Dzheja cabrio stāsts

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

29 Dec 2014, 17:13

Agnis rakstīja:Apsveicu, beidzot atkal šajā sadaļā ir kāds jauns topiks ar skatāmu auto :super:

P.S biju toreiz liecinieks, kā tev kabrim langstiņos saskrāpēja sānu, no blakus stāvošajiem bmw heiteriem protams uzreiz izdzirdēju tekstus ''pats vainīgs ka bezmazvai uz ceļa apstājies'' :doh:
Lai kas arī notiktu, stāvošais auto vienmēr būs vainīgs :lol:
Tur īsti neviens pat vainīgs nebija, meitenei vienkārši vēl pieredzes trūka. Visi mācamies no savām kļūdām.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

29 Dec 2014, 19:17

Tā vien liekas ka šis gads vēl pēdējās dienās cenšas sagādāt cik vien problēmas iespējams. Jau tā darba daudz, bet kā Tu cilvēks vari pieskrūvēt izplūdes kolektoru ja divas vecās M7 špiļkas ārā netaisās nākt ne ar kādiem līdzekļiem.
Bildē esošo vēl varētu sabaidīt metināmais aparāts, otru diemžēl arī tas vairs neizbiedēs. Krietnu laiku jau sēžu pie šīs problēmas.
Attēls
Attēls
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
nuugjis
Ziņojumi: 378
Pievienojies: 09 Jūn 2012, 19:05

29 Dec 2014, 19:26

To otru jaurbj ara un ir tads spectuulis ar kreiso vitni, to skruvejot ieksa viena bridi saks skruvet spilku ara ;)
Jautajums, ka toreiz ar tiem zagliem izgaja, kaut ko sanaca ari piedzit no viniem!?
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 

29 Dec 2014, 19:47

Teicams topiks ar teicamu auto! :supeer: Malacis, lai viss ieplānotais izdodas! :super:
Attēls
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

29 Dec 2014, 21:04

nuugjis rakstīja:To otru jaurbj ara un ir tads spectuulis ar kreiso vitni, to skruvejot ieksa viena bridi saks skruvet spilku ara ;)
Jautajums, ka toreiz ar tiem zagliem izgaja, kaut ko sanaca ari piedzit no viniem!?
Spectūlis jau ir ierindā, karoče esmu izmisis. Vizīte sarunāta, motors dodas pie specālista.

Pavisam nejauši sapratu ka esmu izveidojis kaut ko unikālu. Man ir auto ar 2,8 priekšā un 2,8 aizmugurē. 5,6 litru motors kopā sanāk. :lol: :lol: :lol:
Attēls

p.s. paldes par labajiem vārdiem.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan

29 Dec 2014, 22:18

Izlasiju pilnīgi visu tavu topiku, bija ļoti interesanti lasīt, vairāk šādus topikus ar tik interesantu lasām vielu! :super:
Kabris ļoti smuks :super:
Lai veicas ar nākotnes plāniem sakarā ar kabri! Noteikti sekošu līdz šim topikam ;)
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

30 Dec 2014, 01:07

Pēdējais info ( ja kādam vispār interesē) - tās divas m7 špiļkas ir tā iecepušās, ka neviens metināmais un arī "spectūlis" neņem. Diemžēl. Nu neko, esmu jau pieraids pie tā ka par vēlamo būs jāpacīnās :)
Motors atstāts pie speciālista un labākajā gadījumā uz rītvakaru būs abās vietās jaunas M8 vītnes. Lai kā man tas nepatiktu, bet citu variantu nav.
Pēdējai tika pat piemetināti 8gab... jā, 8gab uzgriežņi, bet tā arī ārā neiznāca.

Visvairāk besī tas, ka ja kāds jautās, tad nevarēšu teikt ka viss oriģināls, jo būs vien jāliek tur M8 vītņstienis.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
BLINGZ
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 06 Jan 2013, 02:45

30 Dec 2014, 02:11

Uz otru pusi mēģināji? :lol:
Profila bilde
AAM
Ziņojumi: 197
Pievienojies: 18 Apr 2011, 19:34
Braucu ar: 3.0d
Reputācija: 1
 

30 Dec 2014, 09:56

:super:

Te ir, ko palasit! :super:
Profila bilde
elvis'
Ziņojumi: 473
Pievienojies: 12 Nov 2012, 14:58
Braucu ar: Nepabeigtu sapni
Atrašanās vieta: Rīgas

30 Dec 2014, 15:01

Labākais topiks ko esmu lasijis, turpināšu sekot notikumiem un veiksmi turpmākajos darbos. :super:
Aduks rakstīja:Vienīgais e36 mīnus atrodas uz aķa pretī plusam :gigigi:
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi

30 Dec 2014, 15:48

ļoti iedvesmojošs un cienijams topiks,kuru lasot pašam dubultojas motivācija. Laba lasāmviela gada nogalei un jaunam gadam tuvojoties. :bmw:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
em.dzhii
Ziņojumi: 1048
Pievienojies: 09 Aug 2012, 16:07
Braucu ar: 530D 525D
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

30 Dec 2014, 16:23

To špiļku vajag mēģināt nokarsēt ar metināmo cik var, ideāli būtu līdz tādai temp kamēr sarkana paliek un beigās nedaudz uzšaut ar āmuru pa pašu špiļku tad liela iespeja ka izies ārā
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

30 Dec 2014, 17:30

Kas notiek ar pārkarsētu alumīniju? Ja nemaldos, kļūst trausls..
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

30 Dec 2014, 21:47

Nekas netika karsēts un problēma ir atrisināta.
Auto jau lēnām gatavojas vecā motora izcelšanai. Ja kādam interesē, M43b18 vēl iedarbināms, pilnā komplektā. Esmu atvērts piedājumiem.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

30 Dec 2014, 22:27

negribētu tavus pārdzīvojums, kad redzi savu auo uz klucīšime!
Labi, ka vismaz uz klucīšiem!


Interesanti bija lasīt, +1 par topica izveidi!
Profila bilde
Wcoast
Ziņojumi: 315
Pievienojies: 09 Mar 2011, 10:08
Braucu ar: GU-325 & 525d
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 2
 

31 Dec 2014, 11:05

Tekstu nelasīju, bet bildes patika, kārtīga entuziasta attieksme :super:
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

06 Jan 2015, 12:16

Tātad kādu laiciņu viss iekavējās dēl izplūdes kolektora špilkām un uzgriežņiem.
Pirms svētkiem pasūtiju, teica ka uz 5. janvāri būs. Protams, 5. janvārī paziņoja ka vai nu ņemu veselu kaudzi (nevis 16gab, tik cik vajadzīgs vienam motoram, bet vismaz 30gab) vai arī dabūt nevar. 1 špilka maksā ~1,50gab.
Vel bija variants sūtīt no ETK bet tad jāgaida vēl ilgāk.
Pirms sūtī izmēģināju veiksmi un uzzvanīju uz Delve2. Čalis ilgi rakājās pa plauktiem un man paveicās.

Ieķēru pēdējās skrūvītes. Tiem kas nezin - M7 ir diezgan problemātiski dabūjamas...
Pirmdiena veiksmīga un Delve2 atrisināja manas problēmas par eur 3,85. Nesaprotu kur biju ātrāk?
Attēls
Pielaboju skrūves pēc vajadzības un nu jau kolektori virsū.
Attēls
Sajūga disks arī uzkniedēts pa jaunam (to gluži vienkārši atsevišķi nekur netirgo).
Attēls

Arī izspiedējgultnis jau kastītē dīdās un pēdējais kas palicis līdz celšanai iekšā - kārbai šobrīd tiek mainīti blīvslēgi un ella.
Un vēlviena lieta. Viens no šī foruma lietotājiem pieteicās uz veco motoru. Jau gribēja iemaksāt rokas naudu, bet no Ziemassvētkiem vēl līdz šai dienai brauc darbināt. Gaidu gaidu, bet jūtu ka tiklīdz kārba būs gatava, celšu to motoru ārā :rolleyes:
Pagaidām jaunumu vairs nav.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
AndrejCR
Ziņojumi: 486
Pievienojies: 01 Okt 2013, 09:03
Braucu ar: 325i+325ci+530D

06 Jan 2015, 21:37

JAAAAA ar M7 izpludes spilkam ir tada problema. ari mekleju sev kad kolektoru mainu :lol:
Masina perfektA :super:
Auto rezerves dalu pardosana
Auto/moto krasosana
Automobilu remonts

PM
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

12 Jan 2015, 22:13

Sen nekas nav rakstīts, šis tas gan ir padarīts. Saskatījos citus topikus un sagribējās sazīmēt arī savus sapņus :D
Kopš pēdējās atskaites izdarītas sekojošas lietas.
1) Sagaidīta kārba atpakaļ no blīvslēgu un eļļas maiņas.
2) Salikts viss dzinējs celšanai iekšā (protams, pēc tam izrādijās ka sīkumi tomēr piemirsti)
3) Sadabūts kardāns
4) Iegādāti E46 330D priekšējie supporti (smagi pēc vella)
5) Izcelts vecais motors
6) Iecelts jaunais motors.

Šaizītes kas gadījās.
1) tā kā 1. februārī atkal lidoju komandējumā, laika ir ļoti maz un priekš auto paliek ļoti maz uzmanības ko veltīt. (draudzene vispār ir starā, ja izdodas mani naktī sagaidīt mājās)
2) šajā forumā tomēr ir daudz interesantu cilvēku. Kardānu biju sarunājis ka atvedīs. Gaidīju vairākas nedēļas, tā arī neatveda. Beigās izrādās ka tas esot beigts un nevarot nemaz man pārdot.
Labi ka operatīvi izpalīdzēja cits lietotājs, kas tepat Valdlaučos laipni pārdeva citu kardānu no ZF kārbas.
Arī par motoru - ir te viens tāds lietotājs, kas solījās pat rokas naudu iemaksāt jau krienu laiku atpakaļ, lai tikai motoru neatdodu nevienam citam. Teicu ka nevajag, labāk lai brauc skatīties un vienoties - pazuda. Pazuda arī otrais gribētājs. Nu neko. Motoru vēljoprojām var dabūt. Man svarīgāk lai viņš ir aizvākts, jo vietā kur auto atrodas liekiem lūžņiem nav jāmētājas.
3) nezinu kura vainas pēc tas notika (galvenokārt jau manas, jo zināju ka tā gadās, bet nepasekoju līdz) tika nolausti gali tam trejgabalam kas ugunssienā nāk, kur tosola trubiņas stiprinās. Klasiska kaite, kad nezinātājs ceļ ārā motoru - aizmirst. Liku čomam trubiņas atskrūvēt - saņēmu atbildi ka ir izdarīts, bet nepārbaudīju. Rezultāts - nolausti gali.
Paldies atkal jāsaka foruma lietotājiem - operatīvi tika piedāvāti vairāki varianti ar šo detaļu. Biju gan no tā auto noguris un aizbraucu pakaļ tikai šodien. Paldies!
4) pavisam aizmirsu ka atstājot veco radiatoru, tosola trubā jāliek trejgabals. To nebiju sagatavojis. Palika pusdarīts.
5) aizmirsu arī to, ka E46 stūres pastiprinātājam nāk trubas ar to smart fix (sauc kā gribi) - vienkārši uzklikšķina un ir vietā. Vecās trubas atstāt pie reikas nevar, jo m52 bačoks ir krietni augstāk par m43, tātad - par īsu.
6) beidzās roku mazgājamais līdzeklis. Sestdien braucu mājās tā kā tāds skursteņslauķis - viss mells :D
7) atcerējos ka nav vairs kā jaunībā, kad var skrūvēt auto līdz rīta gaismai ne aci nepamirkšķinot. To kluci samainīt bija tīrais sīkums un mazākais darbs, salīdzinot ar visiem tiem darbiņiem kas apkārt jāapdara :supeer:
8) un pats beidzamais - akmentiņš gan marihuana dārziņā gan manējā. Droselei, kur stiprinās gāzes trosīte, pats galiņš nolausts. Trosīti nevar piestiprināt. Marihuans sūdīgi cēlis ārā, laikam aizmirsis atvienot, es savukārt neesmu paskatījies kamēr motors bija ārā. Tagad mēģinam atrisināt šo jautājumu diplomātiski jo nevienam no mums nav laika lai nodarbotos ar tādiem sīkumiem :gigigi:
9) nometu zemē uz betona grīdas go pro kameru. Rezultāts - pagalam. Tiesa, nu jau ir priecīgāks prāts, jo aizbraucu pie brāļa un mikroskopiskās nolidojušās pretestības salodējām atpakaļ. Darbojas. Palicis vēl tikai pogu vienu samainīt. Fūūū, būs laba mācība.
10) simt punkt vēl kaut kas saies grīstē, jo tas esmu es! : :gigigi:

Redz kur pāris bildes, lai interesantāk lasīt.

Kardāns. Vidējais savienojums bija normāli ieēdies. nācās improvizēt ar dēļa gala pieskrūvēšanu un ar pareizo instrumentu atskrūvēts.
Attēls
gatavs krāmēt iekšā
Attēls
pacients vēl guļ
Attēls
Šo pēc ilgiem laikiem izdomāju iegādāties pavisam netīšām. nu nenormāli noderīgs rīks!
Attēls
Vienkāršs un ātrs risinājums :bye:
Attēls
Gatavojas pamest kuģi
Attēls
kuģis pamests
Attēls
Pēc skata jau parasti dzelzs gabali, bet atšķirība ir.
Attēls
Nāču mincīt iekšā vietiņā
Attēls
Te jau viss kā pie cilvēkiem. Tikai vot tagad sākas īstais darbs - visi sīkumi kas apkārt jāapdara. Līdz darbināšanai vēl kā līdz marsam. Neatbalstu lauku variantus, tapēc visu izdaru kārtīgi un bez steigas.
Attēls
te arī detaļa - nodevēja :D
Attēls
pagaidām viss. Rīt pēc darba varbūt paskrūvēšu kaut ko. Tad jau redzēs kad darbinās.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

12 Jan 2015, 22:18

P.s. paldies Kristapam, ka viņš pacietīgi gaida kamēr es aizbraukšu pakaļ izpūtējam :drink:
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.