Nixona 320iSPORT

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
GunTixV
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 18 Apr 2013, 11:32
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: MurMastiene
Reputācija: 2
 
Video ar e46 :hahaha: ?
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Nebūs. Ja kas, var dabūt detaļas no 323Ci :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
Skatos mans stiliņš ar golfa uzlikām ir aizgājis tautā :hahaha:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Jautājums - ko labāk, M50B20 ar Bosch vadību vai tomēr M52B20? Cik reāli ir atrast vispār dzinēju ar Bosch vadību un vai to vadību var uzlikt arī tam pašam M52? Un cik reāli vadību atrast atsevišķi un kādas aptuvenās cenas?

18. aprīlī pirmais posms, bet nu uz to noteikti nepaspēšu. Centīšos saraut uz otro posmu, kas ir 3. maijā manā mīļākajā trasē, Igaunijā. :clap:
Attēls
Profila bilde
540i
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1812
Pievienojies: 11 Mai 2011, 06:17
Braucu ar: 320d,335d
Reputācija: 1
 
Es jau vienmēr esmu bijis par m52,
*Svaigāks
* Vieglāks
* Ātrāk atīsta max Nm, un hp
* Moš vel var meiģināt kīmiju ar m50 ieplūdi un lielāku droseli, nezinu kā uz b20 tas izpaužas
Par vadībām nemāku komentēt, noteikti ka var uzlikt Bosh uz M52 , bet kas tur labāks hvz ;)
e36
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Jā, vienīgi mani satrauc tas alumīnija bloks nedaudz... Tomēr motors pārsvarā griezīsies redlainā un kā tur ar dzinēja temperatūru būs. Lai gan, būs lielais radiators ar elektrisko ventilatoru, tad jau nevajadzētu baigi viņam karst.

Par Bosch vadību, esmu dzirdējis, ka tas 402 (?) kompis ir vislabākais? :hahaha: Gaidu, kad kāds lietpratējs paskaidros kautko sīkāk.
Attēls
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
ja uz b20 gribi likt b25 kolektoru tad būs jāpafrēzē lielāki kanāli galvai, lai sapasētu kopā.
Es tā saprotu ka visi par tām bosch vadībām tā fano, jo viņas ir vislētāk/visvieglāk nočipot.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
Man jau patīk M50B20,jo viņu var dabūt bezvanosu,kāds ir man,atkrīt liekas problēmas :hahaha: + var kaut ko iepūst tajā čuguna blokā.
Par tām droselēm,m50b25 ir tikpat liela drosele cik m52b20,tobiš 66mm ja pareizi atceros,stok m50b20 drosele ir kaut kādi 62mm.Man stāv uz M50b20 b25 kolektors,uzlikt viņu var,bet galvā vietas protams ir mazākas,domāju ka tur veidojas virpuļi.Izfrēzēt neizskatās,ka tur būtu ko.Var mēģināt moš krāmēt b25 galvu tad virsū,bet visā visumā m52 kolektors vispār nekam neder,tad vismaz m50b20 kolektoru uzlikt.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
A Tu tak teici ka e46 bundža palika UK? :lol:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Palika, palika. :D
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Tātad, nekas nemaz nenotiek kā bija plānots, jo ar to dzinēja atrašanu nav nemaz tik viegli un drošības karkass arī kautkur kavējas. :rolleyes:
Attēls
Bet šis tas notiek.

Uzreiz sapratu, ka ar priekšējām bremzēm kautkas jādomā, jo tie plānie bremžu diski nu galīgi neuzrunāja. :hahaha:
Attēls
Attēls
Paņēmu bremzes no E46 323Ci ar ventilējamiem diskiem, tāds pats kits kā nāk visiem normāliem E36. :yes:
Attēls
Viss, protams, satīrīts, sakrāsots, uzlikts remkomplekts un tā, nu kā pie cilvēkiem. :hahaha:
Attēls
Attēls
Attēls
Gribēju arī aizmugurē uzlikt ventilējamos bremžu diskus, bet, ņemot nost vienu suportu no E46, nolūza bremžu šļūtenes gals un vītne palika suportā. :doh: Varbūt kādam ir variants, kā viņu labāk dabūt ārā? :rolleyes:

Vēl caur dogMu iegādāti aizmugurējie Sachs amji, par ko liels paldies viņam! :super: Vēl tikai jāsavāc. :hahaha:
Pie 3B Motorsport pasūtītas bukses poly atbalstiem un joprojām esmu dzinēja meklējumos... :lol:
Tika nolemts, ka jāliek iekšā M50B20 nonVanos, bet M52B20 arī pa lēto varētu paņemt. :gigigi:

Atrastas priekšējās riepas, pa 100eur pāris... :o Vēl tikai jāaizbrauc pakaļ.
Un vēl neliek mieru doma par priekšējiem amjiem - varbūt ir kāda laba alternatīva, kur pa lēto dabūt normālus amīšus ar garo štoku? :rolleyes:

Izskatās, ka uz 3. maiju nebūšu gatavs, bet uz 24.05 obligāti vajadzētu tikt. :supeer:

Vēl tika uzskicēts aptuvenais dizains. ;)
Attēls
Attēls
Un joprojām meklēju vienu šādu vai līdzīgu R15 disku :lol:
Attēls
Attēls
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 
nixon tev visas arku uzlikas no jetta mk2 nevajag? būšu sponsors, pa počtu koč nosūtīt varu :gigigi:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Ja viņas ir tādas pašas kā Golfam, tad noderēs rezervei. :super: Nebūs baigi dārgi pa pastu? :hahaha:
Attēls
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 
tadas pašas, nu es kko izdomāšu
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Būtu jau super, ja sanāktu, jo šīs drošvien, ka nebūs ilgdzīvotājas. :lol: Ja kas, dod ziņu! :super:
Attēls
Profila bilde
boris737
Ziņojumi: 722
Pievienojies: 17 Feb 2014, 17:28
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Zaķumuiža
to nolaisto galu var ar metinasanu dabut lauka man ar ta bija gadijies snaca tada veida un vis bija cotka ;)
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Būs jau jāmēģina, vienīgi viņš tā labi ierūsējis tur liekas.
Attēls
Profila bilde
em.dzhii
Ziņojumi: 1048
Pievienojies: 09 Aug 2012, 16:07
Braucu ar: 530D 525D
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Var mēģināt ar tādiem, kā spirālvieda urbīšiem, ekspanderi, vai kā viņus tur sauca, neatceros, respektīvi "urbjot" pretējā virzienā, tā var izskrūvēt nolauzto skrūvi, bet jābūt ļoti uzmanīgam, jo viegli aplauzt un tad gan ir sūdi :D :lol:
Profila bilde
boris737
Ziņojumi: 722
Pievienojies: 17 Feb 2014, 17:28
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Zaķumuiža
naljanke rakstīja:Var mēģināt ar tādiem, kā spirālvieda urbīšiem, ekspanderi, vai kā viņus tur sauca, neatceros, respektīvi "urbjot" pretējā virzienā, tā var izskrūvēt nolauzto skrūvi, bet jābūt ļoti uzmanīgam, jo viegli aplauzt un tad gan ir sūdi :D :lol:
tas beigas bija vis pareizak teikts. ar tiem urbjiem tikai visu sacakaret var.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Lēni, lēni kautkas notiek. :gigigi:

Atkal pieķēros metināšanai. :doh:
Attēls
Attēls
Saņemti Sachs cietie un īsie aizmugurējie amji no dogMas... Paldies par to viņam! :super:
Nedaudz gan viņi bija jāmodificē, lai uz E36 uzliktu... :hahaha: Jāieliek no vecajiem E36 amīšiem apakšējā ''čaška'', kur skrūve nāk. Tikai E36 amīšiem viņa izrādījās nedaudz īsāka, tad nu izgatavoti šādi distancerīši, kas šo problēmu atrisināja. :hahaha:
Attēls
Atbalsti jāpārurbj uz 11mm, lai derētu uz tiem amīšiem.
Attēls
Skrūvējot klāt :hahaha:
Attēls
Bišk saspiesta atspere :rolleyes:
Attēls
Amīši paši itkā apmierina, tikai vēl atbalstiem vajag poly bukses, jo viens parastais atbalsts jau izģērbās paceļot vien uz domkrata... :gigigi: Tā kā, ja kādam ir poly bukses, ko liek iekšā oriģinālajos atbalstos, piedāvājat! Pirktu pie wu-ryder, bet tur kādu laiciņu viņas nebūs pieejamas.

Un atsperes prasās čut, čut zemākas.
Attēls
Ak jā, paldies lietotājam bobrikov par disku, ko meklēju! :supeer: Pat riepa tāda pati kā man bija virsū. :hahaha:

Drošvien radās jautājums, kas tā par kroplību uz bagāžnieka vāka... :lol: Lūpa no otrā Golfa. :hahaha:
Attēls
Sākumā galīgi nepatika, bet tagad jau apsveru ideju, ka varētu pat atstāt viņu. ;)

Uztaisīta durvju apšifka no polietilēna
Attēls
Skrūves būs melnas. ;)

Sporta bampers :D
Attēls
Vēl ir nopirkts materiāls logiem, bet šodien izpētīju, ka nemaz tik viegli nav tos durvju logus uztaisīt... :rolleyes: Tad varbūt kādam ir ideja, kur dabūt šādus leņķīšus? :hahaha:
Attēls
Visvairāk tracina, ka ir ievilcies pasūtījums ar materiālu drošības karkasam... :doh: Dzinējs ir sarunāts itkā uz nākamo nedēļu. Un par cik M40 arī beidzot nosprāga, tad šonedēļ to vajadzētu izcelt ārā. :hahaha:

Lietas, kas uzdzen stresu:
-Drošības karkass ievilcies
-Dzinējs, ko esmu sarunājis, ir pabraucis pa Smiltenes sprintiem... Jāpačeko būs rezultāti. :lol:
-Riepas
-Priekšējie amīši

Svētdien bija paredzēta gonka mūsējiem, bet atcēla atkal... Es jau, protams, par to nebēdājos. Nākamajai itkā būtu jābūt 24. maijā, bet nezinu, vai tagad kautkas neizmainīsies dēļ šī atceltā posma. Braucams itkā varētu būt uz to datumu, bet par drošības karkasu gan vēl nezinu. :rolleyes:
Attēls