E36 Convertible, No M50B20 UZ M52B30 Long Term project

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
klikics
Ziņojumi: 212
Pievienojies: 29 Mai 2011, 17:30
Braucu ar: GH-23
Mana skatijuma esi traffic fanu pulcina tada gadijuma, parak daudz nereali lietu! Jasak rakt kkas dzilak tad! Velreiz atgadini cik tev bija jumts reizes valja verts kad nopirki un cik orginalais noskrejiens bija, un pa cik pirki cenu ari ludzu!
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
kas tas tāds par Traffic? :D
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
Powera sapņotājs - muldētājs, pēc profesijas daiļdir$ējs :gigigi:

P.S. offtopic
Profila bilde
klikics
Ziņojumi: 212
Pievienojies: 29 Mai 2011, 17:30
Braucu ar: GH-23
Par to offtopic stipri saubos!
Profila bilde
bembISt
Ziņojumi: 46
Pievienojies: 22 Apr 2011, 14:14
visu jau vareja saprast kad dzeks par angliju boreja :lol: :gigigi:
Kalnz
Ziņojumi: 730
Pievienojies: 12 Aug 2011, 12:42
Braucu ar: 328i Cabrio
Reputācija: 2
 
Uzklupāt :lol:

P.S cik viņš uz doto brīdi ir Tev izmaksājis?
Profila bilde
///M PoWeR
Ziņojumi: 188
Pievienojies: 09 Mar 2011, 09:01
Braucu ar: E46 Cabrio~Honda CBR
Atrašanās vieta: RīGa City
klikics rakstīja:Mana skatijuma esi traffic fanu pulcina tada gadijuma, parak daudz nereali lietu! Jasak rakt kkas dzilak tad! Velreiz atgadini cik tev bija jumts reizes valja verts kad nopirki un cik orginalais noskrejiens bija, un pa cik pirki cenu ari ludzu!
Cik verts piesledz pie kompja un pasties cik jumta cm bloks ir veris, noskr pasties csdd ;) ja maki par viss gaduem
----------------------------------------
E36 Laiva ///M Performanc ( Pardots
e39 ///M v8 PoWeR , Gimenes Divans :D
Honda CBR - Sumer Rocket
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
E39 V8 PoWeR


F10 M5 = POOR

E60 M5 = NOT BAD

E39 M5 = THE BEST !
Profila bilde
klikics
Ziņojumi: 212
Pievienojies: 29 Mai 2011, 17:30
Braucu ar: GH-23
Nu nu, es jautaju par tavu, tu teici 700 reizes un orginalais noskrejiens bija 40000 km?!?
Profila bilde
///M PoWeR
Ziņojumi: 188
Pievienojies: 09 Mar 2011, 09:01
Braucu ar: E46 Cabrio~Honda CBR
Atrašanās vieta: RīGa City
ausis jatira OrginALS noskrejiens bija 170 un 1 lapa ari rakstis , un csdd ari var apskatities par 1 ls zinas visas no auto ievesana s lv ;) jumts nav stuku vel verts , vari uzjautat Driver no bmwpower jo Pagajš vasara kad kalibreja vinjs pats skatijas ka maz virinats jo pirmstam Pie Black-Russian kur kalibreja e36 cabrus bija pari stukam virinats ;)

Un turpmak tiri ausis savadak kartupeli saks augt un vaidzes braukt tupeņu talka ar spaini kartupelus lasit :giggle:
----------------------------------------
E36 Laiva ///M Performanc ( Pardots
e39 ///M v8 PoWeR , Gimenes Divans :D
Honda CBR - Sumer Rocket
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
E39 V8 PoWeR


F10 M5 = POOR

E60 M5 = NOT BAD

E39 M5 = THE BEST !
Profila bilde
klikics
Ziņojumi: 212
Pievienojies: 29 Mai 2011, 17:30
Braucu ar: GH-23
Beidz dirst ogotaj, renio var apliecinat to ka teici ka tev orginalais bija 40000 km!
Profila bilde
///M PoWeR
Ziņojumi: 188
Pievienojies: 09 Mar 2011, 09:01
Braucu ar: E46 Cabrio~Honda CBR
Atrašanās vieta: RīGa City
tu vispirms precize Motoram vai Kuzavam pirms raksti pats nedirs , Ibio matj maloletka , :doh:
ka jau teicu kautkas nepatik no tevis $ par diagnsotiku un sledz kompim skaties :doh:
----------------------------------------
E36 Laiva ///M Performanc ( Pardots
e39 ///M v8 PoWeR , Gimenes Divans :D
Honda CBR - Sumer Rocket
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
E39 V8 PoWeR


F10 M5 = POOR

E60 M5 = NOT BAD

E39 M5 = THE BEST !
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
eu, eu, POVER, kas par diršanos ???? :dusma: satiksieties dzīvē un tad paskatīsimies vai arī dzīvē tik vareni dir..si kādam virsū... ;) Nav pirmā reize kad tu forumā izcelies ar savu agresiju... Tavai zināšanai, tādi nevienam nepatīk... ;) Bet kad tevi satiek dzīvē kādā sabraucienā, tu knapi kādu vārdu pār lūpu pārspļauj un cik ātri atbrauc, tik pat ātri vienmēr aizbrauc prom. Tā kā nav ko te citus pazemot caur forumu. Ja ir kas sakāms, sabraucienā piej klāt un paskatīsimies vai tik pat daudz arī dzīvē atļausies kādam uzborzīt ;)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
Atnāca Podziņa un piepogāja Mspēku pie vietas :D Bet tiešām būtu interesanti Mpoweru dzīvē satikt :gigigi:
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
:D nekā īpaša :giggle:
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
///M PoWeR
Ziņojumi: 188
Pievienojies: 09 Mar 2011, 09:01
Braucu ar: E46 Cabrio~Honda CBR
Atrašanās vieta: RīGa City
Podziņa rakstīja:eu, eu, POVER, kas par diršanos ???? :dusma: satiksieties dzīvē un tad paskatīsimies vai arī dzīvē tik vareni dir..si kādam virsū... ;) Nav pirmā reize kad tu forumā izcelies ar savu agresiju... Tavai zināšanai, tādi nevienam nepatīk... ;) Bet kad tevi satiek dzīvē kādā sabraucienā, tu knapi kādu vārdu pār lūpu pārspļauj un cik ātri atbrauc, tik pat ātri vienmēr aizbrauc prom. Tā kā nav ko te citus pazemot caur forumu. Ja ir kas sakāms, sabraucienā piej klāt un paskatīsimies vai tik pat daudz arī dzīvē atļausies kādam uzborzīt ;)
Podziņa rakstīja:eu, eu, POVER, kas par diršanos ???? :dusma: satiksieties dzīvē un tad paskatīsimies vai arī dzīvē tik vareni dir..si kādam virsū... ;) Nav pirmā reize kad tu forumā izcelies ar savu agresiju... Tavai zināšanai, tādi nevienam nepatīk... ;) Bet kad tevi satiek dzīvē kādā sabraucienā, tu knapi kādu vārdu pār lūpu pārspļauj un cik ātri atbrauc, tik pat ātri vienmēr aizbrauc prom. Tā kā nav ko te citus pazemot caur forumu. Ja ir kas sakāms, sabraucienā piej klāt un paskatīsimies vai tik pat daudz arī dzīvē atļausies kādam uzborzīt ;)
Viņš pirmais saka :lol:
Tas ja man ir darišanas un nevaru ilgi palikt sabrauciena neko nenozime , tam vispar nav nozimes ,.... kad vajag sabrauciena tad ari parsplauju, bet kad nav iemesla klausos par ko iet runa , vnk man besi ka kads ir kurls un ja grib parbaudit velreiz saku Welcom uz diagnostiku par savu $ , un atmazkas ka uzliku citu ecu motoram nederes jo man ir ari vecais ecu ar manu win masinas un jaunais kas tagad ir ar visu pielodetu ews un winu motra virsu , Taka saku velreiz Welcome , un jumtam Cm modelis no manas masinas , viss tema slegta par agresiju man dzive ari daudzreiz notiek ja kads izved tadas asinis vnk austrumu kalnu .
Viss miers :drink:
----------------------------------------
E36 Laiva ///M Performanc ( Pardots
e39 ///M v8 PoWeR , Gimenes Divans :D
Honda CBR - Sumer Rocket
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
E39 V8 PoWeR


F10 M5 = POOR

E60 M5 = NOT BAD

E39 M5 = THE BEST !
Profila bilde
///M PoWeR
Ziņojumi: 188
Pievienojies: 09 Mar 2011, 09:01
Braucu ar: E46 Cabrio~Honda CBR
Atrašanās vieta: RīGa City
marux rakstīja:Atnāca Podziņa un piepogāja Mspēku pie vietas :D Bet tiešām būtu interesanti Mpoweru dzīvē satikt :gigigi:
Ritdien var :giggle: Gribu to vietu kuru tu uzbildeji riktigi forša :super: Tīēši bušu Gulbenes puse :clap:
----------------------------------------
E36 Laiva ///M Performanc ( Pardots
e39 ///M v8 PoWeR , Gimenes Divans :D
Honda CBR - Sumer Rocket
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
E39 V8 PoWeR


F10 M5 = POOR

E60 M5 = NOT BAD

E39 M5 = THE BEST !
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
Viņš pirmais saka :lol:
Tas ja man ir darišanas un nevaru ilgi palikt sabrauciena neko nenozime , tam vispar nav nozimes ,.... kad vajag sabrauciena tad ari parsplauju, bet kad nav iemesla klausos par ko iet runa , vnk man besi ka kads ir kurls un ja grib parbaudit velreiz saku Welcom uz diagnostiku par savu $ , un atmazkas ka uzliku citu ecu motoram nederes jo man ir ari vecais ecu ar manu win masinas un jaunais kas tagad ir ar visu pielodetu ews un winu motra virsu , Taka saku velreiz Welcome , un jumtam Cm modelis no manas masinas , viss tema slegta par agresiju man dzive ari daudzreiz notiek ja kads izved tadas asinis vnk austrumu kalnu .
Viss miers :drink:[/quote]


Nu bļin, šitais jau vien visu izsaka :D
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
Bubulis
Ziņojumi: 863
Pievienojies: 06 Apr 2011, 10:42
Es vsp nesaprotu, kas te ir rakstits.
Someone who knows fuck all about he's BMW.
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
MPoWeRa raxtītais ir jālasa vismaz 2x , lai saprastu kas tur ir domāts :giggle:
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
HoodieBro
Ziņojumi: 1188
Pievienojies: 24 Aug 2011, 17:38
Braucu ar: e70
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 6
 
3x... :lol: