Dzheja cabrio stāsts

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

23 Jan 2015, 14:17

Lai nomainītu kronšteinus, motors tak nav jāceļ ārā. ;)
Lai viss izdodas! :super:
Attēls
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

23 Jan 2015, 14:21

Nixon rakstīja:Lai nomainītu kronšteinus, motors tak nav jāceļ ārā. ;)
Lai viss izdodas! :super:
Kulisi gan būs pagrūtāk...
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

23 Jan 2015, 14:33

Nezinu kā E46 viņa tur ņemās nost, bet E36 īzī... Palaid kārbas kronšteinus vaļā, motors ar kārbu pagāžās nedaudz uz leju un var tikt klāt kulisei. ;)
Attēls
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

23 Jan 2015, 15:20

Nixon rakstīja:Nezinu kā E46 viņa tur ņemās nost, bet E36 īzī... Palaid kārbas kronšteinus vaļā, motors ar kārbu pagāžās nedaudz uz leju un var tikt klāt kulisei. ;)
Tu esi optimists :lol:
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

23 Jan 2015, 17:56

Dzhejs rakstīja:
Nixon rakstīja:Nezinu kā E46 viņa tur ņemās nost, bet E36 īzī... Palaid kārbas kronšteinus vaļā, motors ar kārbu pagāžās nedaudz uz leju un var tikt klāt kulisei. ;)
Tu esi optimists :lol:
Piekrītu nixonam. Savam e36 nomainīt kulisi aizņēma 5 minūtes.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

23 Jan 2015, 18:15

Nevajadzēs mainīt kulisi. Brīnumi tomēr notiek.
Un userim Dogma bija taisnība, kad teica ka viņam liekas ka muftes spārniņi aizdomīgi biezi.

Īsumā:
Sakarā ar neseno radinieka banānu, braucām skatīties mārupē vienu bundžu. Protams, tur viss slikti (ko gan pa 300eur var gribēt). Toties atverot skatāmā auto durvis, ieraudzīju mufti uz priekšējā krēsla. :lol:
Protams, man savējā biju līdz, salīdzinu, jā spārni plānāki, diametrs 410mm, viss super :gigigi:
Čalis arī nežmiedzās un notirgoja man viņu.

Mufte vietā, viss der. Nedaudz vēl pielāgoju radiatoru, lai ir droši un nekas neķeras. Lejam iekšā tosolu, būs testa brauciens drīz. Vienvārdsakot - BINGO. Kaut kad jau jānotiek arī kaut kam labam :)
Attēls
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

23 Jan 2015, 18:20

:super:
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

23 Jan 2015, 18:23

Viss tikai uz manas "laimes" rēķina :D :hahaha:
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

23 Jan 2015, 18:43

:super:
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 

23 Jan 2015, 18:45

Dzhejs rakstīja:Nevajadzēs mainīt kulisi. Brīnumi tomēr notiek.
Un userim Dogma bija taisnība, kad teica ka viņam liekas ka muftes spārniņi aizdomīgi biezi.

Īsumā:
Sakarā ar neseno radinieka banānu, braucām skatīties mārupē vienu bundžu. Protams, tur viss slikti (ko gan pa 300eur var gribēt). Toties atverot skatāmā auto durvis, ieraudzīju mufti uz priekšējā krēsla. :lol:
Protams, man savējā biju līdz, salīdzinu, jā spārni plānāki, diametrs 410mm, viss super :gigigi:
Čalis arī nežmiedzās un notirgoja man viņu.

Mufte vietā, viss der. Nedaudz vēl pielāgoju radiatoru, lai ir droši un nekas neķeras. Lejam iekšā tosolu, būs testa brauciens drīz. Vienvārdsakot - BINGO. Kaut kad jau jānotiek arī kaut kam labam :)
Attēls
lai vai ka tu man dirstu par diskiem, tev paveicas ka neuzskruveju atpakal mufti ko aiznemos no ta no ka nopirki vik spriezu pec apraksta :lol:
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

23 Jan 2015, 19:33

EJANSONS rakstīja: lai vai ka tu man dirstu par diskiem, tev paveicas ka neuzskruveju atpakal mufti ko aiznemos no ta no ka nopirki vik spriezu pec apraksta :lol:
:gigigi:
Tu vēl vari man tos diskus notirgot :lol:
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

23 Jan 2015, 19:36

labs topiks :super: attieksme protams :supeer:
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 

23 Jan 2015, 19:39

Dzhejs rakstīja:
EJANSONS rakstīja: lai vai ka tu man dirstu par diskiem, tev paveicas ka neuzskruveju atpakal mufti ko aiznemos no ta no ka nopirki vik spriezu pec apraksta :lol:
:gigigi:
Tu vēl vari man tos diskus notirgot :lol:
pagaidi pavasari lai nesap sirds par cenu un tad noperc :lol:
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

03 Mar 2015, 23:03

Nu re. Kaut kas atkal pakustējies uz priekšu.
Kamēr atkal esmu LV, cītīgi skrūvēju, nebija laika drukāt. Tagad ir izdarīts vairāk, varu uztaisīt atskaiti. Pēc 7ām dienām atkal lidoju prom komandējumā. Bet pagaidām stresa nav, jo laiks tāpat ārā ir mēsls.

Iepriekš darbs laikam apstājās pie tā ka kompis karājas motortelpas vidū.
Pagarināju pravodku tā lai viss smuki saiet tur kur tam jābūt.
Attēls
Sameklēju filtra kasti. no m50, ne visai viņa tur, bet funkciju pilda. Un visu saliku pa vietām tā kā tam jābūt.
Attēls
Pēc tam devāmies brīvsolī. Viss pārējais +/- bija salikts, tātad pienākusi kārta izpūtējam.
bmwpower lietotāja d-light evakuatora pakalpojumus nevienam nekad neiesaku. Radīja tikai problēmas un tā nebija pirmā reize
Attēls
Paskatījāmies kas lācītim vēderā un saprotot ka nekas labs tur nav iemetinājām trubu :lol:
Attēls
Situācija interesanta :gigigi:
Attēls
Tad neliels starpgadījums pa vidu. Čoms saprata ka viņam arī vajag. Domāts darīts. Ar bmwpower lietotāja Simplex palīdzību šis tas apskatīts un beigās iegādāts ļoti jauks eksemplārs ar tādu pašu domu. Motora nav, bet ko tik nevar ielikt :) Stāsts par auto gan lai paliek īpašnieka rokās.
Attēls
Attēls
Iegādāts vēlviens patīkams sīkums. Paldies Dogma'm!
Attēls
Piemērīts un aiziet uz lodēšanu.
Attēls
Beidzot iegādājos riepas arī otram disku pārim.
Attēls
Saprotams ka nav ko gaidīt, jākrāmē virsū. Iespējams ka koilas var pagriezt priekšā nedaudz zemāk. Bet pagaidām vēl nesteidzos.
Attēls
Kamēr gaidīju suportus no strūkolšanas, izmetu arī pirmo līkumu. Sajūtas patīkamas.
Attēls

Pa vidu beidzot saņēmos un nopirku diskus arī draudzenes auto. Vienreiz biju piemērijis un dikti patika kā izskatās uz E46 diski ar šo iznesumu.
Uzmini nu kas pa diskiem? :D Protams, tādi paši :D
Attēls
Atnāca detaļas. Viss no E46 330D
Attēls
Attēls
Arī suporti atpakaļ no strūklošanas/krāsošanas. Kā jauni.
Attēls
Te jau viss salikts, gatavs instalēšanai.
Attēls
Pavisam biju aizmirsis ka pirms došanās komandējumā biju ieķēris bling bling riņķīšus. Atcerējos un uzstellēju :D
Attēls
Nopirku pilno OBC ar slēdzi. Vēlāk meklēšu pārējo vajadzīgo priekš check funkcijām.
Attēls
Lai nomainītu šo neglīteni:
Attēls
Uzlikts gan slēdzis:
Attēls
Gan arī pats OBC ielikts. Salodēju visu pa smuko, lai ja kādreiz jāņem kkas ārā nav kauns kādam rādīt.
Attēls

Šodien ķēros klāt bremžu maiņai.
Vecais vs jaunais
Attēls
Pirms
Attēls
Pēc
Attēls
No 17nieka diska nav tālu
Attēls
Un jā, viss no E46 330D un viss der un nekādu problēmu.


Vecajā komplektā ļoti labi bremžu diski un var teikt jauni bremžu kluči. Kādam studentam noderēs - pārdošu pa sviestmaizi.
Attēls


Šovakar izbraucu lielāku līkumu. Prieks pārgājis, sāku domāt kas man nepatīk.
Nepatīk ka laikam motora paduškas tomēr nebija tik svaigas. Hvz sakaltušas vai kā - mainīšu. Dikti jūt motoru. Laikam jānomaina arī kārbas bukses uz mīkstākām.
Kardānam kad likšu bloķi un pusasis arī jāliek jauns gultnis. Kautkāda riebīga skaņa ir tur, kas neiet pie sirds.
Vēl sapratu ka ar 8,5 collu platiem diskiem priekšā pa LV braukt negribu. Būs jāiegādājas šaurāki.

Vēl plānā tātad bloķis, lielās pusasis, pāršūt salonu baltu, jāuzliek moldingi beidzot, jāuztaisa kasko un tad ja būs kāda saulaina diena varēs pabraukāties :)
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

03 Mar 2015, 23:06

:super:
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans

03 Mar 2015, 23:42

Man interesē, kura firma taisa kasko tik vecām mašīnām? Es arī gribu, bet mana kompānija, kurā visu kustamo esmu apdrošinājis, negrib bembi drošināt.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

03 Mar 2015, 23:55

CaK rakstīja:Man interesē, kura firma taisa kasko tik vecām mašīnām? Es arī gribu, bet mana kompānija, kurā visu kustamo esmu apdrošinājis, negrib bembi drošināt.
16 gadus veca tikai :gigigi:
Taisa visas firmas, tikai ar individuālu pieeju un atkarīgs no tā vai Tevi apmierinās summa.

Pēc tā kas notiek LV, nolēmu ka nozagtos diskus/bamperus/moldingus un veikalu parkingu iesistās buktes vairs par savu naudu netaisīšu. Lētāk viennozīmīgi būs kasko.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans

04 Mar 2015, 00:23

Dzhejs rakstīja:
CaK rakstīja:Man interesē, kura firma taisa kasko tik vecām mašīnām? Es arī gribu, bet mana kompānija, kurā visu kustamo esmu apdrošinājis, negrib bembi drošināt.
16 gadus veca tikai :gigigi:
Taisa visas firmas, tikai ar individuālu pieeju un atkarīgs no tā vai Tevi apmierinās summa.

Pēc tā kas notiek LV, nolēmu ka nozagtos diskus/bamperus/moldingus un veikalu parkingu iesistās buktes vairs par savu naudu netaisīšu. Lētāk viennozīmīgi būs kasko.
Lētāk mašīnu turēt garāžā :D Bet, ja nopietni, tad If un Balta apgalvoja, ka nedrošina mašīnas, kas vecākas par 15 gadiem. Un If es biju uz vietas birojā, kad interesējos par iespējām.
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

04 Mar 2015, 08:14

CaK rakstīja:
Dzhejs rakstīja:
CaK rakstīja:Man interesē, kura firma taisa kasko tik vecām mašīnām? Es arī gribu, bet mana kompānija, kurā visu kustamo esmu apdrošinājis, negrib bembi drošināt.
16 gadus veca tikai :gigigi:
Taisa visas firmas, tikai ar individuālu pieeju un atkarīgs no tā vai Tevi apmierinās summa.

Pēc tā kas notiek LV, nolēmu ka nozagtos diskus/bamperus/moldingus un veikalu parkingu iesistās buktes vairs par savu naudu netaisīšu. Lētāk viennozīmīgi būs kasko.
Lētāk mašīnu turēt garāžā :D Bet, ja nopietni, tad If un Balta apgalvoja, ka nedrošina mašīnas, kas vecākas par 15 gadiem. Un If es biju uz vietas birojā, kad interesējos par iespējām.
Kad apdrošināšu, pastāstīšu kur to izdarīju ;)
Man personīgi neinteresē arī pašrisks zādzībām ~150eiro, jo tad sanāk ka es tāpat visu daru pa savu naudu. Spoguļus pērku pats, bamperus pats, moldingus pats utt. Jēga no apdrošināšanas?
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

04 Mar 2015, 21:39

P.S. pats strādāju BTA.
Manam kabrim ir Kasko