Dzheja cabrio stāsts

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan

04 Mar 2015, 21:45

Gaidu info ar to kur un kā dabūsi Kasko savam! :clap: jo es arī gribu savam tādu opciju iegūt :gigigi: :super:
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

04 Mar 2015, 22:44

Cik zinu, tad Rapakivi jau sen ir Kasko. :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

05 Mar 2015, 13:00

Visa trobele pa velti. Gadiijusies lazhinja ar droshinaataajiem. Suuknja relejs netiishaam pielodeejies pie atpakaljgaitas 10A droshinaataaja :D
Iznaakums skaidrs :D

Viss nokaartots tagad un chiibaa, shodien meegjinaashu atklaat sezonu velreiz :D
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

05 Mar 2015, 16:28

Varbuut kaadam ir ideja kaa piestiprinaat durvju M moldingu?
Kraasotaajs ir atstaajis sliedee kur naak moldingi par daudz shpakteli un klipsis neieiet pietiekami dzilji.
Lauku variants ar liimeeshanu pavisam noteikti atkriit, varbuut kaads ir izdomaajis kaadu origjinaalu veidu?
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Duuj
Ziņojumi: 1132
Pievienojies: 31 Aug 2012, 03:45
Braucu ar: Sarkanu kupeju
Atrašanās vieta: Limbaži

05 Mar 2015, 16:32

Bez klipšiem un logu līmes,citi varianti nav dzirdēti un redzēti :D
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

05 Mar 2015, 16:34

duuj rakstīja:Bez klipšiem un logu līmes,citi varianti nav dzirdēti un redzēti :D
Man ir parkrasots autinjsh un nupat no kastiites iznjemti pilniigi jauni OEM moldingi. Par liimi vispaar dzirdeet negribu :D
Laikam buus jaaved kkur pie kaada kraasotaaja, lai iztiira man to shpakteli.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan

05 Mar 2015, 16:46

Dzhejs rakstīja:
duuj rakstīja:Bez klipšiem un logu līmes,citi varianti nav dzirdēti un redzēti :D
Man ir parkrasots autinjsh un nupat no kastiites iznjemti pilniigi jauni OEM moldingi. Par liimi vispaar dzirdeet negribu :D
Laikam buus jaaved kkur pie kaada kraasotaaja, lai iztiira man to shpakteli.

Man pirms gada tieshi taapat bija,kad savejo pec parkrasoshanas liku kopaa,un arii tie moldingi negribeeja tureeties,un taa arii visu vasaru nobraucu ar taadiem,kuri gribeja ik pa laikam lekt valjaa! :gigigi: shogad domaju atkal nopirkt jaunus klipshus un meginaat pielikt,bet ja tad vinji netureesies,buus tomer laikam jaasauc paliigaa taa logu liime,laigan galigi negribas to dariit! ;)
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 

05 Mar 2015, 16:51

Samorezi vai reģipša skrūves ir way to go :gigigi:
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Mlinarts
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 25 Mai 2014, 22:07
Braucu ar: E91

05 Mar 2015, 17:14

c1c1s rakstīja:Samorezi vai reģipša skrūves ir way to go :gigigi:

Ir,ir :D pilnīgi jauniem OEM moldingiem :D
Attēls
Profila bilde
JorensHS
Ziņojumi: 546
Pievienojies: 28 Dec 2014, 17:59
Braucu ar: 318i

05 Mar 2015, 17:20

Bet vai tad nevar tos caurumus izurbt? :D

Ja tu nevari, tad es tev varu izurbt, 69 eiro par katru caurumu :D
Four doors, more whores.
Attēls
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 

05 Mar 2015, 17:39

Jauni vai nejauni,bet ja neturās,tad neturās :gigigi:
vien div' nagl' iekš to dur' un liet' i darit :gigigi:
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

05 Mar 2015, 17:44

Neieshu chakareet praatu. Braukshu bez. Nebuus pilns komplekts, nebuus interesanti narikiem zagt.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
RVS
Ziņojumi: 448
Pievienojies: 08 Feb 2013, 19:53
Braucu ar: 328i M52TUB28 coupe
Atrašanās vieta: Jelgavas nov. Kalnciems

11 Mar 2015, 22:54

Izgāju cauri visam topikam un varu vien piekrist visiem, kas paslavēja tavu kabri :super:
Cik saprotu, vēl neesi ticis līdz ASC. lai varētu griezt pilnu pulksteni?
Vnk es ar te savam nomainīju dvēselīti no m50b20tu uz m52tub28 bet no e39.tā. Un ir palicis tikt galā ar ASC.
Un vel šaubos par dzinēja temperatūru, kuru esmu savienojis, takā rāda, bet ir tā, ka šobrīd dzinējs pilnībā neuzsilst. :hahaha:
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

06 Apr 2015, 22:58

RVS rakstīja:Izgāju cauri visam topikam un varu vien piekrist visiem, kas paslavēja tavu kabri :super:
Cik saprotu, vēl neesi ticis līdz ASC. lai varētu griezt pilnu pulksteni?
Vnk es ar te savam nomainīju dvēselīti no m50b20tu uz m52tub28 bet no e39.tā. Un ir palicis tikt galā ar ASC.
Un vel šaubos par dzinēja temperatūru, kuru esmu savienojis, takā rāda, bet ir tā, ka šobrīd dzinējs pilnībā neuzsilst. :hahaha:
Ar ASC problēmas nav bijušas. No paša sākuma viss tika sadarīts pareizi un griežas kā vajag.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

06 Apr 2015, 22:59

Sen nekas nav ierakstīts. Atkal biju (vēl dažas dienas būšu) LV. Laiks, protams, draņķīgs, braukt sanāca maz, šo to padarīju.

Bija komandējums Milānā. No lidojuma :)
Attēls

Tātad, kas un kapēc. Uzrakstīšu tehniskās lietas sīki, jo kādam citam var noderēt liekot šādu pašu motoru.

Kā bija - ieliku M52TUB28 motoru no E46 iekš E36 cabrio "99 virsbūves.
Motors kā jau motors, ar visu apkarināmo no E46, un arī E46 kronšteiniem. +ZF kārba ar ZF kulisi no E46.
Viss der un ir jauki, BET...
Motora spilveni arī no E46 tika atstāti, jo likās gana labi esam. Kardāna pirmā daļa no TSD E36 manuāļa (jo vajag lielo krustu, lai varētu pie ZF kārbas pieskrūvēt).

Saliku, viss derēja. Taču bija lietas kas likās aizdomīgi. No reikas karteris bija nepilnu 1cm. Kardāns šlicēs iegāja ~1,5cm, kas likās stipri par maz. Arī kulise likās ka ir "līdz galam". Kā arī protams, stāsts ar mufti, kurai vietas tur bija pavisam čābīgi.
Daudz laika pētīt un funktierēt nebija, bija jālido prom. Izgāzu papriecājos utt.


Tātad, kā izrādijās patiesībā. Nē nu fakts, ka viss derēja un sagāja - ok, bet ne bez problēmām.

Atlidoju mājās, pabraucu un sāku ar pirmajām problēmām. Vispirms likās ka motors kkur guļ virsū, jo bija vibrācija un tas bija saprotams. Otrs, šķietami pietiekami lielā vieta muftei tomēr nebija pietiekami liela. Līkumā krāmējot virsū muftes spārniņi skārās klāt radiatoram. Defektus neradīja, jo skarās ne tajā dalļā kur pašas "šūniņas".

Palīdu apakšā, sapratu ka šitā tā balle nenotiks. Karteris reāli gulēja virsū uz x-brace. Spilveni izskatījās pajukuši :rolleyes: , lai gan liekot virsū novērtēju tos kā gana labus esam.
Noņēmu x-brace, motors nostājās vietā, loģiski ka pazuda simptomi, kad motors skaras pie kuzava, taču vēl šis tas nepatika. Kkāda vibrācija, nu nezinu kā paskaidrot, bet likās ka nav tas :lol:

Apdomājos un sapratu ka jāķeras tai lietai klāt kārtīgi un nav ko čakarēties.

Iegādājos kronšteinus no M52 E36, iegādājos ZF kulisi no E36, iegādājos jaunu gumijas mufti kardānam, karājošo gultni, motora spilvenus no E36 un hvz ko vēl. Vairs neatceros.
Vienā vakarā saņēmos un ķēros klāt.

Sakrāmēju visu virsū.
Ko es ieguvu?
E36 kronšteini, lai gan stipri tuvu, bet tomēr nedaudz augstāki. Spilveni E36 ir nedaudz augstāki, kulise no E36 ZF, nedaudz īsāka.
Tātad, motors novietojās apmēram 2cm augstāk un ~2-3 (varbūt pārspīlēju) uz aizmuguri. Labumi - karteris ir tālāk no reikas, kardānis ir dziļāk šlicēs (tagad mani tas apmierina), muftes lāpstiņas fiziski vairs nevar aizskart radiatoru un tā kā visas detaļas tur apakšā jaunas, tad nav arī vairs nekādas vibrācijas, kas man krīt uz nerviem.

Mīnusi kas man neliekas tik forši.
x-brace varēja pieskrūvēt tomēr tikai paliekot šeibas. Un ar visu to attālums no kartera joprojām ir tikai ~6mm. Izpūtējs sanāk kādu gabalu uz āru aizmugurē no difuzora, jo tika sametināts balstoties uz iepriekšējo motora novietojumu.
Tā kā uz doto brīdi vēl pārvietojos ar mazo reduktoru (kamēr meklēju sev tīkamu bloķi), tad tam jau ir lufte un ir skaidrs ka ilgi vairs nedzīvos :gigigi:

Vairāk nekas tāds būtisks padarīts nav. Bildes ar tīru un smuku auto pagaidām nebūs, jo nav bijis tik silts un smuks laiks lai gribētos mazgāt.

Pāris bildes, lai interesantāk.
E36 kronšteini, nostrūkloti mājas apstākļos :)
Attēls
E36, vs E46. E46 viņi ir makanāki, liekas ka izturīgāki, bet diemžēl, nācās mainīt.
Attēls
E36 VS E46. E36 augstāki par kripatu.
Attēls
Protams, starp instrumentiem arī Dzintrars :hahaha:
Attēls
Kaut kāda bilde no procesa.
Attēls
Vēlviena
Attēls

Kas šobrīd nodarbina manu prātu:
Darbinot, ir reizes kad ar pirmo nepielec. Jāpagriež atslēga atpakaļ un tad aiziet. EWS gļuko?
Iedarbinot pirmajā brīdī var just ka nestrādā uzreiz visi cilindri. Noburbuļo un tad rūc ok.
Braucot, kamēr nav uzsilis līdz darba temperatūrai, viss ok. Kad uzsilst, ir reizes, kad atkal laikam viens cilindrs pārstāj darboties. Apstājamies, izslēdzam, iedarbinam pa jaunu un braucam tālāk. Ir reizes kad vnk pie maziem apgriezieniem nīkuļo, kad vairāk, tad viss ok, bet sajūta ka neiet kā vajadzētu.
šobrīd domāju ka kāds no devējiem gļuko. Mazāku varbūtību lieku uz kādu spoli, vēl mazāku uz kādu sveci. Spečuku domas?
Patreiz iespējas pie kompja pieslēgt un izbraukt nav, tādēļ iztieku ar gudru spriedelēšanu. Būšu atpakaļ no nākošā komandējuma, tad rīkošos.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Kaskadieris
Ziņojumi: 228
Pievienojies: 20 Mai 2012, 19:27
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Norway

07 Apr 2015, 00:49

Patīkama lasāmviela! :super:
Par to motora rīstīšanos, varbūt gaisa mērītājs čakarē prātu?
kristapse30
Ziņojumi: 15
Pievienojies: 23 Nov 2014, 14:02

07 Apr 2015, 17:20

man bija kkas līdzīgs ar m20.
pamainiju masas mēritāju un viss aizgāja.
Profila bilde
Gunchinators
Ziņojumi: 62
Pievienojies: 07 Apr 2013, 09:37
Braucu ar: 328tu Coupe
Atrašanās vieta: Valmiera

07 Apr 2015, 18:20

Es ar līdzīgiem simptomiem čakarējos! Man pie vainas bija liekā gaisa piesūkšana, nedaudz gar ieplūdi, nedaudz gar vārstu vāka skrūvēm, nedaudz vēl šur tur kā rezultātā tas motors praktiski negāja, samainīju blīves, visādus gumijas gredzentiņus trubiņām, vakuma trubiņas saliku jaunas, un beigās misfire'i pazuda, motoram jauda arī atgriezās.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

07 Apr 2015, 19:38

Gunchinators rakstīja:Es ar līdzīgiem simptomiem čakarējos! Man pie vainas bija liekā gaisa piesūkšana, nedaudz gar ieplūdi, nedaudz gar vārstu vāka skrūvēm, nedaudz vēl šur tur kā rezultātā tas motors praktiski negāja, samainīju blīves, visādus gumijas gredzentiņus trubiņām, vakuma trubiņas saliku jaunas, un beigās misfire'i pazuda, motoram jauda arī atgriezās.
Shis izklausaas peec mana varianta. Nochekoshu kad vareshu. Mainot kronshteinu kreisajaa pusee es tur daudz miiciju taas trubas. Vareetu buut ka esmu kko izkustinaajis.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 

08 Apr 2015, 13:36

Tev ekanometrs iet? :rolleyes:
Pēdējais labojis Jānis.P - 08 Apr 2015, 16:18, kopā labots 1 reizi.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram