgan.
Tajā laikā iepazinos ar visiem zināmu cilvēku - marihuanu. Pavisam netīšām biju viens no tiem, kas iedrošināja sākt esošo biznesu un biju patīkami pārsteigs ka čalis to visu paņēma nopietni un nevis čīkstēja ka viss tik grūti, bet ņēma un darīja. Ar viņu arī piedzīvoti dažādi gan aprakstītie gan citi piedzīvojumi. Tagad gan esam mazāk draugi.
Tad nu mainījās draugu loks, no puņķainiem skolniekiem sāku tusēt ar normāliem bembistiem, sapratu ka auto smuks izskatās tad, kad ir oriģināls. No E30 ejošākās detaļas vēl tagad kaut kur braukā riņķī, pārējais aizgāja uz tolmetu.
Nopirku no marihuana ne mazāk slaveno E36 325 sedanu (tajā laikā dabūju pa lētu naudu - 1000ls). paspēju auto izglābt no izjaukšanas gandrīz pēdējā brīdī. Bildes nebūs, jo stāsts tomēr ir par kabrio un jau tā esmu izplūdis.
E36 pēc savām iespējam uzcēlu atpakaļ uz riteņiem, pārkrāsoju, pārlasiju motoru, uzliku atpakaļ paciņu utt. Diemžēl tad sievietes sagrozīja galvu un aizbraucu padzīvot uz kaimiņvalsti. Auto tirgoju diezgan ilgi, diemžēl neviens jau skatīties nebrauca, tādēļ arī nezināja ka auto salīdzinoši labs, tikai ar darāmiem sīkumiem. Beigās pārdevu citam lietotājam uz izjaukšanu.
Pēc tam pabraucu ar mazdu 323 (labs auto līdz brīdim kad sāk jukt nost viss iespējamais), bija arī pāris T4 busiņi (tie gan bija ģimenei) kurus gan taisīju gan apdauzīju no visiem galiem. Un nedaudz vēlāk māsa nopirka E46 328 (ripo vēl šodien), ar kuru ļoti daudz pārvietojos, jo pārsvarā par viņu rūpējos es, māsa pati brauc maz.
Visos šajos auto bija kaut kas pozitīvs, kaut kas negatīvs, taču prātā vienmēr bijis sapnis par kabrio. Tā nu tas viss ir vilcies līdz šai dienai un nav bijis miera. Lai būtu vēl grūtāk pirms pāris gadiem marihuans "netīšām" tika pie kabrio (daudzi šo stāstu noteikti zin), dabūju ar to auto braukt, bet pašam gan tāda nebija. Vēlāk lai man būtu vēl grūtāk, vēlviens čoms nopirka kabrio. Arī šeit zināmu - tagad pieder lietotājam Laurix. Tad nu to visu saskatījies sāku čīkstēt ka man arī vajag. Visu laiku bija kādas problēmas - vai nu Latvijā nebija sakarīgu eksemplāru vai arī tajā brīdī kad bija tad man nebija naudas. Taisnības labad jāsaka ka esmu diezgan piekasīgs. Visiem auto, kurus apskatīju atradu kur piesieties un vienmēr atradās kāds iemesls kapēc tomēr nepirkt. Čomiem jau apnika ar mani braukāt apkārt un viņus skatīties.
Tad vienā brīdī (2012. gada decembris) arī marihuanam zb tas viss un viņš man piedāvāja ļoooooti labu darījumu. Vācijā bija auto par 800eiro. Nemotors 1.8 (bet dēļ cenas paciešami), ar labu komplektāciju un ļooooti nenozīmīgi uzsists. pats galvenais ka auto apskatīja zināms cilvēks, novērtēja un pateica ka jāņem. Ja nemaldos tad gandrīz visos gadījumos, kad esmu vedis kādu auto no Vācijas tur figurēja lietotājs Simplex no bmwpowera. Čalis savu darbu māk ;)
Dienā kad auto ieradās Latvijā un noripoja no treilera es biju vienkārši uz pakaļas. Ja neskaita viegli uzsisto priekšējo pasažiera stūri, pārējais bija kā no rūpnīcas! Pilnīgi reāls 180k nobraukums. Un te arī pirmās bildes beidzot :D
e36_c.jpg
e36c1.jpg
e36c2.jpg
e36c3.jpg
e36c4.jpg
e36c5.jpg
e36c6.jpg
e36c7.jpg
e36c8.jpg
Šķita ka šis ir gadsimta labākais pirkums. Ja neskaita sisto stūri, tad citur uz auto nebija nevienas buktītes, bija pilnībā bez nevienas aizķeršanās funkcionējošs full-automatic jumts, digitālā, klima, oriģinālais maģis, ādas recaro salons bez neviena caurumiņa vai nodiluma, salonā, motortelpā, bagāžniekā netrūka un nebija salauzts neviens plastmasiņš. Motortelpā tikpat kā nebija nevienas eļļas pilītes. Un tas viss par 800eiro + atvešana.
Kad auto noripoja no teilera, svaigs plaukts jau gaidīja un kabris pa taisno tika nogādāts servisā pie savējiem. Tagad auto bija braucams un bija arī sasistie bleķi palocīti taisnāki, lai izskatās cilvēcīgi. Noliku auto pagalmā ar domu ka nāks tuvāk pavasaris, ķeršos klāt. Tā bija labākā Ziemassvētku dāvana pašam sev :bmw:
20130305_165017.jpg
Attēls
Attēls
Attēls
Protams dižie plāni pajuka :cipruss: un viss notika nedaudz savādāk. Bizness negāja tā kā vajadzētu un vajadzēja nedaudz nopelnīt, lai kautkā visu pabīdītu uz priekšu. Izšķīros par vienu sezonu ārzemēs - Zviedrijā, lai nopelnītu un atpakaļ atbraucot varētu nopietni pieķerties biznesam. Braucot prom izšķīros par ļooooooti smagu soli - šo auto pārdot. Galvenais arguments bija fakts ka viņš visu sezonu stāvētu un pēc tam vēl ziemu stāvētu. Tad jau labāk lai tiek kādam kas sataisīs un rūpēsies.
Iespējams šī auto pārdošana bija viens no daudzajiem iemesliem kādēļ tagad ar marihuanu esam mazāk draugi :hahaha:
2013. gada martā ieliku ss.lv sludinājumu, aprakstot situāciju tāda kāda tā ir un par ciparu kas 3x pārsniedza iegādes cenu. Auto vēl nebija piereģistrēts, taču šādu ciparu izvēlējos gan tādēļ lai auto nenonāktu tīņu rokās gan tādēļ ka tas auto tiešām bija tās naudas vērts. Iespējams pat vairāk.
Divu nedēļu laikā piezvanīja viens cilvēks un pēc īsas sarunas nākošajā dienā atbrauca apskatīties. Uzreiz apskates sākumā vienojāmies, ka tad, kad viņš saprot ka nevēlas maksāt to naudu ko prasu, mēs netērējam savu laiku un šķiramies kā draugi. Pircējs prom nevienā brīdī nedevās, un par auto stāvokli vispār neko nekomentēja. No attieksmes sapratu ka cilvēkam rokas pareizajā vietā un ka auto pie viņa tiks kopts. Par pirkšanu nevienojāmies un čalis devās prom. Un tad manī parādijās tā atvieglojuma sajūta fū, labi ka nenopirka. Jo reāli nu ļooooooti ļooooooti negribējās tādu exemplāru pārdot. Taču diemžēl čalis pēc stundas atzvanīja un prasīja "kad varam tikties CSDD?" :(
Vēl ilgi lauzos, taču beigās tomēr veselais saprāts ņēma virsroku un auto ar evakuatoru aizdevās uz mārupes pusi. Pirms tam vēl piedalījos auto reģistrēšanā, lai pircējam mierīgāka sirds ka ar dokumentiem viss kārtībā. Cik paspēju ieraudzīt, tad numurs bija JG-2xxx ?? divnieks bija točna. Iespējams jaunais īpašnieks ir šajā forumā un ja ir, tad labprāt uzzinātu kā šim autiņam tagad veicas. Gan jau pēc bildēm un stāsta atpazīs.

Te arī mana pirmā kabrioleta stāsts beidzas. Protams, ne jau stāsts kopumā.
Pastrādāju ārzemēs, nopelnīju naudiņu, sakārtoju biznesu, noslēdzu izdevīgu vienošanos ar augšupejošu Latvijas uzņēmumu un šī gada pašā pašā sākumā sapratu, ka ir īstais laiks, lai beidzot iegādātos to "īsto".
Sanāca gandrīz atkal kā dāvana uz Ziemassvētkiem.
Jauno auto izvēlējos pēc vairākiem kritērijiem. Krāsa, gads (aprīkojuma dēļ un arī ar cerību ka būs svaigāks), komplektācija un protams komunikācijas ar pārdevēju, jo marihuans palīdzēt vairs negribēja, sakarā ar iepriekšējo gadījumu :D Diezgan ilgi pētiju sludinājumus, paskatījos arī Latvijā esošos (to apskate parasti gan bija īsa - dažas minūtes) un secināju ka vecā labā patiesība par to ka jāņem nemotors un jāmaina motors ir patiesība :lol:
Lielie motori vai nu nebija sakarīga piedāvājuma vai arī tie kas bija, bija nojāti un tas redzams jau bildēs skatoties.
Tad nu tika noskatīts šis eksemplārs.
Bildes no mobile.de:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Pārdevējs bija polis, taču tas netraucēja mums atrast kopīgu valodu. Dabūju papildus bildes un diezgan plašu defektu un sīkumu aprakstu. Tā kā esmu no tiem, kas ir par to ka labāk taisīt pašam un zināt kas ir darīts, nevis nopirkt gatavu un gaidīt kad sāksies problēmas, tad šis eksemplārs tika atzīts par gana labu esam.
Kad auto ieradās Latvijā bija tikai divi nepatīkami pārsteigumi - 1.polis bija "piemirsis" pateikt ka jumts nestrādā tādēļ ka trūkst dažas detaļas mehānismā; 2. čalis bija tik slinks ka nevarēja pirms pārdošanas pat uzpumpēt priekšējo riepu (nebija caura).
Visādi citādi, dabūju to ko gaidīju un zināju ka būs daudz darba.
Auto:
Daten für die Fahrgestellnummer: WBABH31040EZ09182
Modellbezeichnung: 318I
Ausführung: Europa
Typschlüssel: BH31
E-Code: E36 (C)
Karosserie: Cabriolet
Lenkung: links
Türen: 2
Motor: M43 - 1,80l (85kW)
Antrieb: Heckantrieb
Getriebe: manuell
Außenfarbe: Avusblau Metallic (276)
Innenraum: Leder Standard/schwarz (P7SW)
Produktionsdatum: 11.05.1999
Werk: Regensburg



S214A Automatic stability control (ASC+T)
S411A Window lifts,electric,front/rear
S510A Headlight aim control
S548A Kilometer-calibrated speedometer
S243A Airbag for front passenger
S246A Manually adjust. steering column
S260A Side airbag for driver/passenger
S288A BMW light alloy wheel, cross spoke 29
S305A Remote control for central locking
S380A Hardtop-preparation
S388A Softtop, black
S399A Softtop, electromech. all-autom.
S423A Floor mats, velours
S428A Warning triangle and first aid kit
S431A Interior mirror with automatic-dip
S441A Smoker package
S473A Armrest front
S481A Sports seat
S494A Seat heating driver/passenger
S520A Fog lights
S528A AUTOMATIC AIR FLOW CONTROL
S534A Automatic air conditioning
S556A Outdoor temperature indicator
S658A Radio BMW Business CD RDS
S676A HiFi speaker system
S704A M Sports suspension
S710A M leather steering wheel
S715A M Aerodynamics package
S719A Sports Edition
S785A White direction indicator lights
L801A National Version Germany
S818A Battery master switch
S863A Retailer Directory Europe
S879A On-board vehicle literature German
P971A Exclusive package

Apskatot auto komplektāciju rodas tikai viens jautājums - kā vācietis varēja tā sačakarēt visu un aizmirst pasūtīt arī motoru??? Bet laikam labi ka tā, jo savādāk šis auto līdz manīm nonācis visticamāk nebūtu.
Piemirsu piebilst! Auto nebija sists, bet gan apzagts. Tādēļ trūkst detaļas.

Sāku, protams, ar pretīgo interjera tjūnējuma likvidēšanu, bet tas nav safočēts. Vēlāk iepirku orģinālu M-paciņu un lai vieglāk nogādāt pie krāsotāja arī uzmetu virsū. Pieraksts bija pēc ilga laika, tāpēc ap auto ņemties laiks pietika.
Attēls
Attēls
Te arī draugi piebraukuši novērtēt. Vēsturiska bilde laikam :D
Attēls
Tad sākās pirmā problēma. Diski orģinālie, nebija nekādas vainas, taču man jau no sākta gala ir patikuši rondell 0058. Problēma radās tajā, ka polis bija aizmirsis ielikt līdzi arī atslēgu sikretkai :)
Šādu sikretku redzēju pirmo reizi. Izmeklējos pa servisiem, izmeklējos pa veikaliem, forumiem utt. Viens teicās ka tāda esot bijusi, bet nu jau prom. Beigās samaksāju 20eur par riteni lai dabūtu to skrūvi ārā vardarbīgi...
Attēls
Savedu kārtībā vēl visas tehniskās lietas. Vienīgais ko neaiztiku - motors un izpūtējs. Tie tāpat ilgi šajā auto nedzīvos.
Pirms krāsošanas salasīju arī trūkstošās jumta detaļas, bet vēl pie kārtīgas darbošanās nedabūju.
Piereģistrēju auto un izvēlējos numuru kas iepatikās. Kapēc? nezinu, vnk iepatikās.
Attēls
Attēls
:lol:

Pēc tam es devos komandējumā uz ārzemēm, bet auto devās pie krāsotāja. Viss bija jauki saplānots. Diemžēl ne vienmēr viss notiek kā plānots.
Saņēmu auto un biju gan patīkami gan nepatīkami pārsteigts. Protams, visiem patīk svaigi nokrāsots auto, taču bija kasjaki. Moldingu vietas bija tā aizd***as ar lieko špakteli ka moldingu stiprinājumi tur gluži vienkārši iekšā negāja. Auto atpakaļ bija salikts šķībi greizi, trūka skrūvītes, uzgriežņi utt. (vai tad krāsotājam nemaksā par darbu? kur tad tas darbs, ja viss pavirši?)
Par pašu krāsojumu īsti kur piesieties man nebija. Taču ne uz ilgu laiku.
Attēls
Attēls
Nomainīju arī aizmugurējo logu pret jaunu
Attēls
Reāli prieks par skaisto avus blau krāsu :)
Attēls
Attēls
Pieliku vēl šo to. Starpcitu, meklēju oriģinālos gumijas spliterus!
Attēls
Un pēc tam sāku domāt par tālāko - jātiek vaļā no traktora.
Attēls
Viena romantiska bilde :)
Attēls
Ir arī man tāds viens liels palīgs :)
Attēls
Vēl sakārtoju spogulīšus un citus sīkumus, ar bmwpower lietotāja Digital konsultāciju savedu kārtībā arī jumtu.
Diemžēl otrajā dienā pēc krāsošanas aizbraucu ar auto līdz alfai. sāku baudīt vasaru. Noliktu tālākajā stūrī, lai aizskrietu līdz bankomātam. Un, protams, atnākot atpakaļ durvīs jau bija bukte. Kopš tās dienas parkojos pa divām vietām un ja kādam tas nepatīk var to pateikt man acīs. Interneta karatisti var pat velti nedeldēt klaviatūru :)

Un tad sekoja nākošais pārsteigums. Aizbraucu ar draugiem nopeldēties uz Langstiņu pludmali :) Atstāju auto ceļa maliņā. Kamēr peldējos atbrauca meiteņu kompānija, kuras šoferīte tajā pašā dienā dabujusi tiesības. Un smuki parkojoties atpakaļgaitā iestūrēja manā nesen krāsotajā auto :)
Attēls
Swedbankas apdrošināšana gan bez daudz liekiem jautājumiem visu atrisināja. Sākumā domāju ka vedīšu taisīt pie zināmiem cilvēkiem, taču tajā brīdī pamanīju ka kaut kas nav labi ar krāsu. Tā sākusi sēsties gandrīz uz visa auto. Bildes diemžēl nav, jo to nobildēt grūti. Tad sazvanīju krāsotāju un nolēmām ka viņš pie reizes labojot radušos problēmu ar krāsu, sataisīs arī sasisto spārnu. Sāku domāt arī par kasko, taču tik vecam auto kasko dabūt bija grūti, tādēļ uz kādu laiku šī doma palika otrajā plānā... diemžēl.

Diskus M contourus pārdevu un tikmēr kamēr gatavojās rondelli uzliku uz pavisam parastiem oriģinālajiem bmw R15
diskiem.
Attēls
Kāds draugs pie bildes iekomentēja, ka tad jau labāk lai stāv uz klučiem. Tajā brīdī neviens vēl nezināja ka viņa vārdi būs tik sāpīgi.

Lēni, bet labi nāca arī kārotie rondelli. Izvalcēti pilnīgi taisni, pārkrāsoti interesantā krāsā un vēlāk arī nopulēti plaukti.

Tādi bija:
Attēls
Tapšanas procesā:
Attēls
un gala rezultāts:
Attēls
Attēls
Auto pacelts.
Attēls
Tam visam pievienojās koilas. Jo gan jau zinām cik sāpīgs ir TA jautājums. tādēļ negribēju vienkārši sēdināt, bet tā lai uz skati varu pacelt augšā un CSDD neko nenolauzt.
Attēls
un te galarezultāts:
Attēls
Diemžēl prieks nebija ilgs. Kā zinādams iepirku pilnīgi jaunus M moldingus. Vecie īsti negribēja turēties klāt. VIens bija sabojāts tajā negadījumā utt.
Attēls
Un tad nāca vēlviens nepatīkams pārsteigums.
Auto pa naktīm stāv vai nu privātmājas pagalmā vai apsargājamā stāvvietā. Diemžēl vienā vienīgā naktī, kad vēlu atbraucu un pēc tam bija agri jāceļas, noslinkoju un neaizbraucu līdz stāvvietai. Tāpēc grūti noticēt ka sagadīšanās.
Lūk rezultāts no rīta:
Attēls
Pirmajā brīdī biju vienkārši sašutis. Pēc tam, protams, pārņema dusmas. Vistrakākais bija tas ka nākošajā dienā atkal devos komandējumā uz mēnesi un pats nekādīgi vairs meklēšanā palīdzēt nevarēju. Arī no policijas puses neko negaidīju. Draugi nāca talkā, bet pirms braukšanas prom izdevās vien noskaidrot to ka neesmu vienīgais, kas apzagts
Braukājot pa nakti apkārt izdevās panākt vienīgi to ka mūs pašus sašņorēja policija un tikai pēc ilga situācijas izklāsta palaida vaļā :D
Devos komandējumā kaļot atriebības plānus :D
Tad pavisam nejauši noskaidroju ka man vienā atbildīgā iestādē strādā paziņa. Pārsvarā viņa dēļ arī vispār kaut kas notika. Ja pirms tam inspektoru, kam bija šī lieta, nevarēja sazvanīt nedēļām, tad pēc paziņas iejaukšanās viņš pats man zvanīja. Vismaz uzzināju dažādu noderīgu info utt.
Par laimi vai par nelaimi, zagļus noķēra. Daži no apzagtajiem pat dabūja atpakaļ savas mantas. Diemžēl mani diski vai nu ir labi noglabāti vai bija paspējuši pārdot. Čaļi sēž, bet man sirds nemaz nav mierīgāka....

Nu neko, nopirku citus diskus, un tad kārtējo reizi pirms došanās komandējumā aizvedu auto pie krāsotāja.
Attēls
ET13 J8,5 - visi teica, nederēs, nederēs. Ja labi grib, nav problēmu. pareizās riepas, nedaudz pieregulēju sagāzumu, pacēlu koilas 1cm uz augšu un viss bumbās.
Attēls
Atgriezos mājās, ievedu auto siltā vietiņā uz ziemas guļu un sāku gatavoties motora maiņai.
Attēls
Uz šiem Ziemassvētkiem uzdāvināju dāvanu gan sev gan kabrim:
M52TUB28 no E46 kopā ar ZF kārbu. Atkal jāsaka paldies marihuanam! Motors labs, cena laba.
Attēls
Pamazām ar visiem citiem darbiem un vēl svētku trakumu viss notiek. Tiek gatavots likšanai iekšā:
Attēls
Dienu pirms Ziemassvētkiem :lol: :lol: :lol:
Attēls
Attēls
Attēls
Un te jau principā 90% gatavs likšanai iekšā. Samainītas blīves, saļņiki, rullīši utt, viss satīrīts u.c. Vēl tikai domāju par M20 spararatu. Vai man tas ir vajadzīgs???
Attēls
Uznāca Ziemasvētki un viss apstājās. Redzēs ko paspēšu līdz Jaunajam gadam. Biju pierakstījies arī pie šuvēja, bet sakarā ar daudzajiem darba komandējumiem ārzemēs un apzagšanu salona pāršūšana (baltu gribu) pavisam izpalika.
Var piedāvāt man ja kāds zin labu šuvēju :)

Plāns tālāk: ielikt motoru, pāršūt salonu baltu, nedaudz uzlabot mūziku, uzlikt priekšā lielākas bremzes, savest visu visu kārtībā līdz pēdējam plastmasiņam un tad braukāt un baudīt. Vēlāk varbūt domāšu par E46 kabrio, bet līdz tam vēl tālu.
Auto ieguldītie līdzekļi šobrīd ir sasnieguši kosmosa apmērus, bet tas man īpaši nesatrauc. Man toties ir tāds auto kurā zinu katru skrūvīti un varu droši pārvietoties :)
Pārdot arī nav plānos, jo neviens nekad nemaksās tādu cenu kāda būtu adekvāta ieguldītajam darbam.

Piedodiet par garo stāstu, ceru ka vismaz kādam būs interesanti! Domāju ka arī tiem kam patīk skatīties bildītes, šajā topikā atradīs ko savu. Profesionālas foto aparatūras gan man nav, tā kā atvainojiet par bilžu kvalitāti. Pārsvarā viss bildēts ar telefonu.


p.s. man ir vairāk par 4 klašu izglītību un neesmu no laukiem, tādēļ mēģiniet savos komentāros būt daudz maz pieauguši un inteliģenti.
Esmu par veselīgu kritiku! Bet ne par tukšu diršanu tikai tapēc ka kādam ir savādāk vai vienkārši nepatīk.
Paldies!
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis Dzhejs - 29 Dec 2014, 11:31, kopā labots 1 reizi.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Duuj
Ziņojumi: 1132
Pievienojies: 31 Aug 2012, 03:45
Braucu ar: Sarkanu kupeju
Atrašanās vieta: Limbaži

29 Dec 2014, 01:40

Lūk tā bija lasāmviela :hahaha: Jautri tev gājis :gigigi:
Auto super,tādi paši kā plāni :super:
Profila bilde
nleai
Ziņojumi: 513
Pievienojies: 08 Jūl 2014, 19:00
Braucu ar: e36
Reputācija: 2
 

29 Dec 2014, 02:32

Tiešām interesanti lasīt. Viegli gan tev nav gājis. :giggle:
Pašam ir tāds pats sapnis kā tev, esmu pagaidām tavā stāstā tajā posmā kur jau ir tikts lidz pareizajai bundžai un bez bagātiem vecākiem nākas pastrādāt norvēģijā un smagi krāt lai viss virzītos uz priekšu. :students: :D
Bet gaume tev laba! e36 smuks! :super:
@instagram - anrijs.v
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

29 Dec 2014, 02:56

Paldies.

Labāk strādāt, krāt un taisīt - tam ir daudz lielāka vērtība, nekā vnk viegli dabūt naudu nopirkt un nojāt.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Thundahh
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 04 Dec 2014, 15:14

29 Dec 2014, 04:00

WOW. Auto tiešām smuks un krāsa arī. :super: Izlasīju visu topika lasām vielu. Viegli lasāms un acij tīkams. Lai izdodas iecerētais un motors strādā raiti, un lai rati kūp labi.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

29 Dec 2014, 07:22

Nice! Uz kontūrām vispār izskatījās lieliski! :super:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga

29 Dec 2014, 08:33

Njā... nav ko īsti teikt pat. Cepuri nost par neatlaidību! Tāda sajūta, ka Tevi pārbauda visu laiku.
Man šķiet, ka manas rokas jau būtu nolaidušās, ja šādi pigori notiktu visu laiku.
Ļoti smuks cabrio. :)
Novēlu vēl lielāku degsmi un vēlmi ko darīt! :bmw:
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
sandzhus
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 28 Jan 2014, 22:40
Reputācija: 1
 

29 Dec 2014, 09:00

Kvalitatīvs topiks, lasīšanas cienīgs.
Apbrīnoju tos cilvēkus kas liek tādu naudu un darbu principā savam priekam :bmw:
Tā turēt, lai veicas turpmāk :super:
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 

29 Dec 2014, 11:16

saaksu ar to ka tavs auto nav estroil blau ka tu rakstiji bet gan ticamak avus blau vai montreal blau bet tas taa :hahaha:
stasts tiesam interesants un auto ari labi savests kartiba :super:
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

29 Dec 2014, 11:23

aivis328 rakstīja:saaksu ar to ka tavs auto nav estroil blau ka tu rakstiji bet gan ticamak avus blau vai montreal blau bet tas taa :hahaha:
stasts tiesam interesants un auto ari labi savests kartiba :super:
Pareizi esmu kļūdijies rakstot! Ir avus blau!!

Paldies!
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

29 Dec 2014, 11:26

smuks kabris.nedaudz manu atsita atminja ar rondeliem :super:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Lomax
Ziņojumi: 676
Pievienojies: 04 Nov 2013, 12:57
Braucu ar: Cab
Atrašanās vieta: Jaunolaines
Reputācija: 1
 

29 Dec 2014, 11:34

Leils darbs padaritss :hahaha: Veiksmi nnakosajos darbos :drink:
Attēls
Profila bilde
Ginekologs
Ziņojumi: 628
Pievienojies: 27 Dec 2011, 03:02
Braucu ar: F31 LCI

29 Dec 2014, 12:30

Lasāmviela kā sižets filmai. :D Auto, protams, smuks, un Tava apņēmība gan ir apbrīnas vērta. :o Tā turēt! :super:
Profila bilde
north69
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 25 Feb 2013, 11:13
Braucu ar: E60 3.0diesel
Atrašanās vieta: Wexford,Ireland.....

29 Dec 2014, 13:09

riktiigi labs lasaamgabals,malacis :drink:
tas posms kur lasiju par tiem diskiem kad noskruveeja ,liekas kad tevi visu laiku kaads uz vakts tereeja :rolleyes:
gaidam jauno dveseli ieks tava Convertible :bmw:
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

29 Dec 2014, 13:44

north69 rakstīja:riktiigi labs lasaamgabals,malacis :drink:
tas posms kur lasiju par tiem diskiem kad noskruveeja ,liekas kad tevi visu laiku kaads uz vakts tereeja :rolleyes:
gaidam jauno dveseli ieks tava Convertible :bmw:
Tiešām nezinu kam vajadzēja diskus, kurus jāpārkrāso ka lai pārdotu. :hvz:
Neticās ka sagadīšanās, tajā pašā laikā ar čaļiem kurus noķēra man nekāds sakars nekad nav bijis.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Eglitis
Ziņojumi: 615
Pievienojies: 29 Mar 2013, 00:45
Braucu ar: apdauzītu hlamu
Atrašanās vieta: Garkalne/ Rīga
Reputācija: 1
 

29 Dec 2014, 13:50

:super:
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 

29 Dec 2014, 13:53

par topiku un aprakstu
Attēls
:sarunats: :lol:
sveicināts bariņā, lai veicas turpmākos darbos!
žēl palaidu momentu, kad tirgojis oem m kontūrus. :rolleyes:
Profila bilde
Laurix
Ziņojumi: 840
Pievienojies: 08 Aug 2013, 16:25
Braucu ar: Kabri 330
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 5
 

29 Dec 2014, 15:24

Interesanti bija palasīt :super: Ceļš uz sapni ērkšķiem kaisīts :lol: Lai izdodas turpmākās ieceres! :pupi:
Beautiful Mechanical Wonder
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

29 Dec 2014, 16:21

Laurix rakstīja:Interesanti bija palasīt :super: Ceļš uz sapni ērkšķiem kaisīts :lol: Lai izdodas turpmākās ieceres! :pupi:
Paldies!
Man arī bija interesani apskatīt kā tagad bijušais čoma auto izskatās. P.s. gribu tieši tādu salonu kā Tev.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Agnis
Ziņojumi: 2047
Pievienojies: 26 Jūl 2011, 23:48
Braucu ar: Kabri & kupeju
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 2
 

29 Dec 2014, 17:03

Apsveicu, beidzot atkal šajā sadaļā ir kāds jauns topiks ar skatāmu auto :super:

P.S biju toreiz liecinieks, kā tev kabrim langstiņos saskrāpēja sānu, no blakus stāvošajiem bmw heiteriem protams uzreiz izdzirdēju tekstus ''pats vainīgs ka bezmazvai uz ceļa apstājies'' :doh:
Attēls